Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108201) vacs válasza Geresics (#108200) üzenetére


vacs
veterán

Az nem mondtam, hogy egy éve folyik, max 1-2 hónapja!

(^)(>.<)(^)

(#108202) Geresics válasza vacs (#108201) üzenetére


Geresics
addikt

Ja, az más, akkor hagyd a csudába, és csapasd neki! Fékpróbát se csinálj, úgyis jó lesz! ;]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#108203) Gaboman válasza vacs (#108201) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Vedd ki a kereket, vedd ki a fékpofákat, mosd jól ki őket, hagyd kiszáradni, tedd vissza, próba.
Ha jól fog hagyhatod, ha nem csere.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108204) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok interphone tour sisak kihangosítóm van. Az a gond hogy a rádió túl halk. Ha feljebb rakom a hangerőt akkor meg az egymás közötti beszélgetés túl hangos.

Nem lehet véleten állítani külön a beszéd és külön a rádió hangerejét? Így össze lehetne hangolni a kettőt.

(#108205) vacs válasza Gaboman (#108203) üzenetére


vacs
veterán

Köszönöm a korrekt választ! :R

(^)(>.<)(^)

(#108206) Jakab66[hun] válasza Polemius (#108189) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Köszönöm! Biztos nagyon jó motor, de sajnos nagyon az ízlésem ellen van. :B

Gipsz Jakab

(#108207) -Mosquito- válasza Khaosz55 (#108204) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Telefon hangerő, illetve Play áruházból az Interphone appot kell letölteni, azon is tudsz állítani. [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#108208) F1DO válasza Topiccsendőr (#108186) üzenetére


F1DO
senior tag

Ha olyan lett volna a motor végig mint erőtlenedés nélkül kb hova vártátok volna a végén a helyezést?

és amúgy 'ülés' pozícióilag, illetve a robogón való mozgás szempontjából megfelelő?
Értsd nem volt útban semmi és jó szintben volt a kormány?

Egy időben próbáltam szűk haveri köröm rábeszélni egy ilyen TB24 részvételre, de mindig kifulladt a 'igen, persze jóvolna' szinten..

Az 'elsőbálozó' esetetek jó iskolapélda mire készüljön az ember ezzel az egésszel kapcsolatban..

[ Szerkesztve ]

(#108209) Metacska


Metacska
aktív tag

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni.

Van egy Piaggio Liberty 125 ccm3-es robogóm (99-es évjárat).

Tönkre ment az akksim, ezért vásároltam bele újat.
Mielőtt megvettem volna igyekeztem tájékozódni, hogy pontosan milyen típus jó bele (méretre - teljesítményre). Két akkumulátor webshopon is a támogatott motor márkák és típusok között ott volt az YB10L-B. Ezért bátran megrendeltem és megvettem.
Majd én marha előbb töltöttem fel savval, minthogy belepróbáltam volna és természetesen nem volt jó, mert nagyobb.....így visszavinni nem tudtam, mélyen ár alatt eladtam a napokban. Mindegy, tanulópénz volt.

Kérdésem / kérésem: Meg tudnátok mondani, hogy milyen akkumulátorra van szükségem? :)

Köszönöm!

(#108210) runner 125 válasza Metacska (#108209) üzenetére


runner 125
nagyúr

A webáruházakban szerepel a típus mellett az adott akksi befoglaló mérete és az is, h bal vagy jobb pozitívos.
Tehát a kérdést hozzádszegezem: miért nem méred le a rossz akksit majd hasonlítod a rendelni kívánt akksi méreteihez?



"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#108211) Metacska válasza runner 125 (#108210) üzenetére


Metacska
aktív tag

Szia,

Jogos a felvetés, de a rossz akksit tavaly szezon végén kidobtam. Így nincs kiindulási alapom.

(#108212) kcsa válasza Metacska (#108209) üzenetére


kcsa
veterán

YB9-B lesz az. De mielőtt megvenném, én is megmérném...

(#108213) Topiccsendőr válasza F1DO (#108208) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Amikor 1:14-:12 volt a legjobb idonk, akkor a 19. hely lotavolban volt, mielott szetlazult a lengescsillapito, voltunk a 22. helyen is. mivel mi alig alltunk ki tankolni. mi lett volna, ha eros a motor es 1:08-:06 okat megyunk? Azzal a top 15 be befertunk volna. Az egyik mz kupas ismerosom is ott volt, ok a regebbi, 99 kg-os minarelli blokkos sr-el :08-:06 os idokkel az 5. hely es 8. hely kozott pattogtak.
Igy meg a piaggio blokkos, nalunk nehezebb 108 kg-os sr-ek is eloztek.

Ulespozicio nagyjabol rendben volt, de en nem vagyok magas. ki lehet birni, de ez a robogo szerintem amugy is jo ilyen szempontbol.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#108214) zgospel válasza F1DO (#108208) üzenetére


zgospel
őstag

Az edzésen 30. helyre kvalifikáltunk, mert eleve nem volt motorerőből sok. Ezzel mentünk stabilan 25-27. helyek környékén, aztán ahogy besötétedett felkúsztunk 22-ig. Gondolom a többi csapatnak is voltak gondjai, ezért lépdeltünk felfelé. Ha jól emlékszem a 22. helyről volt az első problémánk a futóművel amikor kiszakadt a rugó, aztán persu visszament másfél órára körözni és akkor volt a végelgyengülés.
A robogó jó volt amúgy, jó volt rajta ülni meg mozogni, azzal nem volt baj, a power hiányzott nagyon.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#108215) vlevi


vlevi
nagyúr

Yamaha T7 első próbák.
[link]

(#108216) Metacska válasza kcsa (#108212) üzenetére


Metacska
aktív tag

Köszönöm!

(#108217) Metacska válasza kcsa (#108212) üzenetére


Metacska
aktív tag

Van jelentősége a gyártónak, minőség - tartósság szempontjából?

Pl:
JP Moto
Exide

(#108218) emre válasza Metacska (#108217) üzenetére


emre
veterán

Szerintem ebben a kategóriában nincs.

Én a helyedben 10k felett vennék akkut, mert 10k értékhatár felett nem 6 hónap a garancia, hanem 1 év.
Illetve nem webshop-ból, hanem helyi boltból szerezném be hogy az esetleges garanciális probléma könnyebben kezelhető legyen.

mod:
Ha csak ez a kettő játszik akkor az exide-nek jobb a hidegindító árama (90A vs 140A)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#108219) Metacska válasza emre (#108218) üzenetére


Metacska
aktív tag

A linkelt helyen nincsen 10k felett, mert jó áron vannak :). Szóval vegyem inkább drágább helyen, értem.

Köszi!

(#108220) emre válasza Metacska (#108219) üzenetére


emre
veterán

vagy jobb minőségű, nevesebb gyártó termékét

de nálam döglött meg Banner, és Yuasa is gari idő után 1-2 héttel,
tied a döntés

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#108221) Topiccsendőr válasza zgospel (#108214) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Edzesen meg nem a motorero volt az ok, hanem hogy eldaralt az eleje egyfolytaban. Szabadedzes utani masfel oraban igazitottunk a csapagyon, utana jobb idoket mentunk, de akkor meg folyamatosan gyengult.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#108222) Geresics válasza Topiccsendőr (#108221) üzenetére


Geresics
addikt

Na, akkor megvan! :Y
A csapágy miatt lett erőtlen a motor! :C

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#108223) zgospel válasza Topiccsendőr (#108221) üzenetére


zgospel
őstag

Sokkal jobb mondjuk nem volt, már ott is elmentek sokan egyenesben.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#108224) Topiccsendőr válasza zgospel (#108223) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Sokkal jobb volt, mert ki tudott porogni, de nem volt kanyarsebesseg, az eleje miatt. Ezert mehettek el az egyenesben.

az edzeshez kepest, amikor te nem voltal, 15 ala nem tudtunk bemenni, mert ugyanolyan szar volt a kanyarsebesseg, es nem porgott ki a rossz sulyu gorgo es puha kontraszrugo miatt. A szabadedzesen ez sikerult, daralo elso kerekkel, mert jol dolgozott a variator, es porgott rendesen a motor. Mindenki javult 1 mp-t, csak a motorero miatt, erre tisztan emlekszem.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#108225) nTom


nTom
aktív tag

sziasztok
a nyári kánikulában melyik a szellősebb dzseki?

Modeka Upswing - akciós a motoin.de -n, van minden méretben

Modeka Mesh 2 Evo - ez is akciós lenne, ha volna választék

vagyis csak az elsőt tudnám megvenni méretre. Vagy inkább Mesh 2, akár normál áron?

(#108226) -Mike- válasza nTom (#108225) üzenetére


-Mike-
addikt

Modeka Upswing, nem jó, de nem is tragikus.
:D

(#108227) #81556480


#81556480
törölt tag

Jár itt valaki Michelin Pilot Power 2CT gumival? mennyi km-et megy el kb ?

Mikor íródott az a forgalomba helyezési kisokos az első hsz-ben? Van benne már pár dolog ami nem helytálló

[ Szerkesztve ]

(#108228) Geresics válasza #81556480 (#108227) üzenetére


Geresics
addikt

Minden javítást örömmel veszünk! :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#108229) #81556480 válasza Geresics (#108228) üzenetére


#81556480
törölt tag

oké, két hét múlva végig megyek rajta. Ha kell megírom a jelenlegi metódust.

(#108230) canniball válasza #81556480 (#108227) üzenetére


canniball
nagyúr

Az egy elég régi postból lett átvéve. Ahogy geresics is írja: megköszönjük ha tudod pontosítani az infókat!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#108231) zgospel válasza #81556480 (#108227) üzenetére


zgospel
őstag

Attól függ hogy mire kell, meg milyen motorhoz.
Sportosabb, dinamikusabb használatra szerintem egy szar, hűvösebb időben szintén, 10 ezret bírt a hátsó, az első 15-16 ezret. De biztos ki lehet hozni belőle többet is.
Viszont az én véleményem az, hogyha sportosan használnád akkor ennél sokkal jobb gumikat lehet kapni, ha meg a futásteljesítmény a lényeg akkor arra is sokkal jobb túragumik vannak már amiknek a tapadása is biztosabb mint a power 2-nek.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#108232) #81556480 válasza zgospel (#108231) üzenetére


#81556480
törölt tag

ilyesmit olvastam, viszont supermotora lesz, ami sokkal könnyebb egy sportmotornál. 60k-ért van jobb ár érték arányú? Párban 120 160

nameg jelenleg újrakezdő leszek, nagy virgonckodás nem lesz a nyáron

(#108233) Pocee válasza #81556480 (#108232) üzenetére


Pocee
senior tag

17es kerekek? a 2ct-nél minden jobb,eleve baromi régi fejlesztés.17es méretben 65ért van párban dunlop sportsmart 2 ami Neked bőven tökéletes.

Mr.Brightside

(#108234) hroberto válasza #81556480 (#108232) üzenetére


hroberto
veterán

Tavaly nyáron vettem Supermoto-ra Pilot Power 2 CT-t, de többet biztos nem veszek.
Hátul nem bírt ki 5000 kilométert sem. Ezen kívül nem volt nehéz megtalálni a határait sem. Szóval csúszkált.
Most Road 2-őt vettem, ami sport-túra gumi, de egyáltalán nem érzem, hogy rosszabb lenne a tapadása a Power 2 CT-nél.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#108235) vendingo válasza #81556480 (#108232) üzenetére


vendingo
veterán

Nem ismerem az említett gumit, de attól hogy nem vagánykodsz majd vele, attól még vehetsz jó gumit, ami biztonságosabb.
A conti gumik jó árban szoktak lenni, én csak azokat veszem. Nézzél egy sport attack 2 vagy 3-at. Nekem anno első és második szériás is volt, a 2-es baromi jó volt, 3-ason meg gondolom csiszoltak egy kicsit, hogy még jobb legyen. Futásra nem emlékszek, de vizes aszfalton, hidegben is jól tapadt, meleg aszfalton meg ragadt, viszonylag gyorsan bemelegedett, lehetett tépni neki. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#108236) #81556480


#81556480
törölt tag

na oké, ha van ennyiért vagy +5-10k forintért job ami szintén 2 komponensű, akkor az érdekelhet

(#108237) baboss


baboss
őstag

Horvátországba van valakinek útvonala, kb 5 nap,esetleg szállás, kb mennyiből jönne ki egy ilyen út. 2 motor 2-4 fő. Köszönöm. :R
vendingo Te voltál ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#108238) zgospel válasza #81556480 (#108232) üzenetére


zgospel
őstag

Nyilván magamból indulok ki, de én úgy érzem hogyha anno kezdőként nem a Power 2 lett volna a motoromon, hanem mondjuk egy Rosso 3 akkor hamarabb tanultam volna meg normálisan motorozni és nem fostam volna halálra magam minden egyes kanyarban.
A Power 2-nek lapos a profilja, sokkal nehezebb irányítani mint az újabb fejlesztéseket. Az újabb, hegyesebb gumikkal sokkal nagyobb öröm a motorozás.

Három generációval korábbi Michelin 60 ezerért ami igazából egy szar, vagy akármelyik márka vadiúj fejlesztésű típusa 80-85 ezerért. Ezt a lehető legobjektívebben mondom: spórolsz rajta 20-25 ezret 1-2 szezonra elosztva, ami szerintem egy supermotonál igencsak elenyésző összeg.

A legújabb cumók már 3 komponensűek hátul, pl Bridgestone S22 vagy Pirelli Corsa II. A közepe tartós, a szélei meg úgy ragadnak hogy nem hiszed el. Nyilván a Power 2-vel sem fogsz pofára esni, de nem olcsóbb annyival mint amennyivel gagyibb, és az élményből is sokat elvesz.
Szerintem.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#108239) #81556480 válasza zgospel (#108238) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ez nem lapos, elvileg ez is hegyes profil. Amúgy nem vagyok teljesen kezdő, csak supermotom nem volt( 8 -éve) . CBR 600 volt pár éve, meg mindenféle kisebb nagyobb szemét :D Most le is írom magam itt biztos, de 85 ért nem nagyon fogok gumit venni, pedig most az van hogy megengedhetném. De ha a NASA fejlesztene alám gumit, szerintem akkor se motoroznám ki felét se. Előző KTM-időszakában (8éve) elég csóró voltam, csak használt 5-10k forintos gumival csapattam, pályáztam is. Dunlop sportmax d207GP volt a legjobb gumim.

ezzel azt akarom mondani, hogy nem tudom már mit akartam mondani

(#108240) zgospel válasza #81556480 (#108239) üzenetére


zgospel
őstag

"elvileg ez is hegyes profil"
15 éve esetleg az volt valamennyire, de amúgy nem, nem az. Az újabb túragumiknak is jobb profilja van már.

Na ez a kimotorozás egy jó téma egyébként :D Először definiálni kéne hogy ki mit ért alatta. Én azt értem kimotorozás alatt hogy a technika határán megyünk. Nem hinném hogy az lenne a cél hogy mindig mindenki mindent kimotorozzon, mert az kurva veszélyes lenne.

"csak használt 5-10k forintos gumival csapattam"
Akkor meg vágott slick :D

Nyilván nem ismerem az összes típust, de abban látatlanban is biztos vagyok hogy a 60-70 ezres kategóriában is léteznek sokkal jobb gumik mint a Power 2.

Például a Bridgestone S21 még az r17.hu-n is 71 ezer Ft-ba kerül párban a te méretedben, akkor gondolom egyéb gumisoknál még olcsóbban is beszerezhető, képesmotor meg ilyen-olyan apróhirdetéses portálokon például. És az viszont egy elég jó gumi, van vele tapasztalatom is. Ráadásul az is már hátul 3 komponensű, tehát szépen kopik, a közepe tartós, a szélei meg tapadnak mint állat.
Ehhez képest a Power 2 ugyanitt 61 ezer :U

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#108241) #81556480 válasza zgospel (#108240) üzenetére


#81556480
törölt tag

itt írja hogy hegyes profilú, innen szedtem [link]

értékelések érdekesek. Többnyire azért jók

Te min is használod amit használsz?

[ Szerkesztve ]

(#108242) vendingo válasza baboss (#108237) üzenetére


vendingo
veterán

Én voltam párszor, évi 1-3 alkalommal :D
Összes útvonalon mentem már.
Kedvencem: Leveretek Szlovénián keresztül az autópályán, onnantól meg élvezném a frankó horvát szerpentineket a 8-as úton végig a tenger mellett, ha nem lenne fosásig lakókocsival, bámészkodóval, turistabusszal, kamionnal, munkagépekkel, útkarbantartásokkal.... Szezonban élvezhetetlen, ha csak nem éjjel verettek, mert akkor nagyon frankó, szinte üresek az utak.
Én már rég nem motorozni járok oda, 1. annyiszor bejártam, hogy unom, 2. inkább élvezem a tengert, aztán ha unom magam, akkor átszenvedem magam egy másik kempingbe.
2x voltam rendes szálláson, mindegyik szezonon kívül volt, árra nem emlékszek, de nagyon olcsó volt (rég volt már). Kempingezni szoktam, de már kezdenek elmenni abszurd árazásba. Tavaly megszívtam a 4*-os kempinggel, mert a gatyám is otthagytam. Tavaly voltak lent rokonék 2 pici gyerekkel, Trogirba előre foglaltak szállást, reggel 8-kor már ott is voltak, ahol közölték, hogy sorry, de kiadtuk már másnak. Este 6-ra találtak horror áron szállást.
Minél délebre mentek, annál olcsóbb és annál könnyebb szállást találni. Makarska környékén sokszor kint állnak a panzió tulajok, jobb esetben a csinos kis lánykájuk, aki táblával meg integetéssel jelzi, hogy van szabad hely, szállj meg náluk.
Isztria szállásügyileg felejtős, még a kempingek is púposan vannak. Tavaly a kempingbe mondták, hogy menjek be és ha találok valahol egy sátornyi helyet, akkor örüljek, és sok sikert kívánt a kereséshez.
Ha tanácsolhatom, minél délebbre menjetek, jobb a klíma, másabbak a népek, könnyebb szállást találni, árban egy kicsivel olcsóbb, a kempingek szellősebbek, na meg sokkal olcsóbbak. Horvát autópályát nagy ívben kerüljétek, nettó lehúzás a fizetőkapuk miatt. Nagyon drága+ rohadhattok a napon a sorban, hogy rátok kerüljön a sor fizetéskor.
Szlovén-Horvát határ tud tréfás lenni ha rossz időben közelítetek meg, akkora dugó szokott lenni, hogy leírhatatlan.
Remélem nem vettem el a kedved, de nekem ezek a tapasztalataim. Az elmúlt 10 évben nagyon rossz irányt vett a horvát turizmus, ennek ellenére mindig megyek, ahogy idén is tervezem. Szezonon kívül nagyon jókat lehet ott motorozni, de nyáron inkább csak a sima nyaralás ajánlott.
Kempingeket tudok ajánlani, de nem tudom mik a konkrét terveitek.
Idén az Isztriára 65-70 ezerrel kalkulálok (5 nap/1fő) benzin(~30k)+kemping árral. Kaját viszek amit tudok+ veszek ott a boltba kiegészítésnek valamit.
Szállásnál jó ha figyelembe veszitek, hogy van-e nagyobb üzlet a közelben, mert a tengerparti kis üzletek durvák, pl.: 4-500ft egy fánk, 150 egy zsemle, 700-900 egy sör. (tavalyi árak a közeli boltból, ami nem is volt annyira kicsi).
Utolsó magyar benzinkúton csordulásig tankoljatok, nyárra nagyon megemelik az árakat.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#108243) zgospel válasza #81556480 (#108241) üzenetére


zgospel
őstag

Az ilyen random véleményekkel az a probléma, hogy a többség úgyis azt mondja hogy az a legjobb gumi ami neki van, függetlenül attól hogy próbált-e már mást vagy sem :D
De úgy látom hogy te eldöntötted hogy ilyet fogsz venni, akkor vegyél ilyet. Pofára esni nem fogsz vele, de attól még ezért a pénzért ez egy kifejezetten szar gumi a kategóriájában. Ár/értékben biztos hogy nem jó, és a futásteljesítményével sem kompenzál.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#108244) #81556480 válasza zgospel (#108243) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem döntöttem el, már megvan. Ha vissza nézed csak azt kérdeztem mennyit megy el . Egyébként nagy katasztrófa nem tud történni, mert ha bizonytalannak érzem leveszem, eladom, és veszek valami mást.

A nyáron nem sok motorozás lesz, inkább jövőre . Addig meg lesz időm télen felkészíteni a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#108245) zgospel válasza #81556480 (#108244) üzenetére


zgospel
őstag

"ha bizonytalannak érzem leveszem, eladom, és veszek valami mást"
Azt a bukót akár hozzá is csaphattad volna a vásárláshoz :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#108246) Reaper


Reaper
őstag

Hali,
2 hete meglett a sikeres vizsga korlátlanra és most tudtam eljutni okmány irodába. Kicsit össze is zavarodtam, úgyhogy ti hátha tudjátok, hogy kategória bővítéshez kell-e orvos alkalmassági igazolás? Érvényes Bs jogsim van még legalább 3 évig. Ha kell hozzá új, akkor nem várnám ki a 2+ órát hiába :) vizsga igazolást se kaptam kézbe, azt mondta a vizsgabiztos, hogy rendszeren belül látni fogja Gizike.

(#108247) Chris0321 válasza Reaper (#108246) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Ha kellene orvosi igazolás azzal kellett volna kezdened, hogy azt megcsináltatod. Addig az oktatást el sem kezdhetted volna.

(#108248) gergobaby válasza Reaper (#108246) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Hallo,

Nem kell vinned orvosit, addig lesz érvényes minden nemzetközi kategóriád, ameddig most, a régi jogsidon. (ergo még 3 évig)

[ Szerkesztve ]

(#108249) Reaper


Reaper
őstag

Köszi mindkettőtöknek, akkor élvezem tovább az okmányiroda vendégszeretetét :) addig nézegetem a használt mocikat :)

(#108250) eron009


eron009
tag

Sziasztok

Motoron kilóméter órát hogy lehet cserélni? (Itt most a papirmunka resze erdekelne, hogy nehogy azt hidje valaki hogy visszatekertem és szabályos legyen)

Kínából ha rendelek azt felrakhatom a motorra?
Néztem digitálisat és az eredetivel megegyező kinézetűt is. A baj az, hogy a megegyező az elv más motorhoz való (így kérdéses, hogy pontos lesz-e).
A digitális az hangolható, de az szabályos?
Itthon többszörösébe kerülnek sajnos, már ha épp kapni, bontottan.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.