Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107701) Geresics válasza runner 125 (#107699) üzenetére


Geresics
addikt

csak 3 betű: KTM ;)

Megy mint egy VFR, kényelmes, mint egy GS, és ahol a DRZ elmegy, ott ez is - bár ehhez már igen jó pilóta kell.

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107702) Jakab66[hun] válasza Geresics (#107701) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Melyikre gondolsz? 1290?

Gipsz Jakab

(#107703) Geresics válasza Jakab66[hun] (#107702) üzenetére


Geresics
addikt

950, és felette!
Igaz, nem volt még túl sokhoz szerencsém, de pl. egy SER-t egyszer szívesen elvinnék egy hétvégére! :D

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107704) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Olaszokkal is van megállapodás ami szerint kiküldik a közlekedési bírságot postán magyarországra mint az osztrákok?
Megbüntettek 60 eur-ra parkolásért mert a járdán parkoltunk. Tábla nem tiltotta, gyalogosoknak volt 3 méter hely. Itthon ez biztosan nem szabálysértés. Olaszoknál más a kressz? WTF? :W

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#107705) emre válasza Ferdzsoo (#107704) üzenetére


emre
veterán

Csavarogj szabadon motovlog trieszt 2015 mittudomén mikor, 60 euro/ fő. De legalább náluk nincs infláció. :DDD
Parkolni csak az arra kijelölt helyen.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107706) -Mosquito- válasza Ferdzsoo (#107704) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Az ottani járdán parkolást passzolom, de a büntit fizessétek be.
Ezeket találtam. [link] [link]

Megyünk majd Stelviora, ~140Km-en ott a környéken 16db trafipaxot számoltam össze. :D

Jah' Spanyol bírságok. :DDD [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#107707) Ferdzsoo válasza -Mosquito- (#107706) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Kösz az infót akkor feldobjuk itt a postán...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#107708) zgospel


zgospel
őstag

Ha valakit esetleg érdekel akkor ilyen a hangja a Triumphnak a Bódis kipuval: [link]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#107709) Bogyó bá' válasza zgospel (#107708) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A kipufogó hangot értem - de mi az a hülye nyiszergés végig? :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#107710) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

kivancsi lennek, hogy a mai olcso/also polcos motoros farmerek mennyivel birnak tobbet/kevesebbet mint ez a noname

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#107711) #45302528 válasza dellfanboy (#107710) üzenetére


#45302528
törölt tag

A kevlárszálasok (+25 e) biztos többet bírnak, mert azok hő- és kopásállóak. Ami csak sima farmeranyag (20 e alatt), azok ugyanígy elégnek....

(#107712) dellfanboy válasza #45302528 (#107711) üzenetére


dellfanboy
senior tag

ezt kellene letesztelni mert en nem vagyok benne biztos, foleg, hogy lattam mar olyan kevlar farmert ami elol a terdedig volt belelve kevlarral, hatul meg a seggedig... :B

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#107713) canniball válasza dellfanboy (#107712) üzenetére


canniball
nagyúr

Amiről te beszélsz az a motoros farmer kevlár betéttel, amiről a kolléga az pedig a kevlár szálakkal szőtt anyagból készült motoros farmer. Ami a képen látható az meg egy utcai farmer (bármiféle védelem nélkül).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#107714) Horvi válasza zgospel (#107708) üzenetére


Horvi
őstag

Az igen :C

Hello darkness, my old friend...

(#107715) Jakab66[hun] válasza Geresics (#107703) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Miattatok addig nem tágítok amíg idén nyáron én is sorra nem kerülök egy 790-es teszt hétvégére.. ;]

Gipsz Jakab

(#107716) Geresics válasza Jakab66[hun] (#107715) üzenetére


Geresics
addikt

Na végre valami! :C

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107717) runner 125 válasza zgospel (#107708) üzenetére


runner 125
nagyúr

Qrva jó, már már GP szerű hanghatás, pláne a gyorsváltóval.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#107718) zolee5016


zolee5016
őstag

skacok help!!!
Esetleg valaki tud segíteni
Problem: xj 600 első fékbetétezés
Bárdiéknál nincsen.....melyik yamaha hord még esetleg ugyanilyen betétet??
Újabb xj? Xj6? vagy más típus esetleg??
van erre valami kereső vagy adattartalmi oldal?
Azért lenne fontos ebbe a boltba van 50% kedvezményem,és azért nem mindegy.....
THX :R

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#107719) Geresics válasza zolee5016 (#107718) üzenetére


Geresics
addikt

Asszem a motoralkatresz.eu oldalon meg tudod nézni

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107720) etnies válasza dellfanboy (#107710) üzenetére


etnies
senior tag

Ha ez így nem oké, akkor töröljétek ezt a posztot légyszíves!

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#107721) emre válasza zolee5016 (#107718) üzenetére


emre
veterán

Mikori? Pontos típus kellene. Például ha XJ 600 S Diversion (1992-1997)

akkor ezekhez jó még az első betét

gyártói oldalon, pl. itt nézd át

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107722) zolee5016 válasza emre (#107721) üzenetére


zolee5016
őstag

köszi köszi
2001/4 xj 600 S diversion
amúgy a gép

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#107723) emre válasza zolee5016 (#107722) üzenetére


emre
veterán

Akkor asszem e a tied, az oldal alján vannak a kompatibilis típusok.

screen

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107724) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok,

A citedallás motorstalin 50 cm3 robivla mennyire lennék kinézve? Szoktak kisrobisok is menni vagy csak nagytestvérek?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#107725) ath válasza zgospel (#107708) üzenetére


ath
senior tag

rohadt jó!

(#107726) Geresics válasza Vismajor01 (#107724) üzenetére


Geresics
addikt

Van fb csoport, ha itt nem kapsz segítséget, ott is érdemes lehet megkérdezni :K

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107727) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, tudnátok magyar oldalakat linkelni ami a motorokrol / motorozásrol szól? gondolok itt olyanra hogy totalbike pld

(#107728) tboldi válasza gergo5991 (#107727) üzenetére


tboldi
nagyúr

onroad.hu
sportmotor.hu
hegylakok.hu
motorrevu.hu

(#107729) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata Nt, vagy NTV 650 blokkal?
Uresbe alapjaraton, kiengedett kuplunggal, morgos hang jon a kuplung oldalon.
Behuzva a kart, megszunik.
Ez ennel a blokknal ez normalis, vagy cserelni kell valamit?

(#107730) -Mosquito- válasza csongi (#107729) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Semmi baja,az ilyen.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#107731) csongi válasza -Mosquito- (#107730) üzenetére


csongi
veterán

Akkor jo, koszi!
:).
Lehet masik olajjal csendesebb lenne.
Ahogy melegszik, es higul az olaj, ugy lesz erosebb a morgas.
De a sebessegeket rendesen veszi.
A kuplung kar kb a fele es az utolso 2/3 tavon fog. Csusztathato, nem hirtelen fog.Majd a szezon vegen ranezek. 38K van bene, ildomos lesz egy szemrevetelezes.

(#107732) -Mosquito- válasza csongi (#107731) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Új olajjal a váltó jobb lesz de a hang meg fog maradni.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#107733) Geresics


Geresics
addikt

TotalBike 24 órás versenyre gőzerővel készülünk! 🤩

Persu becsülettel végigszerelte a napot, de azért csak ki tudtunk fogni rajta! 🤣

Petrol Circus

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107734) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

GS konzekvencia:
Marad a VFR. Összességében véve nem győzött meg hogy mégegyzer a VFR árát kéne a cserére költeni, hogy annyival jobb, kényelmesebb lenne a vfr-nél. Kis szűkek és nagy túrázások kényelmesebbek, de 130 felett imbolyog, a lábtartó kényelmetlenebb az utasnak mint a VFR-en és erőben is elmarad tőle. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#107735) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Van valakinek esetleg 3D nyomtatós ismerőse?
Ha modellezek egy apróságot (autó beltéri levegő terelő belső lapjainak az összefogó síne a kis patkó alakú klipszekkel) akkor tudna egyet nyomtattatni? Persze egy rekesz sörért vagy valami! :R Akkor nem a durva megoldés kéne jöjjön, 2mm-s alu lemez 3 as furatok, rudak aljára o gyűrűk. :D Köszi :R

Ha nem fér itt meg a kérdés majd a topik mester seggbe rúg, és bocsi! :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#107736) vendingo válasza Geresics (#107733) üzenetére


vendingo
veterán

Milyen robogó ez?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#107737) Geresics válasza vendingo (#107736) üzenetére


Geresics
addikt

Aprilia Area51
Vízhűtéses, 2 ütemű, tárcsafékes, és a titkos fegyverünk: a 12 literes tank a lábtérnél van, ami nagyon jó a súlyelaztás szempontjából! :D

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107738) vendingo válasza Geresics (#107737) üzenetére


vendingo
veterán

12l? Gyárilag ennyi, vagy ti csináltátok?
Jók ezek a robogók, sok sikert. Remélem lesznek videók.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#107739) Geresics válasza vendingo (#107738) üzenetére


Geresics
addikt

Gyárilag annyi. Videók nem nagyon lesznek, mert nem értem rá azzal is foglalkozni, de ami lesz, az vicces lesz! 🤣
Facebookon a csapat oldalán lesz majd! ;)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107740) Vismajor01 válasza Geresics (#107739) üzenetére


Vismajor01
addikt

Kolcsom adom az en akciokameram amit sisakra tudsz szerelni es akkor lesz videjoo

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#107741) Geresics válasza Vismajor01 (#107740) üzenetére


Geresics
addikt

Nagyon kedves vagy, köszönöm Neked, de
- van akciókamerám több is,
- a mai szerelős napról írtam, amit írtam,
- a versenyen tilos a sisakra kamerát (és egyebet) rakni.
De tényleg köszi, jól esett! :K :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107742) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi, nos egy pár hónapra nekem off az idei szezon. Ma a DR-Z-vel sikeresen eltörtem a jobb térdem (combcsont condylus) + porcleválás + ficam.
Gyűlölöm a kórházakat, de komolyan mondom ez az egészségügy... meg az emberek. Egyáltalán nem irigylem aki itt dolgozik.
Konkrétan 5,5 órát ültem a váróban, törött térddel mire rámkerült a sor (oké, sose jártam még sürgősségin, de a nevéből fakadóan én naív tényleg azt hittem h relatív gyors ellátás folyik..). Közben olyan emberek futottak be h az agyam eldobtam. Bejön a középkorú nő, h 2 napja kiütések jelentkeztek a bőrén. Sürgősségire, bszod. Másik, betintázott, bűzlő hajléktalan pofára esett biciklivel, őt bezzeg azonnal betolták mert vérzett a feje. Másik nő elvágta a kezét késsel és bejön h kicseréljék az otthoni ragasztót kórházira.

A konkrét szitunak amúgy nem nagyon van konklúziója. Talán annyi, h kerül amibe kerül, veszek térdgépet endurozni.
Mentem cimborámmal földúton, megint volt qrva sok eső, a csapákban elég sűrűn álltak a tócsák, srác ment elől a bal csapában, én utána ugyanabban a csapában úgy 30 méterre lemaradva. Láttam h ő felmegy az útról balra a vetés szélére és ott megy el a sok felázás miatt. Modom a 2 csapa közepe (amin persze végig 20 cm-es fű volt) általában mindig száraz és púpos, tehát ott végig tudok menni, főleg h nem akartam utána szívni a porfelőt... Olyan jó 50 körül mehettünk, amikor bal csapából próbáltam felhúzi a 2 csapa közé, amikor megpillantottam egy qrva nagy tócsát, ami természetesen belenyúlt a 2 csapa közti területbe is. Fékezni már nem volt időm, viszont a jobbra tartó kormánymozduattal és az én testsúlyáthelyezésemmel már nem tudtam mit kezdeni. Ennek ellenére a motor elejét megvezette full egyenesen a felázás. Az esést elkerülve meg reflexszerűen leléptem a jobb lábammal (máskor is volt már ilyen, mindig sikerült jól korrigálni), de most valahogy betapadt a csizmám és szó szerint kicsavarta az alsó lábszáramat térdnél.
Hallottam és éreztem a reccsenést, meg persze az erős fádjalmat, tudtam azonnal h gáz van. De érdekes, mert akkor ráállni rá tudtam, aztán pár órával később már nem. A story többi részét meg fent leírtam. Ez van.

geresics

Hajrá hajrá, ez jó gép!

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#107743) tboldi válasza runner 125 (#107742) üzenetére


tboldi
nagyúr

Jobbulást! A térd nagyon kényes "alkatrész", amikor már engedik, mozgasd sokat! :K

Ha a PAMOK C, szubintenzív vagy szeptikus osztályán vagy, akkor üdvözlöm a nővérkéket. :D

[ Szerkesztve ]

(#107744) HoaryFox


HoaryFox
őstag

[link]

Előzetes véleményt szeretnék kérni erről a csörgésről. Eddig annyit mondtak fülre, hogy vezérműlánc.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#107745) etnies válasza runner 125 (#107742) üzenetére


etnies
senior tag

Jobbulást :(

"önmagam hite vagyok magamban"

(#107746) vendingo válasza runner 125 (#107742) üzenetére


vendingo
veterán

Jobbulást kívánok!
Végig se bírtam olvasni, nem bírom az ilyen katasztrófa sztorikat. :(
Nekem nem is értem hogyan nem lett komolyabb bajom, amikor hosszú métereket csúsztam az árokban úgy, hogy a motor a lábamra volt szorulva. Egy életre belém tette a parát az eset, azóta nagyon körültekintő lettem hasonló szituknál.
Szombathelyi kórházban voltál?
A sürgősségi Sopronban is káosz.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#107747) vlevi válasza runner 125 (#107742) üzenetére


vlevi
nagyúr

Jujjj :(
Olvasni is fájt.
Mielőbbi jobbulást kívánok én is.

(#107748) Geresics válasza runner 125 (#107742) üzenetére


Geresics
addikt

Ó basszus, jobbulást! :(((

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107749) Gaboman válasza runner 125 (#107742) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Jobbulást, enduróban könnyen benne vannak ezek a dolgok, törésem még nem volt, de húzódásom, ficamom stb....nem egyszer, az évek alatt többször estem, csúsztam.
Remélem a kedvedet nem veszi el!
A sürgősségi osztályról meg inkább semmi nem mondok, engem majdnem kinyírtak ott, aztán elmentem helyette maszekon, ki is gyógyítottak!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#107750) emre válasza runner 125 (#107742) üzenetére


emre
veterán

Kitartás!

Nekem majdnem három hete a bal bokám törött el, és még csak nem is motoroztam. Kívül lemezzel, belül csavarral lett rögzítve és már alig várom hogy végre ráálhassak, mert ez a mankózás nem nekem való. De sajnos még elég szépen bedagad ha nincs felpolcolva és lógatom.

(#107744) llwynog

Ezt élőben is nehéz megállapítani, de felvételről szinte lehetetlen, mert nincs olyan telefon ami ne torzítaná el egy kicsit a hangot. Javaslom szerelőhöz vidd el.

Egy példa, az én régi gépemen is volt egy kis csörgő hang, amit jobbára szelephézagnak tulajdonítottak, de nem lehetett egyértelműen beazonosítani a forrását és több szerelő is aki belenézett állította hogy a hézag jó. Szóval félő volt hogy komolyabban bele kell nézni. Később nekiállt csúszni a kuplung is és amikor szétszedtem hogy cseréljem a rugókat kiderül hogy a kuplung szerkezetből hiányzott egy biztosító gyűrű.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.