Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107901) zolee5016


zolee5016
őstag

szasztok srácok
esetleg dolgoztatott itt már valaki?
vélemény,tapasztalat?
Xj-m ülésének átdolgozása a cél +szivacs az én seggem alá,+bőr újra.....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#107902) zgospel válasza Jakab66[hun] (#107900) üzenetére


zgospel
őstag

Hozzád hasonlóan tavaly én is vergődtem hogy mi legyen. Mondjuk te extrémebb eset vagy :D Illetve nekem meg volt hogy mit akarok, csak a próba után csalódás volt, és utána jött a vergődés hogy akkor mi legyen helyette mert nem volt B terv.
A megoldás az hogy leszűkíted kb 3 konkrét típusra ami tetszik, abból legalább az egyikbe beleszerelmesedsz, és amikor már hónapok óta azt érzed hogy bármi más motort hiába nézel azon kívül amibe belebuzultál, akkor kell megvenni :D

Nekem volt két olyan motor is amivel óriási élmény volt menni, és praktikum meg technika szempontjából minden szinten több mint kielégítők voltak, de mégsem éreztem hogy szívesen venném bármelyiket is.

Mivel te ahogy nézem leginkább a VFR-re hajlasz ezért valszeg abba vagy belebuzulva, csak még nem ismerted magadnak be. Vegyél VFR-t és legyél vele boldog.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#107903) -Mosquito- válasza Jakab66[hun] (#107875) üzenetére


-Mosquito-
őstag

A kis Dl helyett inkább a nagyobbat nézném. Versysből szintén.
Gs 800 alakul,Vrf 800 x az újabb is jó lenne,GSX itt is a nagyobbat venném. [link]

zolee5016:

Láttam jó pár munkáját,szzépen dolgozik és jóval olcsóbb mint pl a TOMOT. Viszont több hét/hónap mire kész lehet az ülésed.

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#107904) Geresics válasza Jakab66[hun] (#107875) üzenetére


Geresics
addikt

Amúgy a puding próbája az evés, nem a kirakatból nézegetés. Menj el, próbálj ki minél többet! Ha tudsz, még típuson belül is próbálj ki több évjáratot! :K

Mire végigjárod a listád, tudni fogod mit szeretnél! ;)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107905) vlevi válasza zgospel (#107902) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ez így van. Én a Tracerbe voltam belebuzulva, és addig probalgattam, míg tényleg meggyoztem magam arról, hogy jó lesz. Nem értek meglepetésként azok, amiket negatívumként felhozatal, ki tudtam próbálni, és megallapitottam, hogy nem olyan nagy problémák.

(#107906) etnies válasza Jakab66[hun] (#107862) üzenetére


etnies
senior tag

Etetés az egész. Kiválasztod a személyes találkozást és majd közbe jön valami.
Már kifinomultabb, de úgy tűnik még mindig találnak pali madarat, ha csinálják.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#107907) Pocee válasza Jakab66[hun] (#107900) üzenetére


Pocee
senior tag

Én Kiskunhalas és Kecskemét között lakom,de felénk a halasi kórház amolyan vágóhídként él a köztudatban...amikor kiszakadt a hüvelykujjam az izületből,oda mentem tudatlanul elsőnek,mondta az orvos,hogy várjak kicsit mindjárt végez és helyi érzéstelenítéssel megcsinálja mindjárt...mondom miii?nem!
másnap elmentem Kecskemétre ahol közölte az orvos,hogy altatás két dróttal tűzés majd gipsz és hogy ki volt az a barom aki ezt sürgősségin akarta azonnal megcsinálni mert befekvős buli.
Papám is Halason volt,gusztustalanul bántak vele,be is mentem az osztályt eligazítani.
Szóval aki teheti nagyon messze kerülje el,mert egy egyszerű náthába is meg lehet ott halni.

Mr.Brightside

(#107908) Jakab66[hun] válasza Pocee (#107907) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Nekem a kisujjam tűzték meg halason, azóta sem áll jól, sőt. Viszont a bal könyököm kétszer műtötték, és véglis funkcionál azóta is.. :K

Gipsz Jakab

(#107909) z123456789 válasza runner 125 (#107887) üzenetére


z123456789
addikt

(#107887) runner 125
:N ...
Hihetetlen...

Valaki meg tudja mondani, hogy a blokkot hogyan tudom visszarakni a helyére, hogy össze tudjam csavarozni a vázzal?
Ugyanitt várom a kérdéseket hogy miként jutottam el idáig, ígérem mindenre válaszolni fogok. :D
2004 Z750.

(#107910) Jakab66[hun] válasza z123456789 (#107909) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Kis emelő alá, egy fadarabbal, és óvatosan emelni a motorblokkot?

Gipsz Jakab

(#107911) emre válasza z123456789 (#107909) üzenetére


emre
veterán

1, Egy olaj, vagy krokodil emelőt aláteszel a blokknak és megemeled. Azért egy fenyő léc darabot tennék az emelő és a blokk, vagy leömlő közé, hogy ne fém a fémen legyen.
2, Racsnis spaniferrel áthurkolod a blokkot mondjuk a leömlő alatt és felhúzod.

Hirtelen ez jutott eszembe, vannak még ötleteim, de ahhoz távolabbról kellene látni. Például középsztenderen van-e, vagy hátsó motoroemelőt használtál-e?
Ha nincs emelő akkor blokk alja kitámaszt, első villaszárakat kilazít és leereszteni a motort amíg furaton nem lesz a blokkal.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107912) Pocee válasza z123456789 (#107909) üzenetére


Pocee
senior tag

Nem kell emelő ha fejre teszed mint a bringákat,csak a csengő le ne törjön...

Mr.Brightside

(#107913) Polemius válasza Jakab66[hun] (#107875) üzenetére


Polemius
aktív tag

GSX650F / GSX1250F az gyakorlatilag idomos Bandit. Ha a listán van, akkor érdemes megnézned az S-es Banditokat (GSF) is, azokon van fejidom, de oldalt nincs takarva.
Az injektoros, vízhűtéseseknek nincs típushibája. A karbis-légolajos régebbi típusoknál a benzincsap előfordul, hogy elromlik (rossz esetben átereszt).

Amire panaszkodni szoktak, az a gyengébb első teló, de amennyivel olcsóbban kijönne akár az 1250-es is, simán cseréltetheted progresszív rugókra.
És még belefér - az amúgy nem kényelmetlen - ülés full extrásítása zselével, fűtéssel, dobozok, tartók, bár sokat eleve feldobozolva árulnak.

Ha esetleg Grein felé jársz, tudok mutatni régebbi, légolajosat.

[ Szerkesztve ]

(#107914) z123456789 válasza Jakab66[hun] (#107910) üzenetére


z123456789
addikt

(#107910) Jakab66[hun]
Emre spaniferes megoldásával kombinálva sem ment a helyére.

(#107911) emre
A villaszáras megoldást megnézem. A többit már próbáltam, ahogy leírtad, pont úgy. :)
Köszi. :R

(#107912) Pocee
Úgy sem volt jó. :(

(#107915) emre válasza z123456789 (#107914) üzenetére


emre
veterán

Mivel valószínűleg emelni többet tudsz mint a gép súlya nagy valószínűséggel akkor sem lesz jó. Lehet valami útban van neki, vagy nincs megfelelően tehermentesítve.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107916) Reaper válasza z123456789 (#107909) üzenetére


Reaper
őstag

Ha van egy jó erős csavarhúzód (nemtom hány kiló a blokk), akkor átdugva a külső részen, majd a blokk csavarmenetébe, óvatosan a helyére tudod esetleg húzni, majd alátámasztani valamivel, csavarhúzó ki, mehet bele a gyári csavar. Lehet nem a legszebb megoldás, meg a motorokhoz nem is értek, de volt már, ahol bevált autónál. Csak vigyázz a menetre.

(#107917) emre válasza Reaper (#107916) üzenetére


emre
veterán

Több okból is inkább valami hasonlóval kellene próbálkozni ha már nagyjából egy furaton van. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107918) z123456789 válasza Reaper (#107916) üzenetére


z123456789
addikt

Így is próbáltam már. Nem akart tovább mozdulni feszegetésre.
Nincs menet egyik furatban sem, a túloldalon egy anyát kell beültetni a neki kialakított helyre, és abba csavarom bele a bukógomba/csavar végét. Szóval hálisten azt elbaszni nem tudom. Majd ma nekiállok megint. tegnap estére nem ezt terveztem, és így is 10-ig ezzel szarakodtam fél 6-tól kb...

(#107917) emre
Bezony, pajszer lesz ebből. :D

Köszi a tippeket srácok. :R

[ Szerkesztve ]

(#107919) Reaper válasza emre (#107917) üzenetére


Reaper
őstag

Jogos, nekem nincs ilyesmim, pedig jónak néz ki. Viszont van pár jó erős csavarhúzóm, meg egy majd egy méteres kerékkulcsom hasonló kialakítással. Eddig mindent megoldott, de lehet veszek én is egy ilyet :)

z123456789: Csak visszamegy a helyére már valahogy :)

[ Szerkesztve ]

(#107920) z123456789 válasza Reaper (#107919) üzenetére


z123456789
addikt

Jaja, én sem félek, csak tiszta fejjel kell nekiállnom megint. :) Csak lemásztunk a fáról valahogyan. :D :R

(#107921) Geresics válasza z123456789 (#107920) üzenetére


Geresics
addikt

Ha ennyire nem megy, érdemes lehet alaposabban megnézni, hogy miért is nem megy?
Pl: valami odaszorul, aminek nem lenne ott keresnivalója.
De ha semmi sem segít, akkor nálam többször bevált már, hogy ismét szétszedtem, és összeraktam, és láss csodát, úgy ment a helyére, ahogy kell...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107922) emre válasza z123456789 (#107920) üzenetére


emre
veterán

A fáról csak egy ugrás volt, ahhoz csak bátorság kell, onnét még fel is kell állni. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107923) z123456789 válasza Geresics (#107921) üzenetére


z123456789
addikt

(#107921) geresics

Még jó hogy van egy másodszakmám...bár a vas nem fenyőfa, de egy asztalos szorítóval megoldottam, és nem csesztem össze semmit.

Kérdés, hogy a pár száz kilométeres közlekedéssel eltorzítottam-e valamit. :F

Most elmegyek, és kipróbálom. Bár ezelőtt sem vettem észre semmit, amíg nem volt a helyén a dolog.

(#107922) emre
Akkor nekem megvót mindegyik? :DDD

:R

(#107924) Mentolka


Mentolka
senior tag

Sziasztok,
A generátor tekercselés, az drága dolog?

(#107925) -Mosquito- válasza Mentolka (#107924) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Attól függ mihez nézzük az árát.
Pl Vara eredeti 150eFt,utángyártott 65eFt
Nála kb 20-40eFt lehet és jobbat csinál mint a gyári. [link]
Viszont nagyon sok munkája van. Hívd fel/írj neki kérdezd meg az a biztos.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#107926) V.Stryker válasza Mentolka (#107924) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Vagy kérdezd meg a Fer-Vill -t.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#107927) etnies válasza z123456789 (#107923) üzenetére


etnies
senior tag

Hogy micsoda? Jól értem, hogy így mentél vele? Hogy? Ezek a csavaronem szoktak kiesni csak úgy.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#107928) Mentolka


Mentolka
senior tag

Köszönöm!

(#107929) Jakab66[hun] válasza Polemius (#107913) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Köszi, meglesem!! :R

Gipsz Jakab

(#107930) veze


veze
őstag

valaki használ ilyet [link]

(#107931) csongi válasza veze (#107930) üzenetére


csongi
veterán

En nem, de sok ertelme nincs szerintem.
Egy blokkolo, zavaro, vagy siman az akksi kiszedese hatastalanitja.
Bar vannak tipusok ahol az akksit rendesen feladat kiszedni.
Lopas utan rovid tavon kerul zart helyre, furgon vagy muhely.
Nem fognak vele orakat kozlekedni.
Lehet tevedek :)

(#107932) Geresics válasza csongi (#107931) üzenetére


Geresics
addikt

Nem feltétlenül értek egyet. Mondjuk mi ennél komolyabb típust használtunk, amíg a Multi Alarmnál dolgoztam, de azt egy sima furgon nem árnyékolja le. A blokkoló pedig azért nem egy sarki boltban kapható cucc, pláne, hogy eléggé törvénytelen is. (Tudom, a lopás is, de ennek csupán a birtoklásáért is jár jutalom asszem.) Ráadásul a zavart jel is kimutatható asszem, bár azt inkább fontosabb objektumok védelménél szokás megoldani.
Amúgy az országban a legtöbb személyautót lopás után elviszik "parkoltatni". Ha van benne GPS, a tulaj jön érte, a tolvaj nem bukik le, csak feleslegesen dolgozott. Ha nincs benne, akkor pár nap után viszik tovább. Motoroknál nem tudom hogy van, mert hiába kampányoltam a cégvezetésnél, nem kaptam engedélyt egy jó motoros GPS-projektre anno. Elkezdtem saját szakállra, de túl sok falba ütköztem. Azóta én már eljöttem a cégtől, de az eszközök rendelkezésre állnak, viszont nem tudom, hogy van-e motoros védelme a cégnek, pedig ilyen háttérrel szerintem bombaként robbanhatna a motoros piacon... :W

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107933) Micsurin válasza Geresics (#107932) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Pajzsot a kocsiba és mehet a chill... :)
Motorral is dolgoznak már azt hiszem...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#107934) Geresics


Geresics
addikt

Hát srácok, ez k*rvajó nap volt! :C

Igazán nem akarok felvágni (mert nincs is mire), de olyan piszok jól éreztem ma magam, hogy le kell írnom! :DDD
Reggel pofoztuk kicsit a TB24-re a versenyrobogónk (világítás, féklámpa, stb), valamint fel is dekoroztuk! Szerintem piszok jó lett! Check it! :K
Aztán kitoltuk a KLX-eket, és dél körül elindultunk picit mókázni! :C
Mikor átküldtem a múltkori rövid kis videót haveromnak a pécsi Enduro OB-ről, akkor a képek alapján magyarázott, hogy ez fika, ott mi is simán le/felmegyünk! :D
Na, ma elvittem oda! Reakció: :Y
:D :D :D :D
Szóval miután megállapítottuk, hogy ezek hülyék, megfordultunk, és tovább is mentünk! :DDD
Aztán mentünk a pályán tovább, míg egy másik "lejtőhöz" (értsd: szakadék :DDD ) értünk. Mondom, ez fele akkora, és van is hely utána kigurulni, itt simán lemegyünk. El is indultam, csak a tetején sikerült lefulladnom, és hirtelen azt sem tudtam mitévő legyek, mert az első kerék már a szakadékban volt. Motorfék blokkolta a hátsót, én meg reflexből nyomtam hirtelen mindent! Először blokkolt a hátsó kerék a leálló motor miatt, aztán önkéntelenül kuplungoltam, majd ijedtemben majdnem rányúltam az első fékre, de sikerült egy szemvillanás alatt rábeszélnem magam, hogy ez hülye ötlet volna, de közben már akaratomon kívül ráléptem a hátsó fékre. Persze közben ment a "miaf@sz", és mivel SENA-n össze vagyunk kötve, még hülyébben nézhetett ki az egész! :DDD
Persze a motor megoldott mindent helyettem, és simán lejött! :C Kb. 1 másodpercig tartott az ijedtségem, aztán élveztem az egészet. :K
Erre haverom: "én itt biztos nem megyek le" :DDD
Fontos részlet, hogy reggel óta csináltuk a robogót, és nem ettünk semmit. Kimentünk beöltözve a nagy melegbe, meg minden, és már elmúlt dél is ekkor. Még az élvezetes adrenalinfröccs is olyan sz@r volt gyomorban, mint amikor hányingered van, és amúgy is megbeszéltük, hogy ma nem csinálunk semmi hülyeséget, mert jövő héten verseny, és nem sérülhetünk most le! :N
...szóval mondtam mindent, hogy csak balf@sz voltam, meg jöjjön nyugodtan, sima liba, csak nem akart. :( Kénytelen voltam visszamászni, és lejönni az ő motorjával is! Persze másodikra már hiba nélkül! Piszok jó volt! :)
Viszont továbbra is áll az álláspontom, hogy a pécsi pálya túl durva olyan bénáknak, mint amilyenek mi vagyunk!
Fogtuk hát magunk, és elmentünk Orfűre kajálni egy isteneset (aki erre jár, az Árnyas Parkban egyen hamburgert, ne a Szomjas Vándorban!!!), és már mentünk is célirányosan a Ligeti krosszpályára! :K
Ez egy sokkal lájtosabb pálya, anno még a Pegaso-val is mentem rajta, igaz annak következménye is lett! :DDD
Anno csak szerencsétlenkedtem, de most rohadt jó volt! Ez a motor, ezzel a gumival bitang jól érezte magát a pályán, mi meg teli vigyorral ültünk a nyergében! Folyamatosan mondtuk egymásnak, hogy ne engedjünk a csábításnak, mert azért pudingok vagyunk, és ha elbízzuk magunk, akkor ugrik a jövő heti verseny, de azért mentünk 8-10 kört! :D Ekkor kezdtünk igazán belejönni, ezért inkább mondtam, hogy most hagyjuk is abba, mert fáradunk, de egyre bátrabbak vagyunk, és ez nem jó kombó (így verseny előtt!!!) :))
Szóval visszamentünk Orfűre inni egy jót, és már mentünk is a Mecsek ösvényeit tovább bújni! Persze sikerült olyan egyeneseket találni, ahol 90+ tempót mentünk (a motor végsebessége jelenleg 105 :DDD ), meg olyat, ahol többet pattogott a kerék, mint a krosszpályán! :DDD

A nap vége valamikor 5 óra körül volt családi program béke miatt, de sikerült kellőképp így is elfáradni! De piszok jó volt... :D

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107935) etnies válasza csongi (#107931) üzenetére


etnies
senior tag

Tévedsz, évente több száz motort találnak meg trackerek által itt az UK-ban.

Nekem is van a motoromban, de nem aksira kötött, hanem 10000 mha-s aksi, havonta egyszer töltöm. Oda rejtem, ahova akarom, nem járnak a tolvajok gps jammerrel.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#107936) julius75 válasza veze (#107930) üzenetére


julius75
aktív tag

Nagyon hasznos dolog, de nem annyiért. [link]

(#107937) csongi


csongi
veterán

Koszonom sracok!
Ezek szerint nem jol gondoltam :).
Ha van olyan verzio amelyik jelzest kuld a mobilomra , ha elmozditjak erdekes lenne szamomra is. Jo lenne nem akkor eszrevenni, es nem akkor szembesulni a dologgal, mikor a hult helyet latom. :)

(#107938) canniball válasza csongi (#107937) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor pageres riasztót keress!
Pl. gugli első találata.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#107939) etnies válasza julius75 (#107936) üzenetére


etnies
senior tag

Most vettem tk915-t, mert a tesóm elkérte a régit, az újabb sokkal jobb, szoftveresen is hibátlan és olcsó. Nem szeretem az aksira kötöttet, mert könnyű megtalálni.
Idomot kell bontani, ha kiakarják szerelni az enyémet.

A tk915 küld smst, ezért is vettem.

Megyek Safetyre (alap 1, 2 napos) megint, június közepén, jön valaki?

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#107940) canniball válasza etnies (#107939) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor havonta leszeded az idomot (a töltés miatt)?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#107941) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Most hetvegen turazik valaki romaniaban?

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#107943) veze válasza julius75 (#107936) üzenetére


veze
őstag

Igen, ezt én is láttam,de.. olvastam olyat más forumon, épp tegnap , hogy vásárolt ebayen gps trackert, ugyanolyat (ránézésre) amit idehaza is is árultak (konkrétan nem ezt a tipust, de gsm trackert) és az valami klón volt, mert jo néhány fontos opciót nem tudott, amit a magyarországon forgalmazott igen. Olcso v olt de így joszerével használhatatlan. Persze am,it idehaza forgalmaztak az is nagy valószínűséggel kínában készült, de nem butított verzió, illetve ha mégse tudná azokat az opciókat amiket a magyar nyelvű leírásban leírtak, akkor ott a garancia ( de ez nyilván nem így van, mert a forgalmazó is tudja hogyha nem úgy működik, amit igér, akkor vissza fogják vinni, tehát az olyat árul , ami megfelel ennek)

(#107944) z123456789 válasza etnies (#107927) üzenetére


z123456789
addikt

Jól érted. Így mentem vele. Nem, nem kiestek, én szedtem ki. Aztán elmentem többször is motorozni.
A teljes sztori az, hogy a sérült bukógombát (előző tulaj) akartam kicserélni. És úgy gondoltam, hogy itt az ideje, leszereljem azt a két csúfságot. (Csak az egyik volt az, mert arra felére borult a motor, de így meg ocsmány és még asszimetrikus is a látvány.) A probléma az volt, hogy én azt hittem ezek dedikált bukógomba helyek, és nem való oda más. Kiszedtem, és elkezdtem keresgélni bukógombát, közben motoroztam. Ez a rövid sztori. Azán amikor vissza akartam próbálni a még ép gombát, akkor vettem észre, hogy az a két furat nincs jó helyen, és megvilágosodtam.

(#107945) Gaboman válasza Geresics (#107934) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Jó kis motorozásnak hangzik, az a hegyoldal szuper lehetett, felénk is van egy ilyen, neve: Atomvillanás :DDD
Olyan is, ha elrontod elég egyszer látni és többször nem biztos hogy kell. :K
Rédei erdőkben több ilyen feljáró található, ezeket nem vállalom be én sem, nem azért mert magamat féltem hanem a motort sajnálnám összetörni ha nem sikerül.
Ha itt elrontod és visszamegy akkor TKO!
A gödör alján fellelhető pár idom, sárvédő stb........., ezek szerint egyeseknek nem jött ki. :N
Mai napra terveztük mi is az endurózást, tegnap nekiálltam a légszűrő takarításának, erre szomorúan nyugtáztam hogy két helyen is elszakadt.
Rendeltem is, de leghamarabb szerdára ér ide, így a hosszú hétvégi motorozás sajnos elmarad.
Jövőhéten szeretném ha elmennénk Vinye irányába, aztán hogy sikerül e még képlékeny.
Ha meg nem akkor lehet elindulunk felfedezni új vidékeket, Dudari erdőrészeken keresztül a Csesznek mögötti hegyekben.
Ismerősnek is talán elkészül már a gép és tud csatlakozni hozzánk, hirtelen 2 motorossal többen lennénk.
4-5 fős csapattal már nagyon jókat lehet gurulni.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#107946) julius75 válasza veze (#107943) üzenetére


julius75
aktív tag

Jobban félek egy magyar webshop kínából vett, majd 3-szoros áron továbbértékesített termékétől és a hozzá tartozó "garanciától", mint az Ali-n bárkitől-bármitől.
Áprilisban 90 usd értékben rendeltem egy 3d-s, 5m2-es micimackós faltapétát a születendő kisfiam szobájába. Pazar szinek, minőség, kidolgozás.....és hopp, észrevettünk egy apró hibát a képen szereplő rétegek között. 10-ből kilencen nem hiszem hogy észrevennék, mi is csak véletlenül.....írtam az eladónak, hogy szerintem célszerű lenne javítani, másnál ne legyen ilyen, de amúgy szuper, köszi, ment az 5csillag. Erre múlt héten legyártotta újra, postázta, már Pesten van.....
És sorolhatnám a kétdollárostól hogy mi mindenért helytállnak, vita nélkül. Persze, sok szar van náluk, de ők is tudják, és nem kérdeznek.
Nagyon sok magyar eu-s kereskedő mehetne etika órát venni......

(#107947) zgospel válasza z123456789 (#107944) üzenetére


zgospel
őstag

Fuh hát ez elég meleg sztori, a lényeg hogy nem lett nagyobb baj. Azokat a csavarokat nyomatékra kell lehúzni pont emiatt, ha veszel új bukógombát ehhez a típushoz akkor azon rajta is lesz a pontos meghúzási nyomaték.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#107948) dellfanboy válasza z123456789 (#107944) üzenetére


dellfanboy
senior tag

mi? elmentel motorozni hogy a blokk nem volt az osszes pontjan rogzitve a vazhoz? :D :D

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#107949) JoinR válasza dellfanboy (#107948) üzenetére


JoinR
senior tag

Problem? Ha elhagyja, észreveszi egyből. Meg ha talál egy megfelelő kátyút, lehet pont a helyére ugrik a blokk is.

[ Szerkesztve ]

(#107950) tboldi válasza runner 125 (#107850) üzenetére


tboldi
nagyúr

Na, végre van időm bepótolni az elmúlt 4 nap elmaradásait. :D
--------------------------------------------

Örülök, hogy nem olyan vészes a helyzet. Nekem ugyan nem sérült a térdem, hanem mesterségesen lett megcincálva utólag a velőűrszeg miatt (immár 3x is), de érzem, hogy nem lesz már olyan, mint előtte. Ha nem muszáj, szerintem se műttesd meg. :K

(#107891) Micsurin: Vezettem már egy 5 ajtós Sport Plus-t, tudom, hogy milyen az a 182 nyihaha. ;)

(#107892) Jakab66[hun]: A topikban a boyracer fogalma egyenlő velem. Ezért. :D
kép1, kép2, kép3, kép4

(#107895) Micsurin: Megvetted? Ugye, hogy mennyivel kellemesebb a Honda? ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.