Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107951) veze válasza etnies (#107939) üzenetére


veze
őstag

Ez jó, tetszik !
Alin kb 45 - 50 $ US és akár át is lehet rakni egy más járműbe, ha azzal van uton az ember, miközben a motor a garázsban bezárva pihen.. A töltés megoldása részlet kérdés, nem kell kiszerelni ahhoz hogy töltse az ember. Elég ha gyujtás ráadasa után tölt addig amig le nem állítják a motort. Kb akkor sosem merül le. télen kell csak rátölteni, vagy addig átrakni a kocsiba, mert azt használom _)

[ Szerkesztve ]

(#107952) etnies válasza canniball (#107940) üzenetére


etnies
senior tag

Bedugom a töltőkábelt...

"önmagam hite vagyok magamban"

(#107953) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Na, én ma hirtelen felindulásból megkerültem a Balatont. Nem volt jó: qrva meleg, rohadt nagy forgalom mindenütt és minden második faluban traffipax...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#107954) Ferdzsoo válasza Bogyó bá' (#107953) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ez tipikusan a semmi értelme motorozás, tavalyelőtt én is belefutottam de 50km után hagytam a francba...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#107955) Geresics válasza Bogyó bá' (#107953) üzenetére


Geresics
addikt

Tavaly egyszer mi is megkerültük. Semmi értelme, többet ilyen nem fordulhat elő! :D

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107956) Bogyó bá' válasza Ferdzsoo (#107954) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Valamerre menni akartam, a Mecseket meg már rohadtul unom... (Az van közel, a sz*r derekam és az ízületeim miatt egy napra nem tudok ennél nagyobb távolságot bevállalni - ez is túl sok volt ma)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#107957) z123456789 válasza zgospel (#107947) üzenetére


z123456789
addikt

(#107947) zgospel
Hát ez eléggé. :/ Ja, és egyébként ilyenkor erősen megfordul a fejemben, hogy eszem ágában nincs oda (sem) ebayes szart venni. Na, jó tudni ezt is. Nyomatékkulcsból nincs hiány, szeretem ha valamihez le van írva ez pontosan. :K

(#107948) dellfanboy
De el ám, legalább 5x, abból volt egy 250 km-es Balatonig le, meg haza. :(

(#107949) JoinR
Áh, örülök amúgy hogy tudunk rajta poénkodni, de...

...marha rosszul érint a dolog. :( Azért ennyire nem vagyok amatőr az életben szerelés terén. Autóimon sokmindent megcsináltam, precízen, faszán, nyomatékkal, ahogy kell, többször is. Rohadtul nem gondoltam volna, hogy az ott tényleg nem csak a gomba helye. Utólag tudok már én is okos lenni, hogy csak oda kelett volna nézni, a furatok, és a gomba csavarjának átmérőjéből gondolhattam volna, hogy azért olyan böszme vastag, mert annak ott fognia kell stb... Mindegy, ma mentem egy Győr-Fertőd távot is, nem volt gond, nem hallok semmit. De azért elmegyek a szerelőmhöz, hogy mondjon véleményt. Nem akarom, hogy eladásnál valami rejtett probléma legyen e miatt, vagy ha igen, akkor tudjak én is és a vevő is róla. Nem játék. :(

(#107958) emre válasza z123456789 (#107957) üzenetére


emre
veterán

A benne levő csavarok nyíródhattak, meg a váz is feszülhetett elég rendesen.
Én kicserélném az összes csavart egyenkét újra, már ha nem lett akkora válla hogy nem jön ki a helyéről.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107959) Micsurin válasza tboldi (#107950) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Aha! :)
Nem fogok hazudni nekem tetszik a kis Mk3 GT keménysége, pontos passzos pattogós és azért a 101 pacival hamarabb lehet támadni mint a Jazz 77-ével. :D De tényleg nagyon más világ, és itt hangsúlyos a nagyon.

Lent a dísz küszöb, és csak felületi rozsda van egy vagy két folt, már itt a kit a javításhoz, hogy gátat szabjunk a dolognak lemennek az érettségik és nosza. Blokk nagyon szépen ketyeg, hál isten olaszoknál nem sóznak...

Utoljára az első 125-ös motorom élveztem ennyire mint a kis Golfot. :D

Ja igen ide nem írtam még... Nem nagyobb moci lett végül, mindig is tetszett a se nem gömbölyű se nem kocka forma. :B 123

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#107960) etnies válasza Geresics (#107955) üzenetére


etnies
senior tag

Hazafelé az Alpokból megállunk három napra strandolni Zánkán, Balaton környékén motorozni nem érdemes. Az egyetlen jó talán Tihany, de az is csak a szépsége miatt.

A Cseszneki Vár környékén van az a motoros halálút?
Safetyre végül a kettőre megyek, alapra nem volt hely, pedig rámfért volna a frissítés.

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#107961) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Most jöttem vissza egy Magas Tátra túrából. Bakker mi sem úsztuk meg baleset nélkül. És megint az a tanulság,hogy be kell öltözni.
Úgy indult eleve, hogy a találkahelyről kikanyarodva húztam egy nagyobb gázt és éreztem valami lett, a gázkar megszünt létezni. Nemrég volt szerelőnél... Szerencsére két srác szerelő volt a csapatban, így 15 perc múlva újra úton voltunk, a tankot le kellett kapni és gázbovdeneket helyükre csavarozni. A szerelő valószínűleg ezt elfelejtette.

Aztán a szlovák részen az egyik Burgmannos srác elkapott egy gödröt. A kerék megúszta, de akkora volt csattanás, hogy a karbi lemozdult a szívósorról. :D Újabb 10 perc.

Aztán haverom apja... öreg motoros, úgy gondolta,hogy már lazábó nyomja. Alul kis bakancs, kis terepmintás gatya, fent protektoros kabát. Egy szituációba berántotta az elsőféket, a motor eleje persze elment a picsába...azt is egy nagy robogó, Scarabeo vagy mi. Ráesett a lábára, az öreg meg alatta még pörgött vagy hármat. Megúszta egy bokatöréssel, meg egy térdsérüléssel. De ha lett volna rajta protektoros gatya meg csizma rajta, akkor tuti,hogy kisebb sérüléssel megússza, akár még jöhetett volna is velünk tovább. Így viszont korház... azért le a kalappal a szlovák egészségügy előtt. Sitty sutty megvolt a röntgen, gipsz, röntgen.

Végül felült a saját motorjára utasként, a fia comjára fektette a lábát és elvittük a szállásra. Vicces volt kinézetre. :D Aztán jöttek érte kocsival...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#107962) z123456789 válasza emre (#107958) üzenetére


z123456789
addikt

Viszem a szerelőmhöz, hogy véleményezze, és nézze át.

(#107963) Geresics


Geresics
addikt

Gondolkodom kipufogón a KLX-re. Tudtok ajánlani kipufogó-gyártót?

Akrapovic: nincs hozzá
Doma: nincs hozzá
Gianelli: nincs hozzá
LeoVince: nincs hozzá
MIVV: nincs hozzá
Remus: nincs hozzá
Termignoni: nincs hozzá

Arrow: drága és csúnya
FMF: drága behozni (Amerikában ajánlott)
G.P.R.: drága
Yoshimura: drága

Delkevic: ez egy megoldás
Dominator: ez még elmegy

Bódis: hol találom őket?
Martin: hol találom őket?

Kimaradt még valamelyik gyártó? :F

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107964) Pocee válasza Geresics (#107963) üzenetére


Pocee
senior tag

[link]Pro Circuit
Szerintem az egyik legjobb offroad gyártó.
De ez sem olcsó

Mr.Brightside

(#107965) zgospel válasza Geresics (#107963) üzenetére


zgospel
őstag

Bodis hivatalos oldala: [link]
És a magyar elérhetősége: [link]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#107966) duni84 válasza Geresics (#107963) üzenetére


duni84
aktív tag

delkevic-ék általában nem adnak tüv bizonylatot a kipufogóikhoz és "e jelet". az ő cuccaik szinte kivétel nélkül csak a UK road code-nak felelnek meg (vagy még annak sem).

beleolvastam a linkelt verziókba: ott sem tudják egyikhez sem garantálni, hogy a UK-n kívül átmegy bármilyen műszakin

#metszéspontok

(#107967) vendingo válasza Geresics (#107963) üzenetére


vendingo
veterán

Én őket ajánlanám.
Facebook link

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#107968) Geresics válasza vendingo (#107967) üzenetére


Geresics
addikt

Köszi, írtam nekik! :R

(#107966) duni84
huhh, köszi! Azt hittem, a road legal nálunk is jó, de Neked lesz igazad! :R

(#107965) zgospel
Köszi, kitöltöttem a "formot" a honlapjukon, kíváncsi leszek! :R

(#107964) Pocee
Köszi, sajnos valóban nem egy olcsó márka... :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107969) Kloden


Kloden
senior tag

Sziasztok, az összefoglalóba be lehetne engem is tenni? :)

Motorom egy Honda Transalp 700 XL700V (2009)

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#107970) Geresics válasza Kloden (#107969) üzenetére


Geresics
addikt

Done! :K

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107971) runner 125 válasza Geresics (#107968) üzenetére


runner 125
nagyúr

Neked megér ez 100k-t a KLX esetében? :F
Magamból indulok ki, a DR-Z-re én tuti nem vennék / csináltatnék valami minőségi dobot.. igazából ha az előző tulaj nem adott volna hozzá valami "Raptor" feliratosat, akkor tuti a gyárit szabom át. Szóval, a gyárit nem lehetne átalakítani? Költséghatékonyabb és mégsem a motor vételárának 1/3-ét durrantod el egy csőre.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#107972) Geresics válasza runner 125 (#107971) üzenetére


Geresics
addikt

Ha megérne 100eFt-ot, akkor nem válogatnék, hanem vennék valamit! :DDD
Abban bíztam eredetileg, hogy találok valami occó kínait 30eFt-ért, de azokat elnézve inkább nem.
Most megdupláztam a rászánt összeget, meglátjuk mi sül ki belőle...

Igazából teljesen elkapott az agybaj a kis WeekendWarrior-ral kapcsolatban! Nincs olyan hét, hogy ne rendelnék hozzá valami tökéletesen felesleges, de zöld dolgot Aliról! :DDD
Eddig ezek jöttek meg!
De eldöntöttem, hogy nem élhetek tovább függőségben, és leszokok erről a "mit rendelünk a héten" dologról! Ezért ma egyszerre rendeltem meg egy rakás felesleges zöld sz@rt! :DDD

Mivel táblázatbuzi vagyok, ráadásul vezetem, hogy mennyit költöttem ilyen semmit érő hülyeségekre! Le sem merem írni! :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107973) tboldi válasza Geresics (#107972) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nincs olyan hét, hogy ne rendelnék hozzá valami tökéletesen felesleges [...] dolgot

Én most a Nintendo Switch-csel vagyok így. Hiába gyenge szar a PS4 Prómhoz, meg a GTX1070-es PC-mhez képest, imádom és minden jóval ellátom. :D

[ Szerkesztve ]

(#107974) vendingo válasza runner 125 (#107971) üzenetére


vendingo
veterán

Amit linkeltem oldalt, azok vállalnak átalakítást. Én is szeretném majd elküldeni nekik a gyári dobot, de csak felújításra, ha aktuális lesz az OT vizsga.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#107975) Micsurin válasza Geresics (#107972) üzenetére


Micsurin
nagyúr

"Semmit érő hülyeségekre"

Tipikus eset mikor már a harmadik GPS tartót veszem, természetesen ugyan azt a típust mert a másodikat se sikerült úgy átalakítani mint akartam... Majd harmadjára összejön de addigra vehettem volna egy alapból jót. Kedvenc eset mikor még drágábban is jössz ki a egy két ezres vackokkal való buhera után. :DDD
Ez az új MA felület borzalmas...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#107976) zolee5016


zolee5016
őstag

Help please srácok
rakoncátlankodik a yamahám
pöccre indul,de 2-3 perc járatás nem elég neki minimális szivatóval ami 1500-2000-es alapot ad neki
olajlámpa elalszik inditás után 3 mp-vel,de gázadásra fuldoklik.....kell majdnem 10 prc mire észhez tér
(amit most kaptt fékbetétezés elöl hátul,olaj,olajszűrő ,légszűrő csere,blokk deknik leehúzva kuplunk ok,lánc lánckerékcsere) gyertyacsere nem volt,
elöre is köszi

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#107977) emre válasza zolee5016 (#107976) üzenetére


emre
veterán

Ennyi információ alapján csak azt lehet mondani, hogy vidd vissza oda ahol szerelték. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107978) Chris0321 válasza zolee5016 (#107976) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello. Mivel írtad a szivatót, gondolom karburátoros. Ahhoz hozzá lett piszkálva? Nekem Ladával volt hasonló gondom, egy "szaki" beállította, hogy ne fogyasszon sokat. Kicserélte a fúvókákat kisebbre, amivel azt sikerült elérnie, hogy hűvösebb időben magasan kellett tartanom indítás után a fordulatot különben lefulladt(a hideg motort üvöltetnem kellett), hasonló ideig kellett járatni mire el tudtam vele indulni és nagyobb (nem padló) gázadásra fulladt.

(#107979) zolee5016 válasza emre (#107977) üzenetére


zolee5016
őstag

Még nem hoztam el
Xj 600 2001 es
Milyen infó kell még /

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#107980) Topiccsendőr válasza zolee5016 (#107976) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

2-3 perc jaratas nem eleg, hogy bemelegedjen, ezert fullad. uzemmelegen jol veszi a gazt. Egy karbis motor ilyen.
Olajlampa olaj szintet jelez, nem nyomast.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#107981) zolee5016 válasza Topiccsendőr (#107980) üzenetére


zolee5016
őstag

Akkor ne izguljak?
Karboszinkron esetleg egy márkaszervízben? Kb 20k de ja nem segít akkor nem viszem.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#107982) Topiccsendőr válasza zolee5016 (#107981) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Egyelore ne. Szinkron csak alapjaratra van hatassal, hogy egyenletesen jarjon a motor, semmi hatasa, amint megnyitod a fojtoszelepet, azaz ha gazt adsz.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#107983) zolee5016 válasza Topiccsendőr (#107982) üzenetére


zolee5016
őstag

Alapjárat stabil
Pöccre indulás után kb ha az egyhatodáig mozdítom a szivatót +- 100 az 1700 as fordulaton a különbség

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#107984) Topiccsendőr válasza zolee5016 (#107983) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

1200-1300 kozott kell jonak lennie uzemmelegen.
Erre van hatassal a szinkron. Szivato nelkul.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#107985) zolee5016 válasza Topiccsendőr (#107984) üzenetére


zolee5016
őstag

Ha meleg,és reagál azonnal fulladás nélkül a gázra,1000 - 1100 stabilan szivató nélkül

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#107986) Gaboman válasza zolee5016 (#107985) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Akkor nem lehet baja, ha üzem melegen odahúzol neki és nem fullad akkor jó.
Menet közben is ez a helyzet, sőt a farsot szívna akkor nehezen is indulna.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#107987) zolee5016 válasza Gaboman (#107986) üzenetére


zolee5016
őstag

Köszönöm srácok a válaszokat

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#107988) Topiccsendőr válasza zolee5016 (#107985) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Kicsit alacsony, feljebb allitanam a gyar altal megadottra.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#107989) bigdady válasza Topiccsendőr (#107980) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kreszen ez az egy hibám volt hogy én is azt mondtam olajszint, nyomás helyett.

(#107990) Micsurin válasza bigdady (#107989) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A kresz a lánc logását is faszán általánosítja ha egy SM-en vagy Enduron annyi szabad logást adnál neki mint a kresz teszten van akkor tépnéd is meg szerintem a kihajtótengely csapágyát. :D

Etitan-on 10-20mm van megadva hát még a kis GT-n is durván túlfeszítem ezzel...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#107991) Topiccsendőr válasza bigdady (#107989) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ez csak yamahanal ervenyes, altalaban nyomast jelez.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#107992) baboss


baboss
őstag

Sziasztok.
A cigaretta árából megint összejött egy kis keret, gondoltam, hogy hasznát ruházat helyett mos veszek újakat.
kinéztem, felpróbáltam, megfelel, félre is rakták. Mivel még nem volt textil ruhám ezért segítséget , tanácsot szeretnék kérni. Bőrruhám már van kettő is, most kipróbálnám a textilt. videó Hálós szellőzés, kivehető esőbélés. Ha kiveszem a bélést, akkor a menetszél miatt nem fog a ruha felfújódni (Michelin emberke) ? Van hozzá nadrág is. Hozzá illő csizma. Meglepően passzentos, olyan mint ha sí cipő lenne rajtam, nagyon jól fogja tartja a lábam, viszont emiatt a járás nehezebb benne. A kesztyűt megkapnám grátiszba, persze ez is fekete zöld kivitelben.

[ Szerkesztve ]

(#107993) Geresics válasza baboss (#107992) üzenetére


Geresics
addikt

Ugye milyen gazdaságos nem dohányozni? :D
Én is ennek köszönhetem az autóm, a motorom, és a sok szarom... :DDD (Napi 2 doboznál tettem le, 15 évvel ezelőtt! ;) )
Ha a kabát hátulját is kinyitod, akkor nem leszel Michelin baba, vagy legalábbis nem annyira.
Az eső-rétegben én nem nagyon hiszek, mert bár nem engedi be a vizet, de attól még a tuha csurom vizes lesz, Te pedig bent fogsz főni a levedben. Nekem a külön esőruha vállt be eddig a legjobban. (Illetve, ha nagy leszek, akkor veszek majd olyan Icon Raiden kabátot, aminek a külső rétege már teljesen vízhatlan! :K )
Nadrágban textilből én eddig csak olyat próbáltam, amiben (akár már a boltban is) 15 perc után, ha levettem, nedves volt a combom, ergo simán belerohad az ember. Nekem eddig a farmer, és a krossz nadrág jött be csak ilyen szempontból, illetve most próbálkozom egy bőrrel a TB24 futamon...
Csizmából nem tudom, hogy ilyen téren mi a jó, de krossz csizmáknál pl. mindig egy számmal nagyobbat kell venni, mint a valós méreted! Remélem a többiek majd megírják, hogy ez itt is így van-e...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107994) emre válasza baboss (#107992) üzenetére


emre
veterán

hogycsinátad? :O

Nézzél körül az RMC-ben is, tegnap láttam lesz valami akciójuk.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107995) baboss válasza Geresics (#107993) üzenetére


baboss
őstag

Az eső nem izgat, van nekem is külön ruha erre, inkább a nyári melegben való motorozáshoz túrázáshoz használnám, nem rossz a bőr, de ha megállók akkor már ilyenkor szauna. A csizma még szokatlan, max berakok a kofferba egy cipőt, a dobozok úgy is állandóan fent vannak. A nadrág szárát a csizmába szoktam rakni, bőr ruha esetén, esőben meg kívülre. Most nem is néztem, hogy a nadrág szárát be tudom e rakni a csizmába. Majd kipróbálom ha megyek érte.
emre
30 évig szívtam, elég volt, leraktam egyik napról a másikra, kb 1 éve.
Havi 30 k megmarad így. :DD
Köszi a linket, megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#107996) Geresics válasza emre (#107994) üzenetére


Geresics
addikt

bár nem engem kérdeztél, de én kidolgoztam egy saját leszokást, amivel már 4 barátom is sikeresen leszokott! :K

A lényeg, hogy ne vegyél cigit! :DDD
Na jó, viccet félretéve (bár ez is fontos), az volt a trükk, hogy eldöntöttem, hogy egy átlagos naptól (lehetőleg kedd, vagy szerda legyen a nap, véletlenül se hétfő, vagy hétvége) kezdve nem dohányzom. Előző nap nem szívtam sem többet, sem kevesebbet.
És most jön a lényeg!
Az utolsó doboz cigid (ami legyen bontott, és legyen benne még cigi!) legyen nálad! :K
Miért? :F
Mert ha nem volt cigim, kényszeresen venni akartam egyet. Ha már vettem, ki is bontottam reflexből. De ha már ki van bontva, ki is veszek egy szálat, és már füstöl is...
Annyi a trükk, hogy ha kényszert éreztem cigire, akkor csak megtapogattam a belső zsebem (ott tartottam), és megnyugodtam, hogy van nálam. Ezért nem akartam venni, nem akartam kérni. Volt nálam, és ez megnyugtató érzés volt. 2-3 hónapig hordtam magammal az utolsó dobozom, benne 11 szál cigivel, és soha nem vettem ki belőle, de többször megtapogattam! :K
A legrosszabb a buszmegálló volt! Reggel odamentem, és... és nem történt semmi. Én ott voltam, de a busz nem. Ilyenkor mi a tököt csináljon az ember? Cigi helyett rágózni kezdtem ilyenkor. Azóta az összes amalgán tömésem ki lett cserélve :DDD
Az utolsó doboz cigim a mai napig ott figyel az íróasztalom fiókjában, igaz, már csak 1 szál van benne (a többit haverom pár év alatt elkunyizta, amikor jött, és elfogyott a cigije. De az utolsó szál mindig is ott marad! :K

Nem azt mondom, hogy ez a tuti, de 4 haveromnak is ez vált be, pedig próbálkoztak mindenféle humbukkal! :U

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107997) baboss válasza Geresics (#107993) üzenetére


baboss
őstag

Az idén már volt egy vásárlásom, ezeket is a cigi árából vettem.
Motorabroncsok, első, hátsó, Bridgestone BATTLAX BT-45. 60k
Hátsó féktárcsa. 11k
Lánc szett. 28k
Olaj 4l, olajszűrő, légszűrő. 12k
Fékolaj. 1,5k
Vettem még nyomaték kulcsokat,1/4 "5-25NM és 3/8" 19-110NM 20k

(#107998) Geresics válasza baboss (#107997) üzenetére


Geresics
addikt

...és ez csak 4,5 havi cigipénz! :C

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107999) vendingo válasza emre (#107994) üzenetére


vendingo
veterán

Én áttértem elektromosra, meg apukám is. Azonnal sikerült vele letenni, pedig apu napi 3 dobozzal szívott. Fél évre kettőnknek 25k a cigi. Sokkal jobb mint a rendes cigi, ha nem gagyi változatot veszel, mert azzal tuti nem szoksz át. Egy megtervezett jó szettel aliról simán összejött mindenkinek a leszokás akinek ajánlottam.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#108000) baboss válasza Geresics (#107998) üzenetére


baboss
őstag

emere - geresics
A motorkerékpárt szeretném lecserélni, meddig is ne szívjam ?
3 év 1 milla

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.