Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128551) Kornel válasza bitpork (#128550) üzenetére


Kornel
veterán

Ebben igazad van, de kérdés, hogy a nagyon kehest megéri-e pofozgatni.
Ld. motorfelújítás, hengerfejes lesz, stb.
Azért az nálam már a hagyjuk kategória lenne.
Itt nagyfaluban nem nagyon lehet olcsó, és jó szerelőt találni, ellenben drága és szrul dolgozót simán :D
Még a köztes szintet is nehéz elcsípni :U

(#128552) bitpork válasza Kornel (#128551) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ok, kicsit pontosítok. A nagyon kehes nálam azt jelenti, hogy a típusra jellemző ismert és kezelhető hiba. Egy HF repedés nem ez. Ott már lehet blokk vetemedés is meg bármi franc mire észrevették.
De pl ha tudod h egy bimmernek pl a befecsikkel és lánccal van baja, akkor ezek tervezhető , mérhető és kalkulálható kockázatok.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#128553) Integrale válasza Kornel (#128551) üzenetére


Integrale
veterán

Alfa (olasz) szereloben tudok segiteni, olcson es jol dolgozik. Land-nak is ajanlottam az egyiket, O is elegedett volt vele. Szerintem a tipikus gondjait is elmondja ha kerdezed, talan segit is keresni jot, vagy olyan rosszat, amit erdemes megvenni es gatyaba razni.

De! Ha fenntartasokkal kezeled az Alfat, mondvan szarolasz, akkor ne vedd meg, mert a kisordog ott lesz a valladon, es bizalmatlan leszel, meg akkor is, ha igazan nincs ra okod. Lasd Pista, aki kb mindent belemagyarazott, csak legyen valami ok az olvaso fele, hogy eladhassa.

Probalj ki tobbet, beszelj tulajokkal, szerelokkel.
Ha erdekel megadom az elerhetoseget annak, akit irtam feljebb, illetve egy masik szerelo brigadet, utobbi a Helsinki utrol es a Vagohid utrol is megkozelitheto, biztos adnak fejtagitast.

Szerintem elegendo az 1.9 is, foleg az erosebb, fonokomet majdnem megvettem,(ezt mar tobbszor is irtam) egy munkatarsam megelozott, az 16v volt, 180 lovas novitec tuninggal. Meg akartam venni, mert 1800 euroert ingyen lett volna, meg tudva a bajait is, munkas autonak hasznalta, nem kell ragozni gondolom, hogy olasz epitoipari vallalkozo egyik kisebb feje (Astaldi), hogy banik az autoval.
Lenyeg a lenyeg, eleg az 1.9, nem lesz SS virgoncsag, de ha kell megy, tartalek is lesz benne, ha keveselned.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#128554) rbalint88 válasza Kornel (#128547) üzenetére


rbalint88
addikt

na most növessz golyókat és ne buzulj be, ha valamelyik jó!
nesa te is figyelj!
na ez az igazi csoda

(#128555) Kornel válasza rbalint88 (#128554) üzenetére


Kornel
veterán

A masodik...
Igen jo lenne, ha sw lenne.
Bar nem olcso ;)

(#128556) bitpork válasza rbalint88 (#128554) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A első nagyon szíp :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#128557) rbalint88 válasza Kornel (#128555) üzenetére


rbalint88
addikt

na de most már komolyan ne bassz fel. minden kéne, szaré'-húgyé'? állapotnáci vagy. szerinted egy nemjapán autóban nem kell megfizetni az állapotot? dehogynem. kombi se cuccolós autó. arra az évi 20 napra meg lehet oldani box-szal. akár venni, akár kölcsönözni. a kombival max annyival vagy előrébb, hogy az ikeából haza tudod vinni vele a kisasztalt. de a nagyot már azzal sem.
komolyan mondom, el kellene döntened, hogy mit szeretnél. de ezt a picsáskodást el kellene felejteni, mert egyszerűen GÁZ.

(#128558) Kornel válasza rbalint88 (#128557) üzenetére


Kornel
veterán

Mondtam, hogy szep.
Peace.
Megnezek parat termeszetesen, jobbat is, rosszabbat is, hogy tudjam hova tenni majd az allapotot, es az arat.
Egyebkent valahol ugy terveztem, hogy ha Alfa marad, akkor 2M, hogy ha valami befigyel, akkor legyen zsebben ra, plusz azt ra is szannam jo szajizzel.
Ha japan vonal marad, akkor ott hajlando vagyok tobbet is fizetni, remelve, hogy kevesebb dolog figyelhet be.

(#128559) etejedu


etejedu
őstag

Lassan vennem kéne nekem (van rá max 2 hét) is. olyan jó volt mikor fingom nem volt melyik autót ne vegyem illetve ,melyiket vegyem. :D
Most már annyira se tudok dönteni. Én már a kombiról is lemondtam. A klímáról NEM!!! Most már csak a G Astra (bár mostanában klímásból az is bajos) vagy valami japán fapados lesz. De még befigyelhet egy mondeo vagy egy vectra b esetleg valami más monnjuk egy fiat brava mert állítólag az is jó. A faxom tele van, hogy nem lehet egyszerűen megúszni és csak venni egyet ami "szép" és nem rohad ki a seggem alól indulás után. Tényleg nincs ajánlható vétel baszki 500ért amibe elfér apa anya gyerek meg pár csomag a balcsira klimásan?
Amúgy a 98- 2000 körüli 626 mazda jó lehet ennyiért vagy tuti vérzik az is valahol? Ez tényleg ilyen; vagy bejön vagy nem és a szemmel látható dolgokon kívül az égiekre vagyunk bízva?

[ Szerkesztve ]

(#128560) bitpork válasza etejedu (#128559) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Majdnem ilyen, igen. Sajnos az 1-2k € magasságban ez az elérhető. A nyálcsorgatás.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/audi/a4/audi_a4_avant_1.9_tdi_110le_digitklima_megkimelt-9940551

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#128561) Kornel válasza etejedu (#128559) üzenetére


Kornel
veterán

Mazd mind rohad.
Ha meg nem, akkor fog.
En meg 2006-7 korulit se merek nezni, bar en mindent tulparazok.
Egyebkent en azt mondom neked, hogy renault megane 1 ph2 1.6 benzin, sedanba meg jol is nez ki, nem rohadnak, kenyelmes is, stb.
550 korul jok szoktak lenni.

Lehet nekem is egy ilyen kene, meg egy motor hozza :)

(#128562) bitpork válasza Kornel (#128561) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Neköd is van itt vmi.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#128563) SzlobiG válasza bitpork (#128562) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jó nagy dög ez. Kitől van a motor?

(#128564) Kornel válasza SzlobiG (#128563) üzenetére


Kornel
veterán

Nem 1.9 JTD?

(#128565) Alg válasza SzlobiG (#128563) üzenetére


Alg
veterán

Az olaszoktól :DDD ez az 1.9 JTD 16v

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#128566) bitpork válasza SzlobiG (#128563) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Engem ne keverj bele semmi közöm semmilyen motorhoz :DD

(#128565) Alg : mi baj az égykilenc jtdm motorral?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#128567) Alg válasza bitpork (#128566) üzenetére


Alg
veterán

Semmi :) (pici szarkazmus volt a smiley) Igazából a 159-ben is a hozzá rakott GM váltó tud problémás lenni ahogy olvasgattam...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#128568) bitpork válasza Alg (#128567) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Aszittem mán lemaradtam valamiről :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#128569) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

http://alfa-romeo-159-sportwagon.autobazar.eu/hu/24-jtd-medium-at-id8020683.html

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#128570) Integrale válasza bitpork (#128562) üzenetére


Integrale
veterán

Automataval eleg tohonya, Sport modban lep, de akkor porgeti akkor is ha nem kell.

"Bad reklám is reklám too"

(#128571) stickermajom válasza Kornel (#128533) üzenetére


stickermajom
addikt

Na most már engem is érdekel mi ez a sok szopó a bimmerekkel. :DDD Elküldöd nekem is PM-ben?

(#128572) Kornel válasza stickermajom (#128571) üzenetére


Kornel
veterán

Nem akarok olyat állítani, amit nem tapasztaltam még, így ezt csak más tollából tudnám bemásolni.

(#128573) Tsebacsi válasza bitpork (#128562) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ismerem a neppert, nem 100%-ig megbízható. Ez akart eladni egy olyan gyönyörű M csomagos kék 328i-t aminek alul hátul a futóműve oldalanként eltérő színű volt. Kék és fekete... :( Azóta is rosszul alszom mert a kocsi ezt leszámítva álom patent volt... :W :O

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#128574) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

Autó vásárlás előtt állok.
Kombit, vagy esetleg SUV-ot keresek, de inkább az előbbi.
A lényeg a nagy csomagtér (minimum 500 liter), család (gyerek,kutya,csomag) beleférjen hosszabb utakra.
Motor min 1,8 L és afelett, kisebb motorúak nem érdekelnek.
Fogyasztás motor mérethez képest reális.
Szóval nem olyat keresek, ami 2,5 L-es 400 lovas és 3,5 liter üzemanyaggal elmegy, mert ilyen nincs, ugyebár :D

Főleg a japán márkák felé húzok, egy Toyota Avensis Sedan-t váltok le.

Keretet szeretném megúszni 3M alatt, de egy jó vétel esetén hajlandó vagyok feljebb is menni, max 3,5 M-ig.

A benzineseket preferálom (turbó és hasonló nyalánkságok nem igazán érdekelnek) , de dízel is jöhet, ha megbízható ( értem ez alatt, hogy nincs olajevés és folyamatos (havi szintű) szervizigénye.

Korban 2009 vagy utáni, és korához képest reális futásteljesítmény. Ha lehet 200e km alatt.
Esetleg 2007-2008 ha nagyon megkímélt.

Toyota Avensis Wagonokat nézegetek, de nem sok van, ami van az is kétes eredetű, vagy túlárazott.
Honda Accord Tourer kiesett, kicsi a csomagtartó (407 liter).
Mazda 6 a típushibájából (rohadás) és szerviztapasztalat miatt, megbízhatatlan motor miatt (olaj zabálás) szintén kiesett.
Ford-tól a szervizekben óva intettek.

Korábban volt Renault-m, nem volt vele bajom, de a Toyotámhoz képest nagyon beteges volt.
Peugeot, Citroen nem nagyon tetszik, valamint a családban van és hát nem túl pozitív a tapasztalat.

Erősen szemezgetek a Kia Sorento-val, vagy Hyunday Santa Fe-vel (2,5 dízel, a régebbi kasznis).

Van ötletetek, hogy mit lenne érdemes néznem?

Tudom sok mindent kilőttem, külsőben hajlandó vagyok áldozatot hozni, csak megbízható legyen.

Akár külföldre is kimegyek behozni az autót, de jobb lenne itthon megoldani.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv:
Tanisz

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#128575) runner 125 válasza Tanisz (#128574) üzenetére


runner 125
nagyúr

CR-V, RAV4. X-Trail?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#128576) Tanisz válasza runner 125 (#128575) üzenetére


Tanisz
senior tag

CR-V az valóban jó alternatíva, azzal is szemezek.

Sajnos a RAV4 kiesik, mert csak 410 liter a csomagtartó.

X-Trail is jó lenne, de a dCi az Renault motor, ha jól tudom, nem sok jót hallani róla.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#128577) Flashback válasza Tanisz (#128574) üzenetére


Flashback
addikt

Szia

Nézz szét a CRV-k terén. Ültem párban nagyon kényelmes. Ennyiért meg tudsz jót is venni. Dízelt mondanám, de van benyás is.

Csak egy pár:

[link]

[link]

Újabb

MOD: X-trailt én is néztem de ott a blokk nagyon vegyes. Olvasni olyat a népítéleten hogy felrobbant a blokk... :Y

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#128578) rbalint88 válasza Tanisz (#128574) üzenetére


rbalint88
addikt

Ha evjaratbol hajlando vagy engedni, akkor Toyota Highlander. 3.3 benzin+villany, gyakorlatilag egy nagy prius. 5fo+kutya+csomagok kenyelmesen elfernek benne. Suv pont nem az a kategoria, ahol a benzinesnek sok elonye lenne, de ez se eszik tobbet, mint egy hasonlo ereju dizel.

(#128579) Tanisz válasza Flashback (#128577) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi, a CR-V-t én is ismerem, van az ismeretségi körömben, szeretik.

A 2.2-es dízel nagyon szimpatikus, Hondánál.

Nagyon szkeptikus vagyok az itthoni piaccal sajnos, na meg túlárazott, nem kicsit.

Egy kis történet:
Egy ideje már keresgélek autókat, főleg a hasznaltauto pont hu-n.
Jó párat fel is hívtam, alvázszámot elkértem utánajártam..stb.

Volt olyan Avensis 2.2-es D-Cat 2010-es, nem áron alul tartották, mostani piacnak megfelelő áron, gondoltam bepróbálom, 3,8 M huf.
149e km-rel árulták.
Elkértem az alvázszámot,megadták, márkaszervizt felkerestem. Tudtam, hogy külföldről behozott autó.
Ott elmondták, hogy 438e km volt az autóban fél éve az utolsó szerviznél.
Mondom bazz...:D
Tudom nem km-t veszünk, de ez már azért tényleg sok :D

Honda CR-V-vel is így jártam anno, ott 97 000 Km-t írtak 2009-es autóra. Alvázszám elkér, márkaszerviz felhív, mondták, hogy utolsó márkaszervizben végzett vizsgálatnál 2 éve 270e km volt bejegyezve.

Nem csak ez a két autó volt terítéken, többnek utánajártam, volt aminél kiderült, hogy újraépítették az elejét, vagy motor cseréje volt..stb.

Lehangoló. Nem azzal van a bajom, hogy ennyire pofátlanok, hanem hogy horribilis áron árulják ezeket az autókat.

rbalint88:

Köszi :)
Huhhh..az tényleg nagy :D Nem kicsit :D
Még a végén megtetszik :)

[ Módosította: Qru ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#128581) Flashback válasza Tanisz (#128579) üzenetére


Flashback
addikt

Igen én is néztem kint már 5-6000EUR környékén vannak szépek.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#128582) #30734848


#30734848
törölt tag

Ha kinézek egy autót, megtekintem, de vásárlás előtt szeretném elvinni szervízbe, akkor bármelyik szervízt megkereshetem ezzel vagy csak konkrétan az adott márkáét?

Illetve ragaszkodhat-e ahhoz az eladó, hogy az átnézés előtt foglalózzam le a kocsit?

(#128583) Qru válasza #30734848 (#128582) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bárhova viheted de érdemes olyan helyre vinni ahol ismerik az adott típust. Egy kis olvasnivaló: [link]

Nem, én legalább is tuti nem foglalóznék le egy olyan autót amiről kiderülhet, hogy 3-ból lett összelegózva.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#128584) stickermajom válasza #30734848 (#128582) üzenetére


stickermajom
addikt

Nincs szerelő ismerősöd aki megnézné? Ha feltétlenül márkaszervízbe vinnéd, akkor érdemes az adott márkáét felkeresni.

A másodikra: ragaszkodjon csak hozzá, de akkor érdemes másikat keresni.. :)) Előre semmiképp ne foglalózz! Én szóban megegyeztem vele, hogy ha a szervizben rábólintanak, akkor lefoglalom, ha nem, akkor kifizetem az üzemanyagot oda-vissza.

(#128585) lenko válasza Tanisz (#128579) üzenetére


lenko
aktív tag

Azért ez a km duma szerintem nem állja meg a helyét kb 300e km felett hiába pályáztak vele.
Személy szerint én valós kb. 150e km felett nem veszek autót.(amit nem városba gyilkoltak)
Városiba max fele ennyi, de olyan még nem volt eddig hálistennek.
Megoldás, csak M.O.-I autót vegyél, vagy magadnak hozzál kintről, a nepperek által behozottnál borítékolható a tekerés, és azért lássuk be pálya ide vagy oda 438e km nél lassan jöhet a generál...

Az embereknek fáj az igazság!

(#128586) runner 125 válasza Tanisz (#128576) üzenetére


runner 125
nagyúr

A 2.0 benzinmotor tudomásom szerint Nissan motor.

XC70?

01, 02, 03

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#128587) bmwsan válasza Tanisz (#128574) üzenetére


bmwsan
senior tag

Szia!

Esetleg még egy két ötlet:

Honda CRV 2,2

VW Tiguan - csak 470-es csomagtartó, de nem sok rosszat hallottam róla eddig

Skoda Superb

Skoda superb

A Superbnek hatalmas csomagtartója van, valahol 600 Liter körül.

3,5 Millióig elgondolkoznék egy kombi Superb-en vagy egy B7 Passat Varianton is.

Igaz nem japók, de nem sok gond szokott lenni a 2.0 CRTDI-vel, inkább a DSG-re éredemes figyelni.

Esetleg nagy családos autók játszanak? például VW Touran és társai?

(#128588) Tanisz válasza lenko (#128585) üzenetére


Tanisz
senior tag

Igen, 4 napja érdeklődtem meg,kaptam meg az alvázszámot, tegnap kaptam a szervizben az infót, miután megkaptam a márkaszervizből az infót, már le is vették a hirdetést, szerencsére a webcacheben még megvan.
Rosszul írtam az árat, 2,7 Mért hirdették:

[Ez az autó volt az]

runner 125
Az lehet, hogy a benzin motor Nissan, utánanézek ennek, de a dízelt tudom hogy renault.
Tényleg, a Volvo XC70 vonzó nagyon :) Köszi, utánajárok a dolognak, főleg a 2,4-es D5 nagyon jó motor :)

bmwsan
Köszi :)
VW konszernes autóm soha sem volt még, a CRTDI-ről jót hallottam és mondták is a DSG-t hogy oda kell figyelni rá.

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#128589) Tanisz válasza runner 125 (#128586) üzenetére


Tanisz
senior tag

Topikgazda kérlek töröld a hozzászólást, egybevontam, véletlenül külön válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#128590) szőröscica válasza Tanisz (#128588) üzenetére


szőröscica
addikt

A 2 literes dci közös fejlesztés, teljesen jó motor.

(#128591) runner 125 válasza Tanisz (#128588) üzenetére


runner 125
nagyúr

A 2004-5 körüli X-Trail-eket én is néztem annó, félrevezető, de a 2.2 DCI 100% h saját Nissan fejlesztés, az új 2000-est már kevésbé ismerem.

D5 nagyon roppant jó motor, keress rá, már párszor kiveséztük. Simán vállalnám az XC70-et ebben a kategóriában, baromi jó utazóautó, jól pakolható, hátul is van benne hely és ha nem komoly terepre kell, síelni járni, hóba, erdőútra tökéletes az a hasmagasság és hajtás.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#128592) szőröscica válasza runner 125 (#128591) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen, a régi Nissanba tett 2.2dci-nek köze nincs a hírhedt rönós 2.2dci-hez.

(#128593) hdman


hdman
őstag

Kornelka: nyugodtan vedd az 1,9 motort, nekem is ez van egy Astra kombiban 150le+chip, 6gang. Valahol van 100-200 videóm is :) ja, ugye 0km es kora ota chippes.

Ezt ma hoztam össze, Sopron-Győr-Sopron, kevés városi kevergéssel, mindenhol +10% sebességgel, 2 felnőttel és egy gyerekkel. Tud ez keveset is enni ha kell, de egy Keszthely-Sopron pár éve 9 liter volt :P

Cseréld ki a szívósort ( 80k, vagy erősíttesd meg), meg a generátor szokott megkotlani rajta 80 ezrenként. Ezen kívül 10 ezrenként minőségi olaj és szűrők, aztán nem lesz vele gond. :)

A bódé, főleg SW kivitelben az egyik legszebb autó még most is. Az más dolog, hogy használhatatlan, de hát tipikus olasz: mindent feláldoznak a szépségért :)

Sopron city :)

(#128594) -v- válasza hdman (#128593) üzenetére


-v-
addikt

Valahol

Németországban. ;]

(#128595) hdman válasza -v- (#128594) üzenetére


hdman
őstag

Nem, a magán versenypályámom.

:DD

P.s: ja, és ma hagytam el a 198ezredik km-t. (Az más kérdés, hogy Opcom szerint 20ezerrel több van benne ;) )

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#128596) Integrale válasza hdman (#128595) üzenetére


Integrale
veterán

20 ezerrel több? Nem te hajtod új kora óta?

"Bad reklám is reklám too"

(#128597) Halver válasza Integrale (#128596) üzenetére


Halver
csendes tag

De, csak visszatekertette, hogy ne a lélektani 200000 km-es határ fölött legyen a számláló.

Csak más így vezetni... ;]

(#128598) Integrale válasza Halver (#128597) üzenetére


Integrale
veterán

:DDD

Még csak csütörtök, de az Alfába már beleszaladt ~1800 km. Év végére meglesz a 260e, rá egy évre a 300, kíváncsi vagyok bírja-e addig. :D

"Bad reklám is reklám too"

(#128599) hdman válasza Integrale (#128596) üzenetére


hdman
őstag

Nem, használtan vettem.

Sopron city :)

(#128600) Integrale válasza hdman (#128599) üzenetére


Integrale
veterán

Érdekes, hogy csak 20ezret tekertek rajta. Ha már valaki manipulálja a számlálót, akkor tekerjen rajta 50-et vagy 100-at. Húszezernek semmi értelme.

"Bad reklám is reklám too"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.