Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 13:48:44

LOGOUT.hu

Mibe tegyem a megtakarításaimat? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90519) #31733248 válasza aAron_ (#90509) üzenetére


#31733248
törölt tag

"Ingatlan befektetés és a flipping két különböző dolog."

Arra is van lehetőség, de én hosszú távra lövök, a családunk tartós, generációk jólétét biztosító gazdasági alapjaként kezelem. Már régen bizalmi vagyonkezelésben adtam volna, de a rövid távú működést ez sajnos ellehetetlenítené.

A(z amerikai) piac következő évei számomra erősen kérdésesek, néhány súlyponti céget erősen felülértékeltnek érzek még most is, a megtakarítások háromnegyedét birtokló baby boomerek nyugdíjba vonulása az eladások tartós erősödését jelenti (hiszen azt élik fel), úgyhogy szerintem további korrekció lesz belőle, a gazdasági helyzettől függetlenül is.

De akár a reálhozamot nézem, akár a tőzsdeindexeket, az ingatlanokkal elégedett vagyok.

Hi!King

"úgy kell foglalkozni vele, hogy a diktatúra bürokratikus idiótaságaihoz, korlátozásaihoz kell alkalmazkodni"

Én is erre gondoltam, na meg arra, hogy az amerikai cégekről és a piacról ismerete és összbenyomása is van az embernek, a vállalati elemzések gyorsan reagálnak és részletesek, amit Kínával, Indiával kapcsolatban munkaigényesebb megszerezni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.