Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#236751) tboldi válasza icecave (#236750) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én is úgy tudom.

(#236752) FollowTheORI válasza nikilauda (#236749) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Manage your Apple ID - Apple

Itt elvileg le tudod cserélni. (Account -> Edit -> Change Apple ID)

Én amúgy biztonsági okból nem javaslom a cserét az apple saját címére... mert ha nem éred el, akkor azt se fogod. :)
Just my 2 cents.

Ez olyan, mint hogy szolgáltató saját emailszolgáltatását sem használjuk, mert ha visszamondod, akkor megy minden a levesbe, illetve a macera a csere mindenhol... :)
Jobb ha függetlenek ezek és külön megbízható szolgáltatások.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#236753) #86564352 válasza nikilauda (#236749) üzenetére


#86564352
törölt tag

(#236754) tboldi válasza FollowTheORI (#236752) üzenetére


tboldi
nagyúr

És tényleg. Akkor miért emlékszem én arra, hogy nem? :F :D

(#236755) icecave válasza tboldi (#236754) üzenetére


icecave
Topikgazda

Mert régen így volt, sokat beszéltünk erről, más is szívott vele. Aztán gondolom beláttaz Apple, hogy van olyan,hogy 1-1 e-mail szolgáltató/e-mail cím megszűnik, aztán az úgy már nem vicces a user számára.

(#236756) nikilauda válasza tboldi (#236754) üzenetére


nikilauda
senior tag

Köszi mindenkinek a gyors választ. Holnap utánanézek az ajánlottak alapján.
:R

(#236757) tboldi válasza icecave (#236755) üzenetére


tboldi
nagyúr

Lehet.

(#236758) bnorci71 válasza nikilauda (#236749) üzenetére


bnorci71
addikt

nekem mintha az rémlene elég hosszadalmas és addig nem férsz a fiókhoz mintha olyasmit írt volna itt 1-2 ember, de lehet keverem

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#236759) malnabokor


malnabokor
senior tag

Én már cseréltem, gyorsan megvolt, és nem volt vele semmi gond. Gyakorlatilag átírtam, meg ellenőrző emailekkel visszaigazoltam és kész, 5 perc volt.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#236760) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Akkumlátor % kijelzését hol tudom beállítani ?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#236761) koxkids válasza DonThomasino (#236760) üzenetére


koxkids
őstag

Milyen telefon? Ha új X/Xs/11/11Pro/12 széria, akkor nem jeleníti meg, csak ha lehúzod a Control centert.

(#236762) DonThomasino válasza koxkids (#236761) üzenetére


DonThomasino
veterán

Igen új, akkor ezért nem találtam . köszi!

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#236763) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Mit ronthattam el? A Kontaktkártyámnál alapból be volt állítva az Otthon és Munkahely címem, de a Térképek ezt az istennek nem akarta megjeleníteni, csak úgy tudtam végül hozzáadni a Térképekhez, hogy kikerestem az adott címet, azt megrajzszögeltem, majd szerkesztéssel engedte módosítani a címkét Pl Otthonra, de ehhez feldobta a kontaktkártyát és kézzel kellett hozzáadom újra az otthoni címet, majd ugyanezt eljátszottam a Munkahellyel is.... Tehát a már eleve kézzel bevitt adatokat nem "értelmezi" a Térkép. De így hiába van bent a rengeteg cím is a Kontaktjaimhoz, ha esetleg beírom a nevüket Térképen nem keresi ki a hozzá tartozó címet és ugrik oda... Mit rontok el? Köszönöm!

(#236764) Roux


Roux
csendes újonc

Sziasztok!
Új Iphonos vagyok.Ebookkokat szeretnék olvasni,mint anno droidon.Azt már tudom,hogy a formátum azw3,át is konvertáltam az epub és mobi könyveimet.Miért nem látják a telón a könyvolvasó progik a könyvet?

Xiaomi 11 pro 5g

(#236765) aujjobba válasza HoldfenyLuna (#236763) üzenetére


aujjobba
addikt

Nalam feldobja a kontaktokhoz tartozo cimet, annyi hogy a tobbi talalat koze teszi abc sorrendben, van akit a lista alja kornyeken talalok meg.

(#236766) hemaka válasza Roux (#236764) üzenetére


hemaka
nagyúr

MOBI Reader esetleg? [link]

(#236767) alexhorvath


alexhorvath
csendes tag

Hello. Olyan problémát tapasztaltam iPhone 12 pro max on hirtelen a kontaktok megduplázódtak, hogyan tudom visszaállítani? Annyi még hogy több eszközön vannak a kontaktok eddig jól működtek de az összes eszközön mindegyikből kétszer annyi van. köszi a válaszokat előre is.

AlexUniversity

(#236768) icecave válasza alexhorvath (#236767) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nem lehet, hogy pl. google-ba és iCloudban is van címtárad és mindkettő be van kapcsolva,hogy hova synceljen?

(#236769) alexhorvath válasza icecave (#236768) üzenetére


alexhorvath
csendes tag

egyébként elképzelhető, pontosan hol tudom megnézni, illetve törölni?

AlexUniversity

(#236770) icecave válasza alexhorvath (#236769) üzenetére


icecave
Topikgazda

Beállítások - Kontaktok - fiókok: itt meg tudod nézni, amivel nem kell, hogy synceljen, kapcsold ki.

(#236771) alexhorvath válasza icecave (#236770) üzenetére


alexhorvath
csendes tag

kikapcsoltam mindent és sajnos így is :(

AlexUniversity

(#236772) icecave válasza alexhorvath (#236771) üzenetére


icecave
Topikgazda

Lehet idő kell a szinkronnak, egy rebootot is megejtenék. Viszont ahonnan a névjegyeket szinkronizálja, ott megnézted a weben, hogy nincsenek-e duplán?

(#236773) SingleFrench


SingleFrench
csendes tag

Üdv! Lehet hülye kérdés és lehet volt már róla szó, de fontos lenne. Februárig szeretnénk egy sima 12-est venni (64gb, kék) és a hivatalos viszonteladók között filózunk:

- Emag 329.990.-
- Edigital, MediaMarkt 339.990.-
- Apple.com, iStyle, iCentre 349.990.-
- Euronics 349.990.-

Ami fontos, hogy egy családtag rendelné meg cégre, tehát az áfa vissza lenne igényelve részükről. Emiatt nézegettem, hogy lényegében mindenhol a január 1-től esedékes 3 év gari van feltüntetve (ami tudtommal cégre ugyan úgy 1 év marad), viszont az Emagnál úgy van, hogy:

Termékgarancia:
Magánszemély: 36 hónap
Jogi személy: 36 hónap

Ez most elírás vagy a jogi személy / cégre vásárlás nem ugyan az? Vagy bárhonnan vesszük, végül így is - úgy is 1 év gari lesz? Én is csak segíteni próbálok, szóval ne hülyézzetek le, köszi.. :D

Bár papíron mind hiv. ve., melyiknél lenne a legérdemesebb megrendelni ebben az esetben? Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#236774) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Remélem jó helyen teszem fel a kérdésemet.De ez a probléma a képen lehet szalagkábel probléma?Ez egy zsír ujj kijelező.És ha igen lehet e valamit kezdeni vele mondjuk egy hozzáértőnek vagy kuka?
Iphone 6 plus kijelző

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#236775) SeatZola válasza SingleFrench (#236773) üzenetére


SeatZola
őstag

Megkérdeztem, az EMAG cégnek is 3 év garanciával adja.

Rappi

(#236776) Prowler válasza HoldfenyLuna (#236763) üzenetére


Prowler
senior tag

Szia Luna! Nekem ugyanez a problémám volt, nem akarta se a munkahelyi se az otthoni címemet felismerni az Apple Maps. Én ezeket a lépéseket zongoráztam végig:

Kontaktomból címek eltávolítása, mentés
Címek újbóli hozzáadása, mentés
Telefon ki/be kapcsolás
Térképek törlése a telefonról
Térképek törlése az iCloud backupból
Térképek letöltése az App Store-ból
Telefon ki/be kapcsolás
Google Maps letöltése :D

Ezeket zongorázd végig, nekem végül működött de nagyon szenvedős volt. Tuti valami iOS 14 hiba mert 13 alatt nem találkoztam ilyesmivel.

Veremivadék Undorkutya

(#236777) tuzpenge válasza Pityu. (#236774) üzenetére


tuzpenge
őstag

Szerintem maga a kijelző hibás, hiába zsír új! Cseréltetni kell egy jóra!

ˣ

(#236778) Pityu. válasza tuzpenge (#236777) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De az a fura első pár alkalommal nem csinálta.Én vissza küldtem de egy kifogással elutasították a cserét.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#236779) tuzpenge válasza Pityu. (#236778) üzenetére


tuzpenge
őstag

Hát ha a beszerelés után nem produkálta akkor még valószínűbb hogy egy ultra gagyi kijelzőt tettek bele (legolcsóbb ebayes sz@rt hogy minél nagyobbat kaszáljanak) és az krepált be. A másik lehetőség (szerintem) hogy valami sérült a szét - összeszereléskor és ezért nem jó. Nyilván a cég aki csinálta nem fogja beismerni hogy ő cseszte el a szereléskor, ezért vagy magad szétszeded és megnézed, esetleg rendelsz hozzá egy jó/jobb minőségű kijelzőt, vagy elviszed máshová hogy véleményezzék mi a hiba. Így látatlanba elég nehéz megmondani mi történhetett. Minden esetre szívás így-is-úgyis.

ˣ

(#236780) herdsman12 válasza Pityu. (#236778) üzenetére


herdsman12
őstag

Mi a kifogás?

(#236781) Pityu. válasza tuzpenge (#236779) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Elméletileg van egy cég amelyik gyári kijelzők felújításával foglalkozik és elméletileg ez egy felújított gyári kijelző.

#herdsman12

A kifogás az,hogy én állítólag kilyukasztottam egy csavarral felül a hangszóró környékén csak nem értem,hogy történt az mikor ugyan azokat a gyári csavarokat használtam ami eredetiben is benne volt.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#236782) domerator válasza Pityu. (#236781) üzenetére


domerator
veterán

Az ugye megvan, hogy mindegyik gyári csavart csak ugyanoda szabad visszatenni, ahonnan kivetted, mert a csavarok hossza akár minimálisan is kulonbozhet!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#236783) Pityu. válasza domerator (#236782) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hogyne lenne meg ,oda is tettem vissza.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#236784) HoldfenyLuna válasza Prowler (#236776) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Fincsin hangzik 🤣 Most egyelőre azt találtam ki, hogy ami cím fontosabb, ott a Kontaktra rámegyek, rábökök a címére és így megjeleníteni már, ha keresem. Gugli térkép lent van, mert a helyzetemet megosztani egyelőre csak ott tudom, a többieknek androidos készüléke van, illetve az idővonal funkció az nekem fontos. Az egyelőre apple térképen még nem az igazi.

(#236785) g4mer válasza Pityu. (#236783) üzenetére


g4mer
senior tag

Szerintem ilyenkor úgyis minden felelősséget elhárítanak, ha te magad rakod be a kijelzőt.

Sic Parvis Magna

(#236786) Tótotto


Tótotto
tag

Sziasztok
iphone 7-t hasznal egy idosebb ismerosom,telekom.Olyan helyen dolgozik ami egy nagy raktar,minden resze fembol van.Sokat keresik munka miatt de nagyon gyenge a beszelgetes minosege.Neha nem is tud vele telefonalni,nem csorog ki es ot se erik el.Nem szivessen valtana masik rendszerre,ezt mar megszokta.Lehet tudni olyanrol hogy a iphone 7 utani modellekben erosebb lett az antenna vetele?
A valaszokat elore is koszonom

(#236787) aujjobba


aujjobba
addikt

Bocs, OFF :)


:DD

(#236788) Pityu. válasza g4mer (#236785) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De nem szereltem be csak kipróbáltam. De csoda történt,anno reklamáltam most meg váratlanul vissza kaptam az árát meg a szar kijelzőt is :)
Csak nem stimmelhetet náluk valami ha pénzt vissza kaptam.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#236789) Roux válasza hemaka (#236766) üzenetére


Roux
csendes újonc

Köszönöm szépen,működik :C

Xiaomi 11 pro 5g

(#236790) bnorci71 válasza Tótotto (#236786) üzenetére


bnorci71
addikt

másnak nincs gondja a térerővel a raktárban?
ha igen és céges előfizetés rakassanak fel erősítőket

cégnél nálunk most szereltek fel az épületen belül a folyosókra ilyeneket

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#236791) lugosi válasza SingleFrench (#236773) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A cég jogi személy, tehát a cégre vásárlás jogi személyre vásárlás.

(#236792) lugosi válasza Tótotto (#236786) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha van wifi, kapcsolja be a wifi hívás (vowifi) lehetőséget.

(#236793) Tótotto válasza bnorci71 (#236790) üzenetére


Tótotto
tag

Kulsos munkavallalo,sajat telefont hasznal.A ceg nagyon spur ezekkel a dolgokkal,fejlesztes nem lesz.Akinek lehet es hasznalhat bent telefont az cegest hasznal raktaron belul.
lugosi:kiprobaljuk,hatha segit valamit.

Koszi mindenkinek

(#236794) hitchins


hitchins
őstag

Iphonera van valami olyan widget vagy barmi mas megoldas ahova ki lehet tenni az ebresztorol informaciot?
Azt szeretnem latni valamilyen formában hogy van-e beallitva ebresztes, es ha igen mikorra. Akar zarkepernyon is jo az a lenyeg hogy ne kelljen megnyitnom az appot ahhoz hogy lassam van-e beallitva ebresztes.

(#236795) aujjobba válasza hitchins (#236794) üzenetére


aujjobba
addikt

Azt hogy be van állítva látod ha lehuzod jobb felül a vezérlő központot, egy óra ikon fent az akku százalék mellett.
Sajnos azt nem tudod, hogy mikorra van beállítva.

(#236796) mályva


mályva
aktív tag

Sziasztok. Olyan kérdésem lenen hogyha van egy Iphone Euronics-bol lett véve cetelem hitellel..Na most ezt ha a vevő nem fizeti akkor itt ugye tiltás nem jöhet szóba mint a szolgáltatonál vásárolt telefonoknál ugye? Mert az Euronics gondolom csak gyári független telefont árul..szoval ha a vevő nem fizeti a ' hiteltre kihozott" tárgyat nem tudják piszkálni már ugye,? gondolok itt iphone-ra pl- tehát ugye azt tiltani nem lehet?

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#236797) Nescafé


Nescafé
őstag

Kinnt a 14.4 RC , jövőhéten várható a végleges ;) :D :DD
[link]

 iPhone 15 Pro

(#236798) hitchins válasza aujjobba (#236795) üzenetére


hitchins
őstag

Ja igen azt lattam koszi.
Akkor nics erre valami widget esetleg? Jo lenne nem kellene piszkalni eleg lenne csak ranezni.

(#236799) #86564352 válasza hitchins (#236794) üzenetére


#86564352
törölt tag

Alvás mód beállítása, pl. 22:00 fekvés és 07:00 ébredés, akkor lefekvési idő közeledtével ránézel a záróképernyőre, kiírja hétkor fog ébreszteni (és egy mellőzés gomb), példa kedvéért előre hoztam a lefekvési időmet 19:45-re és ilyen a lock screen:

(#236800) Zozo0525 válasza Roux (#236764) üzenetére


Zozo0525
őstag

azw3 formátom a kindle ebbok olvasok saját formátuma, probáld meg mobiban, vagy ha van kindle olvasod letöltöd a kindle appot és akár szinkronizálhatod is a könyvtárjaidat, akár folytathatod a másik eszközön a könyvet,....

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.