Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#237301) syIex válasza devil-k (#237300) üzenetére


syIex
veterán

Az biztos..
Az HBO Max ami most komoly címeket mutogat.. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#237302) TechN7ne válasza aujjobba (#237296) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nekem fontos a minőség ,youtube on meg lebutított hanganyagok vannak.

(#237303) Laca1212 válasza syIex (#237299) üzenetére


Laca1212
őstag

Én is így csináltam.

(#237304) devil-k válasza syIex (#237301) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nagy kihívó lesz, idén idehaza is érkezik. No, meg a Disney+, Amazon. Ők is itt vannak a küszöbön. Az Apple-nak fel kell kötni a gatyát. :)

DonThomasino
Az emberek nem fognak idehaza az 1.890 Fton túl többet fizetni filmenként, hogy jobb legyen a tartalom. Lassan 1,5 éve van itthon Apple TV+ és ez idő alatt nem sokat tettek le az asztalra.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#237305) DonThomasino válasza devil-k (#237300) üzenetére


DonThomasino
veterán

Szerintem ha megvan a jó technika, az már csak részlet kérdés
mi megy rajta. Úgy értem a tartalom bármikor változhat.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#237306) DonThomasino válasza syIex (#237299) üzenetére


DonThomasino
veterán

Világos, de azért nem túl fair.
Így könnyen lehet az ingyenes próbaidőszakból drága bacsapóidőszak.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#237307) nord_ válasza DonThomasino (#237306) üzenetére


nord_
veterán

Nincs becsapás, mert előzetesen értesítést kapsz.

(#237308) baal-amiga válasza ZOLL30 (#237285) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Mióta fent van, telóról töltöm a powerbankot.

Egyébként eddig jobb, mint bármely korábbi 14-es.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#237309) Krisz79


Krisz79
őstag

Szemezek 1 xr-el.
Fotó tekintetében nagyon alul teljesít az xs vagy a 11-hez képest?
A mérete es az ára szimpatikus.
1 hónapost tudnék venni 140 körül. (Apple gari)
Mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#237310) Gigicuci válasza Krisz79 (#237309) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Nappali képeknél kicsi a különbség de éjszakaiban nincs benne speckó mód (ahogy az XS-ben sincs) mint a 11-ben.Az XS portré módja nagyon szuper, ez a 11-ből és az Xr-ből is hiányzik (illetve szoftveresen van pótolva, de nem olyan mint az Xs-en)

Összefoglalva: ha csak nappali kép akkor jó az Xr. Ha mellé portrézni is szeretnék akkor Xs. Ha mellé éjszaki képeket csinálnál inkább akkor 11. Ha a széles látószög is fontos akkor szintén 11.

[ Szerkesztve ]

(#237311) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek:
iPhone 8 plus a gépezet, amit a gazdi elejtett, az érintője önállósította magát és nem tudták beírni több alkalommal a jelkódot, Így a gépezet lezárta magát. Jelenleg ki van cserélve az alkatrész, a telefon azt mondja, hogy "iPhone lezárva, kapcsolódás az iTuneshoz".
Viszont, ha számítógépre dugom a telefont, akkor csak egy furcsa rezgést észlelek, és nem látja a PC, illetve a telefon nem töltődik. Ha rendes töltőre teszem, akkor töltődik.
A kérdés, hogy ez így normális, vagy hibajelenség, esetleg valamit nem jól csinálok?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

A rajta lévő adatok még megmenthetőek jelen állapotában?

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#237312) Játékos válasza Játékos (#237311) üzenetére


Játékos
addikt

A kérdésre java részben megvan a válasz, csak annyi maradt, hogy a rajta lévő adatok még megmenthetőek jelen állapotában?

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#237313) sid87 válasza SonyNex7 (#237275) üzenetére


sid87
senior tag

Én S9+-ról váltottam. iPadem volt már, ott nagyon megszerettem az iOS-t. 2017 Próm van, és mai napig röccenés mentesen gyors.

Váltani akartam, világ életemben droidos voltam. Most hogy 12 Pro Max van, annyira jó használni és logikus minden, semmi olyasmi nem hiányzik ami S9-ben van.

Kinőttem a moddolásból, még háttérképet sem állítok, nem hogy csengőhangot (mindig rezgőn van amúgy is). Apple Watch-al együtt használva kiváló élmény.

Tegnap megnyomkodtam az S21 Ultrát, és boldogan tettem vissza, hogy hát ez nem győzött meg. (120Hz az egyetlen ami tényleg tetszene)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#237314) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Milyen kis cuki doboza van a 12Pro France változatnak :)

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#237315) CrAzY88 válasza telefonmágus (#237314) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Nekem a Mini jött Svájcban olyan pici dobozban, hogy mondom véletlenül tokot rendeltem volna :F
persze aztán leesett hogy nincs +1 töltő fej, +1 füles teljesen feleslegesen :DDD

Mert hát a töltés megoldható csilió1 itthon kallódó kábellel meg töltőfejjel, AirPods-ot már réges-régen megvettem, ráadásul ami maradt füles az Xr után, úgysem megy tovább higiéniai okokból.

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#237316) TechN7ne válasza telefonmágus (#237314) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Szép ,olyan mint egy refurbished ;]

(#237317) telefonmágus válasza CrAzY88 (#237315) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Francia az earpodsos verzió

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#237318) lugosi válasza Plebi (#237276) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szia!

Ha a készüléken meglévő adatok nem fontosak, akkor próbáljatok meg egy itunes-os visszaállítást (ezzel minden, a telefonon tárolt adat elveszik), ha tudjátok az icloud jelszót, akkor azzal menni fog.

(#237319) CrAzY88 válasza telefonmágus (#237317) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Ezt speciel elfelejtettem.
Ha eladod a telefont, füles marad nálad. Szóval fülesed mindig lesz. A töltőnél ugyanaz, csak nem higiéniai okokból. Minek balhézták ki ezt a franciák? Vagy ők dugdossák egymás fülébe? :F

Szerk: ahogy nézem, valamivel vastagabb is a doboz)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#237320) HoldfenyLuna válasza SonyNex7 (#237275) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Ha vissza tudod küldeni az iPhone-t, és ennyire úgy érzed nehéz, nem az igazi, akkor rendeld meg az S21-est, arra is lesz 14 napod, ha mégis meggondolnád magad, még mindig visszatérhetsz az iPhone-ra. Én az S10-esem váltottam egy i8-asra :)
Amúgy érdekes, mert nekem S10-re volt AOD app letöltve, de itt meg olyan szinten nem hiányzik. Persze, most home office van, de talán mégsem volt rá annyira szükségem azt hiszem.

Azt szerentém kérdezni, hogy áthoznám a Google Drive-ban levő dolgaimat iCloudba. ELég sok cuccom van, minden szépen mappába rendezve, mappán belül táblázatok, szöveges doksik, stb. Próbáltam ezt úgy, hogy letöltöttem egy mappát egyből a laptop icloud drive mappájába, de mikor weben megnyitok egy ilyet, akkor mondjuk a korábbi Google Táblázatok által létrehozott táblázat most excelben nyílik meg, és ha menteni akarom, akkor külön fájlként kellene mentenem az egészet... Hogy a legegyszerűbb átköltözni? Weben így a mappákat sem tudom cimkézni. Köszönöm!

(#237321) szabonagyur válasza CrAzY88 (#237319) üzenetére


szabonagyur
félisten

A gyári füles vezetéke nem örök életű, nekem kb. 1 évet bírt ki amíg használtam. Na most ha nem adnak hozzá..

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#237322) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy van ismerősömnek egy régebbi iPhone 6-osa, amitől most szeretne megválni, de mivel 3 éve használta, nem tudja sem az emailt, sem a jelszót az icloudhoz. Ha megvan a vásarlást igazoló számla, doboz, tartozék, akkor valami módon ki lehet belőle törölni a jelenlegi icloudot mondjuk neten az Apple ügyfélszolgálatán, vagy iStyle-nál vagy bárhol? Telekomos a telefon egyébként.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#237323) #86564352 válasza CrAzY88 (#237319) üzenetére


#86564352
törölt tag

(#237324) Koczó93 válasza bnorci71 (#237292) üzenetére


Koczó93
őstag

Nekem hozzá van adva alternatívként a 9to5mac cikke alapján. Úgy ismer fel maszkban ha picit kilóg az orrom és a telefont a szokottnál jobban felemelem. Kicsit macerás bescannelni az arcod de nekem működik.

Más:
14.4ben másnak is mintha jobban feltolná az autómatikus fényerőt?

[ Szerkesztve ]

(#237325) Tibee86 válasza telefonmágus (#237314) üzenetére


Tibee86
veterán

Uhh nagyon menő, szép munka, gratula!! :D

(#237326) radi8tor válasza Koczó93 (#237324) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem tapasztaltam ilyet (fényerő).

⭐ Stella

(#237327) herdsman12


herdsman12
őstag

Frissítés óta automatikusan csatlakozik a Bluedio fejhallgatóm a X-hez. (piros pont) :))

(#237328) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Ez mitől lehet? SwiftKey billentyűzetet használok. Olykor olykor előfordul, hogy belekattintok egy szövegmezőbe és egy hangos kattanást hallatt, vagy nyekkenést. Haptikus vjelzés be van állítva amúgy. Köszönöm.

(#237329) Rage47 válasza HoldfenyLuna (#237328) üzenetére


Rage47
veterán

Legújabb iOS?

(#237330) CrAzY88 válasza szabonagyur (#237321) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Azt hiszem, ezt hívják fogyóeszköznek. Ismerem a jelenséget, csak nem tudok azonosulni a twofatcat által emlegetett törvénnyel.
Én mondjuk ezt kivédtem egy nagyon elmés csellel hogy ne törjön meg a kábel. Mindig is utáltam a kábeleket. Vettem egy AirPods-ot. ;]

twofatcat: én ezt tudom nagyon jól hogy törvény írja elő, de a törvényt ők találták ki, #nehogymánekünkfranciáknakfülesnélkülazepölhozzontelefonthanemhasználjukinkábbkidobjuk gondolkodásmódból kiindulva.
Legalábbis én ezt így tudom. Talán tévedek?
Lehet hogy csak én látom ennyire erőszakosnak ezt a hozzáállást, akkor viszont tévedek. :))

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#237331) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Köszi srácok. :R
Nyilván a dolgok egy részéről tudtam másrészt azért sok év élénk kijelzős droid után ez más.
Nekem amúgy sikerült a maszkban való feloldás beállítása,10/8 működik is,amúgy meg a baromi jól működik,tetszik nagyon.
Az értesítési sáv lehúzás mindjárt meg is oldódott.
A többi dolg a nagyobb tárhely,120hz meg amúgy is megoldóik mert ha megtartom akkor lesz egy ipad illetve generáció váltáskor családban marad,nekem meg jön majd egy 13 pro.
Hajlok afelé hogy néhány funkció hiánya miatt többet számít a stabilitás,hosszú távú használhatóság,ökoszisztéma.

(#237332) oszy


oszy
veterán

SE-re (2016) feltelepítette már valaki a 14.4-et? Érdekelne, hogy megjavult-e a hangerő probléma!? Köszi!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#237333) crissprivat


crissprivat
senior tag

Sziasztok.
Lenne egy kérdésem. Ha a PayPal vagy a bankom küld nekem egy üzenetet (sms), amiben elküldi az ellenörzö kódot a fizetéshez, akkor nekem nem jelez a telefon. Ha feloldom a készüléket, csak akkor látom, hogy megjött az üzenet. Sem a kijelzö nem ébred fel és hangjelzés sincs. Minden be van állítva, mert más esetben jelez az üzenetek ahogy kell. Itt mi lehet a bibi :F

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#237334) lugosi válasza HoldfenyLuna (#237320) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha a weben akarod szerkeszteni az icloud drive-ba feltöltött táblázatokat vagy egyéb office doksikat, akkor próbáld ki az apple felhős cuccait (pages, numbers). Szerintem lassú, de működik böngészőből. Egyébként ha az icloud drive-ban a számítógépeden lévő mappában szerkeszted, akkor a változtatást szinkronizálja a felhőbe (mint pl. a dropbox).

(#237335) HardRic válasza SonyNex7 (#237331) üzenetére


HardRic
addikt

Engem az Android ott vesztett el, hogy senkinek nem sikerült normális gesztusvezérlést csinálnia. Az OS-ben történő navigáció amit leggyakrabban használsz, ennek ellenére Samsungtól Xiaomiig vacak.

(#237336) aujjobba válasza crissprivat (#237333) üzenetére


aujjobba
addikt

Nincs a kontakt mellett Hold ikon az üzenetekben?

(#237337) crissprivat válasza aujjobba (#237336) üzenetére


crissprivat
senior tag

Ugyan ez van nekem is az összes üzenetnél, mint a fotón. Nem csak a PayPal mellett és mégis a többinél jelez.

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#237338) aujjobba válasza crissprivat (#237337) üzenetére


aujjobba
addikt

Vedd le a holdat arról amit szeretnél hogy jelezzen.

(#237339) Plebi válasza lugosi (#237318) üzenetére


Plebi
senior tag

Sajnos pont ez a gondom. Az icloud email címét tudja, hiába van kipontozva, az oké, de az általa emlékezett jelszavak közül egyik sem jó. A visszaállítás során kért telefonszáma pedig egy régi céges telefon, aminek a számára már nem emlékszik. (ez utóbbi lenne a legnagyobb segítség ha megtalálná, mert akkor a jelszó visszaállítás nagyon könnyen menne)

Ha nem tudja meg azt a telefonszámot, akkor nagyjából mindegy, illetve az is gond, hogy az icloud fiók email címe, a régi céges címe, ami már rég nem működik, szóval hiába mennék végig a visszaállításon lehet az email miatt is bajban lennék.

Ez így mondhatni szívás, illetve a telefon kuka.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#237340) SonyNex7 válasza oszy (#237332) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Igen. Ez eredetileg fejhallgatón volt.
Viszont a Call of duty random viselkedik még mindig.

(#237341) SonyNex7 válasza HardRic (#237335) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Amúgy nyilván hibákat vagy nem tetsző dolgokat emeltem ki,de sok pozitívuma is van. Tény hogy nagyon jó a kezelés,stabil,fluid,ökoszisztéma stb.

(#237342) Prowler válasza oszy (#237332) üzenetére


Prowler
senior tag

Én felraktam tegnap a cégesre, de még mindig csinálja sajnos.

Veremivadék Undorkutya

(#237343) tboldi válasza Prowler (#237342) üzenetére


tboldi
nagyúr

Át is állítottad a BT beállításokban?

(#237344) crissprivat válasza aujjobba (#237338) üzenetére


crissprivat
senior tag

Hold az nincs sehol, én az áthúzott harangra gondoltam az üzenetek mellett ha balra elhúzom a szöveget. Ha azt megnyomom, akkor nem lesz áthúzva, de a Hold ikon megjelenik mellette. És akkor nem szabadna jeleznie ezek szerint. Csak nekem se így se úgy nem jelez :U

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#237345) Prowler


Prowler
senior tag

Sziasztok, bárki más szív ezzel a jelenséggel? Használom a telefont, egy ideig minden szép és jó majd hirtelen elkezd minden laggolni. Görgetés, animációk, billentyűzet, attól függetlenül hogy 1 vagy 5 app fut a háttérben. Ha kilövök mindent akkor azonnal megjavul aztán kezdődik minden elölről.

Volt már szoft reset, hard reset, telefon beállítása újként de ugyanolyan maradt. 14.3 és 14.4 alatt is csinálja. Elolvastam már végtelen cikket de nem jövök rá mi okozza.

Veremivadék Undorkutya

(#237346) Prowler válasza tboldi (#237343) üzenetére


Prowler
senior tag

Ja bocs, én arra gondoltam mikor 2 hívás között magától lehalkul a csengő hangerő minimumra. :R

Veremivadék Undorkutya

(#237347) tboldi válasza Prowler (#237346) üzenetére


tboldi
nagyúr

Kein Problem. :)

(#237348) general


general
addikt

Helló!

Lehet, hogy volt már, de nálatok is sokkal rosszabb lett a Siri az ios 14 frissítés óta? Borzalom, lassan reagál, ha kimondom, és alig-alig érti, amiket mondok, sokszor meghal és nem reagál. (semmi extra, csak Call xy, amit eddig is és fasza gyors volt) 11 pro max

(#237349) Tibiajax válasza Prowler (#237345) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de jó , hogy nekem soha, semmikor nem voltak ilyen bajaim az iphone-jaimmal.....
:) épp ezért használok pl ezt, nem droidot

(#237350) icecave válasza Prowler (#237345) üzenetére


icecave
Topikgazda

Sosem találkoztam ilyennel, iPhone 11-en és pro maxon sem.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.