Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88062) Nightmare válasza kk831228 (#88059) üzenetére


Nightmare
senior tag

Végighallgattam az összeset, elég sok volt felrakva. Kicsit túlzásnak tartom amiket mond, eléggé igen-nem alapon fest le sokmindent. Erről nagyapám jutott eszembe 88 évig élt, és akkor ivott-evett, amikor kellett. :) Most jön az, ha betartotta volna, akkor élhetett volna 100-ig is. ;]

(#88060) Zola007: nem foglalkozom az ivás témával. Régen ittam én is, erőltettem. Most csak akkor iszom, ha szomjas vagyok. Nem vagyok meggyőződve arról, hogy annyira jó az a rengeteg víz. Így is eljárok 4x-5x pisálni egy nap, nem foglalkozom vele. Pl reggel ittam egy pohár vizet, kb 3 deci. 11-ig bezárólag 2X voltam hugyozni.

Beírtam már ide, párom 160 cm-es lány létére sokat iszik (2 liter körül), vérvétel után azt mondta neki a doki, hogy igyon többet, asszem a vörösvérsejtje a plazmában több volt(úgy emlékszem ez is jelzi, hogy eleget iszik-e) mint nekem, aki alig 1-et iszik egy nap. 4.5-5.5 a tartomány(igazíts ki, ha rosszul emlékszem), neki 5.3 volt, nekem 5. Úgy gondolom nem lehet kategórikusan kijelenteni, hogy kinek mennyit kell inni. Menjen el vérvételre, és minden kiderül.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.