Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Yeffy válasza KAMELOT (#500) üzenetére


Yeffy
veterán

no offense, de - legjobb tudomásom szerint - ez az előtted író két ifjú csöppet tapasztalt ezügyben... ;)
szal nekik nem sok újat mondtál ezekkel, sőt...

belalok rajtatok :DDD

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#502) BÁ Nutrition válasza spammer (#496) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a lidiben 200 asszem
de lehet ez nem pakisztánból van :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#503) GiP23


GiP23
csendes tag

én nem hiszem el, hogy ilyen létezik :( miért verné át valaki a másikat?! :F a pénz senkinek sem ér annyit, hogy ilyet tegyen embertársával! Meg amúgy is itt mindenki 100% naturál szóval nem is értem miért ez a téma ti szemetek.

(#504) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#497) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hol van God? ki törte fel a jelszavát?

biccsslapp :)

Gip23:
ne ez meg a másik hogy mi ez a sok alaptalan feltételezés.. :U és hogy már a ph-n is ez megy :Y
ban-t neki :U

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#505) Yeffy válasza GiP23 (#503) üzenetére


Yeffy
veterán

?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#506) spammer válasza BÁ Nutrition (#502) üzenetére


spammer
veterán

:DD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#508) spammer válasza R2D20208 (#507) üzenetére


spammer
veterán

:W :W

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#509) Tamoo válasza spammer (#508) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ha nem reagálna rá senki előbb utóbbi megunná, de erre élvez. :(

(#510) spammer válasza Tamoo (#509) üzenetére


spammer
veterán

:R

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#511) cekkk válasza Tamoo (#495) üzenetére


cekkk
veterán

én két hétig bírtam a csirke rizs témát soha többet :DDD :DDD

spammer

Nem a tojást eszem :D Az nekem fél harapás lenne :)
Ilyet eszek: ;]

(#512) BÁ Nutrition válasza cekkk (#511) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mert ez hány harapás? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#513) Sotho válasza BÁ Nutrition (#512) üzenetére


Sotho
őstag

Nyóc.

cekkk : a csoki az csoki na. :D

[ Szerkesztve ]

(#514) cekkk válasza BÁ Nutrition (#512) üzenetére


cekkk
veterán

Az előttem szóló meg is adta a választ :DDD :DDD

(#515) darkarthur


darkarthur
senior tag

Az utóbbi témához pont jól jön Bunny monológja az új BBTV-ben. Aki még nem látta, érdemes megnézni, ha másért nem, a finom női popsikért az elején! :C :D [link]

Samsung S23 Ultra 5G

(#516) shteer válasza Sotho (#513) üzenetére


shteer
titán

Ez jobb mint a csodaturmix?

..szerintem jónak tűnik

(#517) Sotho válasza shteer (#516) üzenetére


Sotho
őstag

A főttzabpehely + natúr wpc turmixnál nem lehet jobb, de edzés utáni formulának még beválhat :D

(#518) Radnix válasza KAMELOT (#500) üzenetére


Radnix
senior tag

A nálatok az mit jelent? Nem Magyarországon élsz?

(#519) Kassadin válasza Radnix (#518) üzenetére


Kassadin
addikt

Szlovákia, Komárno.

(#520) shteer válasza Sotho (#517) üzenetére


shteer
titán

nem lehet rossz, éjjel a wc-n elfogyasztva :D

..szerintem jónak tűnik

(#521) Radnix válasza Sotho (#517) üzenetére


Radnix
senior tag

szerintem egy powerprotein tökmindegy milyen ízben simán ráver egy kört hányingerkeltésben :DDD

(#522) BÁ Nutrition válasza darkarthur (#515) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gratulálok Buninak :R :B
:Y :Y

szinte 100%ban megegyezik a véleményem az övével a témában :K :Y

;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#523) darkarthur válasza BÁ Nutrition (#522) üzenetére


darkarthur
senior tag

Bizony, tökéletes a meglátás! :K

Samsung S23 Ultra 5G

(#524) KAMELOT válasza darkarthur (#515) üzenetére


KAMELOT
titán

Dopice milyen targetok vannak az elején. :) Azok a gépek...katasztrófálisak. Legalább így kell edzeni. :DDD Ez egy jó edzőterem.

Bunny jól mondja. Edzőm szavait idézem: Első 20 év a nehéz :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#525) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#522) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Háát nemtom. Neki van egy elképzelése, és aki nem fér bele az mind kis buzi. Sokan sokféleképpen élünk, csak a topikban is ahányan vagyunk annyi féle képpen edzünk és mások a céljaink. Miért kevesebb a Tomics mint én? Vagy le kell nézni azt aki nem olyan szinten van mint amit én elvárok? Honnan tudja ő (bunny) hogy aki férfi modell kategóriában indul az egy kis picsogó kislány?? Ismerek olyat akinek kb ilyen testalkata van és k1-ezik. Biztos kis nyomorék :K

Ebben a sportban is vannak szintek. De ez nem azt jelenti hogy aki nem üt meg egy szintet az kis kötsög, hanem nagyon sok mindent jelenthet, lehet nem is akar komolyabb szintű fizikumot, esetleg tényleg modell és nem lenne jó a munkája miatt ha izomszörny lenne, vagy esetleg ektomorf és nem vállalta be a roidokat.

Ezzel nem akarok védeni senkit se, de szerintem fasság a bunny féle "mindenki kislánykodó kis buzigyerek aki nem annyira izmos mint én kitalálom" téma :U

A példaképes dolog viszont teljesen helytálló, ne azért legyen valaki példakép, mert izmos, hanem azért mert valamit képvisel, egy hozzáállást vagy egy filozófiát. Tudjunk vele azonosulni!

[ Szerkesztve ]

(#526) darkarthur válasza God Vazzeg (#525) üzenetére


darkarthur
senior tag

Aki k1-ezik nem megy el "szépségversenyre". Ez a modell kategória, akik térdig érő rövidnadrágban pózolnak a színpadon, és kb. egyiknek sincs lába. Valódi "kis buzik" és ez egyáltalán nem tesz jót a sportnak, pont azért, mert az egész testépítés anno, a 70-es évektől kezdve egyben a fizikai erőt is tükrözte, a teljes test erejét, egy komplex dolgot.

Samsung S23 Ultra 5G

(#527) cekkk válasza God Vazzeg (#525) üzenetére


cekkk
veterán

Erre tudod mit mondok, számomra lehet bárki akkor mint Cutler, vagy bárki más, de amikor a teremnél nem volt jó a lisft és Béci alig bírt felmenni 2 emeletet és azután kb 5 percig fújtatott mint egy ló, elgondolkozik az ember, hogy miért is jó az a nagy izomtömeg. Mondjuk nem mintha elérhető lenne számomra, csak, hogy ezeket az embereket nevezik a nagy tiszta életű és egészséges sportolóknak. :N Egy egészséges embernek 2 emelet nem jelent problémát. :(((

(#528) Eagl3 válasza cekkk (#527) üzenetére


Eagl3
veterán

"Béci alig bírt felmenni 2 emeletet és azután kb 5 percig fújtatott mint egy ló"

Ne haragudj, de ezt nem tudom elhinni... :D

Szerk.: [link]

[ Szerkesztve ]

(#529) cekkk válasza Eagl3 (#528) üzenetére


cekkk
veterán

Pedig hidd el, én sem akartam volna elhinni, ha nem látom a saját szememmel :B ;)

Azért abba is gondolj bele, hogy hogy 180cm, és van vagy 145 kiló versenysúlya , az igazán normális testtömeg szerintem 80 kiló körül lehet amire a természet megalkotta az embert, vagy lehet kicsit kevesebb is ez a plusz 60 kiló hiába izom cipelned kell, és a szívedet és testedet ugyan úgy megterheli. :U

[ Szerkesztve ]

(#530) Eagl3 válasza cekkk (#529) üzenetére


Eagl3
veterán

Oké, meggyőztél.

(#531) God Vazzeg válasza darkarthur (#526) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Értem én, csak én nem érzem kompetensnek hogy megítéljem a fizikumból azt hogy ki mennyire férfi érted? ;)

(#532) spammer válasza darkarthur (#526) üzenetére


spammer
veterán

Azért vannak kategóriák, mert az emberek nem egyformák. Nem egyformák az adottságok, genetika, anyagi helyzet, ambíciók, célok stb... Attól, hogy valaki nem szétkoxolt és 130 kiló színhús, attól még nem lesz kevesebb, ő is ugyanúgy edz, csak nem tol be mellé egy gyógyszertárat. A profi sport nem az egészségről szól, hanem a teljesítményről, nem mindenki tudja/akarja bevállalni a rossz oldalát.

Nem az a baj, hogy valaki csak 70-80 kiló és úgy áll ki a színpadra (kategórián belül), hanem az, ha mellé nagyképű fasz is. Persze biztos van köztük sok olyan, aki tényleg nem való oda, mert még kategóriáján belül is harmatos a fizikuma és/vagy egy gyökér, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki szar, aki nem Kómen és teljesen felesleges lenne a fitnesz vagy más kategóriák.

(#525) God Vazzeg :R

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#533) cekkk válasza Eagl3 (#530) üzenetére


cekkk
veterán

Többek között az ilyenek miatt sem élvezték sokan a társaságukat a teremben, vagy csak erre nem voltak kíváncsiak. Persze reggel amikor én mentem edzeni az a sok tárcsa nem a tartókon hanem ledobva voltak a földre :W

(#534) darkarthur válasza cekkk (#527) üzenetére


darkarthur
senior tag

Az egyik BB GyM-es fotózásos videón el mondta, hogy azzal a tömeggel amivel versenyez, nem lehet élni, és abszolút nem egészséges. Ezért nem is célja azt tartani, ami érthető. :)

Samsung S23 Ultra 5G

(#535) darkarthur válasza cekkk (#533) üzenetére


darkarthur
senior tag

Mi ezzel a baj? Edzőterem vagy játszótér? :DDD
Aki guggol, nálunk is így guggol.

Samsung S23 Ultra 5G

(#536) cekkk válasza darkarthur (#535) üzenetére


cekkk
veterán

Tudod az emberek nagy többsége nem kíváncsi a kurva anyázásra az ordítozásra, és a többi dologra. Én sem :DDD Egyébként már nincsenek itt, mióta megnyitotta a saját termét, azóta rendben a teremben.

Egyébként ő miért is nem tér vissza a versenyzéshez? Nem úgy volt, hogy indul a WABBA-n vagy min?

(#537) deniro2 válasza God Vazzeg (#525) üzenetére


deniro2
senior tag

:R
Buni egy folyamatosan gyűlölködő, intoleráns fasz... Lassan pszichiátriai eset lesz...
Nála minden fekete vagy fehér, van az amit ő kigondolt és azon kívül minden és mindenki gyökér, buzi...
Ebben az esetben is ő határozza meg, hogy honnan kezdődik ez a sport (a haverjainál) és meddig tart (a haverjaiig) és mindenki másra okádja az epét.
Amúgy komoly rendezvényeket lehetne szervezni mindig ugyanabból a 10-15 emberből, aki megüti a nemzetközi szint legalját... Mondjuk én pont leszarom az egészet, csak beleugattam :D

(#538) darkarthur válasza cekkk (#536) üzenetére


darkarthur
senior tag

Először úgy volt, aztán most olyasmit rebesgetett, hogy IFBB Pro kártyát szeretne nyerni, mert akkor az erőemelő eredményeivel marketingügyileg meglehetne lovagolni a dolgot, mint a legerősebb IFBB Pro testépítő. Ez a Scitecnek is jól jönne, de attól tette függővé, hogy a teljes orvosi kivizsgálás után, mit javasol a doki a továbbiakban. Versenyezhet e biztonsággal, vagy ha egy apró lehetőség is van a szervezeti károsodásra, akkor nem fog tovább versenyezni.

Samsung S23 Ultra 5G

(#539) Yeffy válasza God Vazzeg (#525) üzenetére


Yeffy
veterán

remekül összefoglaltad, maximálisan egyetértek... :R :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#540) Kassadin válasza deniro2 (#537) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem vele van a gond, hanem a sok birkával, aki isteníti és eszi minden szavát. Pontosabban ők táplálják. :D

[ Szerkesztve ]

(#541) cekkk válasza darkarthur (#538) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor van egy olyan érzésem, nem fog már versenyezni... :N

(#542) KAMELOT válasza Eagl3 (#528) üzenetére


KAMELOT
titán

Egy nagy testépítő mondta. Ne nagyon akarjon mindenki 140kg lenni. Pont ez végett, hogy alig kapsz levegőt. Ott a Zack Khan. Azt is megnézheted alig kapnak levegőt.
Olyan normál testépítő súly 110-120kg 185cm magassághoz. Béla barátunkban is pár kiló koksz benne van.
Egyik haverom pár éve oxymethalon kúrán volt. Pár dobozzal kiszedett. 170kg-val fekvenyomott 4 szériában lazán 8-9x. 180cm és 105kg volt. Nem volt nagy darab inkább sűrű volt. Aztán amikor nem volt anyag akkor meg 110-el nyomkált. :) Tudni kell hogy az oxy nagyon erősen sereknti a vörösvértesteket. Minél több annál több oxigén jut az izomba így nagyobb erőkifejtésre alkalmas. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#543) cekkk


cekkk
veterán

Ez volt már linkelve? Ha nem lehet kitöröltetem inkább egy adminnal. :B

(#544) darkarthur válasza KAMELOT (#542) üzenetére


darkarthur
senior tag

Rohadt gáz doppinggal ilyen teljesítményeket elérni. Másrészt nincs is értelme! Ha tudnám, hogy 1 év múlva meghalok, még akkor sem biztos, hogy televágnám magam anyaggal!

Samsung S23 Ultra 5G

(#545) Tipo16V válasza darkarthur (#544) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

tour de franceot megnyerni, vilagbajnok uszonak lenni is gaz???

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#546) Jojo5 válasza darkarthur (#544) üzenetére


Jojo5
őstag

gaz?:F
megis ki a f#xom vagy te, hog megiteld/eldontsd mi gaz es mi nem?!:F

ez max csak a te velemenyed lehet, de ha tudnad, hogy aki a celt akarja az eszkozt is akarnia kell akkor kicsit elgondolkodnal a dolgokon...:U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#547) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Mas azert cipelni egy zongorat a hatadon vagy allokepessegi gyakorlatokat vegezni.
Nyilvan a fenti lepcsos pelda kicsit tulzo volt de nem lehet altalanositani mert nezopont kerdese ki mennyire "eros"
En total nudlinak nezek ki pl egy sima kocagyuros mellett is de allokepessegi gyakorlatokban sokan abba is belehalnak amit en bemelegiteskent vegzek.
Es ez igaz forditva is. Legtobben megmosolyogjak a sulyzos edzeseimet.
Viszont szazalekosan nezve testsulyhoz viszonyitva nem feltetlenul vagyok gyengebb illetve nem mindenben :-) (pl tolodzkodas 35kg+ al 20 ismetles es vagyok 71-72kg )
Vagy a kedvencem a muscle up 99% a az embereknek egy gyuros teremben nem tudja megcsinalni mert hiaba van 50-es keze ahhoz mar olyan testtomeg tarsul hogy nem fogja tudni atforditani magat.
Evek ota allokepessegi gyakorlatokkal edzek relative jo eredmennyel amihez termeszetesen kell a sulyzozas is.
Mindemellett 2x futottam maratont. (3ora:47p)
Sokaig akartam bazi nagy darab allat lenni de nem voltam tul sikeres amit most csinalok az valahogy nekem van kialalva de ezert nem erzem kis buzinak magamat :-)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#548) Yeffy válasza darkarthur (#544) üzenetére


Yeffy
veterán

:C :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#549) Manitou válasza Snoop-y (#547) üzenetére


Manitou
addikt

tolodzkodas 35kg+ al 20 ismetles es vagyok 71-72kg
Az zsír :K :R Én csak +25-el szoktam 8-at. Igaz én 81-83kg körül mozgok
Ezt a muscle upot én is szeretném majd egyszer megcsinálni, igaz még nem is próbáltam :DDD

Ma elvileg mejj-kar lesz. Szétcsapom magamat :)) Ja és szabacccsááááág .... :Y

(#550) Manitou válasza cekkk (#533) üzenetére


Manitou
addikt

Ez melyik terem?
Ez az aktiv fitness? Úgy tudom ott garázdálkodtak egy ideig :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.