Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) spammer válasza cekkk (#1296) üzenetére


spammer
veterán

Hm, igazad van, mobilos nézetnél tényleg nincs semmi gomb, se szmájlik... Akkor sorry, akinek nem inge... :)

szerk: bár attól még kézzel be lehet írni a link kódját és így lehet linkelni is :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1302) cekkk válasza Dani82 (#1300) üzenetére


cekkk
veterán

Menj el próbáld ki, sokan mentek át, sokan jöttek vissza, hogy annyira túlzsúfolt hogy nem lehet rendesen edzeni. Nézd meg, tapasztald meg és meséld el milyen ott :DDD :DDD

Vagy menj el az idealmedbe :D
Na az a komoly terem :D Szerintem Pesten nincs olyan színvonal, végül is majd 1 milliárd volt a komplexum. első alkalom ingyen van :DDD

spammer

Belehet, de én amúgy is utálok telóról írni, nem hogy még kódot pötyögjek neked be ;]

[ Szerkesztve ]

(#1303) Trallalallal


Trallalallal
újonc

Csá!
azt mondta a haverom hogy ha tejjel veszem be a reggeli danabolt akkor jobban hoz?
igaz?

(#1304) spammer válasza Trallalallal (#1303) üzenetére


spammer
veterán

Csá!

Szerintem kólával vedd be, az cukrosabb, jobban hoz!

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1305) siti válasza Trallalallal (#1303) üzenetére


siti
senior tag

nem jellemző, de a kismacskák éhen fognak dögleni. sajnos.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#1306) Manitou válasza Dani82 (#1300) üzenetére


Manitou
addikt

Ez a cutler jónak tűnik, kipróbálnám én is szívesen, de úgy látom 1k a napijegy. Mondjuk a 10 alkalmas 6000, az egész tűrhető. De ha sokan vannak és nem lehet edzeni rendesen, akkor úgy nem olyan pálya a dolog :(

cekkk
Ez az idealmed milyen? Vannak rendes súlyzók? Vagy csak ilyen lightos fitneszkedésre valók vannak?

[ Szerkesztve ]

(#1307) cekkk válasza Manitou (#1306) üzenetére


cekkk
veterán

Inkább fitnesz, viszont a gépet iszonyat durvák, a legjobb life fitnesz gépek vannak benne. A környezet az csodálatos, érdemes kipróbálni, de én 16 rugót oda nem fizetek :D
A két személyi edzőt ismerek onnan az egyik a vezetője a teremnek a másik az aktivba is edzősködött, pl róluk azt mondanám, hogy maximálisan felkészültek, és kaja témában sem vallnak szégyent, nem csak a csirke rizst ismerik. Tom i a veztő pinpong edző is és pl neki az egyik tanítványa most ki is jutott a paralimpiára. Persze ez nem testépítést, de eléggé össze tett dolog ez is, kaja edzés pihenők stb. Ő is volt edző az aktívban nekem sokat segített.

(#1308) Manitou válasza cekkk (#1307) üzenetére


Manitou
addikt

16k :Y :DDD Annyiért majdnem fél évig eledzegetek máshol :DDD

De az első alkalom ingyenes nem? Nem tudom mi az a life fitesz gép, gondolom olyan, hogy helyetted dolgozik a gép :Y :DDD

(#1309) cekkk válasza Manitou (#1308) üzenetére


cekkk
veterán

Magától adja a kokszot ;]
A jó gépek tényleg jók, mert ellehet velük hülyéskedni egy szargépen, hogy húzod aztán meg megse érzed azt amire dolgozol. Ezek jó gépek jól használhatóak, nem csak díszes picsalegyezőek, de gondolom nem 200 kilós lapsúlyokkal :DDD

(#1310) wertigo1984 válasza Yeffy (#1271) üzenetére


wertigo1984
őstag

Akkor 2en leszünk leoltva :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1311) Dani82 válasza cekkk (#1302) üzenetére


Dani82
senior tag

méé' nincsen galéria a teremről? Kipróbálnám, ha tényleg free az első alkalom, bár nekem mindig furáka az ilyenk többfunkciós intézmények, orvosi szakrendelő+ fitness klub :)

(#1312) Yeffy válasza wertigo1984 (#1310) üzenetére


Yeffy
veterán

:) :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1313) BÁ Nutrition válasza Trallalallal (#1303) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:W :W
mindenki tudja hogy vajaskenyérrel kell :U
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1314) cekkk válasza Dani82 (#1311) üzenetére


cekkk
veterán

https://www.youtube.com/watch?v=nrsCcJCBySM

Mert kb leszarják, vagy nem tudom, cutleren se sok kép van fent :S

(#1315) siti válasza cekkk (#1314) üzenetére


siti
senior tag

tejóég milyen szemöldöke van!!

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#1316) Nimrod válasza spammer (#1287) üzenetére


Nimrod
addikt

Szintén Mega Daily One-t mondom, most vettem újra egy dobozzal, napi egy bőven elég.

Viszont amit a dobozokra rá szoktak írni, hogy a termék nyomokban mogyorót meg tudomisén mit szokott tartalmazni, na az a lista bővült most döglött pókkal. Pihent a vattában a Sciteces magnéziumos dobozban. :DDD

(#1317) God Vazzeg válasza Nimrod (#1316) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Biztos nem magnézium hiányban hunyt el :DDD

(#1318) Woodslave válasza Nimrod (#1316) üzenetére


Woodslave
nagyúr

napi egy bőven elég: ezt a kijelentést mire alapozod? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1319) Manitou válasza Woodslave (#1318) üzenetére


Manitou
addikt

Biztos valami tanulmányra :DDD

cekkk
Most már legalább tudom miért volt ez a nagy felújítás azon a Simonyi úti villán.

[ Szerkesztve ]

(#1320) Nimrod válasza Woodslave (#1318) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem bírok többet gyomorra, ennyi... :(((

(#1321) Ijk válasza Nimrod (#1316) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Szintén Mega Daily One-t mondom, most vettem újra egy dobozzal, napi egy bőven elég."

Egy vizslának? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1322) Woodslave válasza Manitou (#1319) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igaz, az RDA-hoz képest bőven elég.. Igaz azt a gonosz gyógyszerlobbi találta ki, hogy mindenki beteg legyen, meg egyébként is ilyen kőkemény sportolóknak (heti legalább 3x1 óra kondizás) amúgy is semmi :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1323) spammer válasza Woodslave (#1318) üzenetére


spammer
veterán

Miért, te mire alapozod, hogy nem elég? ;]

(#1316) Nimrod: döglött pók :Y Megyek is vattát nézni :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1324) Manitou válasza Woodslave (#1322) üzenetére


Manitou
addikt

Én mondjuk nem szedek semmi vitamint jó ideje :D És beteg sem voltam igazán. Szóval én biztos vagyok benne, hogy soha nem is fogok havi sziinten 8-10 k-t költeni "mega" vitaminpakkokra.
Néha mikor rámjön a hoppáré elkezdek szendi ilyet Ezt is kúraszerüen csinálom ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#1325) #11527168 válasza cekkk (#1314) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ha ingyen van lehet elnézek :D . Bár egy fizetős patront már nem ér meg a milf ;]

(#1326) God Vazzeg válasza Manitou (#1324) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Érdekes, nekem minden bajom van ha nem szedek vitamint, főleg a kalcium-magnéziumot érzem meg, elkezdek görcsölgetni, meg tikkel néhány izmom (váll, bicepsz, comb szokott leginkább) :U

(#1327) Nimrod válasza Manitou (#1324) üzenetére


Nimrod
addikt

Mega Daily One ~4000 Ft körül van, napi egy szemmel számolva elég egy darabig.

(#1328) Ijk válasza God Vazzeg (#1326) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én is állandóan összeszedtem valami nyavalyát, amióta benyomok napi 2g C vitamint azóta az orrom is legfeljebb reggel kell fújni. Allergiám is rengeteget javult.
Persze az én immunrendszerem mindig is szar volt, amit ráadásul 12 éves koromban lyme-kór miatti féléves antibiotikum kezelés még jobban hazavágott.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1329) deniro2 válasza Manitou (#1324) üzenetére


deniro2
senior tag

Én ötletszerűen szedek vitamint, multi pezsgőtablettából megiszok napi 3-4-et az íze miatt, kálciumból 2-3-at az allergiám miatt, van még itthon mega daily one, abból megy 0-5 db, attól függően, hogy eszembe jut-e bevenni, vagy éppen mennyi hülyeséget dumáltok itt össze a halálos vitaminhiányról... ;] :D

(#1330) Dani82 válasza Ijk (#1328) üzenetére


Dani82
senior tag

én csak 1g C-t szedek, de azt szigorúan minden nap. Egy éve nem voltam beteg tök durva, pedig elötte minden 2. hónapban volt valami megfázás. Mondjuk a multkor azt olvastam, hogy nem befolyásolja a vírusokat a c vitamin napi szedése, szóval lehet csak mákom van :)

Na go láb nap!

(#1331) Ijk válasza Dani82 (#1330) üzenetére


Ijk
nagyúr

A vírusokat nem befolyásolja csak az immunrendszered, ami elkezd rendesen működni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1332) God Vazzeg válasza Dani82 (#1330) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Téli időszakban szedj még D vitamint is, nem leszel fáradékony se ;)

(#1333) Coccolino_O válasza Manitou (#1324) üzenetére


Coccolino_O
őstag

10 ezer forintért már monster és/vagy jumbo pakkot kapsz, de a multi pro pak "csak" 5600. No az sem olcsó, de még mindig költséghatékonyabb, mint a alapvitamin+ca-mg+c vitamin kombó.

(#1334) Nimrod válasza Ijk (#1331) üzenetére


Nimrod
addikt

Szüneteltettem a multivitamint és csak C-t szedtem egy rövid ideig, hát nem volt elég... :(((

(#1335) KAMELOT válasza Dani82 (#1330) üzenetére


KAMELOT
titán

Én is napi 1g c vitamint szedek. csak 4 felé osztva.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1336) #11527168 válasza God Vazzeg (#1332) üzenetére


#11527168
törölt tag

Akkor asszem én is beruházok :K Bár már így is napi 9 kapszula megy.

Tegnap furcsa jelenet szetanúja voltam: egy zsírdsznó személy edző edzett egy szintén dagadékot. Elhangzott: "zsírt lehet jól izommá, vékonyból soha nem lesz izmos, nincs mit átalakítani" :DD

[ Szerkesztve ]

(#1337) Nimrod válasza Nimrod (#1334) üzenetére


Nimrod
addikt

Hozzáteszem én C-t nem szedtem korábban, csak multit, abban meg nincs sok. Szóval immunerősítésre üresen a C nem jó.

(#1338) #11527168


#11527168
törölt tag

Napi blikk: 43 kilót fogyott Zsófi, szupermodell lett

Szép teljesítmény. Csak tartsa is meg. "6 és fél éve ugyanaz a kedvese mint 100 kilósan" Ezen meglepődtem. Az ilyenekből lesznek általában a legnagyobb kurvák, mert "én már megtehetem, most visszaadom mindenkinek"

(#1339) Mikuland válasza #11527168 (#1336) üzenetére


Mikuland
tag

Köszönöm, hogy leírtad! :R Akkor még nálam is lehet remény a "zsírdisznó" test izmossá tételére! :N
És tessék! Itt van Zsófi is aki megmutatta, hogy szupermodell lehet 43 kiló ledobása után! :Y
Csak ott a para, hogy amikor kicsit elhagyja magát, szinte szárnyalnak vissza a kilók....azért a remény hal marad mindig az utolsó.

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#1340) cekkk válasza Nimrod (#1337) üzenetére


cekkk
veterán

Miért is ne lenne jó?

Aydan
Birom az ilyen címeket, majd ha VS modell lesz akkor mondanám annak, egyébként ha tényleg ugyan az a két lány van a képeken akkor nagy respect neki :K

[ Szerkesztve ]

(#1341) #11527168 válasza cekkk (#1340) üzenetére


#11527168
törölt tag

Na ja, van pár erős túlzás a cikkben, bár a Király Viktoros után ez irodalmi mestermű.

Mikuland azért ne vedd magadra a dolgot. :)

(#1342) Mikuland


Mikuland
tag

Olvastam a fészen, hogy Updét" Norbi volt odaát és megvilágosodott! Felosztja vagyonát autóit az első 500 fitneszes között, a zasszonyt és a gyerekeket kolostorba adja, Ő pedig felveszi a Buddhizmust és felmegy egy távoli hegyre világvégét várni :DDD ;] ....

Aydan: akkor még se müxik mindenkinél? :O Tudtam, sejtettem, hogy a kettesek között játszom....mindig az egyeseknek jó!

Biztos Én vagyok nagyon öreg, de mostanság ( kevéske Angolosságommal ) a zenéknek nevezhető nyekergésekben szinte csak a "bitcsá, pitcsá, fákkjá, és hasonló szavakat vélem hallani....had tanuljon az a gyerek mi? :F

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#1343) alpihun


alpihun
senior tag

Szerbusztok!
14 és fél éves, 63 kilós, 175 magas fiú volnék. Mint látjátok egyelőre még csak a fülem nagy, ezen szeretnék változtatni.
Valami edzésféleséget kéne kitalálni nekem...
...suli mellett nincs idő terembe járni, itthon, komolyabb felszerelés nélkül végezhető dolog kéne.
...eddig nem nagyon edzettem. Vagyis hát, ha az idő engedi minden nap lefutok pár km-t de semmi komolyabb. Tehát egy nagyon alap izomzat van.
...nem a kinézetre edzenék, hanem az erőre, számomra a kinézet csak bónusz, az első az, hogy erő legyen a bőr alatt.
...inkább has, hát, kar, minden, a lábamat rendben-nek érzem egyelőre.

Ha az előny igen jó humorérzékem van mások szerint. :)

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#1344) Nimrod válasza cekkk (#1340) üzenetére


Nimrod
addikt

Igazából erre reagálva írtam.

(#1345) Mikuland válasza alpihun (#1343) üzenetére


Mikuland
tag

Helló!
Kezdésnek ajánlom ezt a topikot ahol az erős oldaláról közelítik meg a kérdést és az otthoni edzés is jobban megoldható azokkal az eszközökkel.
Ha gyúrnál akkor ajánlott terembe járni, de idő kell hozzá, vagy otthon kézi súlyzókkal, de akkor az altest elmaradhat. Majd a komoly gyúrósok még segítenek...
Sok sikert és kitartást kívánok!

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#1346) cekkk


cekkk
veterán

Ezt érdemes elolvasni.
Én pl kapom a C vitamin egy állatgyógyszertáros ismerőstől, ők kilóját veszik annyiért mint a boltokban kapható porok 100 grammja, kemény kis haszonnal árulják :DDD

(#1347) Ijk válasza #11527168 (#1338) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nagyon jók ezek a cikkek, lefogyott és mekkora hős. Más meg el sem hízik, mert mondjuk nem zabál szemetet kétpofára, de róluk nem lehet cikket írni. Úgylátszik azonnal kellett készíteni néhány kurvás képet is hogy megmutassa az eredményt.

alpihun: Suli mellett valóban nincs idő rá, az iskola 0-24-ben lefoglalja szegény diákokat. De szerencsére kitalálták már az iskolába járós étrendet is, mert a középiskolásoknak külön rendszert kellett tervezni a sanyarú életük miatt.
Egyébként felesleges is még terembe járnod, fekvőtámaszozz, húzódzkodj, fuss, kerékpározz. És kajálj rendesen.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1348) #11527168 válasza Mikuland (#1342) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ez nem vicces (nagyon nem)

Ijk Jaja pont ez a lényeg, hogy miért csinálta. Ha az egészségéért vagy valami betegség miatt lett kövér és azért csinálta volna, de így hogy csak kurválkodjon. Mutatja a társadalmi szintet. Ha majd visszahízik akkor mi lesz? (mint Mádai Vivike - szintén kurválkodás céljából edzett, diétázott)

(#1349) Mikuland válasza #11527168 (#1348) üzenetére


Mikuland
tag

Elnézést, ha megbántottalak vele! :W Elnézést érte!
Hülye voltam, pedig tudom, hogy a téma Téged is erősen érint....azért megváltozik az ember értékrendje egy ilyesmi beavatkozás után-közben.

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#1350) BÁ Nutrition válasza #11527168 (#1348) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pont azt írják a cikkben hogy ugyanaz a faszija, meg fotóboltos is a kép szerintem

a mádai vivike azkiaz? celeb?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.