Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Ijk válasza Snoop-y (#1749) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha egész életemben gyakorolnám se menne álló helyzetből. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1752) koxx válasza Tamoo (#1748) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Akkor már inkább ez :DDD [link]

Videom nincs, csak fotó :)

(#1753) cekkk válasza BÁ Nutrition (#1750) üzenetére


cekkk
veterán

Csak látnád a vivit élőben magas sarkúban nem tud járni olyan esetlen, hogy hihetetlen,persze ahhoz a magassághoz kell, mert kicsi, de akkor is hülyén néz ki :W ;]
Szerintem meg 100Xor érdemesebb emberek lennének akiket támogatni kéne, és nem egy ilyen embert aki semmit nem tett még le az asztalra :W

(#1754) spammer válasza BÁ Nutrition (#1750) üzenetére


spammer
veterán

Persze, ők egy nagy baráti társaság (meg scitec team tagok). De ennyi erővel akkor a Toldi Jancsi is a Zsuzsi miatt, a Vivi meg a Béla miatt, nem a bunni miatt tagok. :)

De egyébként is mindegy, te is benyomnád a haverokat, ha lenne lehetőséged, ugyanúgy mások is. Olyan ez, mint a politika, vagy bármilyen más dolog: ha pénzt/hírnevet hoz, a hozzád közelállókat próbálnád támogatni :) Csak ez ellentétben a politikával, nem árt igazán senkinek, hogy a Jancsi, a Vivi, vagy akárki más Scitec tag lesz, meg bratyiznak, mert "ki nem szarja le?" :))

A bunni meg szerintem bekattant már a sok szarságtól (edzőtermi szívás) stb... Meg nekem az jön le, hogy őt már marhára nem érdekli az egész body téma... Bár erről már mintha írt is volna az EV-ban...

Egyébként még mindig ott a lehetőség bárki előtt, hogy csináljon egy ilyen témájú oldalt, ahol híreket közölhet, cikkeket adhat közre stb., akár egy blogban, akár egy komolyabb BB-hez hasonló oldalon. :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1755) Snoop-y válasza Ijk (#1751) üzenetére


Snoop-y
veterán

Dehogynem csak nem gyakorolni kell hanem erositeni vele. Fekvenyomni se lehet 200 kiloval ha "csak gyakorolod" :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1756) Ijk válasza Snoop-y (#1755) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a helyzet hogy 15 évesen a 165 centimmel és 50 kilómmal sokkal több ilyesféle dolgot meg tudtam csinálni, mint most 187/96-al. Pedig akkor aztán semennyire nem voltam izmos.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1757) Tamoo válasza Snoop-y (#1755) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Megpróbáltam, de esélyem nem volt. :DDD szerintem a muscle up-ot előbb tudnám megcsinálni. Bár lehet csak azt hiszem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1758) BÁ Nutrition válasza Tamoo (#1757) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem hinném :)
bár attól függ hány kiló vagy :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1759) brownus válasza Ijk (#1756) üzenetére


brownus
veterán

de rajtad meg több izom van, nem? tehát arányaiban véve un. nem?

én a magam 173 cm és 6x kilójával (~65), a saját testsúlyomhoz mérten ugyanúgy meg kell dolgoznom az eredményekért. húzódzkodás, kitolás falnál, stb,stb ...

ezt úgy általában, nem csak Neked címezve:
ha valaki nehezebb /izmosabb/ akkor ez szerintem nem lehet kifogás. ha nem tud has-kerekezni, akkor gyenge. minek edz? olyan kurva izmos, hogy már az erő rovására megy??:D

(#1760) Woodslave válasza brownus (#1759) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért hogy jól nézzen ki és lexarja hogy tud-e haskerekezni vagy sem meg muscle upot csinálni... Monjduk a muscle up más tészta, de a térdelő haskerék nem egy olyan hatalmas teljesítmény amit egy sportos ember ne tudna megcsinálni :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1761) koxx válasza Woodslave (#1760) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sokaknak még térdelésből sem megy. Féltik az orrukat :)

(#1762) #11527168


#11527168
törölt tag

Kathi béla hátazik Na pont ezért tiltották ki őket anno ;] Nekem ez nem túl szimpatikus, nem vagyok én sem puhap*cs, de ez túlzás. :K

(#1763) Woodslave válasza #11527168 (#1762) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kb az utolsó 3 tárcsánál jut el, hogy még elfogadható a végrehajtás, de hát ki mondja ezt meg neki :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1764) spammer válasza #11527168 (#1762) üzenetére


spammer
veterán

És akkor most lássuk Cedricet, amint ugyanezt csinálja egy 10 kilós tárcsával :K :DD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1765) Snoop-y válasza Tamoo (#1757) üzenetére


Snoop-y
veterán

En azon szerencsesek koze tartozom akik tudnak muscle up-ot csinalni.
Szerencse alatt kb 1,5 - 2 ev edzest ertek ami kifejezetten erre iranyult. Elotte sem volt problemam huzodzkodassal vagy ilyesmi ( kb 10-15 -ot csinaltam egy szeriaban mikor elkezdtem kuzdeni vele )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1766) Ijk válasza brownus (#1759) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem ugyanaz. Hatványozottan nehezebb minden saját testsúlyos gyakorlat. Teljesítmény sportokkal még rosszabb a helyzet.
Nézd meg az olimpián mekkorák a tornászok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1767) Yeffy válasza cekkk (#1719) üzenetére


Yeffy
veterán

hehhehhe... :C :C :R
jól tették, legalább egy csöppet esett abból a hatalmas nagy arcból...
nem kifejezetten tudom sajnálni Zsuzsikát...
mondjuk nekem valami eszméletlenül unszimpatikus az egész nő... feje, mindene...

na mindegy, my fault... :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1768) BÁ Nutrition válasza brownus (#1759) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ronnie Coleman elég izmos volt nem?
szerinted tudna muscle up-ot csinálni?

mondjuk én tudtam dragonfalget 120 kilósan :B ;] meg már nem vagyok tőle messze hogy ismét :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1770) Dexar007


Dexar007
veterán

Bubihusinál még mindig 1000Ft a csirkemell .: [link]

Én most értem haza Jászberényből. Kocsival is 2000ft-ból megjártam kb, cserébe van 40 kg csirkemellem 40.000Ft-ért. :DDD

Give me your cum,bull!

(#1771) Dani82 válasza #11527168 (#1762) üzenetére


Dani82
senior tag

En ma olyan jot kardioztam az Aktiv fitnessbrn. Kb senki nem volt es nem uvoltott senki :)

(#1772) brownus válasza BÁ Nutrition (#1768) üzenetére


brownus
veterán

nem tudom, tudna? itt a méret már hátráltatná ennél a gyakorlatnál, nem? nem elég laza, nyúlékony hozzá, sztem.

mi az a dragonflag?

(#1773) koxx válasza brownus (#1772) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

K.va nehéz :)

[ Szerkesztve ]

(#1774) Dexar007


Dexar007
veterán

Most jön az utált rész.: szétszedni,és kilós csomagokba pakolni. ;]

Give me your cum,bull!

(#1775) JackFeryll válasza BÁ Nutrition (#1750) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nagy Bettina. Jó nő meg kell hagyni, de 0 edzésmúlttal versenyzik egy pics@rázós kategóriában és scitec tag ? :F Vicc.

más:
@brownus A relatív ereje rosszabb lesz egy nagyon izmos embernek mint egy kistömegűnek. Kathi Béla sem tudna megcsinálni egy rendesebb calisthenics edzést, de szerintem rohadtul nem érdekli.

(#1776) Radnix válasza brownus (#1772) üzenetére


Radnix
senior tag

Nagyon könnyű gyakorlat, még 65 évesen is simán nyomja mindneki: [link] :D

(#1777) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Hétfő este megtapasztaltam milyen a plafont nézni alvás helyett. Este 6kor próbáltam ki az új hot blood-ot :) Eddig bármi mellett tudtam aludni. (az előző hot blood mellett is)

[ Szerkesztve ]

(#1778) cekkk válasza #11527168 (#1762) üzenetére


cekkk
veterán

Erről beszéltem, senki nem kíváncsi erre ordibáljon otthon, ne a terembe ;]

Jah az is megvolt és ki is rakták az albérletből mert úgy ordítottak egymással Vivikével mint az állatok :W

[ Szerkesztve ]

(#1779) koxx válasza JackFeryll (#1777) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pedig azt ígérték, hogy kevesebb koffein lesz benne. Egyszer én is megszívtam, de nem hot blood volt hanem Hellburner.

(#1780) God Vazzeg válasza JackFeryll (#1775) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A Nagy Bettina úgy néz ki ahogy a csajok nagy része ki szeretne nézni. És így már mindjárt más, mert van reklámértéke. Mondjuk nem hiszem hogy nem rakna bele energiát, mert nem sok hasonló csaj rohangál az utcán :U

(#1781) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#1780) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én se tartom valószínűnek hogy nem edz normálisan
nekem a Vivi jobban bejön :)

az SB eredményeket meg nem értem a képek alapján, de azért is írtam hogy élőben közelről minden más..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1782) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#1781) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bár én a fekete csajokért vagyok oda, de nekem akkor is a Toldi Zsuzsi a legjobb. Élőben kell őket megnézni, én Siófokon láttam a Zsuzsit és őőőő :B :D Jó kis tömeges formája volt, nagyon bejött :K

Ott volt a Bettina és a Vivi is, a Vivi olyan "amorf" nekem, a Bettina meg szép-szép, de valahogy nem.. Asszonykámnak Bettina a favorit :DDD

(#1783) Tamoo válasza koxx (#1773) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Na ezt viszont meg tudom csinálni. kettőt-hármat.

(#1784) cekkk


cekkk
veterán

Nekem ő az egyik favoritom, fél karom oda adnám érte ha... ;]

(#1785) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#1782) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

amorf? :F :Y :Y
[link]
fullos suna inkább :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1786) Polacheck válasza BÁ Nutrition (#1781) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Normálisan edz, én szoktam látni őt is Tozo edzette még nemrég (most kb egy-két hónapja nem láttam egyiküket sem, mondjuk én sem akkor járok, mint régen), elég gyilkos edzéseket csináltatott a lányokkal, jól meghajtotta őket.

Egyébként ő a biotechnél volt régebben, nem? Mintha ott is lett volna egy csomó reklám az arcával.

less qq more pewpew!

(#1787) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#1785) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Élőben nézd majd meg :K Nem rossz amúgy, csak összehasonlításban van nála jobb, szerintem.

(#1788) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Ez komoly? :Y [link]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1789) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#1787) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem bejövős lenne élőben is szerintem :)
de mindegy is, mert ez csak egy vélemény hogy tetszik

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1790) #11527168


#11527168
törölt tag

Oláh Vivi szerintem a magassága miatt "furcsa" mert túl izmos hozzá. Bár nekem az alacsony csajok jönnek be, őt sem zavarnám el (bár most izmosabb nálam ;] )

(#1791) BÁ Nutrition válasza Zomb€€ (#1788) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jah, csináltak egy gyúrós filmet a skorpiókirállyal aztá szétgyúrta magát a srác
scitec tápkieget használtak nyilván :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1792) spammer válasza Zomb€€ (#1788) üzenetére


spammer
veterán

Hát nem tudom [link]

De a filmre kíváncsi leszek :K

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1793) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#1789) üzenetére


God Vazzeg
veterán

(#1794) koxx válasza Zomb€€ (#1788) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem elég PS gyanús a kép.

(#1795) spammer válasza God Vazzeg (#1793) üzenetére


spammer
veterán

:D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1796) drogery válasza Ijk (#1766) üzenetére


drogery
tag

Mondjuk ez elég érdekes, mert ha egy súlyemelés vagy strongman versenyt nézel, az abszolút kategóriában csak 185cm< magasak vannak.
Súlyemelésben már a -100kg tól felfelé.
Mr. Olympiát meg 175cm felett nem nyert senki ronnie óta. Az előtte lévő 10 évben is csak haney.

(#1797) Dani82 válasza God Vazzeg (#1793) üzenetére


Dani82
senior tag

Pont itt vagyok Debrecenben, rá is érek, szívesen megvigasztalgatnám ( nem a Janit! :D ) ;]

(#1798) Woodslave válasza God Vazzeg (#1793) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem normális ez az ember..Mondjuk elhiszem hogy kisebbségi komplexusa van, mert a csaja "kicsit" sikeresebb, aztán bekompenzált valami rajongóval :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1799) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] na mostmár hivatalos :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1800) #11527168 válasza Woodslave (#1798) üzenetére


#11527168
törölt tag

Azért ő is sikeres :K

Bieber hírre: Remélem a 3 edzés azért megvolt neki :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.