Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) cekkk válasza Woodslave (#1798) üzenetére


cekkk
veterán

Nálam nem jó a link, adjatok jó linket :d

Egyébként Jani sikeresebb, már mint az üzleti éltben Zsuzsika neki köszönhette az a színvonalat amin élt az mind a Jani hordta össze, nem a személyi edzésből tellett neki erre :K

(#1802) csucsbicep válasza Woodslave (#1799) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Én azt nem értem, hogy ez a pöcs még, hogy hogy él.. pedig sok hülye van a világon..

(#1803) spammer válasza cekkk (#1801) üzenetére


spammer
veterán

Már törölték a hírt. Mondjuk az is érdekes, hogy ilyet minek kellett megírni a builderre? Magánéleti dolgokat kiteregetni... :F :U

(#1804) cekkk: hát csak pletyka, nem hivatalos volt az infó: Zsuzska talált valamit a Jancsi faszbúkján, ami nem tetszett neki... Valószínűleg félrekúrás volt :D De majd elmondják a nagyvilágnak, ha akarják :)

inkább offba raktam :))

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1804) cekkk válasza spammer (#1803) üzenetére


cekkk
veterán

Fő a pletyka :D

És mi volt a hír? :D :C

(#1805) koxx válasza Woodslave (#1799) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Aztaku, irigylem is ezeket a 46-os karokat :DDD

(#1806) Woodslave válasza cekkk (#1801) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez igaz, de az nem látszik a bodybuilderen :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1807) #11527168


#11527168
törölt tag

VV Cristofel badiport árul :W

Mostanában divat lett a celebek között a gyúrás-vonal?

(#1808) JackFeryll válasza Woodslave (#1799) üzenetére


JackFeryll
őstag

aztaa már lehet vagy 42 kiló :D

(#1809) cekkk válasza Woodslave (#1806) üzenetére


cekkk
veterán

Majd fog, hogy nem lesz Armani ruha Floridai nyaralás több százezres költések a bulikba :K
Jah meg étterem se, mert az is a Janikáé volt, mellesleg rossz is mint a bűn ;]

(#1810) God Vazzeg válasza JackFeryll (#1808) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"Nos, ha valaki kedvet kapott egy kis gyúráshoz, ez a fotó lebegjen szeme előtt – erre képes az ember, ha rendszeresen lejár edzeni."

Jól van :))

(#1811) Dani82 válasza cekkk (#1809) üzenetére


Dani82
senior tag

miből él az az arc? Vmelyik bbtvben volt a lakásuk, kis 3 szintes ultramodern minimalista de latszik, hogy nem gagyi, design... érdekes

(#1812) God Vazzeg válasza Woodslave (#1798) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Erre mondják, hogy "mindenkit meglehet unni" :D Egyet is értek, de azért van akit nehezebben.. :D ;]

(#1813) Yeffy válasza spammer (#1792) üzenetére


Yeffy
veterán

na, végre valami értelmesebbnek látszó film a sok fos között...
kíváncsi leszek...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1814) cekkk válasza Dani82 (#1811) üzenetére


cekkk
veterán

Hát van egy éjjel nappali az étterem egy százas bolt ott a nagytemplom szomszédságában, én sem gondoltam, hogy ebből ekkora lóvé van :B

De azt viszont soha nem tudod meg, hogy mennyi hitel lehet rajtuk, ott van pl a Martin aki csinálja a Martin car róla is azt rebesgetik, hogy bőven 100 milliós hitelei vannak. :Y

[ Szerkesztve ]

(#1815) God Vazzeg válasza Yeffy (#1813) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én erre leszek majd kíváncsi :K

(#1816) Woodslave válasza #11527168 (#1807) üzenetére


Woodslave
nagyúr

már csak dec 21-ig kell valahogy kibírni :U :W

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1817) P00By válasza God Vazzeg (#1815) üzenetére


P00By
nagyúr

Jó film! Az első egy órában nem fogod érteni :D
Szinkron is jól sikerült.

(#1818) Woodslave válasza God Vazzeg (#1810) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk sajnos van benne valami :U :O :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1819) Yeffy válasza God Vazzeg (#1815) üzenetére


Yeffy
veterán

nem hallottam még róla, de érdekesnek tűnik a trailer alapján...
remek színészek, és ez a nyugtató zene... mennyei :R

kíváncsi lettem nagyon :D
Watchowskiék tudnak valamit... "letették" az egyik kedvenc trilógiámat anno az asztalra, szóval ez se lesz kutya...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1820) BÁ Nutrition válasza drogery (#1796) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ja de ott nem az a verseny hogy ki hányszor tudja saját súlyához képest megcsinálni a gyakorlatot, hanem mondjuk egy 2 méteres 170 kilós állat hány kőgolyót rak fel 160 magasra, valszeg többet mint egy 90 kilós
vagy ott van az a lépcsőn súly ciepelés, egy magas csak simán feláll a súllyal az alacsonynak meg még emelnie is kell rajta a felhúzás után. ill nem az van hogy mondjuk bw*2 súly szal a kicsinek 180 kilóval kell, a nagynak meg 340 kilóval..
viszont ahogy ti hasonlítgattátok pl muscle up stb ott pont ilyen a rendszer..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1821) Coccolino_O válasza Jojo5 (#1709) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Rosszul fogalmaztam. Neked még van hited. De majd ez változni fog úgyis, hiszen majd rádöbbensz, hogy ebben a tetű országban minden fordítva működik, és egyszer csak azt mondod, hogy elég ebből. :)

Mod: Angliát én erősen meggondolnám amúgy, minden angol tudású magyarnak kb. az az egyetlen úti célja...

[ Szerkesztve ]

(#1822) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#1793) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

üres oldal jön be nekem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1823) Dani82


Dani82
senior tag

Mára múlt el kb. a szombati vádli edzés hatása! :D

Holnap megyek reggel Cutler Gym! :)

(most néztem meg a "kathi béla hátazik" videót. Hát ha ez lesz holnap, hogy ez ott fog ordítani én eljövök a faszba :D )

Szerk: érdekes, hgy ezeket a videókat mindig szállodákba nézem, vagy csak itt tűnik fel mit szólhatnak a szomszéd szobában az üvöltő férfi onanizálás hangjára :D

[ Szerkesztve ]

(#1824) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

szeretnék venni valami medialejátszót, Asus O'play-re gondolta, ill egy nagyobb vinyó is kéne, lehet külső vagy belső is, 1 tera minimum jó lenne
valami ötlet hogy melyiket kéne?

van egy Denon AVR 1705 erősítőm, szerintem elég normális kis cucc viszont ez még nincs felkészülve arra hogy kitalálják a HDMI kimeneteket, a TV LG 42LW5500 szal elvileg úgy tudom hogy ha a hang is ugye megy a TV-re a HDMI kábelen akkor onnan vissza tudom rakni normál minőségben a DTS-t vagy bármilyen hangot az erősítőre?
ill van olyan asus oplay ahol két hdmi van vagy mi hogy a hangot külön vigye, ott lehet olyat is hogy az egyiken megy a kép a másik helyett viszont mondjuk optikain viszem az erősítőbe a hangot? asszem valami dbs500 vagy 700 a neve, múltkor belinkeltem már valahová, ha van aki ért ilyenekhez akkor örülnék egy kis segítségnek, még karácsony előtt le kéne rendeznem :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1825) Manitou válasza brownus (#1729) üzenetére


Manitou
addikt

:R
Én debreceni vagyok, úgyhogy nem sokra mennék vele, de holnap beugrok a helyi hervisbe.

Tamoo: Nem nekem lesz a haskerék ;]

(#1826) Manitou válasza Dani82 (#1823) üzenetére


Manitou
addikt

Majd mesélj milyen volt :DDD
Én is éppen azt néztem, hogy ha ez megy ott mint a videoban, akkor érdekes lehet.

(#1827) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#1824) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Hdd-hez itt egy bejegyzés: [link].
Médialejátszót meg kérdezd meg az illetékes topicban, ott jó pár szaki szokott tanyázni.

(#1828) Ijk válasza drogery (#1796) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért mert a nagydarab állatok erősebbek. Ott nem relatív súlyok vannak, a 300 kiló az 300 kiló, a saját testsúly meg lehet 60 kiló és lehet 150 is. Nem mindegy melyiket kell felhúznod hússzor.

Közben látom BÁ már megválaszolta.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1829) cekkk válasza BÁ Nutrition (#1824) üzenetére


cekkk
veterán

A legjobb minőséget úgy kapod, ha hdmi a tvbe és optikain meg viszed a lejátszóról a hangot a az erősítőbe, nem minden LG tv(meg úgy tudom a többi se nagyon) képes arra hogy a külső forrásból érkező több csatornás jeleket továbbítsa, max 2. csatornásként. Kábel megy így is úgy is ugyanannyi kell hozzá csak nem a tvből küldöd tovább a hangot.

(#1830) cekkk


cekkk
veterán

Na új fehérje gyártó lép majd a piacra a lifetiltes gyerek személyében ;]

Amikor eldöntöttem mindezt, tisztában voltam vele és vagyok a mai napig is, hogy ez mivel jár. Elképesztően erős szembeszélre számítok a jövőben minden szinten mert a fehérjéim meg jelenesével egy olyan tortából készülök kivágni egy jókora darabot, ami már eleve fel van osztva. A LifeT!lt megjelenése és tényezővé válása rengeteg érdeket fog sérteni, kurva sok ember szemét fogja szúrni ez a folyamat, és itt elsősorban nem csak a pénzre gondolok, hanem a piti emberi rosszindulati tényezőkre is. Egy stabil alapot tettem le az elmúlt időszakban egy erős hátteret, és felkészülten várok minden támadást, legyen az személyes, vagy üzleti egyaránt.

Komoly lesz :Y :W

[ Szerkesztve ]

(#1831) Radnix válasza cekkk (#1830) üzenetére


Radnix
senior tag

Oh my god... Vajon zyzz arcképek lesznek a dobozokon :F "MEG - JELENÉSÉVEL" :(

(#1832) cekkk válasza Radnix (#1831) üzenetére


cekkk
veterán

Gondolom, de számomra ez bizonyítja az emberi butaságot, sajnos ő is azt hiszi, hogy mindent ő találta ki, pedig semmi új nincs abban amit csinál. De hát látszik egyre butábbak az emberek. :W

(#1833) drogery válasza Ijk (#1828) üzenetére


drogery
tag

Azért mert a nagydarab állatok erősebbek.
akkor most a teljesítmény sportokban nem rosszabb magasnak lenni? vagy ez mit jelent?

nem a testsúly volt a lényeg, hanem a magasság nem? :F

nyilván nem a fegyencekről beszélek. strongman-ben sok olyan szám is van, ami elméletileg az alacsonyaknak kedvezne és láthatnánk ahogy szétválik a mezőny alacsony vs magasra. de nem.

súlyemelésben meg súlykategóriák vannak. az alacsonyabb kategóriákban a kis emberek dominálnak, ami teljesen logikus.
de ugyanezek a mechanikai előnyöket élvezhetnék magasabb testsúlyú versenyzők is. mégis a +105 kategóriát egy 197 cm magas egyén nyerte, a 105kg-most pedig egy 181 cm magas gyerek.

nem kötekedni akarok. szerintem nem pusztán a magasságban kell keresni a választ, sokkal inkább a mechanikai tulajdonságokban, arányokban.
a magas embereknél inkább mozgáskoordinációs problémák szoktak lenni, főleg ha fiatalon kimaradt a futkározós jellegű sport. ill. a mobilitási/flexibilitási problémák sűrűbben fordulnak elő közöttük.

[ Szerkesztve ]

(#1834) Dani82 válasza cekkk (#1832) üzenetére


Dani82
senior tag

én nagyon érdeklődve figyelem a projectjét már egy ideje. Egy irdatlan buta gyökér a gyerek, akiből 2 perc alatt találsz 10-et egy ötkert, doboz stb felkapott sznob szórakozóhelyeken, ahogy whiskeyt szürcsölgetnek és "rohadt menők".
Kiváncsi vagyok mi sül ki ebből, mert ha ezzel normális pénzt keres, akkor esküszöm, hogy a dagadt nőknek görényszarba mártogatott mészkövet fogok árulni, hogy attól lefogynak. És venni fogjáák. :C

(#1835) #11527168 válasza cekkk (#1830) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ez a gyerek a testépités handrása.

(#1836) cekkk válasza Dani82 (#1834) üzenetére


cekkk
veterán

Tudod ez ez egy nagy kamugép :D Amikor elhatározta, hogy majd félév alatt tömegel meg szálkásít egyben, na arról semmi hír azóta, szóval ugyan olyan szerencsétlen barom állatja, mert kb így beszél az emberekkel, így én is csak így tudok róla nyilatkozni, mint az aki vele foglalkozik :W

(#1837) Tamoo válasza cekkk (#1830) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ha olcsóbb és jobb lesz mint a myprotein én törzsvásárló leszek! ;] bár sejtem erre mennyi esély van.

A sárgán ingyen szállítási nap van, ha valakit érdekelne. Szerintem én rendelek is D vitamint meg valami ízületvédőt. Csak a szkájtek!

Ha ma délután leadom a myproteines rendelésem (Angliából), az ideér még jövőhéten? Már nem emlékszek mennyi volt máskor... Kellene ízesített.

[ Szerkesztve ]

(#1838) brownus válasza BÁ Nutrition (#1824) üzenetére


brownus
veterán

aldiban 3 év garival adják ezt vasárnaptól: Külső merevlemez, 1 TB ahogy nézem ez egész jó árban van.
média lejátszó: wd tv live két kollégámnak az előző verziójú van, meg vannak vele elégedve (firmware frissítéssel nincs gond!) , egyik barátom meg nemrég cserélte le erre, az újabb típusra.

ill van olyan asus oplay ahol két hdmi van vagy mi hogy a hangot külön vigye, ott lehet olyat is hogy az egyiken megy a kép a másik helyett viszont mondjuk optikain viszem az erősítőbe a hangot? - ezt tudja a WD hdmi- kép, optika-hang

[ Szerkesztve ]

(#1839) cekkk válasza Tamoo (#1837) üzenetére


cekkk
veterán

Majd este megnézem, hogy állnak a rendelések :D Mert kéne nekem is fehérje és ha a cuccokkal amit akarok beleférek a első 10be akkor rendelek, ha nem akkor nem kő onnan fehérje.

Hidd el esélytelen lesz :D

(#1840) Dani82


Dani82
senior tag

Na itt vagyok a Cutle gymben :) mostmar tudjuk hova jarnak a fitnesspicsak:)
Van itt kb 8 ember abbol 5 ilyen minipicsanadragos cukika:) a tobbiek kigyurt beteg allatok meg egy pokemon :)
Uvolt a 'drogdiszkozene' by bunny
Viszont kurva sok es jo gep van. Guggologep pl tok jo. Ha debreceni lennek vennek berletet

(#1841) drogery válasza Tamoo (#1837) üzenetére


drogery
tag

scitec d lófasz. :(

myproteinről, pp-vel fizetve hétfőn délelőtt megrendeled még megérkezik azon a héten.

(#1840): egyszer voltam a cutlerben. elég volt. :Y

[ Szerkesztve ]

(#1842) Tamoo válasza drogery (#1841) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem jó a szkájtek d? :F akkor melyiket ajánlod?

Ja, pp-vel fizetek. Nekem valami 1-max másfél hét szállítási idő rémlett még régebbről. Szóval ha ma megrendelem, jó eséllyel megkapom jövőhéten.

[ Szerkesztve ]

(#1843) cekkk válasza Tamoo (#1842) üzenetére


cekkk
veterán

Peak az kemény, én is azt akartam, de nem volt raktáron így maradt a szájtek :W

(#1844) koxx válasza Tamoo (#1842) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha kell Peak D [link] akkor jelezd és megrendelem neked pick pack pontba, van 10% kedvezményem náluk. Ez a többieknek is szól.

Aydan: ennél jobban nem is lehetett volna megfogalmazni :) kíváncsi vagyok mit hoz ki az egész projektből. Szerintem nagyon nehéz betörni a tápkieg piacra.

[ Szerkesztve ]

(#1845) Dani82 válasza Tamoo (#1842) üzenetére


Dani82
senior tag

Huui itt a Beci. Remelem nem all neki edzeni. ;]

(#1846) drogery válasza Tamoo (#1842) üzenetére


drogery
tag

ha nem arthoxon (vagy mi) kell, hanem csak sima kattogós problémád van vagy megelőzésre akkor ez:
[link]
d3: shophoz képest megéri, de még mindig nem az igazi, mert 5k iu kéne naponta. :U
pl: [link]

(#1847) Ijk válasza drogery (#1833) üzenetére


Ijk
nagyúr

Teljsesítménysport = hosszútávfutás, hosszútávú úszás, stb. Ahol a szívnek huzamosabb ideig kell dolgoznia. Minél nagyobb az izomtömeg, annál nagyobb a szív terhelése.
Magasság atlétikában, saját testsúlyos gyakorlatoknál hátrány. Ezért van az hogy ha látsz ilyen mászókán bohóckodó emberekről videót, azok túlnyomó része alacsony. Egy 160 magas edzetlen ember is fel tudja magát húzni legalább tízszer. Egy 2m-es ropi gyerek a pók kezeivel meg valószínűleg egyszer sem.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1848) Dani82 válasza Dani82 (#1845) üzenetére


Dani82
senior tag

Na visszavonok mindent. Ez a beci teljesn jo arc. Felhuzok eppen es idejott segiteni kicsit hogy hogy is erdemes ezt csinallni :) <3 :D

(#1849) Tamoo válasza drogery (#1846) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Peak se rossz ahogy nézem, 2000iu/kapszula és 180db-os. Majd meglátom, lehet megrendelem ezt az mp-set.
Ízületvédőn még gondolkozom. Próbáltam már pár félét de a térdemen + kattogásokon nem segített semmit. Viszont most a derekam miatt dobálnék be egy adaggal..... hátha. Túl sokat nem akarok tápkiegre költeni, csak ami "muszáj".

Köszi!

(#1850) Woodslave válasza Dani82 (#1848) üzenetére


Woodslave
nagyúr

online edzés Danival :R Még jobb lenne ha tolnál fel képeket is egyből :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.