Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) hecktor válasza Sotho (#650) üzenetére


hecktor
aktív tag

szóval drága :)

hát nincs sok pénzem , ti milyet szedtek ?

ill. a másik kérdésem két hónapja járok, kreatin kúrát javasoljátok vagy még várjak vele?

(#652) freaghill válasza Kassadin (#646) üzenetére


freaghill
őstag

Nem, sajnos nincs.

Akkor még egy kérdésem lenne.
Most fogok venni kövi héten port (scitec 100% whey 7k körül), mit vegyek még mellé, hogy 10 körül legyek, de hasznosat? Izületre mi lenne az ami ilyen árkategóriában lenne? Arra gondoltam inkább, mert ha emlékeztek, korábban már írtam, hogy szar a térdem.
Ha esetleg amit izületre mondanátok nem olyan drága, akkor az mellé még mit, esetleg vitamint?

[ Szerkesztve ]

(#653) spammer válasza hecktor (#651) üzenetére


spammer
veterán

Étrended van-e? Fehérjét most tervezel venni. Vitaminok/ásványi anyagok megvannak?

Kreatin tök felesleges még neked, amúgy sem a legfontosabb...

(#654) hecktor: inkább abból a pénzből vegyél multivitamint, többet érsz vele.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#654) hecktor válasza spammer (#653) üzenetére


hecktor
aktív tag

étrendem van igen, csirkemell, pulykamell, tonhal rizzsel. nem annyit eszek mint amit az étrendben írnak, annyit nem is bírnák. fehérjét eddig is szedtem, olyat amit belinkeltem. most kell újat vennem.

vitamint nem szedtem.

[ Szerkesztve ]

(#655) Sotho válasza hecktor (#651) üzenetére


Sotho
őstag

Én német whey protein koncentrátumot (natúr ízesítetlen) eszek amit főtt zabpehellyel turmixolok össze fahéjjal vagy akármivel ízesítem. A proteint a wheyprotein.hu -ról veszem de ott 5kiló a legkisebb kiszerelés. 3,5e /kg (még)

(#656) siti válasza freaghill (#645) üzenetére


siti
senior tag

azért mert suliba jársz, nem kötelező a "suliba járós" étrendet tolni. én se irodista étrenden vagyok, le is fordulnék a székről...
cottage cheese helyett nyugodtan lehet mezei sovány túró. kb ugyanaz:
Sovány túró: 14f, 3,8szh, 0,5zs, 76,1 kcal (netről, had ne menjek el a hűtőig)
Cottage Cheese 14.5f, 3.2szh, 3zs, 91.00 kcal

a +2.5g zsír/100g túró kb semmi, úgyse fogod grammra mérni, két hét tömegelés után meg már kevés lesz :)
pufi rizs helyett, sima rizs, barna rizs, rozs/tk kenyér, egy a lényeg, hogy fehérje és szénhidrát bevitel meglegyen, de ne kólából jöjjön össze. (100g tonhal se olcsó, naponta 6 konzerv, az minimum 1600Ft az olcsóbbikból. Ennyi egy kiló csirkemell és 5x annyi fehérjét kapsz a pénzedért. Engem ha a Rio Mare szponzorálna se bírnék napi 6 konzervet betolni egy héten át, de lehet egy napig se)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#657) freaghill válasza siti (#656) üzenetére


freaghill
őstag

Köszi!

Akkor lehet sovány túrót veszek és a tonhalat meg csak akkor fogok enni ha suliba leszek és mellé bedobok tk vagy rozs kenyeret.
Itthon meg majd nyomom a csirkecombot, úgyis most fog levágni mutter 6-7 csirkét. ;]
Olcsóbbik 2k kilója a tonhalnak, de suliba úgyis csak 2t kell venni, azaz egy hétre 10-et kell "csak" venni, mert ugye hétvégén meg megint mehet a csirke.

Kíváncsi vagyok mennyire fogom bírni ezt az étrendek illetve, hogy mennyire fog így megdobni az edzés, mert eddig nem figyeltem oda az étrendre, és még fehérjét se vettem.
Haverhoz is tudom majd hasonlítani picit magam mert kb. ugyanazok az adottságaink, illetve együtt megyünk majd gyurmázni is.

[ Szerkesztve ]

(#658) siti válasza freaghill (#657) üzenetére


siti
senior tag

ha konzerv hal, akkor a citromlé legyen veled :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#659) Nimrod


Nimrod
addikt

Mostanában vissza kezdek szokni a péktermékekre (kenyér és társai szinte teljesen ki voltak lőve hónapok óta) és kenyérből rozskenyeret próbálgatom. Nekem ízlik és inkább mint a semmire sem jó fehér kenyér. :(((

(#660) hecktor válasza spammer (#653) üzenetére


hecktor
aktív tag

pénzem van, akkor multivitamint vegyek + fehérjét? bcaa, l -karitin, l-glutamine-t hanyagoljam?

biotech termékeiről vélemények?

[ Szerkesztve ]

(#661) Tipo16V válasza Nimrod (#659) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

megértelek, nyár óta énis eléggé rászoktam a péktermékekre, kakaóscsiga, lekvárosbukta, leveles meggyes, almás, túrós, pogácsa, stb :U
de most már váltottam a rozsos zsömlére:D
offkorz ez csak úgy van pluszban, nem ez az ebéd.

Közös edzésre Én valami pesti gyurodát javasolnék, nincs kedvem budára menni ;]
felőlem megnézhetjük a bunny termet is.

hecktor fehérje+multivitamin+c vitamin legyen az alap, ez az elsődleges, minden már szar csak másodlagos.

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#662) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
csini :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#663) hecktor válasza Tipo16V (#661) üzenetére


hecktor
aktív tag

köszi!! :R

(#664) spammer válasza hecktor (#660) üzenetére


spammer
veterán

"biotech termékeiről vélemények?"

;]

Márka egyébként mindegy, konkrét termékről lehet véleményt mondani. :)

Kaja-fehérje-vitamin a legfontosabb, a többi csak ráadás. Ha tele vagy, mint a déli busz, akkor veheted a többi kieget is, ártani nem fog. Aerobhoz/kardióhoz pl. jó a karnitin-bcaa téma... De mondom, csak a ha píz nem számít ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#665) Ijk válasza Tipo16V (#661) üzenetére


Ijk
nagyúr

Teljesen kizártam az ilyen péksüteményeket, édességeket. Egyszerűen etetik magukat, ha néha mégis benyalok egyet, akkor utána legszívesebben betolnék egy tepsivel. De ha nem eszem, akkor nem is hiányzik.
Ezektől lehet igazán jól bezsírosodni, nem attól hogy valaki barnarizs helyett fehérrizst vagy krumplit merészel enni. Az a legjobb amikor az időszakos diétázók pár hónapja még lazán pakolták be a fornettis buktákat, aztán hetekig nem mernek megenni egy almát sem, mert tönkremegy a diéta.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#666) hecktor válasza spammer (#664) üzenetére


hecktor
aktív tag

köszi:D

maradok akkor fehérje+vitamin+kajánál, így is elég drága.

(#667) spammer válasza Ijk (#665) üzenetére


spammer
veterán

Ne is mondjátok a péksüteményeket :O Nálam is ez a helyzet, hogy azt tudnám zabálni kilószámra. Még eltüntetné a szép ektomorf vonalaimat :DDD ;] házi rétesből vagy pitéből eszek néha, ha van, de napi szinten ki van zárva, utána nem bírnám megállni :(

De nem érdekel, jön a Karácsony, bejglizés lesz :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#668) Tipo16V válasza Ijk (#665) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Engem szerencsére ez a szemét kajától való zsírosodás nem érint, cserébe nincs is tömegem ;]
ez csak egy mazda :F ;]

Spammer én a bejglit pont nem szeretem. és tavaly karácsonykor 1 kilót fogytam.

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#669) Jojo5 válasza Ijk (#665) üzenetére


Jojo5
őstag

jaja, a péksütik meg a finom kaják nagy g#tzik ilyen téren... :O :W
bejgli szezonban nagyon kell vigyázni, mert volt már, hogy egy ültömben egy rúd el tűnt és az nem a 200 grammos rudak kategóriáját erősítette... :U

Tipo16V: ha az jó terem, felőlem mehetünk oda is : :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#670) Ijk válasza Tipo16V (#668) üzenetére


Ijk
nagyúr

Engem sem kifejezetten érint, elég sokat kellene ilyet zabálnom ahhoz hogy zsírosodjak. Azért nem eszem, mert szar és ahhoz képest drága. Semmi szüksége rá a szervezetnek.

spammer: Karácsonykor azért bejglizni kell, mégiscsak emberek vagyunk. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#671) BÁ Nutrition válasza Tipo16V (#668) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#672) Manitou válasza BÁ Nutrition (#662) üzenetére


Manitou
addikt

Tényleg jó lett :K Csak gondolom az árával van egy kis probléma
Egy időben gondolkoztam Mazda 6 MPS-en :D Csak az se olcsó jószág

Megvolt a mell-kar.
Nem tudom mi van, de kezdek gyengülni :( Nem voltam valami topp formában mellben.

[ Szerkesztve ]

(#673) Nimrod


Nimrod
addikt

Valaki szóljon a Scitec-nek hogy már december van. ;]

(#674) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#662) üzenetére


Yeffy
veterán

nekem a mostani jobban bejön

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#675) JackFeryll válasza hecktor (#660) üzenetére


JackFeryll
őstag

Helló!

Igen valami jó multi + edzés utánra tejsavó fehérje koncentrátum(vagy izolátum ha sok pénzed van) és gyors CH pl dextróz(vagy VitarGo ha sok pénzed van). Szerintem az Omega 3 is fontos napi DHA EPA összmennyiség nyugodtan mehet 1g felett is. C vitamin, Ca,Mg is mehet pluszban ha a multiban nincs elég. Ha emellett van még pénz BCAA-ra is az is mehet egész évben, de nem olcsó. Szálkásításkor viszont ajánlott, hogy minél kisebb legyen az izomvesztés.
A Biotech-ről az a véleményem, hogy egy a sok közül. Mint ahogy a Scitec is. Nincs vele baj.

[ Szerkesztve ]

(#676) Tipo16V válasza JackFeryll (#675) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

te is scitec kém vagy? ;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#677) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Ha gondoljátok beszélek a tulajjal hogy esetleg kedvezményes áron szervezhetnénk-e ide a talit. West Side Gym Nem nagy terem, de az a zene szól amit mi akarunk, nincsenek sokan, és akik odajárnak azok se pinatárogatást nyomnak :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#678) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#677) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor te mit keresel ott? :F
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#679) JackFeryll válasza Tipo16V (#676) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nem.
Éppen azt akartam kihangsúlyozni, hogy a Scitec sem különleges :D
Amúgy független vagyok.:) Van itt nálam Biotech kreatin Scitec multik meg Optimum fehérje.

(#680) spammer válasza Tipo16V (#676) üzenetére


spammer
veterán

Mi az, hogy "is" ? ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#681) Tipo16V válasza spammer (#680) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#682) Snoop-y válasza Yeffy (#640) üzenetére


Snoop-y
veterán

Angliusokkal bezarva egy szigeten :DDD

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#683) KAMELOT válasza mocsanisi (#677) üzenetére


KAMELOT
titán

Valami nagyobb termet. Ez kicsinek tűnik nekem.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#684) Manitou válasza mocsanisi (#677) üzenetére


Manitou
addikt

És az én jegyemet ki fizeti? :Y ;]

Ma lőttem két képet edzésen:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#685) mocsanisi válasza KAMELOT (#683) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jobbra van még egy ugyan ekkora rész. De nekem más terem is jó.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#686) Jojo5 válasza Manitou (#684) üzenetére


Jojo5
őstag

na mész a picsáb@... duplán is... :K :DD

mocsanisi: nekem is kicsinek tűnik 10 főre... valami nagy batár terem kéne hasonló mint a Gildák, de tőlem mehetünk oda is, csak döntsük el szombatig... :))

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#687) Manitou válasza Jojo5 (#686) üzenetére


Manitou
addikt

Na jó itt egy valódi :DDD bár ez még vagy 2 hete készült.
[link]

Sajna nem fértem bele a tükörbe, pedig elmentem a falig :DDD A tükröt ne nézzétek, ez a lepukkant teremben készült, ott ez a szinvonal, meg elég "tiszta " is volt, mint látszik :DDD

(#688) Jojo5 válasza Manitou (#687) üzenetére


Jojo5
őstag

én nézek ki igazán sz@rul nem te... :W

szóval leülhetsz és megnyugodhatsz :K :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#689) Manitou válasza Jojo5 (#688) üzenetére


Manitou
addikt

Á, előröl én szarabbul festek nyugi :DDD
Mondjuk nem verseny ez, nyomom ami a csövön kifér, aztán majd lesz valami, nagyon nem görcsölök rá a témára, kezdem lazábbra venni a dolgot. Olyan "HC" vagyok már hogy heti 2x iszok 1 adag turmixot :Y :D edzések utáni turmix. Még mindig ezt a VPX-es sütikrémes szörnyűséget iszom, bár már kezdem egészen megszokni :DDD Szóval kb ennyire teszem oda magamat jelenleg. Kajálni meg kajálok ami jólesik, de messze nincs meg a 2g/tskg protein se pl. :N

[ Szerkesztve ]

(#690) macikos válasza Manitou (#687) üzenetére


macikos
addikt

Nálatok a törülköző akasztóban is van kamera? :Y

;]

[ Szerkesztve ]

(#691) GiP23 válasza Manitou (#687) üzenetére


GiP23
csendes tag

Bírom az ilyen képeket :D

(#693) Woodslave válasza Manitou (#687) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na kiváncsi vagyok mennyit kellett csinálni, hogy egyszer így beletalálj a tükörbe ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#694) God Vazzeg válasza Woodslave (#693) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Edzés: fél óra bedurrantás, majd 1 óra shot a tükör előtt, hátha lesz közte ph konform :D

ON: Dec 8 változott, elmarad a versenyem, és épp budán leszek aznap ha minden igaz, brutal challengen segítkezek :) Szóval lehet én is beesek majd.

ON2: Johnny fitness mennyire esik ki nektek? Mert nagy acciózások vannak náluk, és lehet tudnék intézni a Mesternél valami csoport kedvezményt :)

[ Szerkesztve ]

(#695) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Na ugyehogy ugye.....[link] :W

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#696) Dani82 válasza Jojo5 (#686) üzenetére


Dani82
senior tag

Gildakban nincs napijegy csak ilyen 3 alkalmas szar, Szerintem ne oda tervezzük.

(#697) cekkk válasza philoxenia (#695) üzenetére


cekkk
veterán

Izompacsirta :DDD

(#698) KAMELOT válasza God Vazzeg (#694) üzenetére


KAMELOT
titán

Akkor mehetünk oda! Én benne vagyok. Mond a címet! :)

(#695) philoxenia: Azt írja a cikkben...igazán férfias testet öltött.. Miért azelőtt nem volt férfi vagy hominak nézett ki? :DDD

Bedobok én is fotókat. 3 éve készültek.
Én

Öcsém

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#699) Snoop-y válasza philoxenia (#695) üzenetére


Snoop-y
veterán

Es mar kockasodik a hasa ! :C
Mondjuk azt nem ertem miert vant lent a terde kozben.
Ha nem tudja megcsinalni ugy hogy csak a labujjan tamaszkodik, akkor csak a terden kellene tamaszkodnia amikor kigurul. ( mivel ugy jobban nyulik a hasizom )

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#700) God Vazzeg válasza KAMELOT (#698) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az igen! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.