Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Kassadin válasza Yeffy (#145) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem rossz az, de ritkán szoktunk tésztát enni, nem kiadós és nem is laktat. De sajtos-tejfölös tésztából bármennyit képes vagyok megenni én is. :)

[ Szerkesztve ]

(#152) macikos válasza hecktor (#149) üzenetére


macikos
addikt

Azt hittem hogy neked is példaképed ez a drogos buzigyerek.

(#153) Woodslave válasza hecktor (#149) üzenetére


Woodslave
nagyúr

próbáld ki. Azt írod 2 hónapja jársz, szted egy 6 napos osztott edzésterv való neked? ha nem valami régen qrva izmos voltam újrakezdő vagy, akkor semmi értelme. Heti 3 nap, tanuld meg az alapgyakikat, csináld amíg nem lesz egy jó alap erőszinted, aztán majd meglátod.

De tök mindegy, a teljes test edzés csak pinalegyezés, szóval mehet a Zyzz program... :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#154) hecktor válasza macikos (#152) üzenetére


hecktor
aktív tag

nem, csak az edzésterv érdekel. jó szerintetek?

(#155) #11527168 válasza Woodslave (#146) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ilyen akar lenni ;] Komolyan hányok ettől a köcsögtől gyerektől (a videón). Ez a Zyzz mánia. Telebaszom magam, lediétázom 70 kilóra és meg is van. Hátránya, hogy még pólóban sem látszik az emberen, hogy izmos, itt meg nem egy életbiztosítás póló nélkül bevásárolni járni :D

[ Szerkesztve ]

(#156) Woodslave válasza #11527168 (#155) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nem hányok, lexarom, mondjuk nem bánnám a reggel úgy ébrednék (olyan hajjal ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#157) Yeffy válasza wertigo1984 (#150) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD

Kassa: én hetente elég sokat szoktam enni, tejfölös-sajtosat, bolgonai-t nagyon szeressem, ma is ezt fogok sztem csinálni. meg lehet lasagne-t, majd kitalálom. :)

tudtam én, h Maci féltékeny rá... :DDD ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#158) spammer válasza #11527168 (#155) üzenetére


spammer
veterán

WTF, kb. 3 kilós egykezesekkel csinálja a vállból nyomást? :Y :C De legalább a haja be van lőve ;]

Én se vagyok egy Kómen, de azért ez durva. :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#159) macikos válasza #11527168 (#155) üzenetére


macikos
addikt

Az hogy a Zyzz gyerek egy magamutogató kis drogos metroszexuális emos hülyegyerek volt, aki telenyomta magát a növitől kezdve mindennel, hogy elérjen egy 70 kilós fegyenc-testőr fizikumot, alapból nem is lenne gond.

Amin felbaszom az agyam (már akkor is, ha több "z" betűt látok egymás mellett), az a hányás, ami körülveszi őt. Ugye ő meghalt. 22 évesen Thaiföldön szétkokózva szívrohamot kapott. A sok kis pokémon meg istenként tiszteli, ő a legenda! :W

Nálunk a fiatal srácok Zyzz-es atlétában edzenek! :W

[ Szerkesztve ]

(#160) Kassadin válasza spammer (#158) üzenetére


Kassadin
addikt

Én is azt néztem. Nem vagyok egy erős gyerek, de azért ezt a szintet még én is tudom überelni. :DDD

macikos: Zyzz az Isten! A topikból Tipo is csípázza. :K ;]

(#161) Fred23


Fred23
nagyúr

Ma megkérdezték tôlem, mennyi idô kell ahhoz rendes edzés és kajálás mellett egy vékony kezdônek, hogy a saját súlyával szériázzon fekvenyomásban. Mondtam, én nem járok terembe, nem tudom, de saccra egy év. Annyira jól hogy lehetne ezt megbecsülni? Az 1 év szerintetek reális?

(#162) Tamoo válasza Fred23 (#161) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Attól függ mennyire teszi oda magát kaja, edzés terén. Sokan a saját súllyal szériázást soha nem érik el. :D

(#163) spammer válasza Fred23 (#161) üzenetére


spammer
veterán

Erről kérdezd Ijk -t ;]

Amúgy az sem mindegy, hogy valaki 180 centisen 80 kiló, vagy 150 centisen 80 kiló. :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#164) shteer válasza Tamoo (#162) üzenetére


shteer
titán

Multkor orvendeztem kicsit, hogy a ferdepadon mar a sajat sullyal ment a szeria, de elszamoltam :O

..szerintem jónak tűnik

(#165) Woodslave válasza Fred23 (#161) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és mit számít? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#166) Tamoo válasza Woodslave (#165) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem sokáig az volt a cél, hogy 100kg-ba bele tudjak nyomni legalább 6-ot. :DDD akkor a forma nem is érdekelt csak edzettem. Aztán az volt a cél, hogy izmos legyek. Abba már beletörődtem, hogy nem leszek... Jelenleg elérendő: a háj alól előbuggyanó kockák akár 70kilósan ha addig kell lemenni. :DDD Szóval kb. vissza a kiinduló állapotokhoz. Utána lehet megint gyúrok a 100kg-s fekvenyomásra.

[ Szerkesztve ]

(#167) Fred23 válasza Woodslave (#165) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nektek kellene tudni, mit számít, nem nekem! :D De amúgy olyasmi lehet ez, mint valami lényeges határ, mérföldkô; mint fegyenceknél az egykezes fekvô pl. Öröm-szint már, valami olyan teljesítmény, ami már számít, amit már mások is megbecsülnek valamennyire, legalábbis a hozzáértôk.

(#168) macikos válasza Kassadin (#160) üzenetére


macikos
addikt

Mondjuk annyi haszna van, hogy sok kisgyerek elkezd edzeni a hatására.

Csak ilyen videók ne lennének, mint ez: [link]

"Son of Zeus" OMG. Meg hogy milyen dicsőség, hogy ektomorfként (erre berakják egy 14 éves kori fényképét) kigyúrta magát 70 kilóra. Meg hogy egy ilyen drogos-koxos ember halálhíre lemegy egy híradóban, természetesen úgy beállítva, hogy naturál volt. A testépítők és Lance Armstrong meg dögöljenek meg, mert koxolnak. Ugye a biciklisek közt is mindenki naturál. Csak Lance Armstrong doppingolt :W

(#169) Snoop-y válasza Woodslave (#165) üzenetére


Snoop-y
veterán

Semmit de jol hangzik. En mindig mas sulyaval szeriazom most ez a meno :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#170) Woodslave válasza Fred23 (#167) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó és mi az a szérázni? 3*10? 4*12? 5*5?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#171) Kassadin válasza macikos (#168) üzenetére


Kassadin
addikt

"Mondjuk annyi haszna van, hogy sok kisgyerek elkezd edzeni a hatására."

Lehet, de az megint más, hogy meddig csinálják.

(#172) Fred23 válasza Woodslave (#170) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ja, ez valóban nem mindegy, de ált. 4x8-at, 4x10-et, vagy 4x12-t szoktak rajta érteni. Nálam meg széria lenne a 3x3 is, sôt néha a 2x2 is. :)

(#173) Snoop-y válasza macikos (#168) üzenetére


Snoop-y
veterán

nem egy hatalmas csavo de valoszinuleg inkabb olyan 80 kg korul lehet.
Semmi extra de aranyaiban jol nezett ki. Az hogy ki hogy eri el az megint mas dolog. Ha tolt valamit meglett az eredmenye ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#174) Jojo5 válasza Polacheck (#117) üzenetére


Jojo5
őstag

jobbat mondok, általában izzadok mint a dög, de ha fáradt vagyok akkor nem tudok bedurrani és izzadni úgy igazán és akkor szaga is van még annak a kevésnek is.... de ha normál kipihent eset áll fenn akkor sokat izzadok és általában szagtalan :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#175) Dani82 válasza Jojo5 (#174) üzenetére


Dani82
senior tag

na most hagyom, hogy ez a téma kipörögjön, aztán 24h múlva visszanézek :D

(#176) Jojo5 válasza Dani82 (#175) üzenetére


Jojo5
őstag

most mit vagy úgy oda ? a csili vili termekben nem szokás izzadni vagy mi ? :F
vagy téged degradál, hogy valaki edzésen izzad és nem a telóját nyomkodja... :F ;]

God Vazzeg: :DDD, amúgy vicces, de néha úgy megizzadok mintha megfürödtem volna, főleg egy lábazás után... pont nem érdekel ki mit gondol és szüttyög mellettem.... :K
(általában viszek magammal törülközőt, így a gépeket nem hagyom természetesen izzadsággal tele...)

shteer: engem már "piszkáltak", az üvöltözés miatt, aztán közöltem a csókával, hogy akkor szépen idejöhet és beleguggolhat a 160kgba ugyanúgy 4-et ahogy mi és én kérek elnézést, de ha nem akkor fogja szépen be... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#177) God Vazzeg válasza Dani82 (#175) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hagyd a pitsába, nem kell visszajönnöd, viszlát :K ;] :D

Jojo: nálunk is kinéznek ha izzadsz, de pontlexarom :D

[ Szerkesztve ]

(#178) Radnix válasza spammer (#158) üzenetére


Radnix
senior tag

Neki nem is fordult ki a válla még hogy rohadjon meg :DDD

(#179) shteer válasza God Vazzeg (#177) üzenetére


shteer
titán

Tehát izzadni nem szabad. Nyögni? :D

..szerintem jónak tűnik

(#180) Radnix válasza macikos (#159) üzenetére


Radnix
senior tag

Nem értem ezt a felhajtást én sem, boldog boldogtalan el tudja érni ezt, itt az a baj, hogy a nagy hívők azt hiszik hogy egy szent naturál volt :N
Ha már valamilyen embert formáló pólóban kellene edzeni akkor Kathibéla vagy Arnold vagy valami nagy mr Olympia legyen rajta :D

(#181) Radnix válasza Woodslave (#170) üzenetére


Radnix
senior tag

Hát ezt sem tudod? A széria az 5x8, és szigorúan CSAKA NYÓC :DDD

(#182) Ijk válasza spammer (#163) üzenetére


Ijk
nagyúr

Fél év edzés után belement a 100kg-ba 8, ez volt a csúcs 4 perces pihenőkkel. Sok értelme nem volt, mivel izmos nem lettem tőle. Igaz a mostani edzésemtől sem, de legalább annál sokkal jobb mint akkor volt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#183) God Vazzeg válasza shteer (#179) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mi még ugatunk is, hogy spanoljuk egymást. Haver csinálja a termet, nem szól, de látom az egyszeri emberek fejét.. :D

(#184) Yeffy válasza macikos (#168) üzenetére


Yeffy
veterán

geci, még Son of Zeus..... :W :DDD
na most égett ki az agyam, de komolyan... :C
különösebben nem érdekel a tag, de ez azért fájt...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#185) Dani82 válasza Jojo5 (#176) üzenetére


Dani82
senior tag

nem, én is izzadok mint egy ló, csak így leírva azért más :DDD

(#186) God Vazzeg válasza Yeffy (#184) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Minden 2. ektomorf így néz ki ha felszed 5kg izmot, semmi kiemelkedő nincs benne.. Mondjuk a promoja elég jó, egy világ ismeri :D

(#187) Radnix


Radnix
senior tag

Voltam ma háziorvosnál, évek óta először.

A vállamra felírt fastumgélt, meg mondta hogy bemehetek a szakorvoshoz, de nincs időpont szóval sorbanállás lesz. :(

Kérdeztem az influenzaoltás felől, de mondta hogy ha ilyen ritkán vagyok beteg akkor nem éri meg, de azért adott egy receptet, ha ki akarnám váltani.

Kértem hogy utaljon be vérvizsgálatra, amit meg is tett, de mondta hogy nemi hormonokat csak urulógus vizsgáltathat, szóval adott egy számot, azon intézhetek időpontot. Ja és a vérvizsgálatot említve egyből elővett egy kis átlátszó fiolát, azt hittem azonnal leveszi a vért, de felvilágosított, hogy abba kell majd vinni a vizeletet a vérvizsgálathoz (mert hogy együtt jár a kettő) :D

Kérdeztem a tüdőszűrést is, azt mondta még nem kötelező, viszont ha akarok mehetek de csengetni kell 1700 Ft-ot.

Végül felírattam 24x1ml NEBIDO oldatos injekciót megspékelve egy jó adag RETABOLIL-al ;]

(#188) Radnix válasza Radnix (#187) üzenetére


Radnix
senior tag

Kérdezte hogy kell e mellé pár havi adag GENOTROPIN, de mondtam hogy arra most nincsen keret :DDD

(#189) Yeffy válasza God Vazzeg (#186) üzenetére


Yeffy
veterán

igen. maxmálisan egyetértek... :D
de ez a duma... ez már nekem is sok... :DD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#190) God Vazzeg válasza Yeffy (#189) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na majd nyárra rottyantok valami formát, megnézzük a kis endo testem mit mutat :DDD

(#191) Kassadin válasza Jojo5 (#176) üzenetére


Kassadin
addikt

Ahhoz képest, hogy nem írsz, eléggé követheted a topik eseményeit... Danit nem te oltod le először a telefonnal. ;]

(#192) Yeffy válasza God Vazzeg (#190) üzenetére


Yeffy
veterán

hajrá, hajrá, hadd lássuk! ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#193) spammer válasza Radnix (#187) üzenetére


spammer
veterán

Nebassz, hogy csak urológus kérhet hormonvizsgálatot... :Y Biztos rájött, hogy koxolni akarsz, aztán gondolta, hogy legalább jól kibaszik veled, menjél csak vizsgálatra, mint a Leo Getz a dum-dum golyó után ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#194) Pocok256


Pocok256
veterán

Nálam meg most az a helyzet, hogy már kb 1 hete hiába megyek le gyúrni nem érzem azt közben, hogy szét akar szakadni az összes izmom... Nem érzem miközben nyomom hogy fáj éget szúr .... Iszonyat rossz hogy nem tudom úgymond ezt előhozni :( Ettől függetlenül elfáradok meg megvan az izomláz mindig. Csak rettentően hiányzik ez az érzés :(

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#195) Jojo5 válasza Kassadin (#191) üzenetére


Jojo5
őstag

at szoktam porgetni a leirtakat, meg ha csak heti 2x jutok le a terembe akkor is:U

BTW:jo lenne ha minnel tobb legalabb PESTEN lako topiktars eljonne 8.-an edzeni....:K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#196) Radnix válasza Pocok256 (#194) üzenetére


Radnix
senior tag

Ha fájdalmat szeretnél, ficamítsd ki valamidet, egy darabig biztos elég lesza fájdalomból :DDD

(#197) God Vazzeg válasza Yeffy (#192) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem lesz egy optikai élmény, de megteszem amit tudok :D

(#198) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Ide az új totyikba is kötelező: [link] :D ;]

(#199) wertigo1984 válasza God Vazzeg (#198) üzenetére


wertigo1984
őstag

:DDD :C

Csatlakoznék az utánam szóló Dj fórumtárshoz: gratulálok :C :R

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#200) Yeffy válasza God Vazzeg (#197) üzenetére


Yeffy
veterán

nem baj, a lényeg, h te megteszed, amit megkíván a haza :DD

ja, én még sztem nem gratuláltam a múlt heti (?) eredményedhez. elismerésem :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.