Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) shteer válasza philoxenia (#448) üzenetére


shteer
titán

tonhal jó ötlet, épp azon gondolkodtam egyek-e valamit :)

..szerintem jónak tűnik

(#452) Yeffy válasza macikos (#392) üzenetére


Yeffy
veterán

az igen...
háháá, én magasabb vagyoook, bebebeeee... :DD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#453) KAMELOT válasza Woodslave (#331) üzenetére


KAMELOT
titán

Ez kicsoda a videón? Te vagy rajta?

(#446) G.Ogre: szabad súlyokkal tessék edzeni. Amihez elengethetetlen gép az a hátazógépek valamint kirugás lábra, lábbicepsz gép, hack guggoló gép és lábtoló gép. Többit mind inkább szabad súllyal főleg ott ahol nagy súly megy a vállakra. Mellezés, vállazás.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#454) Ijk válasza macikos (#445) üzenetére


Ijk
nagyúr

Fekvenyomás az egyik legszarabb mellgyakorlat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#455) Pocok256 válasza Ijk (#454) üzenetére


Pocok256
veterán

Már akinek :)
Megfelelő technikával simán jó. A probléma ott van, hogy az emberek a súlyt hajkurásszák inkább mint, hogy a gyakorlatokat csinálnák szabályosan...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#456) csucsbicep válasza Ijk (#454) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Egykezessel szerintem király. Legalábbis nekem nagyon jó.

(#457) Ijk válasza Pocok256 (#455) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem biztos. Egykezesekkel és géppel nagyobb a negatív szakasz illetve a mozgástartomány, hatékonyabb. Fekvenyomás jó erőgyakorlat, de testépítéshez nélkülözhető.

Amúgy így kell jól csinálni. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#458) Blackhole13 válasza Ijk (#457) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Nem akarok woodba átmenni a tanulmány linkelgetéssel, de ezt érdemes átolvasni [link]
A jobban izoláló gyakorlat nem jelent feltétlen jobb izomépítő hatást.

(#459) Tomics válasza macikos (#368) üzenetére


Tomics
addikt

Na, itt már nem 80 kilósnak nézel ki, fasza :D ;] :R

PH! addikt since 2004

(#460) Ijk válasza Blackhole13 (#458) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem is az izoláción van a hangsúly, hanem a mozgástartományon.
De elég tanulmány Schwarzi is , neki speciel rúddal is egész jó mellizmokat sikerült építeni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#461) macikos válasza Ijk (#460) üzenetére


macikos
addikt

Ha már izoláció... Én ettől a sok kis okos pokémontól vagyok rosszul, akik szuperszetteznek meg triszetteznek a 60 kilójukkal... Nekik aztán kurvára fontos, hogy egyszerre 2-3 gyakorlatot végezzenek, meg hogy izolálják a nagy semmit :W Olyan gyakorlatokat nyomnak, hogy csak lesek, aztán meg csodálkoznak, hogy nem fejlődnek.

Azt sem értem, hogy lehet úgy végignyomni egy edzést, hogy 2 perces pihenőket tartanak, meg szerintem a pulzusuk se emelkedik 80 fölé. Kb. mintha gyógytornát csinálnának. Izzadni szintén nem szoktak, szóval nagyon keményen nyomják.

(#462) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Pózolás :Y
Pár jó ábra:[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#463) Woodslave válasza KAMELOT (#453) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U nem jött le a szövegkörnyezetből?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#464) Woodslave válasza Ijk (#454) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem jobban bedurran ha "nagy súllyal" (God bemelegítő súly :D ) nyomok alacsonyabb-közepes ism. számmal. Mondjuk nálam sajnos termi adottságok miatt kizárt a komolyabb egykezes, de most csinálok egy ferdepados tárogatás-nyomás szuperszettet.

igaz, nincs Ijk mellem :( :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#465) God Vazzeg válasza Woodslave (#464) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem úgy bedurran a mellem a sz@rfos hidalós nyomásoktól, hogy nem tudok ráfeszíteni mert be akar görcsölni, és 4 napig fáj általában :U Ránézel valakinek a mell-váll-tricepsz részére, rögtön meg lehet mondani hogy nyom fekve, melyik izom a domináns olyankor. Nekem a mell és az első váll, ljk kollégának is leginkább a mell és az első váll. Akinek nincs melle, általában vállból és tricepszből nyomja. Nem az a lényeg, hogy milyen gyakorlat, hanem hogy milyen a végrehajtás. Szerintem.

Egykezes nekem is adja, nagyon jól megnyúlik a mell, de max 30-as egykezesek vannak.. Arra jó, hogy fekvenyomás után lenyújtsak vele :D

Szívfájdalmam: nincs nálunk Smith keret :(

[ Szerkesztve ]

(#466) KAMELOT válasza Woodslave (#463) üzenetére


KAMELOT
titán

Kérdeztem, hogy biztos legyek! Most már okés! :)

(#465) God Vazzeg: ha sokat görcsöl az izmod akkor magnézium hiányod van. Én napi 1000mg-t szedek belőle.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#467) akos86 válasza God Vazzeg (#465) üzenetére


akos86
aktív tag

Nekem az a gondom hogy hidalva nem tudok nyomni, abszolút csak mellből nyomok sokan mondták ha eltudnám sajátítani ezt a hidalós technikát akkor legalább 10-15kg-val többet tudnék nyomni csúcsba. Így is már fáj mindenem, szerintem túledzettem magam főleg a váll ás a mell oldalsó része. Remélem azért hétvégén találkozunk Izsákon.

3dfx, gone but never forgotten...

(#468) freaghill


freaghill
őstag

(#469) spammer válasza freaghill (#468) üzenetére


spammer
veterán

4 hét alatt izmos leszek? Valaki vegyen nekem, megígérem, letesztelem ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#470) God Vazzeg válasza akos86 (#467) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sajnos úgy néz ki elmarad a dolog :( Egyszer ettől függetlenül edzhetnénk együtt, megmutogatnám amit én eddig tanultam :K

(#471) Yeffy válasza macikos (#461) üzenetére


Yeffy
veterán

ahelyett, h megmutatnád nekik...

vagy azt, h hogy eddzenek...
;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#472) Woodslave válasza God Vazzeg (#465) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pláne, hogy az erőemelő stílus jobb a vállnak is. Ami azért jó, mert a váll hamarabb megy amúgy tönkre, mint ahogy a mell megizmosodik :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#473) Woodslave válasza KAMELOT (#466) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megnyugodtál, de már mondtam hogy nem vagyok izmos :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#474) KAMELOT válasza spammer (#469) üzenetére


KAMELOT
titán

Spiropent + kis teszto kombó lehet elérni 4 hét alatt szép eredményt. Csak ki kell bírni. :)

(#473) Woodslave: ahogy elnézem te jobban nézel ki mint én. :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#475) Yeffy válasza KAMELOT (#474) üzenetére


Yeffy
veterán

na ez kéne nekem is ;]
talán majd 1x...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#476) Woodslave válasza KAMELOT (#474) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát ha én jobban nézek ki valakinél, az csak optikai csalódás. :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#477) Jojo5


Jojo5
őstag

vall+hat vot', es fajdalom van a kobon...:K
ez a mai edzes se volt piskota, de a tegnapi lab utan a combim majd szet szakad...:Y
ja, es ezzel kesz a heti edzes programom, sot meg tul is teljesitettem a tervezettet, mert 3X lejutottam... :N

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#478) KAMELOT válasza Yeffy (#475) üzenetére


KAMELOT
titán

Csak pszichikailag is fel kell készülni ilyenekre. :) Nem úgy van hogy beveszed és csókolom.

(#476) Woodslave: odaírtam, hogy tőlem :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#479) God Vazzeg válasza KAMELOT (#474) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez ilyen univerzális csodaszer? Nem is hallottam még róla :) És hogy működik? És mit kell kibírni? Fáj?

[ Szerkesztve ]

(#480) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Na én meg elbúcsúztam mind a négy bölcsességfogamtól ;] holnap meg is ünneplem egy jó kis mellezéssel.

Egyébként én felrakott lábbal szoktam nyomni egyenes padon. :U Semmi hidalás, ilyesmi. Nekem így jött be... bár se erős se izmos nem vagyok.

(#481) God Vazzeg válasza Tamoo (#480) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkor viszlát :D ;]

(#482) Yeffy válasza KAMELOT (#478) üzenetére


Yeffy
veterán

nyilván, ezt gondoltam...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#483) KAMELOT válasza God Vazzeg (#479) üzenetére


KAMELOT
titán

Nem fáj csak ki kell bírni. Vannak erős nem kívánt mellékhatások. Max 3-4 hétig lehet szedni. nagyon erős anti-katabolikus hatása van és brutálisan égeti a zsírt. :)
Fogyásnál kombinálják T3-T4 hormonnal.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#484) God Vazzeg válasza KAMELOT (#483) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Érdekesen hangzik! Azért az "erős mellékhatások" kicsit aggasztanak :U

(#485) mocsanisi válasza God Vazzeg (#484) üzenetére


mocsanisi
senior tag

:C :C :C :C

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#486) cekkk válasza God Vazzeg (#484) üzenetére


cekkk
veterán

Én vagy 4-5 éve nyáron 4 doboz spirot betoltam nem sok szemet naponta, minden este futottam vagy 10kmert és csak szaladtak a kilók, bár lehet inkább a futástól. Most a terembe valami szívgyógyszer ajánlgattak Malajziából de megköszöntem és arrébb mentem :(((

(#487) KAMELOT válasza God Vazzeg (#484) üzenetére


KAMELOT
titán

Dózistól is függ + nem tudni hogyan reagál a szervezeted.

(#486) cekkk: jól tetted. Az tuti nem malajziai volt hanem magyar hamisítvány. Itt nincs originál koksz.
Mindig írtam....csak patikából tessék venni ilyeneket. Kéz alól meg havertól felejtsük el.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#488) cekkk válasza KAMELOT (#487) üzenetére


cekkk
veterán

Én nem veszek :D Nekem nem ér ennyit. :(((
Viszont tudok olyanról aki Pakisztánból hozatja a növit és nemrég nyitott termet Debrecenbe :Y
Na azt se tolnám magamba :DDD :DDD Gondolom attól nőtt meg az asszony ott is párhónap alatt ;]

(#489) KAMELOT válasza cekkk (#488) üzenetére


KAMELOT
titán

Kösz! Ilyen pakisztáni moslékokat nem ajánlanák senkinek. Az sem onnét hozta. Ezeket itt gyártsák csak rá van téve a címke meg a név. :) Persze majd pakisztánból fog jönni ide áru. Mesében esetleg. Növit meg olyan szedjen akinek elég erős ambíciói vannak a versenyekre és vállalja a később felmerülő mellékhatásokat is. :)
Már havi 1 Deca is elég erős anti-katabolikus hatást fejt ki. Lényeg, hogy patikából szerzett originál legyen

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#490) Mikuland


Mikuland
tag

Milyen komoly ipar állhat e mögött is....a legjobb fedőszerv a terem...."csak táplálék kiegészítőt adok a fijugnak".
Mert a Placebó is csodákra képes!!

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#491) cekkk válasza KAMELOT (#489) üzenetére


cekkk
veterán

Pedig hidd el elég sok moslék árú van itthon, ezt pedig pont ő maga mesélte és azt is hogy már elég sok pénzt bukott be az onnan rendelt áruval. Én nem kérdeztem emrt nem is akartam belefolyni, de azért jön onnan mert olcsóbb jóval mint az itthon elérhető minőségi árú, aki pedig azt nem tudja megfizetni az megveszi ezt. Hány olyat látok a teremben a koksztól, hogy szedik x ideig megnőnek stb aztán meg amikor már nincs elszáll az erő és minden bajuk van fájdalmak :W Ez az ő dolguk. Jah meg persze milyen minőség lehet z amit már a faszbukon is meglehet venni :DDD :DDD

(#492) KAMELOT válasza cekkk (#491) üzenetére


KAMELOT
titán

ismerem a járást. Szedik a moslékot és méghozzá xarul. :) Aztán jönnek a férfi gondok. nem működik a bráner. Kezét csókolom. Nem egy ilyen esetet hallottam. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#493) cekkk válasza KAMELOT (#492) üzenetére


cekkk
veterán

Valamennyit belelátok, de többet nem akarok :( Nem célom a verseny, stb , inkább csak a jobb erőnlét és az egészségesebb élet ezért eszek ma este is Kinder csokit ;] :P ;)

(#494) KAMELOT válasza cekkk (#493) üzenetére


KAMELOT
titán

Legalább az nem árt. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#495) Tamoo válasza cekkk (#493) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Húúú azt bedobnám én is, de két napja csak natúr grillezett csirkét meg durum tésztát eszek. Tudom nagy idő. :DDD

(#496) spammer válasza cekkk (#493) üzenetére


spammer
veterán

Kinder csokinak is horror ára van? Múltkor néztem valami teszkós újságban vagy miben, hogy egy kinder tojás asszem 120 Ft. körül van... Bazzeg, nem semmi. :Y Még egy gyereknek is 2 harapás kb... :) Főleg, hogy a tojás is egyre kisebb (mármint a Kinder, nem a kokszmatyikék tojása ;] )

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#497) God Vazzeg válasza KAMELOT (#492) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Neee, akkor minek szedik?? Érthetetlen.. :( Kis izom, és ahogy abbahagyják, jönnek a bajok. Én inkább ki se próbálnám, nem szeretném hogy ne működjön a cerka, és már annyi mindent hallani :U Szerencse hogy mindig van valaki aki ezekbe belelát :K :R

De most akkor itt nálunk gyártanak koxot?? De hogy? Van nekik laborjuk? :F Mert ez tudtommal gyógyszer téma, laborokban készül. Vagy rosszul tudom? :U

[ Szerkesztve ]

(#498) G.Ogre válasza God Vazzeg (#484) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Milyen durva dolgok vannak :Y :F Mindig tanul újat az ember :K

(#499) God Vazzeg válasza G.Ogre (#498) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ugye? Engem ez amúgy nagyon érdekel, de még sose találtam hiteles forrást, erre tessék, itt a ph-n van nekünk egy KAMELOT lovagunk :DD

(#500) KAMELOT válasza God Vazzeg (#497) üzenetére


KAMELOT
titán

Miből van sok pénz? Drog, koksz, alkohol. Ezek azok a dolgok amikre nagy a kereslet lehet higítani és drágán lehet adni. Pl. te adod 1000ft /amp Én meg adom neked kicsit higítva 800ft/ nap. Jobban higítva még mindig nyerek rajta.
Mindent meg tudnak csinálni. Ampullát anyagot hologramot címkét. Fel sem ismered, hgoy hamisítványról van szó. Még a dobozát is megcsinálják neked. Különbség a benne lévő hatóanyag. Azaz nem 100mg/amp van benne hanem csak 30-50mg. Esetleg kicsit koszos a cucc. kaphatsz kicsi helyi fertőzést is. :) Esetleg komolyabbat. Szóval ha már ilyenhez nyúl az ember akkor tessék informálni orvosát és csak patikából szerezni. Nálunk pl. van lehetőség feliratni az orvossal ezeket, így tuti ORIGINÁLT kap az illető.
Legegyszerűbb gyártani a szemes dolgokat. Ugye legtöbben azt vásárolják. meg oda nem kell tű. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.