Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) cekkk válasza Tamoo (#1699) üzenetére


cekkk
veterán

Na az jó :D

Csak nem akarok most 20 ezret kiadni a 4 kilósért :D :DDD :DDD

(#1702) shteer válasza cekkk (#1698) üzenetére


shteer
titán

Szaaaaar :D vagyis nem, csak meguntam. Bizonyos izesitettel keverve fsza, pl cookies'n'cream - ez eleg edes fajta

..szerintem jónak tűnik

(#1703) siti válasza Dani82 (#1691) üzenetére


siti
senior tag

adatok a táblázathoz:
súlyom: 66Kg (kaki után)
tegnap láb nap volt, vádlit bukásig csináltam és most is fáj, comb tűrhető állapotban.
lábtoló ment 137Kg kezdővel, 5x8db rövid szünetek, folyamatosan csökkentve a súlyt 80 valahány kilóig, de a végét elrontottam, mert bejött egy jobb csaj és hosszabb lett a pihenő idő...
héten tesco gazdaságos fittness alacsony zsírtartalmú darált malacka volt csiken helyett, mert már unom. holnapra piritok marhát, csütörtökön meg vissza a csirkére, pénteken meg szétcsapom magam tonhallal. fehérje bevitel OK. Szénhidrát még elfogadható, de a zsiradék így is sok :(

ha kihagytam valamit, szólj.
üdv,
ifjú padavanod

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#1704) Dexar007 válasza siti (#1703) üzenetére


Dexar007
veterán

Kakika után.. :C

Give me your cum,bull!

(#1705) BÁ Nutrition válasza Jojo5 (#1669) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ja csak ez nem budapestet mutatja be.
hol vannak a retek büdös hajléktalanok, meg a részeg cigók hogy acc egy cigit?
meg a hőbörgő brazilok a villamosokról? stb
meg a 450 ft-os órabéres diákmelók :)

a videjó mindenestre szép, van még ilyen egy csomó

a rakpartól a duna minden este türkizkékben tündököl.. elég sokszor gyönyörködtem benne melóban :) :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1706) Coccolino_O válasza Jojo5 (#1679) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Jojo, ne legyél ennyire naiv, ezt nem szeretem tőled. :N

(#1707) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ma böjtöltem 16 órát, adta :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1708) Yeffy válasza Jojo5 (#1669) üzenetére


Yeffy
veterán

szépen megkomponált videó, csak kár, h ez kb a város életének mondjuk 2/10-e... emiatt maradni...te tudod.
bár szeretném ezt az országot, ha pl nem ilyen gnyó lenne kb mindenki...

aki küldte a Párizs éjszaka videót: :Y :R :R

G.Ogre: na végre egy kis on hsz, köszönjük! :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1709) Jojo5 válasza bandus (#1700) üzenetére


Jojo5
őstag

semmi, de én a szar helyzet ellenére, ha ott dolgoznék ahol szeretnék én maradnék itthon... :U

nem csak a szépségre gondolok, egyszerűen kötődök a hazámhoz, pedig nem vagyok nagy Nacionalista meg semmi...

Coccolino_O: ez nem naívság, egyszerűen szeretem és nem tudom miért... mondom nem a megélhetés\gazdaság\politika tetszik

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1711) Dexar007


Dexar007
veterán

Ilyen fehérjét vettem ma..isssssteni finom a holland csokis változat zabpehelyjel. :) Megvan a reggelim a következő 2 hónapra..eddig ált. fél adag tömegnövelő volt,aztán jött a csirke-rizs,amit azért 4 hónap alatt megun az ember.

Give me your cum,bull!

(#1712) Trallalallal válasza Dani82 (#1710) üzenetére


Trallalallal
újonc

Kéne deca tudsz hozni? myprotein csinálja?

(#1713) BÁ Nutrition válasza Trallalallal (#1712) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ő kilószámra hozza nem deka :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1714) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Hogy a tökömbe van az, hogy egy ilyen WBPF-en születik 5 magyar világbajnok?

less qq more pewpew!

(#1715) drogery válasza Polacheck (#1714) üzenetére


drogery
tag

ugyanúgy, ahogy a kormány szüli az államtitkárokat és a tárca nélküli minisztereket :U

(#1716) Tamoo válasza Polacheck (#1714) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ha a nyúl indult volna, hat született volna!

(#1717) cekkk válasza Polacheck (#1714) üzenetére


cekkk
veterán

Ez most hol történt? :DDD

(#1718) Polacheck válasza cekkk (#1717) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Bangkok. Kicsit olyannak érzem, mint a pókervbt, ahol születik évente ~60 versenyszámban világbajnok.

less qq more pewpew!

(#1719) cekkk válasza Polacheck (#1718) üzenetére


cekkk
veterán

pf :D

4. alkalommal rendezték meg :D gondolom olyanok ezek is :D alapítok már én is egyet :D

Nekem a legjobban a tavalyi Arnold tetszett, ahol elég kemény mezőny volt, és T. Zsuzsikát kb elküldték a picsába és ment a hiszti rendesen, az ilyen noname meg scitec által szervezett versenyeken nyernek, csak itt meg a mezőny nem olyan mint egy amerikain. De nem baj lettek új bajnokain ;] :W

(#1720) bagyulajuve válasza G.Ogre (#1625) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Nem éppen kamu, az hogy az index így fogalmazza meg, az nem jelent semmit, de igazából még ebbe se lehet belekötni.

[link]
A cikk a Cell folyóiratban jelent meg, ami nem éppen szarral dobálózik, 30 körüli az impakt faktora. Teljesen rendben van, amit a kivonatba írtak (a teljes cikket még nem olvastam el, de letöltöttem, ha gondolod elküldöm). A szerzőnek meg elég komoly háttere van az adott gén és az általa kódolt fehérje kapcsán. Terápiás alkalmazása persze messze van, majd emberi szövettenyészetekben is fognak vizsgálódni, aztán ott tényleg lehet más hatása lesz. Ráadásul fehérjék célzott termeltetése emberben terápiás céllal még nem igazán megoldott.

Resistencia eterna

(#1721) Breki


Breki
veterán

Hello

Eddig Nitro Gold PRO Enzy Fusion fehérjét használtam a Biotechtől, de most , hogy a Scietec elfogyott vettem mellé edzés utánra Nitro Pure Whey Gold * - 908 g-os akciós tejsavót

Meglepve vettem észre, hogy az abban lévő adagolókanál sokkal kisebb mint a másikban és az eddig használt Scietec-esben lévő
és a doboz is csak félig van tele.. Ez természetes?

Mekkora a kisebb és a nagyobb adagolókanál pontosan?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1722) Radnix válasza Breki (#1721) üzenetére


Radnix
senior tag

nézd meg az alját, általában rajta van.

(#1723) Tamoo válasza Breki (#1721) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Vegyél egy mérleget. Mindig előjön, hogy hány g-os az adagolókanál... de ez fogyatékosság. Annak űrtartalma van, maximum ahhoz jó amihez adták, nem egyezik a "sűrűség".
De ez a grammozás is fölösleges, meg hogy meddig elég. Én belelapátolok 3 púpos evőkanállal, ahogy sikerül aztán kész. Most 30 vagy 35g lesz nagy dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1724) cekkk válasza Tamoo (#1723) üzenetére


cekkk
veterán

Az meg úgy is kijön ;] :P

(#1725) spammer válasza Breki (#1721) üzenetére


spammer
veterán

"és a doboz is csak félig van tele.. Ez természetes?"

Igen az. Nem gyártanak minden termékhez külön dobozt, ezért előfordul olyan, hogy 1 kilót raknak pl. olyan dobozba, amibe férne egyébként 1,5 kiló is. (Csak mondtam egy példát)

De ha nem bízol a gyártóban, mérd le a teli doboz súlyát, majd amikor kifogyott, az üres doboz súlyát, így megkapod, mennyi cucc volt benne. Vagy ki is öntheted külön a port megmérni, ha annyira égetően fontos :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1726) Snoop-y válasza Jojo5 (#1669) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nagyon naiv vagy...
A dunapart hianyzik nekem is de mas NEM.

Sajnos el kellett mennem otthonrol mert nem lattam biztositva a jovomet illetve tehetetlenul szemleltem mi folyik ott " Gyongyoson" :D Szoval a legelso lehetoseget megragadva a parommal egyetemben elhagytam kis hazam. ( es ez sajnos nem az en szegenysegi bizonyitvanyom )

Ahol lakom ( Anglia ) van ingyen teniszpalya ( rendes palya haloval ), gyerekeknek elkulonitett jatszoter, hinta, gorkoripalya, bazi nagy park ahova be sem lehet menni autoval igy tuti nem utik el ha ott rohangal.
A hintak nincsenek csomora kotve osszegraffitizve nincs szetdobalva szemet, sorosuvegdarabok a jatszoteren. A homokozobol a nyugdijas nem lopja ki a homokot mert kell a macska ala. Igen van itt is onkormanyzati ado ami nem keves osszeg havonta ( 140 Font korul ) de ezert ezeket kapod es mindenki vigyaz ra mert ez abbol a penzbol van csinalva amit befizetsz.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1727) Manitou


Manitou
addikt

Haskereket lehet venni valamelyik nagyobb áruházban? Pl Tesco, hervis , decathlon? Nem tudjátok?
Tescoban tegnap nem találtam, illetve sportdirectsben sem.
Neten nem igazán találtam csak webshopokban, de az most nem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#1728) Snoop-y válasza Manitou (#1727) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hervisben vettem anno 1500-2000 HUF kozott van az ara.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1729) brownus válasza Manitou (#1727) üzenetére


brownus
veterán

hervisben vettem pár hete, 2500huf (corvin, tehát ott tuti, hogy van, ha gondolod hazafelé beugrok és megnézem Neked)

[ Szerkesztve ]

(#1730) BÁ Nutrition válasza cekkk (#1719) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Nekem a legjobban a tavalyi Arnold tetszett, ahol elég kemény mezőny volt, és T. Zsuzsikát kb elküldték a picsába"
ott az volt a baj hogy nem megfelelő kategóriában indult..
ez nem csak az ő hibája volt, azt viszont problémásnak érzem theát pl a buni egy f*sz(kémek jelenthetik ;] ) hogy ugyanazt a kategóriát egy magyar lány megnyerte tavalyelőtt, a bunika meg külön kiemelte hogy márpedig az csak egy hülye pitsa volt, sehol nincs a Zsuzsihoz hogy lehet ezhülyeifbb :Y :F de most hogy a másik kategóriát már megnyerte (ahol tavaly is indulnia kellett volna) így meg csak az IFBB a király meg a Tóth Dani is Ifbb-ben utazik ugye, ezért az összes többi szervezet fos lett(ahol az összes haverja tündökölt) és kifejezetten ellenszenves aki olyan VB-t mer nyerni.. sőt hovatovább ő is megynerne egy vb-t pár hónap felkészüléssel, mert az lófax teljesítmény csak nincs ideje felkészülni..

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1731) BÁ Nutrition válasza Polacheck (#1714) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

erről amúgy hol van cikk mert nem nagyon látom a hírekben

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1732) Tamoo válasza Manitou (#1727) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Minek? :F megmondták az okosok, hogy nem kell hasra edzeni. ;]

(#1733) #11527168 válasza BÁ Nutrition (#1731) üzenetére


#11527168
törölt tag

Én face-en láttam ott hirdették magukat

(#1734) cekkk válasza BÁ Nutrition (#1730) üzenetére


cekkk
veterán

Na ja, de legalább bejött neki az élet, a sok hülye követője meg isteníti, de olyan ellentmondásos hogy hihetetlen.

Egyébként én még mindig nem értem, hogy pl a Scitec tagok közt mit keres ott Béla barátnője és Zs. barátja? :Y Szóval ha legalább nyertek volna valamit, de semmit nem még ááh kb ez is arra jó, hogy vagizzanak, hogy team tagok, de tartalom már nincs :W :W

(#1735) spammer válasza BÁ Nutrition (#1730) üzenetére


spammer
veterán

A bunni kezd megőrülni a világellenes dolgaival, de lassan te is kezdesz megőrülni a bunni-ellenes gondolataiddal :D ;] Az utóbbi napokban bármiről volt szó, te akkor is a bunnit hozzákapcsolva írtad le a mondanivalódat. Ha jövő hétre Woodnak kinő a haja, abba is tuti benne lesz a bunni keze ;]

Mielőtt még leírnád, vagy a Coccolino maci leírná: nem, nem védem :N De ha szerinted a fasz, akkor mit foglalkozol vele? Megéri ennyit pörögni rajta? Felhozod a témaként a bunnit, akkor is, ha nem is volt róla szó. Csak magadat idegesíted vele. :))

Mondjuk engem nem zavar, csak kérdezem :) :R

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1736) koxx válasza Tamoo (#1732) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem csak a hasat edzi :)

Hervisben többnyire kapható 2500 ft körül.

(#1737) Tamoo válasza koxx (#1736) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Tudom, nekem is van. Változatosságképpen nem rossz, de magában szerintem nem sokat ér.

(#1738) Jojo5 válasza Snoop-y (#1726) üzenetére


Jojo5
őstag

igen, azért mert neked sz@r tapasztalatod van azért én vagyok a naív... mint már írtam nem a gazdasági és egyéb helyzet hiányozna... egyszerűen szeretem és kész...

Nem azt mondtam, hogy ha rákényszerülök nem fogok elmenni, hanem, hogy nem szívesen mennék el...
van különbség...:K

Sajnálom, de nem tudok hasra esni Angliától, elhiszem, hogy sokan "Mekkaként" tekintenek rá, de én nem...
pedig van kinn pár ismerős... :U

Nem arról van szó, hogy nem jó, hely, de ha már a biztonságot hozod fel külfölddel kapcsolatban, nem rég gyilkolták meg egy korombeli évfolyamtársam kinn UK-ben... illetve egy régi ismerősünket darabokban küldték haza USA-ból még annó...
szóval, nem kell itt jönni a biztonsággal, mindenhol ki lehet fogni a sz@rt... lehet csak én nőttem fel viszonylag jó helyen\jó körülmények között, nem tagadom...

Itthon összességében nem a legjobb a közbiztonság, kaptam már 1-2 pofont az utcán annó, de összességében még ezek után is szeretem az országot és nem szívesen mennék el... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1739) Mikuland


Mikuland
tag

Báni megosztó személyiség....arra keményedik, ha sokat beszélnek róla. Had puhuljon egy kicsit.

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#1740) Polacheck válasza BÁ Nutrition (#1731) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

cikket en sem lattam meg, az egyik ismerosom lett vilagbajnok, azzal van tele a facse, ott neztem, hogy meg egy csomo magyar lett vilagbajnok.

less qq more pewpew!

(#1741) Snoop-y válasza Tamoo (#1737) üzenetére


Snoop-y
veterán

Allasbol megy e mar ugy hogy nem er le a terded mikozben kigurulsz meg termeszetesen vissza is?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1742) Tamoo válasza Snoop-y (#1741) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem vagyok én fegyenc, hogy ilyenekkel szórakozzak! ;]

(#1743) Snoop-y válasza Jojo5 (#1738) üzenetére


Snoop-y
veterán

Persze itt is van sutyerak kornyek csak az a baj hogy otthon a jo kornyeken is ugy allnak az emberek dolgokhoz ahogyan es ha megfeszulsz se tudsz rajta valtoztatni :(((

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1744) koxx válasza Snoop-y (#1741) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen, abban van kihívás, brutálisan nehéz. Nekem eddig 5 a maxom állásból.

(#1745) Tamoo válasza koxx (#1744) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Videót! ;]

(#1746) Snoop-y válasza Tamoo (#1742) üzenetére


Snoop-y
veterán

Akkor legyszives ne tegyel felelotlen kijelenteseket a hatasossagaval kapcsolatban. Egyik legjobb osszetett gyakorlat hasizomra ( amennyiben korrekten vegzed a gyakorlatot )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1747) Jojo5 válasza Snoop-y (#1743) üzenetére


Jojo5
őstag

mondjuk ebben igazad van teljes mértékben...
meg szop@tják az embert, ahova járok gyakorlatra pl. ott is... de olyan szinten, hogy én 1.5 hónap után elsírnám magamat... persze a fizuk is csökkentek van akinél 50%-al... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1748) Tamoo válasza Snoop-y (#1746) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Te meg légyszíves értelmezd már újra:
"Változatosságképpen nem rossz, de magában szerintem nem sokat ér."

Egyébként meg ez a legjobb összetett hasgyakorlat! TV-zni is tudsz közben! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1749) Snoop-y válasza Tamoo (#1748) üzenetére


Snoop-y
veterán

Onmagaban is megallja a helyet ha csak es kizarolag ezzel eddzed a hasadat ( mindegyik reszet lehet vele edzeni olyan intenzitassal hogy kb osszeszarod magad )
En a degradacioval nem ertek egyet ( valtozatossagken jo ) Mondjuk ez az eszkoz szerintem nem kezdoknek valo ( attol fuggetlenul, hogy kezdok is tudnak vele gyakorlatokat vegezni )
Hatasossaga akkor mutatkozik meg igazan mikor mar nem megtamasztott terdekkel tudsz gyakorlatot vegezni ( kb onnan kezd erdekes lenni a hasznalata ;] )

Termeszetesen nem a linkelt termekre gondolok :C

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1750) BÁ Nutrition válasza spammer (#1735) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

áh, nehogy azt hidd hogy én pörgök rajta, csupán ha bármi lehetőség van belerúgni akkor megteszem.. ;]

arra hogy miért scitec tag a Csuhai meg az Oláh Vivien
nyilván nem véletlen, pl ami miatt a Nagy Bettina is :)
Csuhai asszem nyert amúgy a Fittparádén, az Oláh Vivien meg jó suna, és pont belefér a debreceni vonalba..
ráadásul szerintem jobban nézett ki SB-n mint Nagy Bettina, sőt simán megcserélhették volna a helyezéseiket. de ez csak az én vélemény, elfogultnak nem mondanám magam, a bírók meg úgy döntöttek ahogy, élőben közelről sok minden máshogy látszik

jah és még a Bunira: nincs semmilyen személyes sérelmem vele szemben, sőt egyszer sok éve még találkoztam is vele a powerhouseban edzésen és full normális volt, picit dumáltunk. csak azóta igensok pálfordulása volt már, a szélkakas nem forog, annyit mint ő, +nem fogadom el, ill megvetem őket azért mert nem jelentetik meg a magyar sportsikerek eredményeit, csak a haverokét. de ezt már igensokszor elmondtam :U

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.