Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#547) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Mas azert cipelni egy zongorat a hatadon vagy allokepessegi gyakorlatokat vegezni.
Nyilvan a fenti lepcsos pelda kicsit tulzo volt de nem lehet altalanositani mert nezopont kerdese ki mennyire "eros"
En total nudlinak nezek ki pl egy sima kocagyuros mellett is de allokepessegi gyakorlatokban sokan abba is belehalnak amit en bemelegiteskent vegzek.
Es ez igaz forditva is. Legtobben megmosolyogjak a sulyzos edzeseimet.
Viszont szazalekosan nezve testsulyhoz viszonyitva nem feltetlenul vagyok gyengebb illetve nem mindenben :-) (pl tolodzkodas 35kg+ al 20 ismetles es vagyok 71-72kg )
Vagy a kedvencem a muscle up 99% a az embereknek egy gyuros teremben nem tudja megcsinalni mert hiaba van 50-es keze ahhoz mar olyan testtomeg tarsul hogy nem fogja tudni atforditani magat.
Evek ota allokepessegi gyakorlatokkal edzek relative jo eredmennyel amihez termeszetesen kell a sulyzozas is.
Mindemellett 2x futottam maratont. (3ora:47p)
Sokaig akartam bazi nagy darab allat lenni de nem voltam tul sikeres amit most csinalok az valahogy nekem van kialalva de ezert nem erzem kis buzinak magamat :-)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.