Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) csucsbicep válasza macikos (#398) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

A formára gondoltam. Soha nem csökkentetted le a testzsírod még alacsonyabbra, tudomisén 10% alá? Bár fingom sincs a kép alapján, hogy most mennyi.. de méret az van. :D

(#402) Eagl3 válasza freaghill (#396) üzenetére


Eagl3
veterán

Nézd meg, hogy mit tartalmaz a konzerv. Tele lesz mindenféle tartósítóval, cukorral, szir-szarral... azért ajánlják a tonhalat sós lében\olívaolajban mert "tiszta" kaja.

(#403) deniro2 válasza macikos (#398) üzenetére


deniro2
senior tag

2 év alatt 55 kg... :Y Barátok között is minimum 40 kg zsír... ;] Ígérem ez volt az utolsó ekézésem ma... :)

(#404) God Vazzeg válasza macikos (#368) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na jóvanakkó, asszem mostanában nem is rakok be képet :D Nagyon durva :R

(#405) spammer válasza deniro2 (#403) üzenetére


spammer
veterán

Napi 1kg CH-val lazán megvan az :D ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#406) csucsbicep válasza deniro2 (#403) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

:DDD

(#407) Woodslave válasza macikos (#368) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a fejeddel valami nem stimmel, szerintem fake a kép :K

;] :Y :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#408) adam432 válasza macikos (#398) üzenetére


adam432
tag

Az első 2 évem alatt én is 40kg-t híztam kb. De a minőség nekem is silány volt, és kellett még pár év, mire erőben és formában is elértem a mai állapotot, közel a (natúr) határaimhoz. Persze mindig van mit csiszolni :D

[ Szerkesztve ]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#409) #11527168 válasza macikos (#368) üzenetére


#11527168
törölt tag

Méghogy vékony :DD

Ajánlom tanulmányozni: IZOMDISZMORFIA ;]

Én is most néztem az 1 évvel ezelőtti képeimet, mondom bazmeg ilyen faszán néztem ki? Akkor meg kb. etióp kisgyereknek tartottam magam a 8X kilómmal.

[ Szerkesztve ]

(#410) Pocok256


Pocok256
veterán

Ez az oldal egy aranybánya ennyi hülyeséget összehordani egy helyen még nem láttam :D

Klikk :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#411) deniro2 válasza adam432 (#408) üzenetére


deniro2
senior tag

Az első 2 évem alatt én is 40kg-t híztam kb

Nem te állítottad, hogy mezomorf vagy :F Bazz, csak igazam lesz és a mezomorf életérzést inkább az önbizalom indukálja. mint a valóság... ;]

(#412) philoxenia válasza deniro2 (#411) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link] ;] Melyikhez hasonlít....? :U :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#413) Ijk válasza #11527168 (#409) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ezt is olyan találta ki aki termet belülről legfeljebb képen látott.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#414) siti válasza freaghill (#399) üzenetére


siti
senior tag

őszinte leszek, testúly*2-3g fehérje, szénhidrát lövésem sincs én (180-200g-on tengődök, de ez az én dolgom), zsírra meg nem mondok semmit, míg én is betolom a vajas kenyeret. Az hogy ez rizs, tk kenyér vagy zöldség saláta, illetve csirke, tonhal, sovány marha, azt már az ízlésedre és pénztárcádra bízom, de legfőképp hogy mit tolerálnak az osztály társak, mert gondolom olajos szardíniával előbb utóbb kihajítanak a teremből, ha nem bírsz lenyomni egyszerre 10 pokemont.

De ha bunni szerint az a sulis étrend, akkor én nem akarok vitatkozni, mert rám ül és meghalok.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#415) Ijk válasza freaghill (#399) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi az hogy suliba járós étrend? Van suliba járós edzés is mellé?

Olvasd el mit mond a Szentírás, már nem emlékszem pontosan mi fér bele az iskolai szabályzatba, talán a csirkerizs?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#417) philoxenia válasza R2D20208 (#416) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#418) spammer válasza R2D20208 (#416) üzenetére


spammer
veterán

:W

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#419) freaghill válasza siti (#414) üzenetére


freaghill
őstag

Suliba csak puffasztott rizst meg paradicsomos tonhalat fogok vinni, a többit itthon tudom elfogyasztani.
Jövő héten veszek tápkieget és akkor azzal együtt elkezdem ezt az étrendet nyomni, kiderül meddig bírom.
Tudnál esetleg tippet adni, hogy mennyivel kéne növeljem az adagot, ha én nem 60kg-os, hanem 70-71 vagyok? Vagy csak megeszek mindig valamennyi teljes kiörlésű kenyeret a tonhalhoz és ennyi?

Ijk: Azért is tetszett meg nagyon ez az étrend, mert csak tonhalat és puffasztot rizst kell vigyek ami meg nem nagy dolog, nem kell minden össze vissza készíteni. Edzésre úgy gondoltam, hogy először 2 nap edzés 1 pihi, aztán ha úgy érzem, hogy sok az edzés akkor váltok 1 edzés 1 pihire. Annyi, hogy edzéskor nem fogok lábra dolgozni, mert szar a térdem, de idővel kitalálok lábra is valamit, addig mell, tricepsz, bicepsz, hát-re gondoltam, minden egyes izomcsoportra 3 féle feladatot 4x8-ba.
Most jöhetnek a lehurrogó hsz.-ek:D

[ Szerkesztve ]

(#420) adam432 válasza deniro2 (#411) üzenetére


adam432
tag

Inkább mezo, mint endo :) Kegyetlenül zabáltam, minden szemetet, mennyiségre mentem, és nem minőségre. Kis hypothyreosisom is volt... de most már figyelek mindenre :P

„Si vis pacem, para bellum.”

(#421) darkarthur válasza siti (#414) üzenetére


darkarthur
senior tag

Szerintem meg amíg embernek tolerálni kell, hogy a sok low füstöl pl előttem a járdán, vagy mellettem a buszmegállóba, addig nehogy már a kajám szaga legyen a gáz bárhol is! :U

Samsung S23 Ultra 5G

(#422) Woodslave válasza spammer (#418) üzenetére


Woodslave
nagyúr

legalább a jövő hetet megúszták, ez is valami ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#423) darkarthur válasza freaghill (#419) üzenetére


darkarthur
senior tag

Először is fogod, a napi beviteleket elosztod hatvannal, majd a kapott értéket beszorzod a testsúlyoddal.

Viszont ez a " Annyi, hogy edzéskor nem fogok lábra dolgozni, mert szar a térdem, de idővel kitalálok lábra is valamit, " - így kapásból elég buzi egy dolog! Tajgetosz szindróma!

Csak, hogy a saját példámat hozzam, mikor elkezdtem edzeni 63Kg voltam, a térdem olyan fos volt, hogy saját súlyommal elég volt leguggolni meg felállni, most 90kg vagyok és 160Kg-al is lazán állok fel, a térdemet mintha kicserélték volna!
Nem ökör súlyokkal kell dolgozni amúgy sem, mindenben érvényes a fokozatosság elve, ha csak a rúddal guggolsz, vagy 30Kg-al, az sem gáz, mert senki sem úgy születik, hogy ő az Atyaúristen, de ha mrá csinálod, akkor csináld rendesen, ne legyél balpöcs!

Samsung S23 Ultra 5G

(#424) freaghill válasza darkarthur (#423) üzenetére


freaghill
őstag

A térdes dologhoz csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nem úgy szar a térdem, hanem úgy, hogy valószínűleg porckopásom van, de nem tudni, fel kéne vágni és megnézni, mivel ha behajlítom akkor ropog egyet és mintha átugrana a porcon vagy nem is tudom min, ezért nem szeretnék nagyon lábazni, mert nem is bírnám.

Ja, meg csak, hogy tudjam, miért pont 60-al kell elosztani a napi bevitelt?
Bocsi a sok ilyen kérdésért, de nem vagyok otthon ebben, ahogy látjátok.

spammer: Köszi a választ neked is. :)

[ Szerkesztve ]

(#425) spammer válasza freaghill (#419) üzenetére


spammer
veterán

Ha normálisan edzel, akkor nem sok kedved lesz 2 nap edzés 1 nap pihi módszert nyomni, de te tudod. Bár az elején még lehet, hogy úgy érzed, hogy megy ez, még a hegyet is eltolnád, de majd pár hónap múlva kezdesz fáradni, nem csak fizikálisan, mentálisan is.... Feltéve, ha odateszed magad, és rendesen (és rendszeresen) edzel. Ha pöcsölni jársz le, akkor mehet a heti 5 is :D

Én nem sokat pöcsölnék: teljes kiőrlésű cuccba bevágnám a cserikecsöcst meg a zőccséget és enném szendvicsnek, ha nincs más lehetőség. Bár mindegy, mert minden kajára rá lehet unni, pufirizs-hal kombóra is rá fogsz. :)

Ízületvédőt nyomass, ha szar a térded. Joint-X vagy Arthro Guard, vagy Arthroxon vagy más egyéb.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#426) Kassadin válasza deniro2 (#411) üzenetére


Kassadin
addikt

Persze, hogy jó mezonak mondani magad, elvégre a három közül az a tökéletes felépítés a testépítéshez.. :DDD Az megint más dolog, hogy a legtöbb ember kevert felépítéssel van megáldva. :U

(#427) freaghill válasza freaghill (#424) üzenetére


freaghill
őstag

Bocs, már vágom, mert 60 kilóra van tervezve... :W
Egy újabb hülye kérdés:
Elég a mennyiséget elosztani és beszorozni, és úgy nézni, hogy mennyit nyomjak az arcomba?

Péntek van, de azért is jönnek ezek a kérdések amitől biztos a falra másztok :D

[ Szerkesztve ]

(#428) Woodslave válasza Mikuland (#389) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van az a pénz ;] :P :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#429) darkarthur válasza freaghill (#424) üzenetére


darkarthur
senior tag

Ezek csak kifogások!
Az én térdropogásomat üvöltés mellett is hallani. Tökre le kell szarni! Nem kell seggig beleülni a súlyba, sőt súly sem kell, de lábazni kell, mert aki nem lábazik, az olyan, mint aki papucsban edz!

Guggolásnál elég, ha vízszint alá mész, onnan már rögtön jössz vissza, egyáltalán nem térdgyilkos gyakorlat ellenben egy combfeszítő géppel.

Ahogy spammer is írta, egy Arthroxon pl. teljesen képes megszüntetni a térdpanaszaidat, biztos vagyok benne, hogy nem halálos dolog!

Csak az a baj, hogy én már nagyon bele untam olyas valakiknek válaszolgatni, akik mindenben csak kifogásokat keresnek!

Arnold vajon keresgélt kifogásokat? :(

Samsung S23 Ultra 5G

(#430) Pocok256 válasza darkarthur (#429) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem .....
De erre mondják azt, hogy mi nem is akarunk arnoldok lenni :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#431) darkarthur válasza Pocok256 (#430) üzenetére


darkarthur
senior tag

Kinek mi a célja! :))

Samsung S23 Ultra 5G

(#432) freaghill válasza darkarthur (#429) üzenetére


freaghill
őstag

Szerintem nem tudod, hogy mégis milyen a térdem... Szerintem a második széria után összeesnék, és üvöltöznék a fájdalom miatt. Nem csak a ropogás miatt szar a térdem, hanem emellett még fáj is. Megvan az a pont ahol tovább hajlítom a lábamat, és egyszerűen ugrik egyet a csont vagy porc és fáj is.
Bár ez már az én egyéni problémám..

(#433) Kassadin válasza freaghill (#432) üzenetére


Kassadin
addikt

Szedj valamilyen ízületvédőt a felsoroltak közül huzamosabb ideig plusz rakj a térdedre bandázst. Hátha segít.

(#434) freaghill válasza Kassadin (#433) üzenetére


freaghill
őstag

Oké köszi a válaszokat. Megfogadom a tippeket!

(#435) Sotho válasza philoxenia (#417) üzenetére


Sotho
őstag

Ez akkor lenne jó poén ha kapna 5 nap bant. ;]

(#436) Kassadin válasza freaghill (#434) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem Artho Guard segített (nem ropogok), de lehet, hogy a joint-x vagy az Arthroxon ugyanúgy jó. Mondjuk ha úgy szeded az ax-t, ahogy írják, nem tart sokáig egy doboz....

(#437) Woodslave válasza freaghill (#432) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért tönkre ne tedd magad, annyit nem ér :U hiába mondják a neten vadidegenek, hogy puhapöcs vagy, nem ők fognak xar térddel élni egész életükben. Mondjuk az tény, hogy a guggolás jót tesz, ha ésszel és szabályosan csinálod

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#438) freaghill válasza Woodslave (#437) üzenetére


freaghill
őstag

Jövőre mindenképp elmegyek és megnézetem, hogy konkrétan mi baja van a térdemnek..
Köszi a biztató kritikákat, vagy mik is voltak ezek... :)

[ Szerkesztve ]

(#439) macikos válasza G.Ogre (#400) üzenetére


macikos
addikt

Kar 53-54cm, derék 105, mellkas 140, fekvenyomni nem szoktam.

(#440) philoxenia válasza Kassadin (#436) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A fiam a térdműtéteinél ilyet kapott, akkor még csak receptre volt kapható. Most már megvehető:[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#441) Woodslave válasza macikos (#439) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K az tényleg nem xar, cinkelünk itt, de én 105-ös derekat egy nagy zabálás után 85 kilósan is tudtam produkálni :D :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#442) Zomb€€ válasza macikos (#439) üzenetére


Zomb€€
őstag

Állat vagy maci, gyere már el a közös gyúrásra!
Addig meg csak gyakorolj, így tovább:


:D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#443) Pocok256 válasza Zomb€€ (#442) üzenetére


Pocok256
veterán

:C

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#444) G.Ogre válasza macikos (#439) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Nah fasza az, nekem kicsit vastagabb volt a derekam 130 kg fölött, olyan 110 körül, az szerencsére leugrott most 82-83-ra. Van valami oka, hogy nem nyomsz fekve, vallás, trend, fájós váll, nincs elég súly, stb? Nem cinkelésből, csak több megközelítéssel is találkoztam már, de én azt látom, hogy a szépen telt vaskos mellizmot a klasszikus fekve/ferde nyomások hozzák mindig.
Annak ellenére, hogy funkcionálisan elvileg a tárogatásnak kellene a leginkább tömeget építeni.

[ Szerkesztve ]

(#445) macikos válasza Zomb€€ (#442) üzenetére


macikos
addikt

:D

G.Ogre: Anno ez úgy kezdődött, hogy sokszor egyedül voltam a teremben, így nem tudtam fekvenyomni, mert rajtam maradt volna, mert mindig bukásig edzek. Aztán megszoktam az egykezes nyomást. A tárogatással együtt nekem bőven elég. Na meg ugye a fekvenyomás általában a súlyhajhászásról szól, annak meg általában az a vége, hogy szar technikával, de minél többet nyomjunk, meg hidaljunk mint a kurvaélet+esetleg a vállunk is fájni fog+a mellizmunk is elszakad... erre nekem nincs szükségem. Ha az amcsi profi testépítőknek annyira bejön az egykezesekkel való nyomás és mint látjuk, működik is, akkor nekem is csak meg fog felelni :)

(#446) G.Ogre válasza macikos (#445) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Értem. Akiket én látok csak egykezessel nyomni, azoknak lapos a mellizma. A profik edzéstechnikáira nem lehet ráhúzni egy sablont, mert Ronnie pl vegyesen csinált ezt is-azt is, Kairől rengeteg fekvenyomós/ferdepados videó van hagyományos rudas nyomással, Philnek meg pl olyan videói vannak, amin csak Hammer gépen nyom, Cutler össze-vissza dettó, stb
Én pl mindig variálok, mostanság van Hammer-gép is, egykezes ferdenyomás, meg sima fekvenyomás is, de nem ragaszkodok csak egyikhez vagy másikhoz. Persze tudom, hogy bizonyos méret, súly, meg edzésmúlt után az ember ragaszkodik ahhoz ami bevált, de nálam pl pont az hozott minőségi fejlődést, hogy elhagytam ezt a mentalitást, és többször variálok, nem ennyire animál/HC módon csinálom. Meg persze letoltam kb húsz kg zsírt, így jobb az összkép, még ha kisebb is lettem valamennyivel :))

(#447) Blackhole13 válasza freaghill (#419) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Mi ezt anno úgy oldottuk meg egy haverommal, hogy vettünk egy sz@r használt mikrot az osztályterembe, aztán a csajok is rájöttek ez mekkora jó diéta miatt, beszálltak ők is és nem volt baj a kajálással.

(#448) philoxenia válasza Blackhole13 (#447) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Paradicsomos tonhal pufirizsen mikrózva.....[link] :U

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#449) Blackhole13 válasza philoxenia (#448) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Igen, nyilván mikor lett mikró, tonhallal bohóckodtam. :D

(#450) BÁ Nutrition válasza #11527168 (#409) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

zsírdiszmorfia is van? :F ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.