Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Woodslave válasza Ijk (#1150) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk egy ideig biztos igaz. 50 kilós kiscsávó semmi mást nem csinálna, mint felhúzás heti kétszer, úgy hogy felmegy 200kgx5 ismétlésig, biztos nem 50 kiló lenne a végére.... Lehet többre menne mint Zyzz edzéstervével... :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1152) Dani82


Dani82
senior tag

@[sy]: ja, a másik véglet amikor azt látom, hogy valaki becaplat a terembe, és rögtön fekszik a padra nyomni - ez még nagyobb hülyeség, mint amikor valaki fél órás bemelegítést nyom, bicajozik, fekvőtámaszozik, nyújt, gimnasztikázik, saját testsúlyos gyakorlatokat csinál, fejenáll, zsákbafut, aztán nekiáll a rózsaszín kézisúlyzókkal bohóckodni, mint edzés.

15 perce röhögök ezen a kommenten :DD :DD
Elöbb is kint csinaltam a kajam és eszembe jut ez a baromság, azt mondja zsákbafut, könnyezek bazz :D :D

(#1153) Tomics válasza Dani82 (#1152) üzenetére


Tomics
addikt

melyik vót ez a zsákbafutós? linket !!!

PH! addikt since 2004

(#1154) Dani82 válasza Tomics (#1153) üzenetére


Dani82
senior tag

[link]

itt volt a cikk alatt :D

(#1155) Ijk válasza Woodslave (#1151) üzenetére


Ijk
nagyúr

Attól függ mi a célod, ha szimplán erősödni akarsz akkor jó. Ha izmos akarsz lenni akkor nem túl hatékony.
Zyzz edzéstervet nem ismerem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1156) cekkk válasza Woodslave (#1151) üzenetére


cekkk
veterán

Egyébként én egy valamit nem értek, volt ez a gyerek vas ággyal x kiló kokszolt 3-4 évig szépen kigyúrta magát és ki is nyírta egyúttal. Ez mitől nagy szám miért ilyen ember lett példakép? :O :O

(#1157) Ijk válasza cekkk (#1156) üzenetére


Ijk
nagyúr

Inkább az a kérdés kik azok, akik példaképüknek tekintik. Nincsenek sokan, csak mindig az idióták hangja a legnagyobb.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1158) cekkk válasza Ijk (#1157) üzenetére


cekkk
veterán

Csak elég sok helyen látom olvasom ezt a gyereket, hogy mekkora menő volt :W

[ Szerkesztve ]

(#1159) JackFeryll válasza cekkk (#1158) üzenetére


JackFeryll
őstag

Az ektomorfok motivátora. Jó, esztétikus formát hozott, volt benne munka ezért elismerésem. Egyébként egy kis metroszex buzigyerek volt. Meg lehet nézni a videóit. Ja és azért ne feledjük, hogy kokszolt. (Clenbuterol, Cytomel (T3), Tren Ace, propi... ) Ilyet naturálban ilyen szárazon nem fog hozni senki. Ezért is sokkal jobbnak tartom ha valaki felmegy a bodybuilding.com fórumára és a post your pictures alatt nézeget képeket a Transformation from skinny to mass pics topikból. Ne egy ilyen majom legyen a példaképe az embernek.
Amúgy a szívének alapból is volt valami baja és nem tett neki jót a koksz sem.

(#1160) cekkk válasza JackFeryll (#1159) üzenetére


cekkk
veterán

Nem tudom, hogy ez legenda vagy nem, hogy volt-e baja a szívének.
Tényleg volt munka benne mert nem hozza össze ezt a cica nekünk a fenébe ;]
De még mindig azt mondom, hogy aki pár év sporttal kinyírja magát azt ne emlegessük, hogy mekkora ember volt. Ezt nem ráf értettem, de sokan úgy oda meg vissza vannak érte :W

(#1161) BÁ Nutrition válasza Dani82 (#1154) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

heti 1 edzés izomcsoportonként xar? :F
nekem a mellem 5 napig szét van szabva.. eszembóe nem jut edzeni rá hamarabb 1 hétnél

felhúzást egyébként nem csinálom olyan rég óta, mondván xar a térdem meg a derekam is, de most rákaptam pár hete. remélem hamarosan eljutok egy 200 környékére :U delehet hogy xar ötlet lenne és inkább adnom kéne egy fél évet neki :F

dzsek3d: nézd meg Gip23 képeit, tegnap rakta be a totyikba, ő legalább izmos volt kokós ratyi meg közelsem.. :U

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1162) spammer válasza cekkk (#1160) üzenetére


spammer
veterán

Nem a sport nyírta ki, hanem a koksz meg a narkó.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1163) m3tr0 válasza JackFeryll (#1159) üzenetére


m3tr0
senior tag

Na, megnéztem azt a topikot,,,attól még a maradék életkedvem is elment. :(
Csinálhatok én bármit, rajtam szinte meg se látszik..se le se fel semmi. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1164) Ijk válasza BÁ Nutrition (#1161) üzenetére


Ijk
nagyúr

Biztos erre is vannak tanulmányok. Az a jó hogy még a megbízható források is képesek egymással szögesen ellentétes dolgokat állítani. Ha heti kétszer meg tudod edzeni akkor szarul csinálod, ha heti kétszer edzed jobban fejlődik, ne menj bukásig mert visszavet a fejlődésben, el kell menni bukásig mert különben nem kapja meg a szükséges terhelést, stb.
Van egy szint aminél nem érdemes mélyebben belemenni a témába mert beleőrülsz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1165) BÁ Nutrition válasza Ijk (#1164) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak gondoltam felvetem :)
legalább volt pár hsz on is véletlenül :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1166) Dani82 válasza BÁ Nutrition (#1161) üzenetére


Dani82
senior tag

Igen ezt én is néztem miért szar. Szerintem a többség egy izmot 1 héten egyszer edz meg.
Volt még az is kritika a cikkben, hogy csináljunk minden edzésen más gyakrolatot és akkor nem fogunk fejlodni. Ezt se ertem, én pl. minden edzésen berakok valamit ad hoc jelleggel. Az alapok, felhúzások,nyomások, húzodszkodás fixek stb, csak berakok mindig valami mást.
Na mind1, a komment volt a lényeg nem a cikk

[ Szerkesztve ]

(#1167) JackFeryll válasza BÁ Nutrition (#1161) üzenetére


JackFeryll
őstag

Abszolút jó a heti 1 edzés/izomcsoport.
Az enyém is így néz ki kb:
mell
hát
pihenő
kar
váll csuklya
láb vádli
pihenő
+3x van has is
Az edzések meg olyan intenzívek amire csak képes vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1168) BÁ Nutrition válasza JackFeryll (#1167) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én mondjuk mostonában platóztam edzésen.
de lehet csak annak köszönhető hogy macikos nem tudott küldeni ízesített fehérjét csak a xarabbikat. én meg mindig azzal vittem be a creatint, külön meg nem szoktam ezé elmarad sokszor..
s mivel így visszaesett a bevitelem a 20-30%ra így vissza is estem.
legalább kideült hogy mennyi crea kell legalább :) ill hogy nem volt sok amit előtte toltam.. mert ha feleslegesbe ment volna akkor nem lenne változás.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1169) Radnix


Radnix
senior tag

JackFeryll:

Én a minden izomcsoportot kétszer jó edzeni hetente elvekben hiszek, sajnos sose leszünk jóban :(

Intenzív alatt mit értesz? bukásig végzed az összes gyakorlatot, esetleg kevés pihenő? erőltetett ismétlések? vetkőzősorozatok minden szettben? Hasat 3szor, vádlit egyszer? :F

[ Szerkesztve ]

(#1170) Tipo16V válasza spammer (#1162) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

veleszuletett szivbetegseg nyirta ki, amugyis kifingott volna, de ha mar igy benne vagyunk, mibol gondolod hogy narkozott?

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1171) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#1161) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"heti 1 edzés izomcsoportonként xar?
nekem a mellem 5 napig szét van szabva.. eszembóe nem jut edzeni rá hamarabb 1 hétnél"

Én most kis kombinációban csinálom, hétfőn van a nagy mell, csüt. meg a kis mell nap, csüt még fáj a mellem, szóval csak kis súlyos nyomás/magas ism. szám és tárogatások, áthúzás, ilyesmi van. Hétfő az nagysúlyos, piramisos edzés, leginkább nyomásokkal.

Mondjuk lehet majd a csüt edzést kiveszem, mert úgy érzem hátráltat a hétfőiben :F Nekem is 5 nap a mell :K

(#1172) Jojo5


Jojo5
őstag

az se rossz, hogy holnap akartam havi bérletet venni, de aztán lehet, hogy mégse veszek mivel a Lufthansa december 22-31 között dolgozásosdi lehetőséget ajánlana(8-12 órában)(ami nem kötelező, de ha nem megy valaki akkor kb megjegyzik ki nem volt...) persze nettó 500-as diák órabérért, hogy megérje nekik... :((( :DDD :W

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1173) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#1171) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez a titka a fekvenyomó bajnoki címek sorának, vagy van más is? :B
privibe is jöhet, ne titkolózzá :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1174) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#1173) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ennyi a titok, meg a sok ml :K :D ;]

(#1175) spammer válasza Tipo16V (#1170) üzenetére


spammer
veterán

Elég ránézni :D ;]

Mindegy, ne menjünk bele... ha meg szívbetegség mellett tolta magába a cuccot, akkor pláne hülye volt...

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1176) Dani82 válasza JackFeryll (#1167) üzenetére


Dani82
senior tag

Pont így edzek én is. A pihenőnapokon vagy aerob vagy HIIT, mikor mihez van kedvem.
Mondjuk nem is fejlődök semmit, de nem is ezért vagyunk itt ;]

(#1177) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Ecsém milyen kíváncsiak vagytok, hamar meg fogtok öregedni :D Egy hét alatt nem kapok ennyi privit :DDD

(#1178) Tipo16V válasza spammer (#1175) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

de elvileg nemtudtak hogy van neki, de ennyire nem vagom a dolgokat meg azt sem hogy pontosab milyen veleszuletett betegsege volt. na mindegy

nekem is van, tuti ez visz majd el:D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1179) Sotho válasza God Vazzeg (#1177) üzenetére


Sotho
őstag

Küldték az adatokat? :D

(#1180) God Vazzeg válasza Sotho (#1179) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindenki az én adataimra kíváncsi inkább :D De úgyse publikus, szóval.. :))

(#1181) spammer válasza Tipo16V (#1178) üzenetére


spammer
veterán

Ha nekiállnék keményen kokszolni, az lenne az első, hogy elmegyek előtte egy full extrás kivizsgálásra, nem ész nélkül tömném a cuccot, oszt majd lesz valami. Biztos meghalt volna így is úgyis, mint minden ember, csak nem mindegy, mikor :) Na mindegy, tényleg felesleges témázni róla, mert én sem ismerem annyira, meg nem is érdekel :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1182) BÁ Nutrition válasza spammer (#1181) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

és hova? vagy kihez?
bemész az átlag orvoshoz csókolom kivizsgáltatnám magam mert nyomok 400 mg decát aztá hogy lehet-e..
ő meg lehet elmeorvoshoz küld :U
vagy ha megjönnek az adatok küldenéd R2nek aki kielemezné és ellátna tanácsokkal?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1183) Ijk válasza BÁ Nutrition (#1182) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja a házidokihoz, akik szerint még a táplálékiegészítők is rettenetesen károsak. :DDD

Habár szerintem itthon is találni jó edzőt, aki ellát tiszta anyaggal és az edzéseken a szart is kihajtja belőled. Jó kezek alatt kémiával csodákat lehet tenni, minden csak pénz és kapcsolat kérdése. ;]

spammer: Azért ezekre a "tesztekre" ne nagyon hagyatkozz. Amikor 18 éves koromban felírták a roaccutant, elküldött előtte a bőrgyógyász vérvételre, aztán éppen csak rápillantott a leletre. Ezek körülbelül arra jók hogy elmondhassa az orvos hogy ha baj van hogy ő rendeltetésszerűen járt el. Beteg emberekre nincs rendes kapacitás és infrastruktúra, nemhogy a koxosokkal foglalkozni. Esetleg magán úton, jó pénzért.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1184) spammer válasza BÁ Nutrition (#1182) üzenetére


spammer
veterán

El lehet menni teljes kivizsgálásra, nem kell hozzá nagy tudomány: vérvétel, hormonszint mérés, terheléses teszt és stb... Ha normális orvoshoz mész, akár még meg is dumálhatod vele, hogy miért küldjön el ide-oda... Vagy elmész magánklinikára... Mi olyan hihetetlen ebben? :F

szerk: egyébként meg a Zyzzes témára írtam: mivel egy szívbetegséget ki lehet mutatni, talán ha kivizsgáltatta volna magát, lehet nem hót vóna meg (idő előtt).

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1185) Ijk válasza spammer (#1184) üzenetére


Ijk
nagyúr

Dehogy tudják kimutatni. Profi sportolók halnak meg a dopping miatt, pedig komplett orvosi stáb foglalkozik velük. Nyomorult gyerek akkor nem halt volna meg ha naturálban nyomja, isten tudja mennyi cuccot magába tolt kábítószeres körettel, a szíve meg nem bírta.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1186) spammer válasza Ijk (#1185) üzenetére


spammer
veterán

Arra gondoltam, hogy ha kokszolás (+narkó stb...) előtt megtudta volna, hogy baj van a szívével (vagy más egyéb életveszélyes nyűgje van), akkor talán nem csinálta volna (vagy nem annyira durván...) Dehogynem.... valószínűleg tudta, hogy mit kockáztat...

Mindegy, részemről a Zyzz téma lezárva, nem ér annyit, hogy ilyen későn koptassam miatta a billentyűket. :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1187) JackFeryll válasza Radnix (#1169) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nincs ezzel baj. Régebben népszerű volt a 2x edzés.
Nincs tuti recept. Olyan van, hogy éppen mi a népszerű, illetve mi a népszerű a testépítők körében. Mondjuk ez nekünk naturáloknak nem feltétlen szempont, mivel sehol nem vagyunk regenerálódásban hozzájuk képest.
Én nem tudnék kétszer ugyanilyen intenzitással edzeni. (főleg mellet,hátat,lábat)
A vádlim viszonylag jó, illetve jól fejlődik nem érzem szükségét többször edzeni főleg, hogy most domboldalon lakom és 103 kilósan időnként így is érzem a fel-le mászkálás után, de egyébként igazad van lehetne többször edzeni makacs izom a hassal egyetemben.

// Más téma. Én még sehol nem vagyok ahhoz, hogy versenyezzek, de én se mernék koxolni orvos nélkül. Főleg komolyab dolgokat, na meg növizni. Nem is lehet ezt kvázi biztonságosan csinálni pénz nélkül. Nincs labor amivel leellenőriztesd, hogy mit kaptál igazából. Nincs orvosi stáb mögötted, hogy legyen valami visszacsatolás a szer hatásairól. Azt veszed észre, hogy lelőtted a tesztó termelésed annak ellenére, hogy levezetted rendesen és akkor ez még nem a legdurvább eset.

[ Szerkesztve ]

(#1188) cekkk válasza spammer (#1162) üzenetére


cekkk
veterán

Tisztában vagyok vele. De végül is ez is tekinthető spontán kinyírásnak, csak kicsit hosszabb folyamat volt :(((

(#1189) God Vazzeg válasza spammer (#1184) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Magánklinika, de amúgy nagyon el vagy tévedve, háziorvos pl nem is kérhet hormon vizsgálatot, hanem beutalnak szakorvoshoz, és majd az kér.. De alapból ha meghallja bárki orvos hogy miért akarod, elküld a vérbe.. :K

(#1190) God Vazzeg válasza JackFeryll (#1187) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"Azt veszed észre, hogy lelőtted a tesztó termelésed annak ellenére, hogy levezetted rendesen és akkor ez még nem a legdurvább eset."

Húúú, és akkor mind meghalunk? :DDD Ezt gyorsan észreveszed mivel cerka=0, gyorsan elmész a gyógyszertárba, veszel egy terhességi tesztet, ha nem vagy terhes, akkor kuka a hcg. Veszel másikat, és megígéred a dílernek ha most se leszel terhes, akkor megb@szod az anyját a ravatalon. Ha ezután se, keresel másik dílert (mivel ezt agyonverted :D ) és veszel jó hcg-t végre.

(#1191) Sotho válasza God Vazzeg (#1190) üzenetére


Sotho
őstag

Akkor mindent értek. :D [link]

(#1192) Yeffy válasza God Vazzeg (#1190) üzenetére


Yeffy
veterán

hogy ért hozzá ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1193) Radnix válasza BÁ Nutrition (#1182) üzenetére


Radnix
senior tag

Háziorvost megkéred és ad beutalót vérvételre, vagy ha nemi hormonokat is akarsz nézetni akkor ad beutalót urulógushoz, mert ő tud adni beutalót olyan vérvételre, aminél nemi hormonokat vizsgálnak.
Egy baj van, hogy általában sokára van időpont urulógusnál...
Ha pedig megvan a lelet akkor biztosan mond valamit az orvos, de sokkal többet nem tud az ember fia csinálni, mint hogy megnézi, hogy az értékek a normális tartományon belül vannak-e.
És igen, elég rossz ötlet lenne megosztani vele a kis gyógyszeres kezelést, mivel valószínűleg hülyének nézne :D Ha ért hozzá akkor meg azért basz le, mert tesztó nélkül nyomod a decát :D

(#1194) God Vazzeg válasza Yeffy (#1192) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Olvastam valahol :D

(#1195) Radnix


Radnix
senior tag

A szemét kaják veszélyesek: [link] :D

(#1196) Woodslave válasza God Vazzeg (#1190) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak a scitec :K :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1197) Yeffy válasza God Vazzeg (#1194) üzenetére


Yeffy
veterán

áhááááá...
nincs több kérdés :DD :R

1195: csórikámnak hogy fájhatott... nekem fájt nézni... :(

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1198) God Vazzeg válasza Woodslave (#1196) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szájtek hcg kell gondolom :K :D

(#1199) spammer válasza God Vazzeg (#1189) üzenetére


spammer
veterán

Ahogy Radnix is írta, kérsz beutalót és ad. Ha igazán normális orvosod van, akit régóta ismersz, akkor el is mondhatod neki, mit akarsz, miért stb. Maximum azt mondja, hogy hülyeség és ne csináld. Ha valaki elszánt (mocsokmisi), akkor úgysem tudja senki lebeszélni róla, hogy kokszoljon, akkor se, ha orvos. Kivéve, ha előtte van egy teljes vizsgálat és ki nem derül valami betegség, amire ha rákokszolna, könnyen ki is nyírhatná magát... Akkor meg már jobb elküldeni egy vizsgálatra és nem hagyni, hogy rizikózzon. De ha nem, akkor még mindig ott a magánklinika: fizetsz és elvégzik a vizsgálatokat. Nem azt mondtam, hogy segítenek kokszolni, de a vizsgálatokat elvégzik előtte, onnantól meg a te dolgod, mit művelsz magaddal.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.