Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Coccolino_O válasza Fred23 (#1042) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mit keres kovsol arcképe ott a bal alsó ficakban? :F ;]

[ Szerkesztve ]

(#1052) kovsol válasza Coccolino_O (#1051) üzenetére


kovsol
titán

figyelem az ilyen pedó macikat mint te

;]

May the Force be with you!

(#1053) God Vazzeg válasza Woodslave (#1050) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Vajon ezek a tanulmányok vizsgálták a ch-val együtt elfogyasztott fehérje felszívódását is? :)

(#1054) shteer válasza Dani82 (#1044) üzenetére


shteer
titán

Sajnos csak a kisebb volt :(

;]

..szerintem jónak tűnik

(#1055) Fred23 válasza Woodslave (#1050) üzenetére


Fred23
nagyúr

Edzés után úgy csináltam, hogy két marék zab pofába, és azt leöntöttem egy púpozott pici adag ilyen fehérjével. Van benne adagonként 1g kreatin is. :DDD Meg egy "csomó" extra glutamin és BCAA.

Coccolino_O: elhomályosította a vakum a teljes monitort szinte, nem látszik egy hozzászólás sem, de kovsol arcképe olyan, mintha Chuck Norrisé lenne. Csináltam egyet a Te hozzászólásaidról is, de sajnos nem látszik semmi... :D

[ Szerkesztve ]

(#1056) Dani82


Dani82
senior tag

december 8.-9.-én NYÍLT NAP A BODYBUILDER GYMBEN, az edzés ingyenes!

Ha még aktuális a topicgyúrás :)

(#1057) cekkk válasza Fred23 (#1055) üzenetére


cekkk
veterán

Egy adag olyan 30 gramm minimum, szóval még mindig tartom, hogy ami beviszel az kevés, nem kell két pofára enni, de edzés után legalább egy fekete kanállal vigyél be, egyébként sok hatása nem lesz, főleg a többi mellékanyagnak, mert azokból eleve kevés van benne, így meg kb semmi :DDD

(#1058) Fred23 válasza cekkk (#1057) üzenetére


Fred23
nagyúr

Lehet, úgy fogom akkor, hogy majdnem teljesen, de mégse teljesen rakom meg a 30g-os kanalat, hiszen bele lehet számolni azt a fehérjét is, amit a zab tartalmaz: ha edzés után az a két marék csak 50g, akkor is az +6g fehérje! Ez komolyan nem mindegy, mert az én kb. 72-73 kilómhoz egy étkezésre ennek elégnek kell lennie.

(#1059) Dani82


Dani82
senior tag

na van itthon 8 tojás, tejföl, rizs. ( Tuc keksz, milka, m&m, raffaello,

Mit készítsek ebből edzés elötti kajának? :D
Illetve maradnia kell pár tojásnak edzés utánra is, mert akkor már lesz csirkém, csak az 1,5 óra amíg megsül, szóval 3-4 tojásnak maradnia kell :D

(#1060) kovsol válasza Dani82 (#1059) üzenetére


kovsol
titán

csinálsz csokis palacsintát :DDD

May the Force be with you!

(#1061) cekkk válasza Fred23 (#1058) üzenetére


cekkk
veterán

Úgy csináld ahogy jól esik ;] :P Edzés után gyors fehérje kellene a zabban meg inkább lassú van szerintem ;)

(#1063) cekkk válasza #10625112 (#1062) üzenetére


cekkk
veterán

198cm magas és 35 kg vagyok,

Te hogy tudsz élni így? ;] :P Szerintem diétázzál :DD Kinek vagy te a másod regje? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1064) Fred23 válasza cekkk (#1061) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ch-ra gondoltál sztem. Arra meg jó a kávé cukorral. Most, hogy tömegelek, megengedtem magamnak a cukros kávét is. Bár jobb lenne, ha nagyon lassan tudnék tömegelni. Csak ezt én még nem tapasztaltam ki, még alakul, hogy hogyan fogom és hogyan érdemes csinálnom. Hülyeség lenne nagyon gyorsan menni súlyban felfelé, mert több lenne a zsír, mint az izom. Ha igyekszem a földön maradni, nem hinném, hogy fél év alatt 1, de maximum 2 kilónál több izmot szedhetnék fel. Van, aki képes lehet rá, de én sztem nem. Tehát minek is egyek sokat, minek tömegeljek nagyon, ha fél év alatt a felszedett izom úgysem lesz több 1-2 kilónál?! Ki szedett fel itt eddig valóban sok izmot fél év alatt úgy, hogy már volt legalább 2 év gyúrós / fegyencedzős múltja? Szerintem 2 év után már nincs értelme őrülten tömegelni, hacsak nem vagy genetikai csoda; érdemesebb lassítani.

(#1065) cekkk válasza Fred23 (#1064) üzenetére


cekkk
veterán

Most mi van? Van lassú felszívódású fehérje meg gyors edzés után gyors kell, estére meg inkább javasolt a lassú. :B De valaki hülyézzen már le, ha nem így van :D

(#1066) spammer válasza Fred23 (#1064) üzenetére


spammer
veterán

Testkompozíció(s étrend) a te barátod.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1067) adam_


adam_
senior tag

Boldog Mikit! :)

Remélem nem Danabolt kértetek a csizmácskátokba. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1068) Yeffy válasza adam_ (#1067) üzenetére


Yeffy
veterán

nem, methylt...
:)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1069) Fred23 válasza cekkk (#1065) üzenetére


Fred23
nagyúr

Igen, ez is igaz, de én azt hittem, Te a zab-ch-t kifogásolod! ;)

Igen, a testkompozíciós étrend lesz a barátom, de még ez sem körvonalazódott, a tömegelés elején vagyok. Lehet, leangains lesz kombinálva alacsony, de tömegelős kalórián, viszont mióta tömegelek, elkezdtem reggelizni, szóval ez így már nem szabályos leangains. De lehet, visszatérek rá, még nem tudom. Ha lassan jön a tömeg, nem, ha megugrik, vissza a leangains-re.

(#1070) Woodslave válasza God Vazzeg (#1053) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van olyan is :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1071) cekkk válasza Fred23 (#1069) üzenetére


cekkk
veterán

A zabban lévő fehérje lassú arra írtam :D

(#1072) Woodslave válasza cekkk (#1065) üzenetére


Woodslave
nagyúr

komolyan a zabban lévő lassú felszívódású fehérjén problémázol? :Y ;] :D

amúgy van olyan aki szerint a lassú-gyors fehérje kombináció a tuti edzés után (vmi hidrolizátum meg kazerin. ) nem várjatok magyarázatot tőlem :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1074) Fred23 válasza cekkk (#1071) üzenetére


Fred23
nagyúr

Akkor viszont mehetne is a hülyézés, mert a turmix mellett a zab lassú fehérjéje nem számít! :D De tudom, csak belém akartál kötni! :U ;]

(#1075) Woodslave válasza #10625112 (#1073) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R köszönjük, hogy jelenléteddel emeled a topic színvonalát.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1076) cekkk válasza Woodslave (#1072) üzenetére


cekkk
veterán

Van mindenre tanulmány :D :DDD
De nem úgy a jó ha edzés után megiszod a turmixot majd pedig egy jó kiadósat kajálsz 30-60 perc múlva amibe ott lesz a lassú fehérje is? :B Mondjuk nekem mindegy, szar az étrendem így nem pofázok bele :D

(#1077) God Vazzeg válasza #10625112 (#1062) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Vicces vagy BÁ :D ;]

(#1078) God Vazzeg válasza Woodslave (#1070) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Olvastam olyat is hogy kevesebb kell, meg olyat is hogy az inzulin miatt több hasznosul :D Te melyiket ismered? :DDD ;]

(#1080) Woodslave válasza God Vazzeg (#1078) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én olvastam olyat, hogy az izmok inzulin érzéketlenek edzés után. :K ;] :D

tök mindegy, mivel mire hazaérek, már a család vacsorázik, (kb 10 perccel az edzés vége után már kajálok) ezért már nem iszom fehérjét, csak kajálás után 1-2 órával, ha nem volt elég a hús, vagy éhes maradtam (nem, nem leszek antiszociális és családi vacsora helyett nem választom a fehérjét :D )

Amúgy a legújabb szakértői álláspont szerint az összkalória és össz tápanyag mennyiség a lényeg, nem az időzítés. Ettől függetlenül ha már zabálni kell akkor én azt edzés utánra teszem...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1081) spammer


spammer
veterán

OFF

Zámbó Krisztián kigyúrta magát! Ja nem, ez most más:

Mondd mondd mondd mondd, mondd ez hogy lett sztár? [link]

:D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1082) Woodslave válasza cekkk (#1076) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja, ez sztem is az arany középút :K nagyot nem hibázol vele

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1083) cekkk válasza Woodslave (#1082) üzenetére


cekkk
veterán

Én próbálom élvezettel csinálni, ha nem úgy menne megette volna a fene. De legalább lefogytam volna, és izmos lennék :)) ;]
De a lényeg, hogy ne görcsöljünk rajta, nem tudom mennyire számít ez a mi szintünkön, gondolom a koksz bajnokoknál nagyon is, de hogy nálunk mennyire azt nem tudom, biztos sokat, de lehet kevesebbet mint sok táplálékkiegészítős cég elakar hitetni velünk :B

[ Szerkesztve ]

(#1084) Mikuland


Mikuland
tag

Még jó, hogy az öreggel egy a névnapunk...
Edzés után lassú gumimacis betöltés várható. :DDD

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#1085) macikos válasza Mikuland (#1084) üzenetére


macikos
addikt

[ Szerkesztve ]

(#1086) Ijk válasza Fred23 (#1074) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerinted mennyi fehérje van egy marék zabban?
Hihetetlen hogy egyesek milyen picsa dolgokon rugóznak. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1087) Mikuland


Mikuland
tag

Beszéltem az öreggel és azt mondta amiért rendesen gyúrtok és az adatokat is időben külditek... ;] ezzel a kis tesztófokozóval ajándékoz meg titeket!
Tessék termelni!

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#1088) kovsol válasza Ijk (#1086) üzenetére


kovsol
titán

egy marék zabban egy tized marék fehérje van ? :D
eleve van aki számolja a zab fehérje tartalmát ?

(#1087) Mikuland Like :))

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1089) Woodslave válasza kovsol (#1088) üzenetére


Woodslave
nagyúr

eleve van itt aki számolja a fehérjét? :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1090) Ijk válasza Woodslave (#1089) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért, te nem számolod?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1091) God Vazzeg válasza Woodslave (#1089) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:N :Y :D

(#1092) Woodslave válasza Ijk (#1090) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:o :B

tudom nem viszem így semmire :O :D :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1093) Fred23 válasza Ijk (#1086) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én számolok a zabbal is, meg másokkal is a napi fehérjém kiszámolásánál. Pl. egy nagy adag kelkáposztafôzelék lehet 20g fehérje is. Fél liter tejjel tökéletes gyúrós kaja sztem szegényebb embereknek. Egy marék zab 3-4g fehérje, két marék így 6-8g. Számolok ezzel is. Most az érdekelne legjobban - tanulmány nincs a témában? -, hogy izmosodási szempontból mi a jobb: az 1RM-es gyakszik nagyon kevés ismétléssel, vagy 80-85%-osak több ismétléssel, s relatív erôre hogyan hat egyik és másik. Nagyon kimerítenek idegileg az edzéseim, hulla vagyok utánuk, de félek, h elgyengülnék, ha könnyítenék. :S

(#1094) JackFeryll válasza Fred23 (#1058) üzenetére


JackFeryll
őstag

Én mindenhol azzal szoktam találkozni, hogy edzés után kéne tskg/2 g fehérje. Ehhez még hozzá kell adni azt is, hogy nincs 100%-os fehérje és nyilván többet kell rakni, hogy tisztán meglegyen a tskg/2.

(#1095) Fred23 válasza JackFeryll (#1094) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ezt eddig senkitôl se hallottam még, de akár igaz is lehet. Tegnap csináltam mindkét karra 5 db egykezes húzódzkodást egyenként, kétperces pihenôkkel, és ettôl padlón vagyok még most is agyilag, kiégettnek érzem magam fullra. De: a c-vitamin talán még segíthet, be is veszek 2g-t.

[ Szerkesztve ]

(#1096) Woodslave válasza Fred23 (#1093) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mivel nem vagy túl izmos, ezért az amit pont nem csinálsz :K :D

amúgy a powerbuilder.hu közvetíti most néhány amerikai guru álláspontját, akik szerint a 5-ös ismétlésszámok, az erő növelése stb a célravezető naturáloknak, másrészről meg az izomfeszülési idő, fáradság és volumen ami a testépítő jellegű izomzatot építi (ami nem azt jelenti, hogy úgy fog bárki kinézni mint egy testépítő :D )

ha neked az kell hogy egy kézzel tudjál húzódzkodni 2 perces pihenővel, az nem izomépítő jellegű edzés ebben biztos vagyok

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1097) JackFeryll válasza Fred23 (#1095) üzenetére


JackFeryll
őstag

Amúgy az nem gyilkolja agyon az ízületeid ?

(#1098) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#1077) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1099) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#1096) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mármint a testépítő szempontból is 5ös ismétlést mondanak csagy csak erőre?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1100) Fred23 válasza Woodslave (#1096) üzenetére


Fred23
nagyúr

Pedig biztosan építi is az izomzatot, max. nem annyira, mint egy más módszer. Viszont nekem kell ez a fajta -nagy mértékű relatív erőt adó- módszer, ugyanakkor hiú vagyok, és egy minimális gyúrós formát is szeretnék, olyan strandfazont. A parkour inkább az én sportom, mint a kondi, de a kondis kinézet kicsivel jobban tetszik. :) Mondjuk vannak parkouros srácok elég jó izomzattal; olyat szeretnék én is csinálni.

JackFeryll: nálam nincs ezzel baj, de másnál talán van. Én mondjuk nagyon zsírpárti vagyok, lehet, ettől is működnek jobban, van kenésük. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.