Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164242) rwin5


rwin5
őstag

tudom, hogy senkit nem érdekel, így megszólítással kezdem, hogy ne legyen ciki ;] ;]

Kedves Naplóm!

Nem vagyok valami nagy pózolós, de ma kisgatyában betoltam egyet a folyosó tükörnek, hát elszörnyedtem, olyan a hasam, mint a növis gyúrósoknak, csak nekem mellé nincs 60as karom.

Az elmúlt 2-3 hétben, mióta bezárt a munkahelyi büfé is a vírus miatt azt eszek amit épp meglátok a pékségben: virslis kifli, lekváros croissant, csoki, előre csomagolt szendvics, üdítő stb

Visszaszoktam az energiaitalra is, pedig legnagyobb atyafiként szidtam mindenkit a topicban aki tolja :DDD de egyszerűen nem tudok mástól felébredni reggelente, de sokat dob a ch is, úgyhogy nem cukormenteset iszok. Az energiaüdítő tuti marad, de azon kívül semmi cukros üdítőt nem akarok tolni, bár ez szokott a legkönnyebben menni. A ch kell az agyamnak a melóban, de próbálom a csokikat is elengedni.

péntekre még rendeltem egy csomó kaját efoodon, persze nem diétásat, úgyhogy szombattól megreformálom a kaját

Ma már az első lépést megtettem, akciós volt a joghurt, de néztem, hogy 400 grammban majdnem 50g szénhidrát, úgyhogy visszatettem és vettem helyette egy tábla csokoládét :P
Héten volt home officeban burger king is, pedig nem vagyok valami fast foodos.

Szombaton megyek gyúrni, nem olvastam a fejleményeket, csak amiket HussarF írt, hogy lehet menni, szóval ha megbüntetnének, akkor megy privát üziben a csekk

Mukucs a képen megakadt a szemem, a keret királyul néz ki, így tovább, szerintem az otthoni terem ha tényleg akarja az ember, olyan mint a tetoválás, 1x lesz valamid utána egyre többet akarsz, jó egészséget hozzá

szia naplóm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.