Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102949) Apollyon válasza Zola007 (#102947) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hmm lehet.
Tavaly volt üzemorvos melóban, azt mondták a vérnyomásom teljesen jó. Abban az évben három hónapig egyáltalán nem ittam kávét. Rágugliztam, de nem igazán sikerült kihámozni mi ez az oxigéntenzió ebben az esetben.

Hogy kimerült lennék-e nem tudom. Simán alszom 7-8 órákat, hétköznap is. Inkább álomkóros vagyok, sokat ásítozom (irodai munka, de itthon is van ilyen gondom), ezért kezdtem el szedni ginzenget meg gingko bilobát, meg kis guaranát is, hogy ezekkel teljesen elhagyhassam a kávét de délután ne akarjak bealudni. Meg ha túl sok kávét ittam az se volt ám jó.

Alacsony vérnyomás meg azért érdekes, mert nálunk a családban magas vérnyomás probléma van... Amúgy mindent úgy csinálok és úgy eszem amit és ahogy egy évvel ezelőtt is, tehát kb semmi nem változott azóta. Ezért sem értem ezt a dolgot.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.