Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41451)



addikt

Topic csendes olvasója vagyok jó pár éve, szóval bocs, hogy csak így beledumálok, de hátha a törzsgárdának is megtetszik az ötlet.
Szóval nem lenne jó egy külön futócuccos topic? Ott ki lehetne beszélni, hogy ki milyen órát, pántot, cipőt és csősálat vegyen, hol vannak akciók és melyik a legpontosabb gps.
Ez a topic pedig megmaradna csak a futásnak. Edzés és versenybeszámolók, gratulációk, kaja és edzés tanácsok.

Most kicsit olyan érzésem van, mintha két külön téma futna párhuzamosan egymás mellett, eléggé széttördelt és nehezen követhető. Letisztultabb lenne külön választva, legalábbis számomra. De persze csak egy ötlet. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#41452) emvy válasza (#41451) üzenetére


emvy
nagyúr

Szerintem nem vagyunk annyian itt, hogy ez zavaro legyen.

while (!sleep) sheep++;

(#41453) titetoyz válasza ígyvanferi (#41449) üzenetére


titetoyz
tag

nekem az M430 igazán bejött, az akku kb 5-6 órát bír, ha ez elég akkor szerintem jó vétel. egyszerű, letisztult, pontos. csuklós mérés nem az igazi, de pánttal király kis óra. edzésre/nyújtásra/erősítésre meg ott a csuklós pulzusmérés. ha lekuponozod tudsz faragni belőle pár ezrest még, szerintem megéri.

(#41454) tomcica válasza (#41451) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Szerintem is belefer ez egy topikba,ahogy hul az ido evenkent jon a : miben fussak ha fazom,illetve ket nap mulva ceges futasom lesz,de egesz evben nem futottam hogyan eddzek stb. kerdesek ;] mar el sem erin az ingerkuszobomet :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41455) Vertigo18 válasza tomcica (#41454) üzenetére


Vertigo18
addikt

+1

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#41456) itouchfan


itouchfan
senior tag

Sziasztok! van aki nem örül neki tudom, de egy utolsó kérdés erejéig visszatérnek a múltkori óra - pánt - bringás computer eszmefuttatásomra.
Egy decás olcsó óra, ami elvileg nem kódolt tehát működne egy jobb pánttal is (pl.: Polar H10), miben lehet bukó? Az övet az év nagyrészében bringás computerrel használnám. Az óra futásnál/benti edzésnél a pulzus éló követésére kéne semmi másra, magyarul a szerepe nálam egy karra rögzített kijelző lenne.
Tehát az az egyetlen kérdés ebben az esetben, hogy nem veszti-e el a jelet ugye?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#41457) ígyvanferi válasza titetoyz (#41453) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na, a vívoactive-ról már le is beszéltem magam, mert e szerint [link] a GPS- e nem túl pontos. Az okos funkciókra meg nem igazán van szükségem.

(#41458) Zoty4 válasza ígyvanferi (#41457) üzenetére


Zoty4
őstag

Ez alapjan a garminrol is lebeszelheted magad, de nem mai darabok szerepelnek benne

(#41459) zaskar válasza ígyvanferi (#41457) üzenetére


zaskar
senior tag

A Vivoactive HR is a lista végén kullog pontosságban, aztán amikor a múltkor teszteltem azonos útvonalon együtt egy Forerunner 935-el meg egy Forerunner 310XT-vel, a három közül a legpontosabban követte az útvonalat a térképen...

(#41460) norby_42 válasza tomcica (#41454) üzenetére


norby_42
aktív tag

Szerintem ezek jó kontrasztot adnak a hogyan szántottam fel a határt 20x1000 méteren fel óra alatt beszámolóknak 😜

Eat pasta, run fasta

(#41461) tomcica válasza norby_42 (#41460) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az atlag jo lesz,mi?! :DDD (amugy csak 18db volt,ott esett szet a rendszer,majd marciusban elovesszuk a temat ujra,elezunk,par felvezeto/formabarazo verseny aprilis es johet majus UB)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41462) parandroid válasza tomcica (#41461) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igazítsd szezonálisra, télen tolj egy teherautó elejére szerelhető hótolólapátot! ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41463) tomcica válasza parandroid (#41462) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Most azt hiszed,h a huzas melle nem eszolok a kontra izmokon,ugye ?! ;) egy bormuvessel akarok 2 ovet csinaltatni,amelyek szelesebbek picit,mint a mostani (kb 5-6cm legyen) belso reszen filc v valami puhabb.Valamint negy kampo elol,hatl,jobb,bal igy tudnank parosan csinalni olyan futast,h az elso huz,a hatso pedig fekezve fut.Pont,mint ahogy az.emelkedo/lejto mukodteti az.izmokat.A jobb/bal kampo pedig barmilyen mas eszkoz huzasara lesz,ki tudja miket huzunk meg vele. Ez a terv.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41464) parandroid válasza tomcica (#41463) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenkinek a saját perverziói. :DDD

Én lassan talán megint elkezdek futni, bár esténként még mindig felmegy a lázam, de szerencsére napról napra kevésbé. Szóval ha jövő héten rápróbálok, asszem semmi egyedi gyártású szexuális segédeszközre nem lesz szükségem, hogy kicsináljam magam 8 km-en 6:30-as pace-szel. :O

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41465) inf3rno válasza ígyvanferi (#41457) üzenetére


inf3rno
nagyúr

A Garmin sosem volt pontos ezeken a teszteken.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41466) ígyvanferi válasza Zoty4 (#41458) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Már mint a Polarról? Az egész jól szerepelt itt.

(#41459) zaskar: akkor végképp nem tudok dönteni. Marad a stopper. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41467) bandus


bandus
veterán

sokan szenvednek a tali bőnye miatt, itt egy jó videó, ami segíthet a megelőzsben, regenerálódásban: https://www.youtube.com/watch?v=72p58Iy6u7M&t=476s

cserébe van valakinek egy videogyűjteménye futóiskolai gyakorlatokról? ma pályán toldnék egy laza edzést, és sánnék erre is 20-30 percet. köszi!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41468) b.kov válasza inf3rno (#41418) üzenetére


b.kov
senior tag

Nekem is szedtek bölcsességfogat, ugyanis fekve nőttek, és nyomták az egész fogsorom. Mind a négyet kiműtötték, ínyt is felvágták - mindent, amit el lehet képzelni. :D A műtét is teljesen elviselhető, nem igazán lehet érezni az egészből semmit. Ráadásul utána nagyon gyorsan be is gyógyult, másnapra már szinte nem is éreztem az egészből semmit. Szájsebészeten szedték ki, lehet oda lenne érdemes elmenni. Az orvosokat inkább nem mondanám, mert annyira nem voltam megelégedve velük, hogy másnak is ajánlanám.

(#41469) Zoty4 válasza ígyvanferi (#41466) üzenetére


Zoty4
őstag

nincs rossz döntés, egy teszt az csak egy teszt. E teszt alapján csak v800-at szabadna venni, mégis sokan vesznek suuntot, garmint és más polár órákat.

(#41470) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok!

Futócipőket nem láttatok valamerre jóáron? Márka nem számít, stabil kellene. Amik eddig voltak/vannak:
asics GT-2000: Lábálláson azt mondták ez sok, nem pronálok ennyire. Érzetre nem volt rossz. 1000km-nél minkét cipő belső oldala ki van szakadva, tartóságra nem jött be.
Adidas Supernova Sequence Boost 7 és 9: Ezek voltak a kedvenc cipőim! 1200 meg 1300 felett járnak. Csillapítás már semmi, talp kopott, felsőrész szinte hibátlan.
Nike Air Zoom Odyssey 2: 12mm-es drop nagyon nem jött be, sok. 250km-nél jár, tötyögni jó lesz.
New Balance 1500 T2: Itteni ajánlásra vettem, tetszik nagyon, pörgős cipő. Még ismerkedünk. :D

Illetve. Télen milyen cipőben gyűjtitek a km-eket? Pl egy Odyssey télre biztos nem az igazi. :D
Eddig bringáztam meg futottam, bringát abbahagytam, csak futás lesz hóban fagyban.

(#41471) parandroid válasza jackbacsi87 (#41470) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is sok kicsit a gt2000, meg a nike structure is, valami támasztás viszont kell, a nike zoom pegasus nekem bevált. Ráadásul télre van shieldes verziója, talp azonos, viszont a felsőrész zártabb, melegebb, vízzáró. Tavaly telet abban toltam, nagyon fasza cucc. Fekete pénteken mindig van leárazás a nike.com-on, azbutóbbi 2 évben én 2-2 pár pegasust vettem olyankor, darabját 55 eur-ért, ingyen szállítással. Ilyenkor kell betárazni egész évre, ilyen áron máskor nincs.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41472) borix válasza bandus (#41467) üzenetére


borix
őstag

A net tele van velük pl [link] ;] de ha még nem bírnád a tempót akkor... [link] [link] [link]

(#41473) inf3rno válasza b.kov (#41468) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én nem számítok egyszerű műtétre, 10 éve gyulladt már, cisztás az állkapocs mindkét oldalt. Magánban fogom megoldani, de zavaros most az egész, dec 4-re bejegyeztek, hogy kiszedik a jobb oldalit, de előtte nem is tudok beszélni a szájsebésszel, januárra meg nem akarom halasztani. Jó lenne, ha altatásban ki tudnák rántani mindkettőt. Ha itt nem megy, akkor keresek mást, biztosan nem fekszek kétszer kés alá, és nem akarom helyi érzéstelenítésben sem csinálni. Az sztk sajnos nem annyira jó itt helyben, legalábbis keresztapám nem volt megelégedve vele, amikor műtötték.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41474) inf3rno válasza Zoty4 (#41469) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Amennyire én tudom van olyan Garmin óra közte, amiből 3 példányt is teszteltek, és mind ugyanolyan rossz lett. Ez alapján úgy tűnik, hogy nem olyan hatalmas a szórás.

Buliban hasznos! =]

(#41475) inf3rno válasza jackbacsi87 (#41470) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Elvileg elég a lúdtalpra odafigyelni, ahhoz podiartos betét kell, a pronálásra felesleges stabil cipőt venni. [link]

Buliban hasznos! =]

(#41476) norby_42 válasza parandroid (#41471) üzenetére


norby_42
aktív tag

Igen, az előző Pega shield-es volt, bár nem is tudtam, rengeteget futottam benne esőben, hóban, nem ázott át egyből. A mostani sima, érzem is benne a cúgot

Eat pasta, run fasta

(#41477) #76500480


#76500480
törölt tag

Sinus tarsi sindrome-ról tud valaki többet? Ez valami csont, lágyrész, ugróizület Képeken valami üreget mutat a sarokcsont felett.

(#41478) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Nem tudom itt, vagy hol érdemes érdeklődnöm futópad témában, de nem találtam jobb topicot ehhez. Kicsit magas vérnyomás miatt kellene mozognom, de én elmenni futni baromi lusta vagyok, kedvem sincs hozzá. Tudom, nem a legjobb hozzáállás. Viszont arra gondoltam, ha lenne otthon futópad, azt valószínűleg használnám. Társasházban lakunk, nem tudom egy futópad zaja (pontosabban maga a lépés okozta zaj, utodes) mennyire hallatszik le vajon. A másik gondom, hogy 187cm vagyok, és eléggé meglepődtem az árakon! 230-ert találtam 135cm-es OMA padot, 280-ert 140cm-es Nordic-ot. Hát jó lenne ha ettől olcsóbban lenne valahol min. ilyen hosszúságú pad, bár nem hiszem hogy erre van esély. Szóval tanácsra, netán konkrét ajánlásra volna szükségem. A cél tényleg csak annyi volna, hogy valamit mozogjak, nem akarok maratont futni, így több százezret költeni. De leesni sem szeretnék egy rövid gépről.

(#41479) titetoyz


titetoyz
tag

hát ha nekem nem lenne kedvem kint a szabadban futni, akkor nem is a benti ingerszegény környezetben kezdenék el futni úgy, hogy még ráköltök 250 ezret.. vegyél akkor inkább egy szobabiciklit, mozogni azon is lehet, olcsóbb is és nem is hangos :F

(#41480) parandroid válasza titetoyz (#41479) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Meg jobban lehet rá teregetni!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41481) dabgergo


dabgergo
őstag

Mai siófoki FM:
Na phuu nagyon fura állapotban voltam a mai FM-on, térdem bírta, de valahogy nem volt kedvem húzni... 7km környékén kezdtem belassulni ami nagyon nagyon furcsa volt, edzésként futottam szinte jobb tízeseket...
De a cél éppen meglett, 3:59-es átlag, szóval rohadtul ki lett centizve. Örülök is meg furcsa is volt. Pálya közepesen volt csak jó, sztem nagyon gáz volt hogy második körnél kerülgetni kellett a lassabbakat.
Picit csalódott is vagyok mert azt hittem 1:23 simán összejön de 1:24:11 lett. Pálya olyan szempontból is rossz h nincs normál célegyenes. Na de nem ezen múlt, sajnos nem voltam jó passzban, hatalmas küzdelem volt.
Legalább marad cél jövőre is :)
Tomcica nagyon köszi az edzésterveket!!!

Ki futott még? Milyen volt?

(FR 935 gpsével elégedett vagyok 21.16-ot mért, viszont mivel nem.tudtam mellkaspántot venni oHR ment és első két kmen hülyeséget mért...)

[ Szerkesztve ]

(#41482) Zoty4 válasza Gabesz87 (#41478) üzenetére


Zoty4
őstag

Nem javaslom, eleg hamar szetmennek az olcsobb (100-200k kozottiek)
ahogy a kollega is irta 250 korul mar lehet kapni jobbat. A komditermekbe millios futogepek vannak es azokat is gyakran kell szervizelni.
250kbol ket evig minden nap lemehetsz egy jobb konditerembe.

(#41483) bajnokpityu válasza Gabesz87 (#41478) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Próbálj ki egyet. Futopadon 8km után abbahagyom, hiaba filmet néztem közbe, volt, h zenét nyomtam, kint meg dupláját lelkesen lenyomom. Es engem rohadtul zavar, hogy teljesen kikesziti az egyensúly érzékelést.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#41484) zaskar válasza dabgergo (#41481) üzenetére


zaskar
senior tag

Gratulálok, lesz az még jobb is, ebben biztos vagyok! Nekem szinte pont ennyi volt a legjobb időm a 2010-es Nike-n (1:24:16). Persze ma ez már csak szép emlék:)

(#41485) Agony válasza dabgergo (#41481) üzenetére


Agony
aktív tag

Gratula, szép idő! :C

Start with a whisper, end with a scream!

(#41486) emvy válasza dabgergo (#41481) üzenetére


emvy
nagyúr

Gratulalok, 1:24 az szuper.

while (!sleep) sheep++;

(#41487) dabgergo


dabgergo
őstag

Köszi! :)

(#41488) Chuck Norris válasza dabgergo (#41481) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Gratulálok én is, nagyon szép eredmény

Vettem fülhallgatót, mert idén már kettő is tönkrement nálam, ezt: [link] Le lehet kuponozni 10e alá.
Ma voltam vele futni, a pöckök és a memóriahabos szivacs nagyon jól tartja a fülben, viszonylag jó hangja is van, telefonálni is jól tudtam vele és nincs kábelzaj, szóval ajánlom.

(#41489) válasza Gabesz87 (#41478) üzenetére



addikt

Sztem otthonra erdemesebb egy ellipszistrenert venni. Joval olcsobban tudsz venni olyat, ami nem esik szet, kisebb helyet is foglal es halkabb is hasznalat kozben. Tv-t nezni is jobb, mert nem razkodik annyira.
Kezdoknek kardiozni tokeletes.
Aztan ha belejottel es 1 ev mulva sem porosodik a sarokban, akkor elgondolkozhatsz hogyan tovabb. Lehet addigra mar lesz is kedved lemenni futni.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#41490) inf3rno válasza Gabesz87 (#41478) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Max használtan tudsz olcsón jót venni. Én a helyedben elmennék egy fitnesz terembe, és kipróbálnám a futópadokat, szoba bicikliket és az evező gépeket. Nem feltétlen a futás, ami bejön neked, és mielőtt súlyos pénzeket adsz ki, jobb biztosan tudni, hogy mi tetszik a legjobban.

Buliban hasznos! =]

(#41491) tomcica válasza dabgergo (#41481) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jol van-jol van,egyik szemed sir,a masik nevet...csinalni kell tovabb :K amit birtal kifutottad,gratula.Elemezd vissza,hogy ralass mi az ami mukodik es mi az amin valtoztatni/finomitani kell.
Pihenj,csinalj egy-ket hetes (ha kell hosszabb) laza periodust,ilyen napi 5-10km jolesokkel,neha kis gyorsito,kis iramjatek,de csak semmi meregetes.Utana dec eleje/kozepetol indulhat is az alapozas.
Ha a FM palyaja es atmoszferaja nem volt jo,legkozelebb tervezz be masikat ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41492) Never79 válasza dabgergo (#41481) üzenetére


Never79
tag

Gratulálok!

Én futottam PB lett, 1:44:06-tal. Nekem jó volt a pálya, hisz ezzel a tempóval még nem kell előzgetni embereket, de abban igazad van, hogy pont 300-400 méterrel a vége előtt még kanyarog, amikor már az ember igazán megtolná. Az FR945 21.19-et mért :) .

(#41493) dabgergo válasza tomcica (#41491) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi!
Egyik gondom h ötletem sincs h mi az ami nem volt jó, mitől voltam rossz passzban, ennyire még sosem készültem tudatosan mint most, étkezére, alvásra és nyújtásra is nagy hangsúlyt fektettem. Mégis nagyon nehezek voltak tegnap a lábaim. Pont az ellenkezőjét vártam...
Általában este/éjjel futok és akkor egy fáradt nap után sokszor jobb passzban futok mint tegnap ami teljes abszurditás.
Ha van ötlet h mi lehetett rossz, nagyon szívesen fogadom, mert jó lenne ezt nem megismételni.

Amúgy nincs decemerben budapesten vagy a közelben FM? Bár tegnap közben úgy éreztem h soha többet nincs kedvem futni ;] most az a gondolatom támadt h amúgy alapvetően jó erőben vagyok és ha a közeljövőben újra megprólhatnám, talán jobban menne.

Never79: gratulálok, király, ügyes vagy!!! Akkor a FR945 is elég pontos, ez jó hír :)

[ Szerkesztve ]

(#41494) tomcica válasza dabgergo (#41493) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nalam ket esetben van ilyen,egy ha tuledzem magam,ketto ha tul sok a piheno (keves a km) a verseny heten.Mindketto hasonlo faradt lab,alacsony energiaszint tunettel van.Azzal,hogy az elobbi pihenessel oldhato meg,az utobbi pedig epp ellenkezoleg.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41495) Agony válasza dabgergo (#41493) üzenetére


Agony
aktív tag

Szegeden december 1-én van félmaraton helyszíni nevezéssel és autópályán kb 1,5 óra:

https://www.facebook.com/events/497735500802091/

Start with a whisper, end with a scream!

(#41496) válasza dabgergo (#41493) üzenetére



addikt

A verseny delelott volt gondolom? Nem lehet, hogy ez az oka? Mert irtad, hogy mindig este edzel.

En is mindig este szoktam es tudom magamrol, hogy delelott egyszeruen nem megy. 1-2 evente megprobalom, ha ugy jon ki, de mindig dobbenetesen rosszul megy es esik is, az estehez kepest. Lehet, hogy, nalad is ez van?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#41497) borbelyfer válasza dabgergo (#41493) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

Januar legelején a zúzmara fm :) bár tudom,hogy mar nem december...

(#41498) dabgergo


dabgergo
őstag

Agony: szegedi baromi jó lenne csak sajnos elígérkeztem egy 10km-esre aznap (btw arra kéne is valahogy készülni, teljesen elfelejtettem...).

borbelyfer: na, ez a zúzmara jó ötlet, sztem arra megyek! milyen a pálya? Lehet azért gyorsat futni? Nincs túl sok kanyar meg ilyesmi?

: jaja, lehet h ez is benne van h hozzászoktam az este edzésekhez... majd megpróbálom megfigyelni a mintázatot, igazából életemben ez csak harmadik versenyem, elég tapasztalatlan vagyok, de mostantól tudatosan figyelem h mi hat pozitívan, mi negatívan, hátha rájövök vmi okosságra :)

tomcica: elég fura mert ha őszinte vagyok akkor sztem az utolsó hét meg előtte is ideális volt a terheltség, se túlhajszoltság se túl alacsony terhelés nem volt, még a garmin szerint is "peaking" volt... szóval elég rejtélyes, de nem baj, lesz jobb is és ez egyébként önmagában már motivál :)
dec. 1-jén lesz ez a 10km, addig erre a két hétre milyen edzést javasolsz?

(#41499) borbelyfer válasza dabgergo (#41498) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

Nem voltam még rajta sohasem. Csak a csabai futócsoportban hívtak rá fel a figyelmet...

(#41500) tomcica válasza dabgergo (#41498) üzenetére


tomcica
Topikgazda

2het szintentartas eleg,egy rovid tempo 15-20perc (4:15-4:20) es egy hosszabb konnyu tempo 40-60perc.(4:30-4:35) Egy iramjatek pl 30mp gyors 30mp kozepes 8-10x .Jovo hetvegen egy hosszu laza meg belefer.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41501) 6030D válasza dabgergo (#41493) üzenetére


6030D
Ármester

Vác, dec.1.
futavac.hu
Nem tudok róla semmit, csak hogy itt lesz, meg a bulifutáson voltam kétszer. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#41502) dabgergo válasza borbelyfer (#41499) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi, sajnos azóta körbe érdeklődtem és lebeszéltek a zúzmaráról, elvileg elég rossz a pálya, sár, hó minden, edzésnek persze midnen jó, de én azért nem szeretek fizetni.

Tomcica: köszi! Most kipróbálom hogy milyen az ha nem pihenek komolyabban rá, ennek a versenynek úgy sincs semmi tétje (mondjuk a.többinek se :D ).

6030D: Vác közel van és nem tudtam erről köszi! Sajnos az időpont nem jó, de egyébként milyen a pálya? Útvonalat nem találtam a honlapon.

(#41503) 6030D válasza dabgergo (#41502) üzenetére


6030D
Ármester

Sajnos tényleg nem tudom. Annyit tudok, hogy a főtérről indul, és elvileg a Duna-parton megy végig, oda-vissza, de hogy merre, az jó kérdés. Pár éve még felhozták a Naszályba, de rájöttek, hogy az nem hobbifutóknak van, ezért most lent köröznek. Szint nem sok van benne (ha nem visz el Verőce felé, mert akkor egy hupli van), viszont ha a bringaúton megy, akkor azért vannak úthibák, gyökerek bőven. Esetleg keresd meg a szervezőket, eléggé segítőkészek (nem volt chipes mérésünk a bulifutáson, csak beírták az érkezőket egy lapra, majd utána az email-es kérésemre kikeresték és elküldték, hányadik lettem.)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#41504) Peetta14


Peetta14
tag

mától Lidlben vannak futócuccok (futódzseki, hosszú ujjú, illetve nadrág ffi és női is), egy kabátra beneveztem, 6000 Ft.

UB-ra, illetve esti futásokhoz milyen fejlámpát ajánlanátok, mi világít is, de hordható is? Kínából rendelnék valamit, hátha van bevált valakinek.

(#41505) tomcica válasza Peetta14 (#41504) üzenetére


tomcica
Topikgazda

UB-n ha combos tempo megy akkor legyen 300 lumenes,legalabb a boost uzemmod,kulonben nem eleg.Lassabb iramnal nem erdekes ennyire.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41506) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Én ma végre azt csináltam, amit már három éve biztosan nem: elindítottam a Gps-t és az egész futásom alatt többet rá se néztem az órámra, csak futottam, szaladtam a nagyvilágba!

Irtó jó érzés volt! :B

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#41507) parandroid válasza Vertigo18 (#41506) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én is ezt játszottam ma, el is futottam, de végre jólesett. Megint volt egy hét kihagyásom, úgyhogy hiába ment volna még, befejeztem 8k után, nem akarom megint túlfeszíteni, különösen, ha már a pulzusra nem figyeltem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41508) Chuck Norris válasza Peetta14 (#41504) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Vegyél egy Petzl actik-ot, egyszer kell rá beruházni aztán bármeddig is tart.

(#41509) k5.20 válasza Peetta14 (#41504) üzenetére


k5.20
senior tag

Itthonról, hazai garival:
[Nitecore NU20] vagy a nagyobb [Nitecore NU25]

[ Szerkesztve ]

(#41510) parandroid válasza Chuck Norris (#41508) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én az egyiket eleve akkuval vettem, a másikhoz utólag rendeltem egy core akkut, szerintem érdemes eleve így rendelni (petzl actik core).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41511) Peetta14 válasza k5.20 (#41509) üzenetére


Peetta14
tag

köszi, szimpik

(#41512) Chuck Norris válasza parandroid (#41510) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Aham én is így csináltam volna de ajándékba kaptam. Alzában a core most 10600

[ Szerkesztve ]

(#41513) titetoyz


titetoyz
tag

van egy Asics Gel Venture 6-om 43.5es méretben, kb 300-400km ha van benne. valakinek esetleg második cipőnek pár ezresért..? bocsi ha nagyon off, már nem használom, jobb lenne neki máshol

(#41514) taranis válasza dabgergo (#41481) üzenetére


taranis
addikt

Jé a fene se gondolta hogy van PH-n futós topic. Gratula az 1:24-hez!
Voltam én is siófokon, vasárnap, akkor kicsit kedvezőbb volt az idő. 1:48-at futottam, aminek nagyon örültem, mert idén februárban kezdtem el futni, túlsúly is van, és csak annyi volt a célom, hogy 2 óra alá bemenjek.

colorizer.net

(#41515) tomcica válasza taranis (#41514) üzenetére


tomcica
Topikgazda

pedig rombolunk mar itt egy par eve ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41516) taranis válasza tomcica (#41515) üzenetére


taranis
addikt

El is mentettem most :)

colorizer.net

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.