Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41601) borbelyfer válasza Zoty4 (#41599) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

En tavaly meg tavaly elott is delelott vettem, szoval nem kell kapkodni. Itt nem 1-1 parat adnak szeremcsere akciosan. :)

(#41602) borbelyfer válasza 6030D (#41600) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

Már 35 modellek elojottek 83 eur ha még erre jön a BF akkor ott lesz megint 55eur (remelem pega36ok is kerulnek akcioba)

(#41603) bandus válasza Zoty4 (#41599) üzenetére


bandus
veterán

ezt nem tudom, ezt lehet tudni a nike BF-ről:

Nike Black Friday 2019
Kick the season off right and take advantage of this year’s Nike Black Friday Collection with select clothing, trainers, and gear at discounted prices. Discover new looks and gift ideas for every athlete on your list, beat the crowds and grab items from Nike Running, Jordan, Nike SB and more. Whether you're shopping for yourself or others, add premier clothing and footwear to both your personal collection and gift bag. Browse Black Friday trainers, or shop the men’s, women’s and kids’ collection for signature styles and the seasons best gear.
When Is Nike Black Friday?
Get ready, the Nike Black Friday sale starts on Sunday, November 24, 2019. This year will feature your favourite signature styles, from Air Max to Nike SB, as well as special edition trainers and jerseys. Keep an eye on this page for 2019’s Nike Black Friday drops.
When does the Nike Black Friday sale end?
Nike's Black Friday sale will continue through Cyber Monday.
What are Nike's best Black Friday deals for runners?
Black Friday is the best time to outfit yourself with running gear for the new year. Shop the latest running trainers, with Nike Pegasus or Joyride Black Friday deals, and complete the wardrobe with running shorts, jackets, gilets and shirts at discounted prices.
Looking for the nearest Nike Store?
If you're looking to spend Black Friday 2019 at a Nike Outlet or Factory location, check our store locator for a location near you.

Remélem azért nem móosulnak nagyon a feltételek. én nagyon szerettem az akciós termékekre rákerülő extra 30% discountot. de tavaly ilyenkor már rég akciós volt az aktuális pega széria :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41604) borbelyfer válasza bandus (#41603) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

A női vonalon mar ketto db szin akcios a 36bol, szoval remenykedjunk

(#41605) werszomjas válasza 6030D (#41594) üzenetére


werszomjas
őstag

Ha Budapesten laksz, Biatorbágyon a PremierOuletben van még új Pega 34 sok méretben, ráadásul hétfőtől BF van ott is, -30%. Nem emlékszem sajnos mennyi az alap ára, huszon párezer rémlik.

üdv

(#41606) 6030D válasza werszomjas (#41605) üzenetére


6030D
Ármester

Vác, de az még jó lehet. Köszi az infót. Bár lehet, hogy kipróbálnék most mást, ez az Odyssey jónak tűnik, az Epicnek érdekes a saroknál a talpa (biztos a gördülés miatt, de lén annyira nem tudok futni :B ).

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#41607) inf3rno válasza Idiofil (#41583) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szerintem 5:00 min/km-ig bőven jó a dekás fejlámpa, talán még 4:30-ra is. 6:00min/km körül meg lámpa nélkül futok, persze ismert terepen, ahol tudom, hogy nem fogok megbotlani, max belelépek egy kisebb kátyúba.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41608) inf3rno válasza maltegra (#41587) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Helyes. :-)

Buliban hasznos! =]

(#41609) Never79 válasza taranis (#41598) üzenetére


Never79
tag

Én használok, "normál" esetben max 2 év kb. amíg működnek. Az apró szenzorok a használat során szép lassan megadják magukat. Most kellett nekem is egy újat venni úgy, hogy azért vigyáztam rá. Ha kellenek a plusz adatok, vagy egy komolyabb garmin órád van szerintem érdemes megvenni, különben elég a "sima" pánt.

[ Szerkesztve ]

(#41610) norby_42 válasza Idiofil (#41583) üzenetére


norby_42
aktív tag

Fejlámpa témához. Nekem egy Boruit van az Aliről. Jó, talán egy kicsit nehéz. A legjobb benne az a mód, amikor hadonászva lehet kapcsolni. A másik tippem: munkaruházati boltban vettem ledes téli sapkát. Nincs nagy fénye, de városba pont elég, ahol nincs lámpa, meg észrevesznek az autósok a zebrán.

Eat pasta, run fasta

(#41611) taranis válasza Never79 (#41609) üzenetére


taranis
addikt

Annyira nem komoly, egy Forerunner 245 Music van, csak gondoltam akkor már a pánt is legyen Garmin.

colorizer.net

(#41612) BenQhunria válasza Balup1979 (#41556) üzenetére


BenQhunria
tag

Vertigo18
Köszi a választ.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#41613) Peetta14


Peetta14
tag

A BF a Nike.com-on eléggé hervadt, nem most veszünk futócipőt :(

(#41614) borbelyfer válasza Peetta14 (#41613) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

Haaaat nem, de én még reménykedek, hogy jövőhéten lesz extra 30% akció a már leértékeltekre.

(#41615) parandroid válasza borbelyfer (#41614) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az igazán jó akciók az elmúlt években is konkrétan fekete péntek napján voltak, csak 24-48 óráig.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41616) emiki6


emiki6
veterán

Hátha valakit érdekel:
Csináltam mezítlábas lábbeli fb csoportot, funkciója fórum és piac: [link]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#41617) dabgergo


dabgergo
őstag

Versenyszezon lezárása és az alapozás megkezdése között mennyire fontos hagyni egy hetet kvázi pihenésre (rebooting)?

Alapozás alatt mennyire érdemes a sok lassabb km közé heti egyszer mondjuk temposat is rakni? Olvastam olyat is h alapozás az csak alapozás legyen, meg olyat is h heti egy gyorsabb az kell a szervezetnek.

(#41618) ígyvanferi válasza dabgergo (#41617) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én hallgatnék Tomra: [link]

(#41619) ígyvanferi válasza parandroid (#41615) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Remélem most is így lesz. Mára már legalább feltöltötték a pega 35-ös készletet, mert tegnap még az is elég szegényes volt, méret, meg színügyileg is. Bekerült 4 elég menő szín, amiket nem láttam korábban. Pegasus Turbo is van akciós, ha netán valakinek arra fáj a foga. Ha tényleg lesz még a szokásos 30%-os kedvezmény az akciósokra, 88 euróért eléggé vállalható.

(#41620) dabgergo válasza ígyvanferi (#41618) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi, igen, ez magvan, igazából főleg az érdekel h mennyire fontos ez a restart, miben segít, mennyire baj ha nem hagyok ki ilyen sokat stb.

(#41621) parandroid válasza ígyvanferi (#41619) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az elmúlt két évben én fekete péntekenként mindig 60 eur alatt vettem a pegákat. Remélem, idén is annyi lesz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41622) Zoty4 válasza ígyvanferi (#41619) üzenetére


Zoty4
őstag

a rendes fekete péntek most hétvégén lesz

(#41623) bandus válasza Zoty4 (#41622) üzenetére


bandus
veterán

nekem az a tippem, hogy napról napra egyre több teljesáras terméket áraznak le, aztán majd pénteken ezekre jön még valami extra kedvezmény. azt érdemes lehet megvárni, ha nem kell cipő azonnal.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41624) itouchfan


itouchfan
senior tag

Sziasztok!
Végül egy Decás pulzuspánt lett a befutó (a 12k-s), de egy-két kérdésem felmerült ezzel az övvel kapcsolatban.
1. a telefonon beállítások - bluetooth fül alatt nem tudom összepárosítani ("nem lehet kommunikálni a Decathlon Dual HR eszközzel", "a Decathlon Dual HR elutasította a párosítást") - pedig a követelményeknek megfelel a telefon, le is töltöttem még a Decathlon Utility alkalmazást is ami szerint kompatibilis.
2. az endomondo menüje a beállítások - bluetooth fülbe irányít át tehát ahhoz nem tudom kapcsolni.
3. Strava-hoz tudom, hol kéne párosítani, de ott decas márkát nem ajánl fel, csak más gyártókat így ez is meghal.
4. végül a decathlon coach alkalmazással párosítottam, ma ki is próbáltam, de nem az alap pulzusnál tettem fel hanem egy köredzés után amikor kezdtem volna futni de szerintem félremért és túl magas értékről indított és pontatlan volt végig, ugyanis a végén a nyújtás 10-15 perce alatt se ment 90-95 alá a pulzus, amit nehezen tudok elképzelni. A másik, hogy 3,5 km-t kocogtam futópadon, 5.30-45 tempóval direkt kipróbálás céljából de 165-170 közötti pulzust mért.... 5:10-5:20 tempóval úgy érzem kifutok a világból, pénteken egy barátommal 5.30-as lötyögős tempóval mentünk egy 9 km-t végig kényelmesen, beszélgetve, tehát nehezen tudom elképzelni, hogy a beszélgetős, dumálós tempónál 165+ legyen a pulzusom...

Tehát Deca-s övhasználóktól bármelyik problémára nagyon megköszönném a tanácsokat!!! :R :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#41625) tomcica válasza dabgergo (#41617) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ahogy irtam is,tarts szunetet (foleg h az idegrendszer kicsit kipihenje magat) ez 1-2 hetet jelent,ilyen atmozgato napok,lehet bringa is,vagy mas.
Kell az alapozasnal lokdoso konnyu ritmus,meg repulo gyorsitok is.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41626) dabgergo válasza tomcica (#41625) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi!

itouchfan: először vizezd be, vedd fel és utána próbáld. Ha mobil bluetooth beállításainál nem megy, az fura, nekem ilyen mindig akkor volt ha automatikusan már valami máshoz csatlakozott (pl. órámhoz), ilyenkor onnan le kell választani elsőként.
Strava sajnos már nem támogatja h közvetlen az alkalmazáshoz kapcsold a pántot (elég gáz sztem).

[ Szerkesztve ]

(#41627) itouchfan válasza dabgergo (#41626) üzenetére


itouchfan
senior tag

Úgy csináltam igen, ahogy te is írtad, és ahogy a user manualban van.
A Stravat akkor elengedem.
Jó lesz az a decathlonos app, majd futtatom párhuzamosan a kettőt meg most amíg kinn nem bringázok, úgyis edzőteremben futok vagy otthon görgőzök tehát teljesen megfelelő ha a telefon kijelzője mutatja.

A pontatlan értékekre valami ötlet? Ti mindig nyugalomban helyezitek fel és utána kezdtek el bemelegíteni?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#41628) taranis


taranis
addikt

Azért a pofám leszakad hogy a siófoki félmaratonnál még a digitális fotókért is fizetni kell, nem is keveset. Egy éve futok, és csak 3 versenyen voltam eddig, szóval nem sokat tudok erről, ez ilyen általános dolog lenne?

colorizer.net

(#41629) parandroid válasza taranis (#41628) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

igen, ez ilyen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41630) werszomjas válasza taranis (#41628) üzenetére


werszomjas
őstag

Sajnos igen, BSI versenyeken mindig a futofoto fotóz, és qrva drágán adják a képeket :(((
Mások által szervezett versenyen ingyen közzéteszik.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#41631) inf3rno válasza taranis (#41628) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Van ilyen, engem nem érint, mert általában annyira pocsék fejet vágok közben, hogy jobb is ha nem látja senki. :N

Buliban hasznos! =]

(#41632) ígyvanferi válasza itouchfan (#41627) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Biztos, hogy pontatlan? Mostanában rendszertelenebbül futok, simán fenn marad a pulzus az edzés befejeztével még hosszú percekig 100 fölött is akár. Nincs ebben semmi meglepő. Abban sem, hogy 165-nél még tudsz beszélgetni, ha megvan 195-200 a max.-od.

(#41633) itouchfan válasza ígyvanferi (#41632) üzenetére


itouchfan
senior tag

Azóta gondolkoztam rajta, lehet, hogy igazad van és nem pontatlan. Előtte megcsináltam egy elég intenzív köredzés ami kb egy mikro-intervallnak is megfelelő (30 mp meló-30 mp pihenőidő, aztán 40-20) volt, és annak a végére érzésre is eléggé felment a pulzus szóval valószínüleg utána azért volt már magasabb... majd holnap is kocogok egyet.
Miután még fiatal vagyok, ezért a 200, esetleg a sportmúlt miatt 200+ max pulzus is elképzelhetò úgy meg nem olyan vészes a 165 környéke, bár jobban örülnék ha alacsonyabb lenne. De akkor az alapozós futásokhoz vissza kell venni még egy kicsit a tempóból.

Vagy van ilyen, hogy ideális alapozós pulzus? Max pulzus 60-70%-a az jó, nem?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#41634) ígyvanferi válasza itouchfan (#41633) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mehet nyugodtan a 70% és picit fölötte, nem most kezded a mozgást. Mondjuk ha a 200-at tekintjük elméleti max.-nak, akkor 150 alatt maradj. Én ilyenkor annyit szoktam variálni, hogy kedvtől, pillanatnyi állapottól függően hol a tartomány felső, hol a tartomány alsó értéke körül tartva a pulzust futok.

Na, a csoda karbonrugós maratoncipő is akciós lett a nike shopban, úgyhogy már csak egy kisebb vagyon felét kell leszurkolni érte.

(#41635) dabgergo válasza itouchfan (#41633) üzenetére


dabgergo
őstag

Sztem próbálj meg nagyon egyenletesen futni, hamar kiderül h pontatlan-e a mellkaspánt.
De nekem évekig szuperül működitt a dekás pánt, amikor meg elromlott akkor nagyon világos volt mert random felugrott 180 fölé amikor csak kocogtam stb. szóval az elég látványos.

Aerob alapozáshoz max HR-ed 70-80%-án érdemes elvileg futni.

(#41636) dabgergo


dabgergo
őstag

Megnéztem én is a siófoki képeket, sosem veszem meg őket, sztem is gáz az ára, fura h legalább egy-két kép miért nincs benne az árban, nekem nem ér több ezer Ft-ot.

Mindenesetre ami érdekes h főleg a verseny végefelé de a képek alapján van h a sarkamra érkezem ami meglepett mert azt hittem h ezen már "túl vagyok" főleg 4-es tempónál gyorsabb esetekben. Hogy lehetne ezen javítani?

[ Szerkesztve ]

(#41637) Zoty4 válasza dabgergo (#41636) üzenetére


Zoty4
őstag

érthetetlen tényleg, eladnak pl 100dbot 2000ért, vagy adnának 10000et 500ért. kapzsisztánban sajnos nem így gondolkodnak :(

(#41638) parandroid válasza Zoty4 (#41637) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugaton 4 eur per kép, vagy 35 körül van az összes rólad készült csomagban. Csak hogy legyen hova elhelyezni az árat. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41639) taranis válasza parandroid (#41638) üzenetére


taranis
addikt

Akkor futunk keletre :D

colorizer.net

(#41640) tomcica válasza dabgergo (#41636) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A versenyen max annyit birsz,hogy jobban figyelsz a futoformara,ha faradsz plane.A lepesszam kezd leesni es nyujtja az ember a lepest ilyenkor,na erre oda lehet figyelni kicsit,akkor nem durvul el a helyzet.
Viszony mindenek elott meg edzesen hetente rendszeresen dolgozni kell a futoforman is,emelkedok,futoiskola,lejtok,rovid repulo gyorsitok.Illetve a tempoknal tudatositani foleg a vegen,ha faradsz,hogy minden a helyen van-e.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41641) dabgergo válasza tomcica (#41640) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi! Mi alapján érdemes elkezdeni dolgozni a futóformán? Elég sok YT videót néztem és hasznosak, de hátha van valami konkrét amit tudtok ajánlani. Nyilván futóedzsésre járni a leghasznosabb ahol egy profi edző személyesen foglalkozik veled, de ez nekem most nem biztos h reális.

(#41642) danielsz válasza inf3rno (#41631) üzenetére


danielsz
tag

Szerintem az a fő gáz, hogy az előnézeti képen kb. semmi nem látszik, mert nagyon kicsi, és még az is agyon van vízjelezve. Mondjuk én most megkockáztattam, az egyik képen úgy tűnt, hogy valszeg viszonylag értelmes fejem van, és tényleg. 760 Ft-ot megért, mert kb. az egyik legjobb futós képem lett, az egész album viszont nem érné meg 3000-ért.

(#41643) taranis válasza danielsz (#41642) üzenetére


taranis
addikt

Én szájhúzva kiperkáltam 2x760-at, mert az eddigi versenyeimen semmi értékelhető nem készült rólam, itt meg kettő is. Ezen kívül volt még 20 kép rólam, de vagy apró voltam rajtuk, vagy más volt az előtérben, szóval semmi értelme megvenni. Mondjuk így is feleannyit fizettem a két képért, mint a teljes album ára. Francba is, csak eltartjuk ezt a céget :D

colorizer.net

(#41644) 6030D válasza taranis (#41643) üzenetére


6030D
Ármester

Keressetek rá a Miért ilyen drága az esküvői fotózás és hasonló írásokra, ott vannak az összegek, hogy mennyi az, ami a vállukon lóg, és milyen értékben amortizálódik. Ehhez jön az, hogy ezek az emberek általában nem a szervező fotósai, hanem olyan fotós, aki kimegy ingyen azért, hogy ott pénzt keressen ezzel. Illetve ezek szabadtéri rendezvények, ahol por, víz, sár van. Egy esküvői fotózásnál ha esik, nincs fotózás, itt ha esik, akkor is igényled a fotót. És a fotósra is esik az eső, csak nem kap érte pénzt.
Nekünk hegyikerékpáros versenyen kint állnak az erdőben, és fotózgatnak, aztán ha jó fej, akkor kirakja valami fb vagy drive mappába, és onnan le tudod tölteni, de kéri, hogy osszad meg, hogy kitől van a fotó, mint reklám. Vihetsz magaddal olyan embert is, aki csinál rólad fotót, nekem a család, barátok szoktak... azért még mindig a profi fotós képét nézem inkább. ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#41645) taranis válasza 6030D (#41644) üzenetére


taranis
addikt

A bsi.futofoto.hu alatt rajtszám alapján kereshetőek a fotók, nehéz elképzelni, hogy nem szerződés alapján fotóztak ott. Kalkulálhatták volna úgy a nevezési díjat, hogy beleférjen az ingyenes letöltés. Régebben a futniszép rendezvényein is volt rajtszám alapján fotó, 90 napig ingyenesen le lehetett tölteni mindet, és a nevezési díj sem volt elszállva.
Amúgy fotózok/videózok én is, ismerem az árakat.

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#41646) rwin5


rwin5
őstag

Üdv!

Nagyjából 1 hete kezdtem el újra mozogni. Létezik az, hogy az ember már ennyi idő után elkezdi érezni a pozitív hatásait? Vagy ez inkább "placebo".

Az igaz, hogy a futás az sok volt elsőre, így a javaslatotokra inkább elkezdtem kocogni, így nincs olyan kudarc élmény sem futás után, hogy összesen 600-700 méter megy, és a testem sem fárad el olyan szélsőségesen, hogy kiugrik a szívem.

Ma már nyomtam, sarokfutást, futottam térdemeléssel, és teljesen őszintén mondom, hogy jól esett, még mosolyogtam is, holott 1 hete meg arra kellett koncentráljak, hogy ne dőljek el, mint egy zsák. A stresszt is valahogy könnyebben kezelem.

Fő célom igazából ez volt, hogy a stresszt levezessem, meghogy visszavegyem kicsit a kondíciót, hogy ne jöjjön rám 150-es pulzus 2 emelet megmászása után.

További kérdéseim volnának még felétek: télen mennyire érdemes szabadtéren futni? Decemberben költözök a 14. kerületbe, láttam, hogy vannak sportpályák (bár egyelőre még nem tudom, hogy ezeket civil ember is használhatja-e vagy csak sportoló). Milyen öltözék viselése szükséges?

A másik nagyobb kérdés, hogy a kulcsok, iratok hordozására nincs valami alternatíva? Zene nélkül futok és eléggé idegesít, hogy csörög a zsebemben + lötyög, meg azért annak sem örülnék, ha kiesne valahol. Az övtáskára gondoltam, mint alternatíva, de szerintem az is lötyög.

Köszi :R

(#41647) parandroid válasza rwin5 (#41646) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugodtan menj ki futni. A kulcsszavak: aláöltöző, csősál, elasztikus öv (flipbelt, vagy hasonló). Rendszeres kérdés a topikban, az első két szóra keress rá.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41648) norby_42 válasza rwin5 (#41646) üzenetére


norby_42
aktív tag

Lifehack: ha csak egy kulcsot kell eltenni, akkor fűzd fel a cipőfűződre. Ha többet, akkor zárd be őket, és azt a kulcsot fűzd fel :)
De egyébként amit Péter mondott.

Eat pasta, run fasta

(#41649) inf3rno válasza danielsz (#41642) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem egyszer volt ilyen fényképes futásom, az a panoráma futás volt zebegénynél, de abban benne volt a képek ára a nevezési díjban. Ugyanez a cég csinálta. Hát nem igazán sikerültek a képek. Igazából a versenyeket igyekszem max közel futni, és a szenvedés kiül az arcomra. Főleg mikor az utolsó km-en hajrázok még, ha marad energia...

Buliban hasznos! =]

(#41650) inf3rno válasza rwin5 (#41646) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Persze, létezhet, hogy ennyitől jobban érzed magad, már kis futás is oldja a stresszt.
A téli öltözékről már sokszor volt szó itt, keress vissza. Esetleg akár bemehetne topic összefoglalóba is egy külön fejezet róla.
A sportpályák egy része ingyenes, a másik részük fizetős minimális pénzért, cserébe általában jár öltöző, zuhanyzó, wc hozzá.
Az övtáska nekem nem zavaró, bár valakinek az, tényleg embere válogatja. Szerintem másoltass egy külön kulcsot erre a célra, így nem kell elvinni az egész csomót.

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.