Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41051) inf3rno válasza Danika256 (#40988) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Biztos, hogy másodpercenkénti mintavételezés volt a vantage-nél is beállítva? Bár ránézésre az volt, azért gondoltam rákérdek.

Buliban hasznos! =]

(#41052) tomcica válasza titetoyz (#41048) üzenetére


tomcica
Topikgazda

8mm asics? haat nem tudom,inkabb 10mm-az...de 4-8mm az jo,nincs a 8-al se.gond,csak legyen rugalmas h birjon mozogni benne a labfejed.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41053) tomcica válasza emvy (#41049) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Inov8 van ilyen vizleporgetos (nem full GTX de hasonlo) es az Xtalon 212-t hasznalom,nyaron tul meleg bele folok,de telen nagyon jo.Gondolom van parnazottabb modelljuk is ilyenben.Nike Pega 35 shield most volt par helyen learazva (spuri v nyulcipo mar nem tudom) az jo.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41054) tomcica válasza tomcica (#41053) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ondjuk a Pega pont nem low drop,ahhoz bicskaval le kellene kicsit faragni a sarkabol,amin en mar jo parszor elgondolkodtam :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41055) parandroid válasza emvy (#41049) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Shield egy nagyon szuper dolog, de csak korlátozott modelleknél elérhető: én személy szerint Pega, Winflo, Vomero verziókban láttam, egyik sem minimálcipő.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41056) parandroid válasza titetoyz (#41048) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha hól értem, terepen sérültél le, na most ha valakinek bármilyen jellegű ilyen érzékenysége van, akkor egy kib*szottul fontos szabály: terepre csak terepcipőben megyünk! Minél pihepuhább, párnázottabb, csillapítottabb cipőben mész le az útról, annál biztosabb, hogy sérülés lesz a vége.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41057) titetoyz válasza parandroid (#41056) üzenetére


titetoyz
tag

természetesen csak terepcipőben megyek terepre. :D
ez már a 3. ilyen cipőm, bevált, szeretem, de nem tudom hogy mi miatt történhetet a sérülés..
ezért ha bármit is segít egy új cipő akkor ám legyen

(#41058) inf3rno válasza titetoyz (#41057) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én minimalista cipőt ajánlanék terepre, de nem gondolom úgy, hogy nagyon értek hozzá. Egyszerűen csak az jött le az eddigi sérüléseimből, hogy nem jó, ha fogja a bokám a cipő, és gyakorlatilag az töri ki / szakítja el, amikor rálépek egy kőre, ahogy az sem jó, ha vastag párnázott a talpa, és nem érzem benne, hogy kőre léptem, csak amikor már túl késő reagálni rá, és elkerülhetetlen a sérülés. Ez persze nem csak kőre igaz, hanem bármilyen egyenetlenségre. Én csak minimálisat terepeztem, pont az ilyenek miatt, hogy utcai cipőben próbáltam. A FiveFingers szerintem jóval alkalmasabb rá, csak én aszfaltra valót vettem, aminek kimondottan vékony a talpa, és túl fájdalmas volt terepen futni vele. Inkább füvön szórakoztam vele, amíg hordtam. Talán majd újra előveszem, ha lement a tél. Most nem akarom megkockáztatni, hogy kinyírja megint a vádlimat. Persze nem muszáj a FiveFingers, van egy csomó minimalista cipő is, aminek kevésbé extrém a kinézete, meg nem gyűjti be a füvet a lábujjak között. :D Egyébként nem tudom, hogy van e értelme ilyeneket venni. Mármint egy Tisza csukában sincs több csillapítás, mint ezekben. Egyedül talán az ergonómia, ami miatt megéri. Pl a FiveFingerst szinte nem is érzem, hogy a lábamon van. Nagyon kényelmes, amíg az ember nem kezd el futni benne, utána viszont veri a talpat rendesen...

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41059) dabgergo válasza tomcica (#41037) üzenetére


dabgergo
őstag

Nagyon köszi tomcica! Elképesztőn motiváló h van esély 1:24 alatt futni! Aztán majd meglátjuk :) utolsó heteket akkor lazábbra veszem majd intervallumokkal és rövidebb fokozókkal.
Köszi!!

(#41060) tomcica válasza dabgergo (#41059) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Amit feltettel iramot/pulzust az ezt mutatja.Viszont sok embernel latom,h a kondi/pulzus/edzes mind rendben van,megsem tudjak kifutni amit ki lehetne,a fej/mentalis ero es fajdalomturo kepessegnagyon fontos.Megjegyzem EZ is edzheto,tessek a testet kenyelmetlensegbe tartani,de legalabbis naponta erintgetni azokat a helyzetekrt ami nem esik tul jol.Itt nem zona 5 pulzusra gondolok,akar melegben tuloltozni,hidegben alul,korabban kelni par napot,sotetben is futni stb.st.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41061) dabgergo válasza tomcica (#41060) üzenetére


dabgergo
őstag

Persze, értem én, fejben egész erős vagyok, főleg talán versenyeken, arra kell nagyon figyelnem eddigiek alapján h elejét ne fussam túl el, jó lenne egyenletesebben futni most mint eddig. Mondjuk 3:55 alá nem menni az elején sem, végét meg meghúzni ha bírom.

(#41062) tomcica válasza dabgergo (#41061) üzenetére


tomcica
Topikgazda

az ugy pont jo

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41063) dabgergo válasza tomcica (#41062) üzenetére


dabgergo
őstag

Megcsináltam ezt a Garmin Guided Lactate Threshold tesztet, de ez sem adott eredményt :((( mostmár tényleg nem értem ezt, de lehet elengedem pedig kíváncsi lettem volna...

[ Szerkesztve ]

(#41064) Never79 válasza tomcica (#41029) üzenetére


Never79
tag

Speedgoat az egyik terepcipőm. Nagyon szeretem, bár picit szűk elől, így hosszabb terepre Mafate van. Az még párnázottabb, viszont nem fogja annyira a bokám, mint a speedgoat. Egy baj van a terep hoka-kal. Hamar megadja magát a cipő anyaga, s kilukadnak oldalt, elől. 700 km volt az enyémben, mikor már idegesítően lukas volt, pedig a tompítással még nem volt gond.

(#41065) Aristeus válasza dabgergo (#41063) üzenetére


Aristeus
tag

Ha, tényleg annyira kíváncsi vagy a laktát küszöbödre, az Ensportnál - és még több helyen - csinálnak vérből latkát mérést, annál pontosabb nincs. :)
"Futás: 3 perces lépcsőkben történik a mérés fokozódó terhelés mellett, 1 perces szünetekkel, mely során egy csepp fülből vett vérből megállapítjuk a szervezet aktuális laktátértékét. A futópad sebességét addig növeljük, míg a futó stabilan képes tartani az adott tempót."

Én holnap megyek, ráadásul most októberben a teljes állapotfelmérés akciós, csak 25.555 Ft.

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#41066) dabgergo válasza Aristeus (#41065) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi!
Őszintén szólva erre nem szánnék pénzt, elég drága volt ez a Garmin óra magában is :D :D
Inkább teszek majd még egy próbát ezzel a guided teszttel :)

[ Szerkesztve ]

(#41067) Agony válasza dabgergo (#41066) üzenetére


Agony
aktív tag

TrainingPeaks-en nagyon egyszerű laktát küszöb tesztet javasolnak és állítólag elég korrekt eredményt ad.

Fuss egy 30 perces felmérőt a legjobb tempón amit tudsz tartani 30 percig, aztán vedd az utolsó 20 perc pulzusának, tempójának átlagát és meg is van a laktátküszöb. :D

Nem tudom, hogy ez valóban lehet-e ennyire egyszerű, de egy próbát megérhet, aztán megnézni mennyire cseng egybe az óra állításaival. Én hasonló tesztet csináltam már lassan fél éve FTP meghatározásához és elég korrektül belőtte a teljesítményem, amiből aztán lehetett számolni félmaratonos célt. Elvileg 2 havonta kellene futnom egy ilyen felmérőt, aztán mindig frissíteni a zónákat meg célokat, de amióta Tom módszereit követem nem igazán találok olyan napot ahol kipihent lennék és ami alkalmas lenne ilyen felmérők futására. ;] :R

Start with a whisper, end with a scream!

(#41068) tomcica válasza Agony (#41067) üzenetére


tomcica
Topikgazda

neked minden vasarnap egy felmero ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41069) Agony válasza tomcica (#41068) üzenetére


Agony
aktív tag

Azért már a szerda is alakul ezzel a gumi+400+gumi kombóval, főleg hogy jövő héten már meglesz a 20x400. Mondjuk most ránéztem hogy vasárnap "B" lesz 1/1/1 fokozóval, valószínű az is kellemesen lemerít majd. ;]

Start with a whisper, end with a scream!

(#41070) borix válasza Agony (#41067) üzenetére


borix
őstag

Az órával lenne legegyszerűbb laktatküszöb mérés automatán, pulzusövvel.
Csak szerencsétlen hozzá.
Kevés a 30 perces futás, 45-50p kellene legalább, a 30p teszt kezdőknek van akik azt nagyjából képesek már lefutni.
TrainingPeaks-re fel kell tölteni pár hónap edzést, pontosan be kellene tudni állítani, 2 hétig ingyenes a prémium változat az alatt kellene egy értékelhető tesztfutás.

(#41071) tomcica válasza Agony (#41069) üzenetére


tomcica
Topikgazda

En nem is tudom lassan mar a hetvegek kozul az ultra hetveget tartom a legkonnyebbnek,ha lehet 50+40km-t konnyunek tartani :DDD az oreg Igloi volt olyan (atletai koreben csak "naci" bacsikent ismert) hogy barmelyik verseny konnyebb volt,mint egy-egy combosabb edzes nala :DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41072) Zoty4 válasza dabgergo (#41066) üzenetére


Zoty4
őstag

Milyen orat vettel?

sracok milyen olcso melkaspantot ajanlotok? Decathlonosok is jok, vagy mindenkeppen neves gyartoket celszeru(polar, garmin stb)?

[ Szerkesztve ]

(#41073) Danika256 válasza inf3rno (#41051) üzenetére


Danika256
aktív tag

Igen az volt! De nem is találtam most meg a beállítást, mindenesetre néztem magas pontosság volt beállítva. Hogy újabban ez mit jelent a Polarnál nem tudom.. :DD
Amúgy komoly szoftveres gond van az órával, ugyanis ma ismét futottam, de persze vittem a V800-at is. SZERENCSÉRE!
3km-es négyzet alakú pályán mentem közúton, az első km-nél 2mp volt a két óra között, most GPS és QZSS volt a beállítás. A QZSS nem tudom mi, de úgy voltam vele, hátha így jobb lesz..

Viszont pár másodperc múlva lefagyott az óra! :)) Nem nagyon érdekelt, nem álltam meg, újra benyomtam, de most nem kapcsoltam fel a világítást.
Újabb 15km telt el, elég szépen mérte a km-eket, a tempók nagyjából megegyeztek a két óránál. Már már azt hittem a világítás kever be, a pontosságra azt mondanám, hogy így rendben.. Lehet csak a kis atlétika pályán nem üzemel jól és így egyenes utakon nagyobb pályán nincs nagy különbség, ezzel így ki lehetne egyezni, amíg nem javítanak rajta.
De mondtátok ugyanez a chip Garminnál egész jól működik, szóval, akkor a Polar szoftveresen hulladék jelenleg..
És tényleg, mert a 17.km-en, bejelzett a Vantage, hogy merülőben a H7, de ebbe majdnem bele is fagyott. Kiokéztam, de két óralap között megakadt és ismét fagyás és restart lett a vége. Na ezután már kibírta a maradék 5km-t.. Szóval a frissítés óta csak fitnessórának használható!
Írok a Polarnak egy jó kis lebaszó levelet, ahogy gondolom sokan tették a napokban és a javításig marad a jó öreg megbízható, atompontos V800!

(#41074) Zoty4 válasza Danika256 (#41073) üzenetére


Zoty4
őstag

Nem tudod visszavinni az orat? A leirasod szerint total hasznalhatatlan, olyan mintha vennel egy mosogepet, ami viz betoltesnel megall

(#41075) bajnokpityu válasza Danika256 (#41073) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nem értem, nekem egy éve van meg a samu galaxy watch, és számomra hibátlan. sport szempontból is, és még szép is. meg mp3at játszik futtáshoz. egyetlen fagyásom se volt, soha. még ki se lépek a házból, már van GPS vétel, stb..

oké, kommersz. de sose fagyott, nem merül gyorsan, stb...
és ki lehet kapcsolni az állj már fel mozogjál, stb-t :)

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#41076) Danika256 válasza Zoty4 (#41074) üzenetére


Danika256
aktív tag

Frissítés előtt semmi ilyen gondja nem volt.... Amúgy nagyon jók benne a + funkciók, meg nekem kell a napközbeni HR követés is! Mindenhez jó, csak jelenleg futáshoz nem.. ;] :O
Fagyások eddig nem voltak, valamit nagyon-nagyon elcsesztek ezek a balfékek a polarnál..

(#41077) Zoty4 válasza Danika256 (#41076) üzenetére


Zoty4
őstag

Nem lehet downgradelni?

(#41078) Danika256 válasza Zoty4 (#41077) üzenetére


Danika256
aktív tag

De biztos, de inkább hagyom, az nem megoldás, hogy visszacsinálom fapadosnak...
Csinálják meg végre rendesen.. Addig edzek a V800-al. Ha meg nem futok, spinracinghez jó így is.. Csak a GPS használatnál csinálja ezt..

(#41079) Danika256 válasza Danika256 (#41078) üzenetére


Danika256
aktív tag

Most olvastam a polar facebook oldalán, hogy hányan "bukták" a félmaraton versenyüket emiatt.. :C :C [link] Azt írták majd lesz hotfix amint lehetséges...
De azért cseszegetem őket én is egy jó kis emailel. Ez tényleg felháborító, hogy ilyen mélyre süllyedtek. Ilyen hibának rég ki kellett volna derülnie mielőtt közzéteszik a szoftvert..

[ Szerkesztve ]

(#41080) dabgergo válasza Zoty4 (#41072) üzenetére


dabgergo
őstag

Nekem 935 van, nagyon meg vagyok amúgy elégedve! Pont Dechtarlonos mellkaspánttal használom, teljesen oké szerintem.

Agony: köszi a tippet, lehet kipróbálnom ezt a 30 perces felmérőt, de sztem csak majd nov 16 után :)

Danika256: mi volt a pontos hiba?

[ Szerkesztve ]

(#41081) parandroid válasza bajnokpityu (#41075) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Polar volt sokáig _a_futóóra_. Dizájnra olyan, amilyen, de akkoriban az nem is számított. Voltak vele gondok, de melyikkel nem. Garmin nagyon elhúzott az utóbbi időben, a többi versenytárs meg lassan eltűnt (tomtom, fitbit), miközben a kommersz gyártók is ráugrottak a fitnesszpiacra (samsung, apple, de akár a másodvonalbeli kínaiak is, mint huawei, vagy amazfit). Polar rengeteg felhasználót bukott emiatt, csak előre menekülhettek, jött az új design, csak a szoftverrel nem lettek kész. Egy éve kint vannak lassan az új óráik, iszonyatosan nyomultak a marketinggel, de egy csomó funkció bevallottan nem működött, hogy majd egy későbbi patchben aktiválják. Na, ez a patch jött most meg. Congrats, Polar, you played yourself. Így kell bedönteni egy nagy nevű céget.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41082) tomcica válasza parandroid (#41081) üzenetére


tomcica
Topikgazda

En csak azt nem ertem,h mi a tokomet baxakodtak a V800 kiforrott dolgai utan.Miert nem lehetett az boviteni es kesz?! Ha meg komplett uj szoftver van fejlesztve az fel ember csinalta,h eddig tartott? Ekkora cegem lenne tuti menne ki elotesztelesre az "influencereknek" es egyeb youtube huszaroknak,a hardver reszere meg megvennem a mostani aktualis legjobb gps chippet + kijelzot kinabol es kesz.Nem kell a meleg vizet ujra felfedezni.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41083) inf3rno válasza Danika256 (#41073) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Érdekes, egyik ismerős is Vatage-et vett, és ő nem panaszkodik. Igaz ő most még csak gyors gyaloglós edzéseket csinál vele. Majd rákérdek, hogy voltak e fagyások, ilyesmik.

Buliban hasznos! =]

(#41084) inf3rno válasza Danika256 (#41079) üzenetére


inf3rno
nagyúr

+1, a tesztelés valahogy mindig elmarad, fogalmam sincs, hogy miért... Igazából a jobb fejlesztők előre írnak automatikus teszteket, ahelyett, hogy utólag próbálnák tesztelni. Egy óránál ez azért macerásabb, mintha egy programot írnál, de szerintem megoldható, főleg ha valaki dollár milliókat költ fejlesztésre.

Buliban hasznos! =]

(#41085) inf3rno válasza tomcica (#41082) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ha innen nézzük ezt egyértelműen a menedzsment baszta el.

Buliban hasznos! =]

(#41086) borix válasza parandroid (#41081) üzenetére


borix
őstag

2014. Kijöttek a V800, M400 órákkal mondhatni jól sikerült modellek voltak.
2016. M600, 2017 M430 Ezek már bukó ág szerintem, szoftveresen még rendben voltak.
2018. Vantage óráknak adtak egy régi nevet (nem erőlködtek azon, hogy valami újat kitaláljanak ;] )szoftveresen meg összecsapták.
Valami nagy baj lehet a vezetői részen rendesen lezüllesztik a céget.

(#41087) Never79


Never79
tag

Ismerősnek a Vantage 2x újraindította magát, s dobta az addigi futásadatokat. Akkor unta meg, s váltott Garminra. A funkciói jók voltak azt mondta, de azokkal is csak a lemaradástát hozta be a Polar.

Én fr735ről váltottam 945re. Eddig ami pozitív dolog számomra, hogy síkon az optikai mérés sokkal jobb, gyorsabban reagál a változásokra. Ettől függetlenül a terepfutást nem tudja olyan jól lekezelni még mindig, mint 1 pánt, így gondolom az intervallokat sem.

(#41088) inf3rno


inf3rno
nagyúr

No én eddig bírtam, fáj a talpam meg a térdem. Kihagyok egy pár napot, esetleg áttérek sétára, aztán meglátjuk.

Buliban hasznos! =]

(#41089) borix válasza Never79 (#41087) üzenetére


borix
őstag

Idehaza a fr945 200K azér már találj is valami pozitívumot ha mást nem, hogy jobban néz ki a kezeden. ;]

(#41090) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Maraton előtt 2 nappal hányinger, fosás, szédülés, általános izomfájdalom mekkora jó buli már!?

Kéne valamit ennem, mert a reggeli két szelet vajas piritós óta nem sikerült semmit, de ha kajára nézek, rosszul vagyok.

Hogy nem tudott ez a szar 3 nappal később elkapni?

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41091) danielsz


danielsz
tag

Az hogy lehet, hogy az előbb a futásom előtt/alatt az órám (TomTom Runner Cardio) nem talált jelet egyáltalán, most meg a szobámban ülve simán? Már elkönyveltem, hogy elromlott, de a jelek szerint azért nem valami megbízható.

[ Szerkesztve ]

(#41092) inf3rno válasza parandroid (#41090) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Próbálj folyadékot, ha a szilárd nem megy, vagy gélt. Én adnék neki D-vitamint, B-vitamint, cinket és szelént is, szerintem valamilyen vírus lesz. Nem valószínű, hogy influenza, nem jellemző rá a hányás, hasmenés annyira, inkább calici, noro vagy valami hasonló fosatós vírus lesz szerintem. Moss kezet alaposan, mert könnyen megfertőzhetsz vele másokat. Még esetleg romlott vagy fertőzött étel, ami lehet, de akkor szerintem tudnád, hogy az egy hetes bablevestől van. A maratonra szinte kizárt, hogy felépülj, ezek minimum 3 napig, de inkább egy hétig tartanak. Jobbulást!

Buliban hasznos! =]

(#41093) parandroid válasza inf3rno (#41092) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Párom három hete küzd valami hasonlóval, a nehezén az első héten túl volt, utána már futott is a maratonváltónkban, két hete már újra dolgozik. Bölcsődében... Szokott hazahozni mindenfélét, de általában megúszom. Ezen most már azt hittem, túl vagyunk. Nagyobbik lányom is elkapta mára, szóval ez vagy új, mostanáig lappangott. Iszok, persze, tea + iso főleg. Sikerült letolnom két sósperecet, meg aludtam vagy 2 órát, most szerintem sikerült belázasodnom is, azt faszán kiizzadom, utána általában jobb. Illúzióim nincsenek, ha jobban is leszek vasárnapra, betöltés nélkül tempót úgysem tudok futni. Ez egy ilyen sport...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41094) emvy válasza parandroid (#41090) üzenetére


emvy
nagyúr

Taper alatt jellemzoen gyengul az immunrendszer. Legtobben megfaznak.

while (!sleep) sheep++;

(#41095) parandroid válasza emvy (#41094) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Biztos, hogy vírus. Most jött ki belőlem minden, amit ma bevittem. Érzésre kicsit több is. :B

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41096) inf3rno válasza parandroid (#41095) üzenetére


inf3rno
nagyúr

A spartathlonosok azt mondják, hogy addig jó, amíg alul jön ki, nem felül, mert akkor legalább dolgozik az emésztés, és minimálisat fel is szív. Volt nekem is kalici még sok éve, durvák ezek. Ha elmúlik a hasmenés, akkor esetleg elmennék a maratonra aztán lekocognám, egyébként szerintem nincs értelme, mert úgyis a toytoy-ban végzed. De ez persze csak egy vélemény. Folyadékot mindenképp pótold, akkor is, ha kijön belőled, nehogy infúzióra kössenek a végén. Meg sót is persze.

Buliban hasznos! =]

(#41097) borix válasza parandroid (#41093) üzenetére


borix
őstag

Annyi előnye van, hogy egy tisztulási folyamattal is jár az egész.
Jó zöldséges húslevest(folyadék, só ásványi anyag pótlás) kel enni nem mű iso löttyöket inni.

(#41098) Chuck Norris válasza danielsz (#41091) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Jobbra gomb, ha a quickgps-nél pipa van akkor megtalálja pillanatok alatt, ha a nem akkor akkor tovább tarthat. Amikor szinkronizálsz akkor tölti le, hogy hol vannak a műholdak.

(#41099) Chuck Norris válasza tomcica (#40929) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Megjött az altra olympus, méretezésileg ugyan az mint az asics, még nem mentem vele de úgy első érzésre nagyon jó, ha valaki terepfutó cipőt szeretne venni annak ajánlom. Lehet rendelek is még egy párral.

A dobozban van egy füzet; hogy válasszunk futó cipőt, rövid leírás futó technikákról, a leggyakoribb sérülésekről és egy táblázat, hogy melyik altra cipő milyen futáshoz jó, ezért még külön plusz pont, más gyártónál nem látni ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#41100) Never79 válasza borix (#41089) üzenetére


Never79
tag

Nem azért vettem, hanem azért, hogy helyettem lefussa az edzéseket🙂.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.