Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41201) tomcica válasza oxox (#41199) üzenetére


tomcica
Topikgazda

na,ezt hivom en stabil alapozasnak,hat hol volt eddig joember ?! :DDD tessek ezt igy tolni tavaszig (karacsony es szilveszter lehet 1-1 nap csak 10km hajnalban,mert azert csak csaladi unnep :P ) utana elkezded heti egyszer lokdosni 4heten a,majd heti 2x meg 4hetig es johet nehany elezo verseny 5km-tol 15-ig barmi.(ha nincs verseny akkor aznap tempo edzes a menun)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41202) oxox válasza tomcica (#41201) üzenetére


oxox
addikt

:R :R :B
okés, de majd inkább márciustól...pont az emlitett család miatt is (asszon' úgy érzi ezt az időt a családtól veszem el...ami vicc, mert fürdetés után megyek el az esetek 90%-ban...dehát "ez nem számit" :) ) de 10x kilóméter 6fokban, és majd az alatt nem nagy fun, ill. mint irtam felső testre is akarok edzeni...úgy meg tényleg nemsok időm lenne családra...és még bojler testem is van ;] (lemerült az elem ugyan a mérlegben de tuti 90-92kg között továbbra is 176-177cm-hez.)

a két utolsó kinti elég gyilkos volt, tegnap pl. 6 fok, köd (rövidnaci lent, fent már hosszúban), az előtte futás talán 8fok + eső, az combos volt...fáj is a torkom megy a teázás ma.

amúgy szerintem félmaraton menne 5perc alatti idővel simán most is pl. az első 17km 4:27lett, a befutó 3:06-on, tehát voltak még tartalékok :K

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41203) tomcica válasza tomcica (#41201) üzenetére


tomcica
Topikgazda

legyen egy kis izelito innen is: hetvege csak lazan HELL WEEKEND neven fut nalam (aki esetleg fut belole azokna ULTRA WEEKEND-nek szoktam mondani,kulonben idonap elott megijednenek - jogosan) szombat 50km 4futasbol (10km-14km-13km-13km) a masodik es harmadik iramjatekos 1-1km felkapva 4:00-3:45 kornyekere.Elso futas hajnalban,utana melo,majd delutan a tobbi.Bezuhansz az agyba es vasarnap 7:00-tol 1ora futas 30min piheno 2ora futas 30min piheno 1ora futas 12kor fejezel,laza vegig kb 42km osszesen.Delutan piheno,hetfo rovid eles 5km fokozo 3:48-3:27 + 12x60m sprint az ifju atletakkal,hatnem kimeltek,osszesen 15km.Kedd laza dupla (10+21km) .Szerda BALLS TO THE WALL edzes (magyarul Herekiri) 4km gumi + 5x1000m (1000m laza) 3:23atlag a gyorsra + 4km gumi + 10x400m (400 laza) 3:07-3:10-es iram +4km gumi temposra amig sze em esik = 30km.Ma reggel regeneralo,delutan ugyanez (10+21km).Zajlik a munka ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41204) tomcica válasza oxox (#41202) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha azzal a zsakkal igy tudsz futni,akkor van ott tehetseg/potencial,de boven.Tessek lefaragni a zsirt,mehet az izmosabb felso test,heti 2x egesz testes (nehany gyakorlat nagyobb sulyokkal is) eleg erre.Hajnalban futni,este fejlampaval,asszonynak kis ajandekokkal kedveskedni stb.es fenntarthato ez :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41205) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Mivel lehetne javítani a talajfogásomon? A 4 mm dropos Saucony-mban tök hangosan futok. Mintha nagyon odaverném a talajhoz. A többi cipőmben ilyet nem igazán tapasztalok, de azok mind 10 mm-esek. Vagy csak a talp anyaga ilyen, mondjuk keményebb, ezért betonon hangos? De inkább a technikámban lehet a hiba, azt érzem. Ha más nem, majd Szegeden megnézitek, hogy futok, úgy biztos könnyebb lesz mit mondani erre.

(#41206) tomcica válasza ígyvanferi (#41205) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ezt latni kell,de sokszor ugymond "beleulnek" a futasba az emberek.Fenek es sulypont mintha lent lenne,ez olyan talajfogassal jar,mintha dongolnek a labukat a talajba.Erdemes a.futotechnikakat csinalni,akar minden melegitesnel egy kicsit erintgetni.Legalabb az indian szokdeles,magas terdemeles,sarok felkapas,valtott labu szokdeles negyest.Lepcsozes elaprozva gyorsan is sokat segit a reakcio idon es talajfogason.Mezitpab futni nehany repulo gyorsitot fuvon szinten.Ezen dolgozni kell allandoan.Nekem is.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41207) Triathlete válasza tomcica (#41206) üzenetére


Triathlete
senior tag

Illetve az iram is nagyban meghatározza a futás stílusát. Öt perces ezrekkel soha sem fog valaki szépen futni.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#41208) tomcica válasza Triathlete (#41207) üzenetére


tomcica
Topikgazda

na ez is igaz,viszont ha 5perces ezrekkel is lep mondjuk 175-180-at aprobb lepesekkel persze,elore dol es nem gornyed bele.a.futasba,fent tartja a csipot akkor egesz pofas mozgast tud generalni.Egy 3perc kozeli ritmus joval feljebb lenditi a sarkakat hatul,a terdet emelni kell ez igy van.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41209) Chuck Norris válasza Zoty4 (#41152) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Már 5.5k-ért is lehet venni bluetoothosat, ha mellé raksz még egy bármit akkor ma még ebből is lejön 25%

(#41210) Zoty4 válasza oxox (#41202) üzenetére


Zoty4
őstag

wow, szép idők. Már én is lementem 91 körülre a magasságunk is stimmel, de én még csak most mentem be nemrég 6 perc/km alá . Respect

(#41211) Zoty4 válasza Chuck Norris (#41209) üzenetére


Zoty4
őstag

mennyire jó ez a tschibos? :) szart nem akarok venni, csak azért mert olcsó, akkor rendelnék kínából :D
kommentek:
"A terméket vissza kellett vinni, sem telefonhoz, sem futóórához nem kapcsolódott"
"Sajnos Androidos telefonokkal nem tudjuk párosítani erre ha lenne megoldás az jó lenne.iOS készülékeknél semmi probléma nincs jólműködik."

[ Szerkesztve ]

(#41212) Triathlete válasza tomcica (#41208) üzenetére


Triathlete
senior tag

Igen. Saját magam példáján látom, hogy a 4:30-as ezrek is kurva lassúnak tűnnek, pont a technikai hiányosságok miatt, és ami a tempóból ered. Mikor iramjáték van és futok párszáz métert 3:30 körül az már hasonlít futásra, mert egyszerűen az az iram másképp nem tartható fenn.
Ezért nem is frusztrálom magam teljesen feleslegesen ezzel, hogy úgy fussak mint a tízezresek a világversenyen. :))

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#41213) emvy válasza tomcica (#41208) üzenetére


emvy
nagyúr

Én a maratoni tempómat, ami 5 perces ezrek alatt van kicsit, 177-es átlaggal futottam. 1:34-es félmaraton meg 183. (Pedig nem vagyok alacsony, 182 centi, 81 kiló.)

while (!sleep) sheep++;

(#41214) Zoty4 válasza Chuck Norris (#41209) üzenetére


Zoty4
őstag

[link] én ezzel szemeztem, de inkább veszem meg a decasat, azzal ha baj van visszaviszem. igaz ez vizálló, ellnben a decassal

[ Szerkesztve ]

(#41215) ígyvanferi válasza tomcica (#41206) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A futóiskola valóban el van hanyagolva, ezen változtatok. Nem tudom lehet-e ehhez köze, de amúgy szar a tartásom, billen előre a csípőm, fájdogál a derekam, amiknek a javítására is rá vagyok most állva.

(#41207) Triathlete: az igaz, hogy tempótól is függ, de ahogy Tom is írja, 5 perces ezrekkel már bőven lehetne és kellene szépen futni, az már azért nem totyogás. A tegnapi 4:45-ön ment és döngtek a lépéseim sajnos.

Egyébként az, hogy nem egyformán gázos, csak a Saucony-ban ilyen (legalábbis ilyen zavaróan hangos, mert lehet a többiben is ugyanígy fogok talajt, csak halkabban), az mitől lehet? Simán csak a keményebb talp miatt, esetleg a drophoz is van köze? Csak mert erősen szemezek megint egy Altraval, amíg ilyen olcsók Runnerinnen, de ha abban meg olyan lesz a futás, mintha egy komplett zászlóalj masírozna, akkor inkább passzolom egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#41216) tomcica válasza ígyvanferi (#41215) üzenetére


tomcica
Topikgazda

kemenyebb talptol lehet hangosabb,az alacsony drop is valtoztathat a talajfogasodon,de ez akkor derulne ki ha lenne mas markatol is alacsony droppos cipod.En vennek Altra-t ha jo aron van,pont futotechnikazni,rovid porfos iramjatekokra tartanek egy ilyen alacsony droppos cipot akar heti 1-2x hasznalatra,legalabb evekig jo lesz

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41217) Triathlete válasza ígyvanferi (#41215) üzenetére


Triathlete
senior tag

"5 perces ezrekkel már bőven lehetne és kellene szépen futni, az már azért nem totyogás"

Pedig az! Még akkor is ha úgy érzi valaki, hogy az neki erős, vagy az az utazótempója. Ezért visszás mikor futónak nevezi valaki magát csak azért mert fut het kétszer egy órát 5-6perces ezrekkel.
Senkinek nem a személye ellen szól, csak kezeljük már helyén a dolgokat és ne áltassuk magunkat!

Amúgy meg egy gyógytornászhoz elmehetnél, az tud valós megoldást adni a vázrendszeri, mozgásszervi problémákra.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#41218) oxox válasza Zoty4 (#41210) üzenetére


oxox
addikt

:R :R
köszönöm szépen...hivatalosan holnaptól, de már gyakorlatilag ma ebédtől elkezdem a szénhidrát+cukor csökkentést, szénhidrát/kalória számolgatást, stb. Egyelőre internet segitségével, nem megvonva mindent, csak figyelve. Aztán ha idén év végéig nem mozdul be, akkor majd egy diatetikussal konzultálva...sajna közel a negyvenhez már a szervezet minden falatot elraktároz ;)

amúgy van itt aki ért hozzá?
pl. arra gondoltam kezdésnek, hogy a tésztát elhagyom teljesen (megvagyok nélküle), reggel max 1 zsemle/kifli vagy valami pékáru, ebédre köretnek rizs (krumpli, és az emlitett tészta helyett), üditő két naponta fél liter (ez fáj talán a legjobban a pékáru mellett :) ) , este 6után pedig max 1db actimel (ez futás után hasznos volt, mert éreztem, hogy ettem is valamit, de nem is csaltam nagyon.) ill. a mennyiséget próbálom redukálni.

gyümölcs, zöldség mehet bármennyi amúgy? ill. növényi olajos cuccok?
csoki, cukor nem érdekel..fagyi jöhet bármikor, de az most úgy sem aktuális nagyon...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41219) ígyvanferi válasza Triathlete (#41217) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az, hogy futunk vagy futók vagyunk, nem jelenti ugyanazt. Az tényleg cink, ha valaki futóként gondol magára heti 20-25 km lekocogása után. A topic rendszeres látogatói nem ide tartoznak. Ettől függetlenül 5 perc/ km-es tempóval az ember igenis fut, a fogalmat ne definiáljuk újra.

A gyógytornász jogos, az ő segítségére mindenképp szükségem van.

(#41220) tomcica válasza Triathlete (#41217) üzenetére


tomcica
Topikgazda

o,pedig szoktam 6:00 alatt is futni (gumit huzva,vagy epp a regeneralo elejet) a heti ossz km-em kb 25-30%-a ilyen extra laza,tovabbi 50% 5:30-4:50 kozotti laza es van 20-25% ami extra eros.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41221) borbelyfer válasza oxox (#41218) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

zöldségből annyit eszel amennyit akarsz szerintem :D
a gyümölcsökkel vigyázni mert elég magas cukor tartalmuk lehet. arra sem árt odafigyelni. növényi olajos magvaknak elég magas tud lenni a kalória/ szénhidrát tartalmuk.
szerintem a reggeli péksütivel/ kiflivel nagy gond nincs főleg ha rozsos vagy más teljes kiörlésű búza vagy durumlisztből készül,hogy ha heti 4-5x fut az ember akkor azért kell energia bevitel mert amúgy nem fog tudni miből futni. szerintem vacsorára kevés egy actimel egy 50-65perces futás, de aztán lehet megcáfolnak a többiek.

(#41222) parandroid válasza Triathlete (#41217) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a vicc megvan, hogy Bódis Tamás, Csécsei Zoltán, Simonyi Balázs, és Maráz Zsuzsi ülnek a kocsmában, és hangosan röhögnek? Odamegy hozzájuk Szőnyi Ferenc, és olyat szól:
- Látom megvolt a hír, hogy egy pocakos vén trotty vagyok, de csak hogy tudjátok, most mondta a Triathlete a ph fórumban, hogy ti sem vagytok ám futók, lol!

:DDD :DD :D ;] :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41223) Zoty4 válasza oxox (#41218) üzenetére


Zoty4
őstag

kaloriabazis.hu
telora is van appjuk, avval sokkal könnyebb számolgatni.
Én juli 28án kezdtem bele 103,9kg-ról , cukor, liszt elhagyás eleinte, és heti 2-3 sport (többnyire futás)
most vagyok 91,3kg, heti 5-6 sport, ebből 3 futás.
kcaloriával kapcsolatban: 1500kcal alatt legyél minden nap. és ha mozogsz durván elindul lefele.
reggelire, kávé (minden nélkül) vagy zöldtea. Ebédre hús, salátával ,vacsira szintén mehet ez.
krumplit, rízs felejtsd el, max barna rízst egyél.
gyümölcsből én étkezések közötti "nassolásképp" 1-1 alma elfogyasztását javasolom

joghurtnak javaslom: én speciel ezt ettem tegnap vacsira: 0,5literes natúr joghurt (lidl) + fél zacskó fagyasztott áfonya (lidl 500g/2) beleboritod, és így eszed. kurva finom, nincs hozzáadott cukor és egészséges. Lidl-ös fagyasztott áfonya elég jó minőség, persze ha van friss, az még jobb

[ Szerkesztve ]

(#41224) Triathlete válasza parandroid (#41222) üzenetére


Triathlete
senior tag

Azt tudod, hogy a nagy világversenyeken (vb, olimpia) miért vannak olyan távok amilyenek? Az 5 és 10ezres távot tudod, hogy hívják?
Ha tudnád nem röhögnél!

(#41220) tomcica: Én is szoktam 5 felett futni. És? Ettől nem intettem óva senkit.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#41225) oxox válasza Zoty4 (#41223) üzenetére


oxox
addikt

+ (#41221) borbelyfer

:R
akkor jó, hogy vettem kb 8 zacskó mikrózható unce ben's rizst :) ...most éppen curry-st ettem 426Kcal, 76g szénhidrát :)
kávét kb havi kettőt iszok, zöld teát nem igazán szeretem :)
Húsimádók vagyunk, de a saláta nem köret :) ...de akkor majd barna rizst tolok (szerencsére az is van ben bácsitól), natur joghurt+áfonya jó ötlet (hébe-hóba tejet szoktam összemixelni fagyasztott gyümölcsökkel, vagy banánnal, de akkor ezt+azt kiegészitve tolom majd..banán gondolom nem diétás).

a tegnapi 17km 1380kalória volt óra szerint (egész napra meg 1872 aktiv égetett kalóriám volt, gondolom a reggeli repcsi melletti szaladgálás miatt) a rendszer müködtetésrére még 2194-et ir ki a garmin aplikáció,
Igy tegnap egész napra 4066 volt a fogyasztás :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41226) ígyvanferi válasza Triathlete (#41224) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Síkfutás... (sikamika... siká-gó...)

(#41227) oxox válasza ígyvanferi (#41226) üzenetére


oxox
addikt

Shikaka!!!

a fenti jelenet amúgy mutatja is pl..Tomcica Vs Én versenyt...birnám 20m-en vele a tempót :DDD és addig még szép is lenne a mozgásom....bár emlékezve, hogy kalimpál a kezeivel lehet kilökne a füre ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41228) inf3rno válasza danielsz (#41192) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Vegyél egy Polar M430-at, az belefér az 50-be [link], és a GPS is elég pontos: [link]. Nem tudom, hogy van e valami hátulütője azon kívül, hogy nem valami csúcs a kinézete, olvass utána, sokan vették már. Lehet kapni még Ambit3 Run-t egy-két helyen [link], de nincs értelme, már kivezették, lassan a Spartan is megy a süllyesztőbe, legalábbis láttam már kemény akciókat rá külföldön. FR235 is van olcsóbban, mint 80 [link], de azért meg kell nézni, hogy honnan veszed. GPS terén viszont nagyon ótvarnak tűnik [link], én biztosan nem venném. Az FR35 gondolom ugyanaz, csak lebutítva. Érdekes, hogy most mennyire nincs választék, régebben egy csomó óra volt az 50-70k ársávban. Használtan szerintem drágábbakat érdemes venni, ilyen Fénix és hasonlókat, azokban még talán van pár év, az olcsó nagyon lutri.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41229) inf3rno válasza norby_42 (#41196) üzenetére


inf3rno
nagyúr

"Estimated Delivery: 30-50 days" - Addig meg járjak úszni? :N

Buliban hasznos! =]

(#41230) inf3rno válasza Agony (#41197) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Azt hiszem Zerge vállal használtakra külön garanciát, de nem olcsóak náluk annyira.

Buliban hasznos! =]

(#41231) inf3rno válasza tomcica (#41206) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja sajnos én is észreveszem magamon ezt a beleülést. Gyorsaknál nem, de lassú kocogásnál nagyon jellemző.

Buliban hasznos! =]

(#41232) inf3rno válasza parandroid (#41222) üzenetére


inf3rno
nagyúr

:C :C :C :C :C

Buliban hasznos! =]

(#41233) norby_42 válasza inf3rno (#41229) üzenetére


norby_42
aktív tag

Én zsebórának hordtam egy hónapig...

Eat pasta, run fasta

(#41234) norby_42 válasza parandroid (#41222) üzenetére


norby_42
aktív tag

:DD

Eat pasta, run fasta

(#41235) Chuck Norris válasza Zoty4 (#41211) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Fogalmam nincs, nem használok pulzusmérős övet, nagy előnye a Kínából rendelt kínaihoz képest, hogy az Tchibos kínait 30 napig vissza lehet vinni ha nem működik. Már vittem vissza nekik mindenféle futós holmit kérdés nélkül visszaadták az árát.

(#41236) parandroid válasza Triathlete (#41224) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, mesélj, mi az a tempó, amit átlépve már futó valaki? Illetve milyen távon kell ezt a tempót átlépni? Merthogy a 100m-től a maratonig van egy rakás olimpiai futószám. Meg mi az, hogy te is szoktál ennél lassabban “futni”? Most akkor ez futás, vagy nem? Teljesen össze vagyok zavarodva.

De hogy akkor már hazai pályán maradjunk, honnét számít valaki triatlétának? Ismerek pár csávót, akik tudnak 5 óra alatti 70.3-at, de velük szoktam 5 fölötti tempóban együtt futni, szóval ők nem futók, de akkor triatléták sem lehetnek, mert ahhoz úszónak, kerékpárosnak, és futónak is kellene lenni. Vagy ez az egész olimpiai táv gagyi, és csak az a triatléta, aki tejes ironmant tol? És ott is van limit, ami fölött a célba érkezőket leöntik szurokkal, és tollba forgatják?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41237) oxox válasza parandroid (#41236) üzenetére


oxox
addikt

Hát erre egy görbe lesz a megoldás, hiszen Bolt valószínű életében bem futott maratont egyszuszra, és hát rá azt mondani, hogy nem futó :F.. Viszont ha indul egy méterről Szőnyi Feri ut@n tudjuk, hogy tart a másik tengelyen végtelenig... És tovább, plusz belevesszük, hogy a föld forog a tengelye körül, a nap körül, tágul az univerzum, tehát a mozgásunk a térben elég durva.. Hát lehet molyolni a grafikonon, hogy a rötyin ülve ne tünjek futónak :)... De ha mindezt a marson tenném?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41238) kk831228


kk831228
addikt

[link]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#41239) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok,
Elég hirtelen lett hűvös, és a tegnapi nap voltam futni olyan 7-8 fokban. Ilyen testhez simuló nadrágban, futópulcsiban még épp jónak éreztem az időt, bár hazafelé kicsit hűvös volt már. Mit lenne érdemes beszereznem a nagyobb hidegre? Ilyen vékony sapkám + kesztyűm van még otthon. Egy vastagabb nadrágon, és egy futódzsekiben gondolkodtam még. Esetleg tudtok küldeni valami linket, jól bevált felszerelést? :)

Köszi.

(#41240) tomcica válasza oxox (#41227) üzenetére


tomcica
Topikgazda

az igaz :DDD beloknelek az arokba ;] :DD gyihhaj

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41241) tomcica válasza parandroid (#41236) üzenetére


tomcica
Topikgazda

[link]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41242) tomcica válasza b.kov (#41239) üzenetére


tomcica
Topikgazda

0-ig boven jo lesz amit most huztal + kesztyu.sapka :K kicsit szokni kell,de raall a test.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41243) norby_42 válasza tomcica (#41242) üzenetére


norby_42
aktív tag

És természetesen csősál. Nagyon sokat dob a komfortérzetemen.

Eat pasta, run fasta

(#41244) b.kov válasza tomcica (#41242) üzenetére


b.kov
senior tag

Okés, köszi. :) És utána mehet a dzseki, vastagabb naci?

(#41243) norby_42
Erre nem is gondoltam még!

[ Szerkesztve ]

(#41245) Agony válasza tomcica (#41240) üzenetére


Agony
aktív tag

Tom, belinkelhetem a 800 métert amit Viktor mutatott? Számomra azóta is az az etalon. ;] :R

Start with a whisper, end with a scream!

(#41246) tomcica válasza b.kov (#41244) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Softshell dzseki (amiben tudsz mozogni) vagy melleny is lehet ra meg egy reteg.Naci van vastagabb,igen.Nagyjabol ennyi.Csosal nyakra/arcra jo otlet.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41247) oxox válasza b.kov (#41244) üzenetére


oxox
addikt

mint irták csősál...én -5/-10-ig nem használok sapkát, tegnap is csősálban toltam (egy orrig felhúzva másik fedésben a fejemre)...egy gond van vele, ha megállsz, akkor gyorsan kihül (mondjuk Én izzadok mint....lehet azért).
tegnap a 6fokban a rövidnaci még kényelmes volt, hosszú ujjú poló+sima poló a láthatóság miatt, kesztyüm mosésban, de nem is hiányzott (5-6fok között szoktam már használni)

mennyi minuszig akarsz futni?...lehet kapni nagyon f.sza cicanadrágokat télire...tavaly egyszer próbáltam -15körül vastag nadrágban, de szenvedés.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#41248) ígyvanferi válasza tomcica (#41246) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A mellény jó cucc, én pont hétfőn vettem egyet a decathlonban [link], a héten abban futottam esténként. Alá meg a szokásos hosszúujjú felső. Teljesen jó volt. Tegnap már kellett a hosszúnadrág, meg a csősál is.

(#41249) Zoty4


Zoty4
őstag

linkeljetek már egy csősálat pls, voltam anno dekaban de ilyen nőknek való selyemsálszerű volt csak

(#41250) oxox válasza Zoty4 (#41249) üzenetére


oxox
addikt

nekem van 4db inov8 kettes csomagban árulták sportsshoes-on ...akkor eur 5,59 volt (megnéztem gyorsba)

most ahogy nézem 8.27 (szintén két darab, más szinben[link])

lehet black friday alatt olcsóbb lesz....

(#41248) ígyvanferi - nem félsz, hogy este elcsapnak a sötétben, ilyen fekete hacukában?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.