Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41701) dabgergo válasza maltegra (#41700) üzenetére


dabgergo
őstag

Ez király, hajrá! :)

(#41702) inf3rno válasza maltegra (#41700) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Na megy ez, látod! :-) Nyújtásra, ilyesmikre figyelj, mert hosszú távon is tudni kell tartani. Én mindig megborulok 2-3 hónap után, valami elkezd húzódni, vagy fájni. Vannak fogászati gondjaim már egy ideje, kíváncsi vagyok, hogyha megszűnnek, és újra elkezdek futni, akkor túl tudom e lépni a 3 hónapos álom határt.

Buliban hasznos! =]

(#41703) tomcica válasza maltegra (#41700) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:K :C 2-3het utan tarts egy visszalepo hetet (- 10-20%) utana folytasd igy.Heti 50-60km-nel ne noveld ilyen leptekkel tovabb,hanem azon tolts 1-2 honapot,utana mar lazabb emeles mehet,havi 5km.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41704) Zoty4


Zoty4
őstag

Nekem mult vasarnap meghuzodott a terdem kulso oldala, aznap ralepni is alig tudtam a labamra, lepcsozesnel meg ma is erzekeny volt, de normal kozlekedesnel nem volt eszreveheto, mi lehet a baj? Nem melegitettem be elegge?

(#41705) borbelyfer válasza werszomjas (#41653) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

Nekem ma jött meg a csomag és élőben sztem jól nézki a 36os

(#41706) werszomjas válasza borbelyfer (#41705) üzenetére


werszomjas
őstag

Nálam is befutott ma.

Nekem is tetszik, marad is :C

üdv

(#41708) taranis válasza maltegra (#41707) üzenetére


taranis
addikt

Én sem futok régóta, és próbáltam maximálisan odafigyelni a bemelegítésre, nyújtásra, de pár térd és lábfejfájáson így is átestem. Voltam futópados elemzésen, a cipőm is jó, a tartásomra igyekszem odafigyelni, meg arra is, hogy egyenletesen terheljem mind a két oldalt, bár ez szerencsére természetes. Szóval mindezek ellenére volt pár olyan hét amikor úgy éltem meg, hogy a lábamnak hozzá kell szoknia a gondolathoz, hogy bizony futásra használom, és a terhelés is növekedni fog. Azóta sem futok másképp, de a fájdalmak elmúltak, szóval nem tudom, mennyire lehet ezeket 100%-osan elkerülni...

colorizer.net

(#41710) inf3rno válasza maltegra (#41707) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszi! Most úgy néz ki, hogy februárra, de csak harmadikán beszélek a dokival. Akkor majd többet tudok.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41711) inf3rno válasza maltegra (#41709) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Proenzi3 expurt érdemes szedni, ha porc gondjaid vannak. Azt mondják, hogy a stabilizáló izmokat is meg kell erősíteni, azok védik az ízületet, de gondolom csodát attól sem lehet várni.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41712) BenQhunria


BenQhunria
tag

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy Garmin Forerunner 245, tudom most volt balck friday, de valahol esetleg van most akicóban vagy várható, valakinek garanciás eladó órája?

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#41713) Zoty4 válasza BenQhunria (#41712) üzenetére


Zoty4
őstag

Fb: suunto es garmin adok - veszek
nezz szet ott, sok orat arulnak

(#41714) zaskar válasza BenQhunria (#41712) üzenetére


zaskar
senior tag

Itt van még kicsit olcsóbban a listaárnál, a Fitu hivatalos magyarországi viszonteladó:

Forerunner 245

Használtan még viszonylag ritkán fordul elő, mivel nem régi modell.

[ Szerkesztve ]

(#41715) taranis válasza zaskar (#41714) üzenetére


taranis
addikt

Azt nézve hogy augusztus végén 111-ért vettem fóliával, ez elég jó ár.

colorizer.net

(#41716) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Betámadtam a biatorbágyi premier outletet tegnap. Adidas nagy csalódás volt. Legolcsóbb cipő 28e volt ha jól emlékszem, a következő szint meg 37e. Ebből jött volna le 20%.Tavaly supernova sequence-t vettem 20e körül. (Amúgy ezt már nem gyártják?Szerettem.)
Nike viszont jött és győzött!
Shieldből volt pega (asszem 35) meg Winflo 5. A fekete pega nagyon durván néz ki de végül winflot (16e) vettem. Beszereztem egy sima pegát is, asszem 34. (18e)
2 pamut póló (3500/db) meg egy dri fit futópóló is landolt a kosárban.(3e) Itt viszont hibáztam egy nagyot. Nem figyeltem, és nőit vettem. :W Van különbség férfi, női szabásban?

(#41717) tomcica válasza jackbacsi87 (#41716) üzenetére


tomcica
Topikgazda

apropo Winflo 5,ezt probalta mar valaki? mert meglepoen jol nez ki kepen :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41719) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Segitenétek öltözködési tanáccsal? keresővel végigolvastam, de úgy látom, hogy fázósabb vagyok a helyieknél, ezért külön kérdeznék.

Alapban elég izzadós+fázós vagyok, viszont eléggé rákaptam a kocogásra, és nem akarom abbahagyni, mert jót tesz az agyamnak is. heti 40-45kmt mentem mostanában. tavasszal kezdtem, azóta folyamatosan növelem a távot, most 12-17km-t szoktam menni, 70-200m emelkedésekkel.
Tegnap láttam futót a 4 fokban póló+rövidgatyában, nekem meg aránylag vastag hosszú nadrág + kipsta aláöltöző + szokásos piros kapucnis kalenji felső + bézbólsapka tegnap éppen elég volt. első 2-3 km fázós volt, plusz a 8. km körül nagy nagy volt a tó mellett a szél, akkor útvonalat kellett váltanom, annyira fáztam.
hogy fogok igy kocogni 4 foktól hidegebben? oké, a szél tegnap rontott a helyzeten, de akkoris, most itt éppen -2 fok van. kettő között nagy a difi. lidlben vettem egy softshell dzsekit, talán az jó lesz erre a célra, de abban pl nincs szellőzés, perforáció.
lábamnak jó ez a mostani, oda sztem nem kell még melegebb, de félek a torkom miatt, illetve a hátam miatt. robogós csősálam volna. Téli cipőt nem vettem még,egyelőre ott sem érzem, hogy nagyon kéne (pocsolyát elkerülve oké az arahi)

illetve hogy szoktatok bemelegiteni? megmondom őszintén futásnál nem nagyon foglalkoztam soha ezzel, nyújtok, 2 gugolás, ugrok egyet, és gyi.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#41720) bandus válasza bajnokpityu (#41719) üzenetére


bandus
veterán

a kulcs a jo alaoltozo. ha nagyon fazos vagy akkor vegyel merino gyapju alaoltozot legalabb felulre, bar nem lesz olcso moka, valahol 15-30k kozott van egy jo minosegu. erre mar nem kell sok mindent felvenned.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41721) parandroid válasza bajnokpityu (#41719) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ma 3 fokban aláöltöző + asics kabát felül, cicanaci, meg rá egy rövidnadrág szeméremsértés elkerülése okán, és ennyi. Ha 0 alá megy, akkor egy csősál jön még, meg a felső 2 réteg közé egy póló.

tomcica: Páromnak van egy shieldes Winflo5-je, ez kb az egyetlen nike cipő, amit szívesen vesz fel, az összes többire folyton fintorog, hogy így nem jó, úgy nem jó.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41722) norby_42


norby_42
aktív tag

Hogy ment a szegedi verseny? Irgalmatlan hideg volt...

Eat pasta, run fasta

(#41723) bajnokpityu válasza parandroid (#41721) üzenetére


bajnokpityu
félisten

kipróbálom ezt a pólót az aláöltöző és kapucnis cucc közé, ez valszeg nekem is elég lenne 3 fokban. kérdés utána mi lesz :D
ma én is vettem egy winflo shieldet, az utolsó 46os szürkét.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#41724) Agony válasza norby_42 (#41722) üzenetére


Agony
aktív tag

Maga a verseny szerintem remek volt, talán az önkéntesek hadonászhattak volna kicsit aktívabban az útvonalon, mert jobbára mindenki csak állt, de gondolom nekik se volt melegük 3-4 órát a hidegben állni, amúgy meg szerencsére egyszer se tévedtem el, max másokat érinthetett kelletlenül.

Kb. 0 fokban rajtoltunk, Tom tanácsára rövid nadrágba ugrottam neki, ami kicsit talán lengének bizonyult, mert a táv végére se sikerült bemelegedni, ugyanakkor az izzadással se volt problémám, úgyhogy valamit valamiért! ;] A nap szépen sütögetett, így mivel mindig full feketében futok (Ultra Tisza-tón 35 fokban is :U) azért a hideg ellenére egész kellemes volt. Frissíteni nem álltam meg, csak majszoltam a "hazait" zsebből, úgyhogy az a része nem tudom milyen volt.

Összességében meglepően sokan voltak, tavaly nem rémlik, hogy ekkora tömeg lett volna, most 1500-an indultak, ebből kb. ~500 félmaratonon. Ami kicsit negatív volt tavallyal szemben, hogy idén nem ott a sportcsarnok mellett volt a rajtzóna, így mindenki állhatott kint a hidegben, ez azért tavaly jóval komfortosabb volt.

Te is indultál?

Start with a whisper, end with a scream!

(#41725) dabgergo válasza Agony (#41724) üzenetére


dabgergo
őstag

Na és mik lettek az eredmények?

Reggel -2 fokban én is futottam egy tízest, 3:48-as átlag lett ami nekem végülis rekord.
Viszont ezt a garmint nem értem, most sem kalkulált laktát küszöböt, pedig be van kapcsolva az automatikus frissítés... Mellkaspánt is fent volt, nem értem :(

[ Szerkesztve ]

(#41726) borix válasza dabgergo (#41725) üzenetére


borix
őstag

Csinálj egy Factory resetet több, vagy nagyobb frissítések után nem árt. Írhatsz a supportnak is megnézni, hogy mit javasolnak.

(#41727) Agony válasza dabgergo (#41725) üzenetére


Agony
aktív tag

1:20:35 lett az idő 21,08 km-re.

A cél 3:50 volt, úgyhogy így végülis teljesült 3:49-el, de már kicsit bánom, hogy nem léptem oda jobban. A pulzus 180-182 között mozgott (max. 183 volt) és 196 a max pulzusom, szóval lett volna még tér, de be voltam sz*rva, hogy elfutom, meg ez a 0 fokban rövid nadrág is kicsit optimistának bizonyult. :D Nem sok szint volt a pályában (60-70 méter emelkedés) viszont ez a híd többszöri megfutására koncentrálódott, aminek az alföldi síkon nevelt csülkeim annyira nem örültek, ott rendre visszaesett 10-10 mp-el a tempó, de legalább tudom hol kell fejlődni. :)

Mindegy igazából ami akartam idén az meglett, hogy meglegyen az 1:20 az meglett, az 1:19 meg megvár jövőre.

Az eredmények amúgy itt fent vannak ha érdekel, azzal a 3:48-al majdnem nyerted volna a 10K-t. :D

http://korido.hu/2019SzegedJotekonysagi_result

Garmin témában:

Most napok óta szar van a Garminnál, pl. az alvás mérésnél sokaknál eltűnt a REM mérés (nekem is), és a training status se frissül november 27. óta. Az már csak a hab a tortán, hogy 21,08 km-re nem adta be egyéni rekordnak a félmaraton PB-t, még mindig a 2018-as 3:58-as tartja magát. ;]

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#41728) dabgergo


dabgergo
őstag

Grat, 1:20 az igazán derék! :)
Ha stravan nyomsz egy correct distance-t az nem segít? Ott néha ez megment engem.

Amúgy annyit sajnálok én is h utóbbi időszakban nem adtam bele a maxot a versenyekbe, najó FM-on majndnem, de most nem volt kedvem annyira húzni és 170 lett az átlag HR, a max meg 176, de simán mehetne a végén feljebb...

Borix: köszi, lehet nyomok egy resetet, de akkor amúgy minden elszáll ugye (data screen-ek, meg ilyesmik is?).

(#41729) norby_42 válasza Agony (#41724) üzenetére


norby_42
aktív tag

Nem indultam, családi kirándulás volt, csak egyszer kereszteztük az útvonalat. 2 órás félmaratonos zászlót vitt valaki, ebből gondoltam, hogy nem arrafelé vagytok :)

Ja, és gratulálok!

[ Szerkesztve ]

Eat pasta, run fasta

(#41730) Chuck Norris válasza Agony (#41727) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Jól látom, hogy akkor ezt te így előzetesen meg is nyerted? Nagyon nagy gratula, sz*jál már a pulzusra meg mindenféle előzetes tervezgetésre :)

(#41731) tomcica válasza dabgergo (#41728) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nincs ezzel semmi baj,legalabb lesz meg hova porgetni :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41732) tomcica válasza Chuck Norris (#41730) üzenetére


tomcica
Topikgazda

futott mar ugy is :B berombolva celtempon amig szet nem esik az egesz,pulzus meg mehet ahova akar,szoval nincs ezzel a kontrollalt versenyzessel se gond.En azt mondom kell mindketto,foleg ha van is aki a nyakadban liheg,na akkor szoktam en lekapcsolni a Garmint es tolni ami a csovon kifer (a'la UB masodik szakasz lejton 2:45-os 1000m,3:11-es atlag arra a szakaszra,ott volt kivel versenyezni)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41733) Agony


Agony
aktív tag

Köszönöm!

Még a 3:50 is bizonytalan volt, főleg fejben, Tom tudja mit össze rinyáltam privátba, hogy még az edzéseken is szétestem fejben, de azért versenyen más... talán csak az volt a rossz, hogy 5-6K-tól egyedül futottam, pedig sokat jelentett volna valakihez húzni.

A "taktika" ugyanaz volt, mint nyáron egy szintén szegedi félmaratonon. Ott 3:55 volt a cél, aztán ha bírom jó, ha nem akkor meg legalább kiderül hogy olvadok el, aztán ott is 1 másodperccel a cél alá sikerült lőni. Most ugyanez volt a helyzet a 3:50-el, utólag persze már okosabb az ember, de elsülhetett volna fordítva is, hogy megtolom az első 10K-t 3:45-ön, aztán meg 12-nél szétesek és levánszorgom 4:10-en a maradékot. Idén ilyenbe Baján a Kikelet Félmaratonon futottam bele, ahol danielsz -ék behívtak egy váltóba, így a félmaraton első felét meg is küldtem 3:50-el, a második felére meg lesavasodtam, felfordult a gyomrom, örültem, hogy 4:10-4:15-ös tempóval kibírtam a végéig és lett 4:06 az átlag.

Lesz még verseny jövőre is, most nekem sokkal többet jelentett, hogy egy pozitív lezárása lett ez a szezonnak, meg most már fejben elhiszem, hogy stabilan megy 21K-n ez a tempó, akkor azt a pár másodpercet ha törik, ha szakad kitaposom belőle. ;]

Esetleg egy futóforma szaki megszakérthetné a befutó videómat, hogy mennyire futok idétlenül. :D (Tom? ;] )

https://youtu.be/IxFnsKi9iSI?t=3530s

Start with a whisper, end with a scream!

(#41734) tomcica válasza Agony (#41733) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Neztem mar a videot,de belassitva se mutat sokat,igy futottal az UTT-n is,picit beleulsz,de egy Fm vegere ki nem ul bele mar picit!? :DDD igazabol oldalrol is kellene video,meg ilyen 5-8km es 12-14km koruli reszeknel,na majd egyszer raszanunk egy versenyt es felvesszuk/vetetjuk tobb helyen,esetleg melletted kerekparrol stb.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41735) taranis válasza Agony (#41733) üzenetére


taranis
addikt

"levánszorgom 4:10-en a maradékot" :D
Oké persze más ligában mozgunk, de az 5:09-es félmaraton tempómnak úgy örültem mint majom a farkának, durva látni az eredményeiteket! :)
Gratula az 1:20-hoz!

colorizer.net

(#41736) varmi2


varmi2
nagyúr

Üdv.
Tudtok ajánlani valami jobb futópadot 140k max ár alatt. 5-10km napi futáshoz heti 4-5x

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#41737) tomcica válasza varmi2 (#41736) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Futopad temaban jobban jarsz,ha keresel egy hasznalt "ipari/edzotermi" padot es teljesen felujittatod.Minden, ami 300ezer ft alatt van ujonan, tartos strapat nem bir.
B verzio ha 1-2 honapra veszel edzotermi berletet (nalunk ha olyan a tel az egyik edzesre bemegyunk futopadra,a hajnalira)

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41738) tomcica válasza taranis (#41735) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Szerintem ugy ertette,h a 3:45-hoz kepest a 4:05-4:10 vanszorgasnak erzodott...nem a 4:10-es tempora ertette,mert nincs azzal az irammal semmi baj,ott mar fuj a szel az arcodba rendesen :DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41739) varmi2 válasza tomcica (#41737) üzenetére


varmi2
nagyúr

Sajnos ahol lakom, ott nincs olyan edzőterem, ahol lenne futópad. :( Így muszáj venni egyet. Nem bírom futás nélkül, de kint hideg van.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#41740) tomcica válasza varmi2 (#41739) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Hideg? Hol laksz skandinavia?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41741) Vertigo18 válasza tomcica (#41740) üzenetére


Vertigo18
addikt

Napi Tomcica... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#41742) tomcica válasza Vertigo18 (#41741) üzenetére


tomcica
Topikgazda

meg ha -20 lenne megertem,de eleg enyhe az ido az evszakhoz kepest ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#41743) taranis válasza tomcica (#41738) üzenetére


taranis
addikt

Ja ez nyilvánvaló volt, csak én is szeretnék 4:10-el vánszorogni :D Nademajd!

colorizer.net

(#41744) Vertigo18 válasza tomcica (#41742) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ma szó szerint szarrá áztam. Már az első km-en elkezdett szakadni, de úgy gondoltam, nem adom fel, csak kicsit visszaveszek a tempóból. Aztán az ötödiknél találtam egy szép kis emelkedőt, 110 méter magas lett a végére, kb. egy km. hosszú volt, így az edzés-jelleg végül mégis jelen lett a mai futásomban...

De mire hazaértem, mind a három vékony réteg átázott rajtam, gyorsan faltam a C-vitamint :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#41745) ígyvanferi válasza Agony (#41727) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az igen derék, grat a helyezéshez is, meg a Pb-hez is! :K
Nagyon szép idő volt, nem fújt már úgy a szél, mint szombaton, jót lehetett futni (bár én a rövidgatyót azért nem mertem megkockáztatni). Nem tudom milyen helyeken vezetett a félmaraton útvonala miután elváltunk, de a közös szakaszok is szépek voltak, meg az is, ahol csak mi mentünk a 10K-n.

Már amikor tudtam, merre kell menni. :D Mert ezek szerint nem csak nekem okozott időnként némi fejtörést, hogy akkor most pontosan hol és merre? :DDD Pl. a Belvárosi hídra felvezető rész (arra a félmaraton útvonala pont nem vezetett) volt elég furcsa. Én itt balról érkeztem, a parkoló híd felőli oldalán futottam, de lehet meg kellett volna kerülni a parkolót, és akkor itt jobbról érkezni, onnan futni fel a hídra. Azért is gyanús, mert a önkéntes a bal oldalon állt itt, nekem a belső íven, és úgy tűnt, a másik irányból várja a futókat. A híd túloldalán meg sokan lefutottak egyből a lépcsőn rá a rakpartra, míg ott egyébként tovább kellett futni és tenni egy kis kunkort. Ilyen helyeken egész nyugodtan felrajzolhattak volna egy-két nyilat, ott is, ahol egyenesen kell futni, de amúgy le is lehetne térni. Volt még egy érdekes hely, a két híd közötti szakaszon a töltésről leirányítottak egy kis utcába, majd kb. 120 m után egy fordító és vissza. Az egy vicces emelkedő volt. :D

Az előzetes eredménylistában a rajt/célnál felállított futóóra ideje szerepel vagy már a chippel mért? Csak mert elb.sztam az indulást, még javában kötöttem a cipőmet a rajtszám átvételi sátraknál, amikor meghallottam, hogy rajt. Mire beavászkodtam oldalt a kordonok között, kb. pont egy perc telt el, úgyhogy az órám 41:28-on állt meg, a köridő 42:26-ot ír eredményül. Semmi jelentősége, legalábbis az eredménylista szempontjából, a helyezés úgyis a befutás sorrendje alapján megy, de én endomondoba a saját időmet írnám (vagy ha még módosul a chippel mért időre a listában, akkor azt). A lelkemnek jobb a 4:09-es tempó, mint a 4:15. :B

(#41746) borix válasza dabgergo (#41728) üzenetére


borix
őstag

Az a lényege csinálsz egy törlést,visszaállsz a gyári alap beállításra.

(#41747) dabgergo válasza borix (#41746) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi, az elég nagy veszteség :D de lehet rászánom magamat :)

(#41748) taranis


taranis
addikt

Ha már így tempók, tegnap megdőlt a 10km világcsúcs, Joshua Cheptegei, 26:38-at futott, az kb 2:40-es átlag végig, szerintem én nem is tudok olyan gyorsan futni :D

colorizer.net

(#41749) Agony válasza ígyvanferi (#41745) üzenetére


Agony
aktív tag

tanaris

Igen, a vánszorgást arra értettem, hogy a tervezett tempóhoz képest szétestem és örültem, hogy azt is bírtam tartani, nem konkrétan a 4:10-re értettem, csak a hülye erőbeosztásra. :)

ígyvanferi

Ez a rész nem rémlik amit linkeltél, de azokon az "erdős" patakparti részeken volt pár vicces felfutás, na nem sok csak 4-5 méter, de az elég meredek szögben... na annak tudtam örülni. :D

Én biztos ami biztos megcsináltam előtte a pálya útvonalat Garminon és bekapcsoltam a pálya navigációt, de talán csak egyszer néztem rá, amikor visszafele jöttük a hídon, mert akkor eltűnt a bringás felvezető. Ja meg a hídon visszafele amikor én futottam már szedték fel a bójákat, úgyhogy nem tudom aki mondjuk 5-10 perccel később ment arra az mit látott.

Az eredmény listában már a chipes idő van, mert nekem az óra 1:20:45-öt mért és 4-5. sorból indultam, úgyhogy 9 másodperc lehetett amíg elértem a chipet.

Miben futottál, nem találkoztunk?

tom

Most decemberben majd lehet rászánom magam egyik nap valami konditeremre, aztán futok egy 10K-t padon oldalra beállítva a telefont derék magasságba, had sírjunk. ;]

Start with a whisper, end with a scream!

(#41750) inf3rno válasza Agony (#41727) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Gratula! :C

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.