Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40201) inf3rno válasza tomcica (#40197) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Árukeresőn itt 50k-t írnak: [link] :S

Veszprém környékén létezik bármilyen futócipős bolt vagy outlet? Most nyílik majd egy Spuri az Almádi úton Veszprémben, meg van Decathlon, de kb. ennyi, amiről tudok. Bármi egyéb, ahol olcsón lehet jó cipőket kapni?

Buliban hasznos! =]

(#40202) danielsz válasza inf3rno (#40200) üzenetére


danielsz
tag

Rosszul fogalmaztam, a lényeg, hogy ezek szerint ez márkaspecifikus az Asicsnél. Nekem elég érzékeny a jobb sarkam, sajnos nőtt is rá egy sarkantyú. Ezek után lehet. hogy inkább mellőzöm a márkát .A Pega egyelőre elég korrektnek tűnik, szerintem a talpa se fog olyan hamar kopni, mint az Asicseim. Visszagondolva az utolsó futósérülésemhez kicsit szerintem a cipő is hozzájárult (Asics GT-1000).

(#40203) inf3rno válasza danielsz (#40202) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Igen, én megpróbáltam sokat, és szerintem márkaspecifikus, bár annak idején itt sokan lehülyéztek miatta. Aztán idővel mégiscsak kiderül, hogy nekem volt igazam. A sarkam most sem az igazi, de azért a jó cipő kb. annyi különbséget jelent, hogy tudok e futni vele, vagy marad a gyaloglás. Nekem széles, magas lábfejre a Mizuno és a Saucony váltak be eddig, de kíváncsi vagyok más márkákra is. Néztem a Pegát, nekem sajna nem volt jó a lábamra, már nem emlékszem hol, de valahol nyomott. Ami érdekelne, hogy valami olyasmi rémlik, hogy bizonyos márkáknak van szélesített változata. Azokban bízok még, mert a Mizuno egy kicsit húzós árban ahhoz képest amilyen gyorsan elkopik, a Saucony meg túl kemény ahhoz, hogy állandóan csak azt használjam.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#40204) borix válasza inf3rno (#40200) üzenetére


borix
őstag

Havas időkre? Elköltözöl talán, hová?Lassan az északi sarkon sem lesz hó. ;]

(#40205) inf3rno válasza borix (#40204) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ó nálunk szokott lenni főleg január és február környékén. BP lehet, hogy más, mert a beton miatt ott melegebb van. :K

Buliban hasznos! =]

(#40206) borix válasza inf3rno (#40205) üzenetére


borix
őstag

Felsőrészed van? Az lehet jobban megérné valami szél, mérsékelten esőálló, lélegző, softshell, thermo.

[ Szerkesztve ]

(#40207) tomcica válasza inf3rno (#40201) üzenetére


tomcica
Topikgazda

en 60 euroert vettem itt szerbiaban outletbol webshopbol (a jovo heten erkezik a parja Trailroc 270 55euro szinten onnan)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#40208) inf3rno válasza tomcica (#40207) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ez nem rossz ötlet, lehet, hogy van olyan futós outlet, aminek van webshopja nálunk is. Aztán akkor nem kell átutaznom a fél világon, hogy megvegyek egy cipőt. Próbáláshoz persze így is kell majd utaznom, mert valamikor csak huszadikra találok olyat, ami tényleg tetszik.

Mai kocogás nem ment valami jól, csak 6.5 lett a 10 helyett, inkább rövidítettem. Lehet, hogy kiszedem a gyors és a hosszú napot egy hónapra, amíg helyrejön a lábam. Csütörtökön derül ki mennyire bírja a gyorsat, de szerintem nem fogja szeretni. Ma a nagyobb emelkedőknél és a hirtelen fordulóknál szúrt be. Vészesnek annyira nem vészes, de óvatos vagyok vele. Volt már ilyenem, és az hónapokig tartott, igaz akkor sokkal jobban meghúztam.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#40209) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Egyik ismerősnek kellene óra. Multisportot akar, jó lenne ha lenne optikai pulzusmérés, lépésszámláló, legyen vízálló meg tudjon navigálni neki előre beállított útvonalon. Nem vagyok annyira képben a drága órákkal kapcsolatban. Mik a lehetőségek?

Buliban hasznos! =]

(#40210) borix válasza inf3rno (#40209) üzenetére


borix
őstag

Nézd át a Fenix 5, Fenix 6 felhozatalt. 180-240e körüli mozognak idehaza. [link]
Ha nincs szüksége a felsőkategória tudására és beéri a csekélyebb üzemidővel lehet hogy egy Samsung Gear S3 is megtenné. 60E körül mozog.

(#40211) concret_hp


concret_hp
addikt

na voltam ma aluminium manen :D (aka öntúlszárnyalás triatlon)

részletes sok mindent nem írnék, de a 47:05ös 10km-el elégedett vagyok, mondjuk a 172-es átlagpulzus nem annyira esett jól néha, a frankó párás levegőben (12:45kor kezdtem futni), meg amikor kicsit felszaladt még ezen belül is :DDD (190pár a maxom)

idén olimpiai, fél és teljes iron távon is pb-t mentem, akkor ez egy jó szezonnak is tekinthető talán :D

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#40212) dabgergo válasza inf3rno (#40209) üzenetére


dabgergo
őstag

Mi a keret? Mit takar a multisport? Nyiltvizi úszás kell?
Garmin Forerunner 935 minden lentit lefed, egyik legpontosabb és legstabilabb óra jó akkuidővel, de meg lehet akár olcsóbban is úszni ha nem szempont ennyire a profizmus.

[ Szerkesztve ]

(#40213) inf3rno válasza dabgergo (#40212) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Bringa, úszás (medencében), geocaching, ilyesmik, amiket írt. Ja még írta, hogy ne legyen fém szíja, mert van valami fém allergiája vagy mi a franc. A keretre majd rákérdek, valszeg $300-$500, de ezt csak tippeltem.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#40214) inf3rno válasza borix (#40210) üzenetére


inf3rno
nagyúr

A Gear S3 sajna nem kellően vízálló úszáshoz. A Fenix 5 talán belefér, a Fenix 6 szerintem túl sok lenne neki árban.

Buliban hasznos! =]

(#40215) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Azt nem tudjátok, hogy az optikai pulzusmérés lehetséges e úszás közben? Elvileg a vezeték nélkül BT vagy ANT jel küldés nem működik vízben, de ha az órába épített optikaival megoldható lenne, akkor végülis mérhető úszásnál is a pulzus...

Buliban hasznos! =]

(#40216) inf3rno válasza dabgergo (#40212) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Mindegy, menet közben ajánlottam neki Garmin Fenix szériát, Garmin FR *35 (935, 735), Suunto Spartan, Polar Vantage. Ezek elvileg tudják a nagyját annak, amit akar. Meg írtam neki, hogy 250 és 850 dollár között vannak, aztán majd eldönti, hogy mi fér bele a keretbe. A Timex-eket nézte, annál meg talán még a TomTom is jobb, legalábbis pár éve az volt a benyomásom, amikor körülnéztem a témában.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#40217) parandroid válasza inf3rno (#40215) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pulzusmérés működik vízben, gps általában köhög azért, és pontos nemigen lesz. Amúgy ár/értékben a Fenix5/935(/735) most a legjobb, a többi (szerintem) drága, de ez nyilván nagyon személyes változó. Ja, meg van óra 3 dolcsiért aliról is, állítólag az is tud mindent, amit kell...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#40218) tomcica válasza concret_hp (#40211) üzenetére


tomcica
Topikgazda

jol van-jol van,de ha 190 a max akkor miert fogtad vissza magad h csak 172 volt a 10k-n a pulzus ? :P 165-170 egy szerda delutani tempo pulzusa 12-16km-en felenk (196 a max,szoval hasonlo).Versenyen mar az atoltozesnel 150 alapbol a pulzus az izgalomtol.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#40219) tomcica válasza inf3rno (#40215) üzenetére


tomcica
Topikgazda

FR935 es az uj Fenix tudnak real-time pulzusmerest csuklorol,Tri es Swim ovvel pedig mind tud,de csak utolag tudod kielemezni (az uszaskor nem).
En eletemben nem ereztem szukseget a pulzus meresenek uszas kozben,ha nehany edzes utan utolag visszaellenorizhetem h azon a szubjektivan saccolt (laza,kozepes v eros) tempon milyen volt a pulzusom,akkor konnyen be tudom fejbol is allitani.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#40220) tomcica válasza parandroid (#40217) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ja,most h jott a Fenix6 a nem is olyan regi hasznalt 5-ost vennem olyantol aki valt az ujra.935 jo aron lenne a masik paciens.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#40221) Agony válasza tomcica (#40220) üzenetére


Agony
aktív tag

Facebook Marketplacen 100k, meg 125k -ért mennek szép használtak.

Start with a whisper, end with a scream!

(#40222) dabgergo válasza inf3rno (#40213) üzenetére


dabgergo
őstag

Ha fém allergiája van, akkor FR széria lehet h jobb mint a Fenix, mert a Fenixek háza is fém.
Ha pontosságmániás akkor szintén a FR széria jobb kicsit mint a Fenix (bár a 6-os elvileg meglepően pontos, de az nagyon drága még).

(#40223) t1 válasza inf3rno (#40209) üzenetére


t1
addikt

Fenix 5 / FR935 alá ne adjon.

(#40224) danielsz válasza tomcica (#40196) üzenetére


danielsz
tag

Köszönöm, muszáj lesz beépítenenem ezeket Mondjuk szereznem kéne valakit, aki az elején nézi, hogy normálisan csinálom-e a gyakorlatokat.

(#40225) tomcica válasza danielsz (#40224) üzenetére


tomcica
Topikgazda

felveszi valaki videora vagy akar egy tukrozodo kirakat elott is csinalhatod (nagyjabol annyira neznek majd hulyenek,mint engem a gumival :P)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#40226) concret_hp válasza tomcica (#40218) üzenetére


concret_hp
addikt

előtte már volt egy kis bemelegítés :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#40227) inf3rno válasza t1 (#40223) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Azt mondta, hogy olyan $250-400 a keret rá. A Suunto Spartan tetszik neki: [link]. Inkább bringa és úszás az ő sportja, mint futás amúgy. Elvileg a nikkellel vannak ilyen alergiás gondjai, azt mondja az olcsóbb óráknál fordult elő, hogy kiütése lett tőlük, a rozsdamentes acéllal valszeg nem lesz ilyen gondja, szóval talán ez nem kizáró ok. A szíj meg gondolom cserélhető mindegyiknél ezen a szinten.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#40228) inf3rno válasza tomcica (#40225) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szoktak néhányan gázmaszkkal is tüdőt fejleszteni amúgy. Az igazi a gázmaszk + gumi lenne. ;] :C

Buliban hasznos! =]

(#40229) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Hétvégén emberkísérletet hajtottam végre a mérlegemmel, igazából mindegy, hogy a számok mennyire pontosak a tendencia a lényeg:

Szombat hajnal:
82Kg, zsir:18%, izom:43.5%, víz:59.5%

A kiírás szerint kocogtam/gyalogoltam 158.4 km 7200 m szintemelkedéssel, ez 39.5 óra alatt jött össze. Annyi extra még volt benne, hogy nagyjából 8 órán keresztül esett az eső ezért úgy 70 Km volt amit teljesen átázott cipőben tettem meg mire elértem a depóig. A célban vasárnap este csak nagyon keveset ettem, hogy ne befolyásolja a mérést.

Hétfő reggel:
81.9Kg, zsír:18.3%, izom:43.3%, víz: 59.3%

Igazából nem tudok semmi következtetést levonni, talán csak azt, hogy teljesen ráállt a szervezetem erre a mozgásformára és mivel már többet nem tudok futni mert csak tönkre vágom a lábaimat mint ahogy azt tettem egy éve, be kellene iktassak valami egész más sporttevékenységet is. Evésre próbálok odafigyelni, a cél az lenne, hogy lemenjek 75-77 Kg köré.

(#40230) borix válasza inf3rno (#40227) üzenetére


borix
őstag

SUUNTO 9 BARO TITANIUM HASZNÁLT
Ez az óra újonnan 60E drágább ha már a Suunto vonalon akar maradni.
Spartan egy elcseszett széria az Amvit 3- hoz képpest tusdása alig változott kapott rezgő motort meg szebb formát.
Suunto 9 Baro már egy komolyabb GPS rendszerrel van szerelve üzemidőben is javult.
Nézd meg van lentebb egy tájékoztató, videó arról, hogy kéne működnie elviekben! FusedTrack algoritmusa kombinálja a GPS-t és a mozgásérzékelő adatait
+ Kínai lesz a Suunto. [link]

[ Szerkesztve ]

(#40231) inf3rno válasza Chuck Norris (#40229) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Tolj súlyzót felső testre jó magas EPOC-al. Talán az after burn, ha létezik olyan segít lecsapni a maradékot. Elvileg ha intenzíven edzel, akkor az izom javítását zsír, és nem szénhidrát égetéssel fedezi utána a szervezet a regenerálódásnál. Gyakorlatilag franc tudja, hogy igaz e, és ha igen, akkor ez mennyit számít.

Érdemes lenne kedd reggel is lemérni. Azt mondják közvetlenül edzés után és evés/ivás után csal az elektródás mérleg, illetve pontosabb a 4 elektródás. Még mellé RFM-et is érdemes nézni, hátha az mutat valamit. Az derékbőség alapján becsül zsír százalékot. [link]

Buliban hasznos! =]

(#40232) inf3rno válasza borix (#40230) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Az USA-ban él, nem hiszem, hogy megérné neki zergéről rendelni használtat, amúgy is újat akar... :D Ahogy nézem Suunto oldalán 600 USD, ami már kilóg a keretből erősen.

Buliban hasznos! =]

(#40233) inf3rno válasza Agony (#40221) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Összehasonlítottad már watt mérésnél, hogy számít e a puha és a kemény cipő? Elvileg a keménnyel spórolósabban lehet futni ugyanazt a tempót ugyanazon a terepen, mint a puhával, legalábbis úgy lenne logikus, hogy a puha több energiát elnyel, és érzésre is nekem gyorsabb a Saucony, mint a Mizuno.

Buliban hasznos! =]

(#40234) tomcica válasza inf3rno (#40228) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Gazmaszkot ha nem is,de olyat szoktam h a gyorsulot levegovetel nelkul csinalom.Az utolso legzesnel KIFUJSZ mindent es elkezded legzes nelkul a gyorsitot,eloszor persze lehet csak 10-20m,de kesobb feljutsz egesz 70-80m-ig siman.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#40235) tomcica válasza inf3rno (#40233) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Engem a mezitlab erdekelne,fuvon es palyan is,mert egesz ott mas a mozgasom,meg egy inov8 0drop v merrel vapor glove-al futotthoz kepest is.Magasabb a cadence,rovidebb a lepeshossz,de a hatekonysag erdekelne (ha azt a Watt-bol ki tudjuk kovetkeztetni).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#40236) tomcica válasza Chuck Norris (#40229) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nalam amikor az edzes mar nem szed le tobbet es fogyni kell (regebben a birkozasnal) akkor a szenhidrat csokkentese tudta csak leszedni.
Arra ugyelj,h az eros edzesnapokra vissza legyen toltve,mert nem tudod rendesen megcsinalni az edzest,a koztes laza napokon lehet faragni lefele.
A megvont szenhidrat miatt kevesebb viz is marad rajtad,szinte semmi a bor alatt.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#40237) Agony válasza inf3rno (#40233) üzenetére


Agony
aktív tag

Erre van egy külön mérőszám, ami számomra pont ezért értelmezhetetlen is egy kicsit.

"Leg Spring Stiffness is a measure of how well a runner recycles the energy applied to the
ground. LSS has been shown to be correlated with running performance. Think of your leg
as a spring upon which your body “bounces.” The stiffer the spring, the less energy you
must produce to propel yourself forward with each step. This metric measures the
stiffness of the muscles and tendons in your leg. Increases in LSS can indicate economy
improvement over time."

Ez ugye KN/m mértékegységben van, csak az a gond, hogy a cipő fullra befolyásolja, amit te is felvetettél. :) Teljesen más érték jön egy vadi új puha cipőben, mint egy elhasznált, már nem csillapító cipőben.

Nekem jellemzően 10.5-11.0 között van, de ez cipőtől függően lehet 9.XX és 11.XX is, ugyanazon a tempón.

Azt mondják érdemes testsúlyra leosztani, ami nekem 70 kg-ra kb. átlagos:

95th percentile: 0.173
Above average: 0.158
Average: 0.143
Below average: 0.128
5th percentile: 0.113

Start with a whisper, end with a scream!

(#40238) ígyvanferi válasza Agony (#40237) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Minél keményebb a "rugó" a lábadban, annál kevesebb energia veszik el egy-egy talajérintéskor. Valami ilyesmit jelent, nem? Ha egy új, agyoncsillapított cipőben méred, akkor elvileg kisebb érték kell kijöjjön, mintha egy merev versenycipőben futnál. Vagy nem ez nem volt tiszta?

Érdekesek ezek a számok egyébként, én is kíváncsi lennék a saját adataimra. Nem ettől sikerülne megfutni az eredetileg kitűzött tempót vagy esetleg gyorsabbat szombaton, hanem ha nem lenne kuka az utolsó 3 hét a felkészülés szempontjából, de akkor is izgi a statisztika. :DDD

(#40239) Chuck Norris válasza inf3rno (#40231) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Ilyesmire gondoltam én is, vagy elmegyek megtanulni a kettlebell alapjait, az biztos nagyon jót tenne a törzs izomzatnak.
Megmértem ma reggel is, pont mint az előző napokon egyből ébredés után, hogy nagyjából azonosak legyenek a körülmények:

82.2Kg zsír:15% izom:45% víz:61.7%

Egy nap pihenés alatt 3% zsírból 1.5% izom lett és visszapótoltam az elveszett folyadékot, na most ha nem mutat teljesen téves adatokat a készülék, akkor sikerült beigazolni az elméletedet.

@tomcica kösz a tippet meg is néztem miben van sok szénhidrát azok közül amit rendszeresen eszem, hát egyértelmű, hogy a rizst is abba hagyom mától.

(#40240) ígyvanferi válasza Chuck Norris (#40239) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Vagyis egy nap alatt több, mint 2,5 kg zsír helyett sikerült építeni 1,5 kg izmot? Azt hiszem el kell kezdenem többet pihenni, ha ez így működik. :D Nem lehet, hogy ezeknek a csodakonyhamérlegeknek ekkora változás még hibahatáron belül van? Bár nem ismerem a működési elvüket, lehet tök triviális egy ilyen mérés is ma már.

(#40241) tomcica válasza Chuck Norris (#40239) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Kombinald feherjevel a rizst (pl csirkemell,minosegi tonhal,gomba,tofu).Enni azert kell,kulonben nem birsz rendesen edzeni.Hosszu tavon kell ezzel a testkompozicios dologgal tervezni,ergo picike kaloria deficit/nap,eros edzesnapok elotti nap szenhidratban gazdagabb es erosebb (akar szuficites nap par szaz kaloriaval).
Fenntarhato legyen ez az eletmod,akkor hozzall a test,hormonhaztartas,idegrendszer stb.Ha viszont ilyen nemet koncentracios lageres eletmod megy,akkor lecsoffad minden,de nem tudsz ertekelheto teljesitmenyt tarsitani hozza.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#40242) Agony válasza ígyvanferi (#40238) üzenetére


Agony
aktív tag

Tisztának tiszta, csak ebben a formában nem feltétlen egyértelmű mitől javult vagy romlok az érték, mert még a cipő is befolyásolja. Hosszú távon egy átlagot nézve mutathat valami trendet, de egy-egy futást szerintem nem érdemes benne összehasonlítani és messzemenő következtetéseket levonni.

A másik ilyen nekem a VO2Max, amit mindig megállapít az óra, de az azért kicsit furcsa, hogy valamikor 55 valamikor 62, amúgy meg az esetek többségében 58. Ezt is fullra befolyásolja a fáradtság, időjárás, az edzés jellege, úgyhogy korrekt értéket itt is csak a Tom által is említett rendes VO2Max teszt adna. Egyszer kipróbálnám, de mindig minden izgalmas dolog, ez is mocsok drága, ráadásul aztán már érdemes lenne mondjuk évente újra tesztelni, hogy volt-e fejlődés. :)

Start with a whisper, end with a scream!

(#40243) tomcica válasza Agony (#40242) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Hat igen,de evente le kellene meretni a teli alapozas utan (esetleg a laktat tesztet a kigyorsitas vegen is).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#40244) emvy


emvy
nagyúr

Tomcica: meg nem volt idom megcsinalni a 10+20ks futast, de ma reggel nyomtam egy 17k-t.

https://connect.garmin.com/modern/activity/4042778258

Nem csaptam nagyon szet magam egyebkent, meg volt bennem egy pici.

Mit mutat ez maratonra nezve szerinted? Van ertelme meg 3 hettel a verseny elott megcsinalni a 10+21-et, amit javasoltal?

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#40245) borix válasza Agony (#40242) üzenetére


borix
őstag

A VO2 max érték amit az órák megadnak szerintem a mi színtűnkre elég, főleg az enyémre a mostani sétálgatásaimhoz. ;]
Számol egy átlagot az utolsó 7 nap edzései talán és az alapján nő vagy csökken az érték.Mikor megnézed a Garmin oldalán, hogy hogy alakulnak az eredmények olyan nagy kiugrások nincsenek, hogy pl hét elején 55 hét végére meg fölmegy 60 egy hét múlva meg vissza 55.
Csináltam egy számítást pl, hogy a pulzus zónákat kiszámoltam laktátküszöb szinthez, és VO2 max-hoz (nem keverendő a max pulzussal) viszonyítva.
Nagy eltérés nem volt elhanyagolható ha tudja az ember a laktátküszöb értéket az bőven elég a zónák kiszámítására, nem kell a max pulzust sem bemérni. Fejlődés meghatározására vannak 6 hetes tesztfutások különböző pulzusértékeken vagy tempón bemérve.

[ Szerkesztve ]

(#40246) oxox


oxox
addikt

gondolkozok, hogy upg-redelek fenix 5s plus sapphire-rol 6s sapphire-ra, szerintetek mi a realis ar erte?
(a tokon van nemi karc, ket eredeti, ket utangyartott szij, egy tolto kabel, es egy dokkolos rendelt tolto kabel)
ill. ez a garminos/navigate-es csere-garancia micsoda??? (mar nincs ra sima garancia ergo elmult 1 eves)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#40247) borix válasza emvy (#40244) üzenetére


borix
őstag

Kb 18 perctől 1:08 veszed az átlagot ás megvan a laktátküszüb értéked és a hozzá tartozó tempó.
Tomcica azt mondta régen ezt 16K mérték de így is megteszi már.

(#40248) emvy válasza borix (#40247) üzenetére


emvy
nagyúr

> Kb 18 perctől 1:08 veszed az átlagot ás megvan a laktátküszüb értéked és a hozzá tartozó tempó.

Nem ertem pontosan. Megnezem, hogy 18 perc utan mi volt az atlagpulzusom? Mi az az 1:08?

while (!sleep) sheep++;

(#40249) borix válasza emvy (#40248) üzenetére


borix
őstag

Amit írtam azok közti időre számold ne a teljest.Nem volt meg a megfelelő bemelegítés és a vége sem az igazi.
Polar oldalán pl le lehet így szakaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#40250) emvy válasza borix (#40249) üzenetére


emvy
nagyúr

Kb. 174-175, 4:24-es tempo. Vegen emelkedon mentem, raadasul jardan, idonkent emberek kozott (1:05-tol) Valoban nem melegitettem be elotte, nem szoktam, nem annyira latom elonyet (kiveve tempofutasnal).

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.