Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207101) paatrick


paatrick
őstag

Az pedig sima 11-es volt. Röhej ez a VARozás már. Hány ilyet adtak már meg....

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#207102) mephi666 válasza paatrick (#207101) üzenetére


mephi666
nagyúr

...mármint ami az AV játékos kezéről pattant Virgil kezére? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207103) paatrick válasza mephi666 (#207102) üzenetére


paatrick
őstag

Fejéről ment az nem? Nekem úgy tűnt.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#207104) BenHans


BenHans
addikt

Jó kis meccs volt, Zaniolo a meccs embere, megsérült, hogy jöhessen a helyére Duran.
Hazafele a csapatbuszon szólhat a Duran Duran. :DDD ...ahogy nézem minden nótájuk tovább tart mint a két gólja közti különbség.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#207105) mvkly


mvkly
senior tag

Becsülettel végigülte, nem úgy, mint Stallone az Everton meccset a Balboa promóján.

(#207106) DS39


DS39
nagyúr

Ma este hajrá Spurs?

(#207107) Phoen|x válasza DS39 (#207106) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hát jah. Nagyon kéne.

Am ilyet nyilatkozott az edzőjük:

⚪️ Postecoglou: “If you’re going by social media, 99% of them will want Spurs to lose vs Man City… but please do 𝐍𝐎𝐓 tell me that’s your world”. ✋🏼

“If it is your world, then mate… you need counselling”.
“I understand rivalry of course, I’ll never understand anyone wanting their own football team to lose!”

"There's a football game tomorrow. We go and try to win as always, as every football team on the planet"

Respect.

Go Gunners!

(#207108) mephi666 válasza DS39 (#207106) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyértelmű, és nagyon remélem hogy csak azért kótyavetyéltük el tegnap a meccs végét, hogy szorosabbá tegyük a 4. hely sorsát :DDD kapjanak vérszagot a csirkék és jöjjenek fel szépen 2 ponttal az AV mögé... ha bl-t akarnak, ma óriást kell ölni...

utolsó kör: CP - AV és Sheffield - tyúkok :DDD ...abban joggal lehet bízni, hogy a CP beakaszt a Villa-nak, de már egy döntetlen is a csirkéknek kedvez, mert sokkal jobb a gólkülönbségük... a 2 győzelem viszont az ő oldalukról kötelező... a kieső ellen kb borítékolható a 3 pont, ma este dől el minden

ui: tegnapi meccs margójára meg csak annyit, hogy Klopp elcserélte a biztos győzelmet egy x-re :DDD Gakpo, Harvey, Endo mindhárman jók voltak és jött Darwin, Graven, CuJo, akik kb labdát alig láttak 20 percen át... oké, Darwin futkározott szépen lesre és CuJo is párszor belebotlott a labdába, de Graventől labdaérintést nem láttam :DDD Bradley lehet hogy még nem gyógyult fel teljesen, de őt mindenképp játszattam volna, mert képes szintet emelni a gyerek a játékon... Szoboszlai nem volt rossz: 1 perc alatt helyzetbe került és adogatta a jó labdákat... a védelem megbontása Endo lehozásával jókora hiba volt (vagy akkor már Bradley kellett volna a pályára, mert jól el tudja végezni a védőmunkát) ...Klopp is be volt nyugtatózva rendesen, nehogy utolsó hazai meccsen ne lehessen a pályán és ne tudják méltóan elbúcsúztatni...

ezt a pár hónapot olyannak éreztem, mint egy kapcsolat végét, amikor 2 ember megbeszéli, hogy "lehet nem fog így működni, de azért adjunk magunknak pár hónapot" ...aztán mindkettő tudja, hogy kurvára nem lesz semmi az egészből, épp ezért nem is rakja bele a 100%-ot, hanem inkább pörög fejben a jövőn... Klopp se volt az az őrült zseni, aki legalább úgy pörög a pálya mellett, mint tegnap Emery és a játékosok se akartak meccsről-meccsre 100%-ot hozva megdögleni... kb azt éreztem, hogy próbálja mindenki elvégezni a kötelezőt, de semmi többet... kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a kémia a következő edzővel: remélem oda-vissza megdöglik mindenki a másikért és 1-2 éven belül megint úgy lehet számolni a csapattal, mint aki bárkit képes megverni :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207109) grizlisandor válasza Ringman (#207088) üzenetére


grizlisandor
addikt

Jó sűrű a tabella vége. :DDD

(#207110) grizlisandor válasza mephi666 (#207108) üzenetére


grizlisandor
addikt

Félidőben kinyomtam a tvt, hogy ez már nem lesz izgalmas. :DDD

---

Most olvasom, hogy Eliot Chelsea ifiben nevelkedett, de eltanácsolták a magassága miatt. :U
Matsen, Gilmour? Ők sem égi meszelők.

(#207111) mephi666 válasza grizlisandor (#207110) üzenetére


mephi666
nagyúr

amikor magunkra húztuk az ellent és elkezdtük hátul a töketlenkedést, tudtam hogy ezt nem fogjuk megnyerni... Darwin lesgólja után meg már 100%-ra éreztem, hogy "most kapunk" :DDD aztán persze pressingelhetünk, aztán hátul egy Macca eladott labda, gól... 2perc múlva belebotlik úgy a csóri a labdába, hogy még az is bepattan :C na mondom, amikor 7-2-re szoptunk tőlük, ilyenekkel nyerték a meccset

...ja és ha Szoboszlai ad el egy olyan labdát, mint Mac Allister, tuti róla zeng most minden fórum :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207112) grizlisandor válasza DS39 (#207106) üzenetére


grizlisandor
addikt

Amilyen formát mutatnak a Csirkék, nem sok keresni valójuk lesz. Egyedül abban a statisztikában bízhatnak, hogy a bajnokságban sosem nyert még a Kókler a Csirkeólban.
2018-ban egy bajnokit a Wembleyben játszották, ahol a Csirkék voltak a házigazdák, akkor nyert a Citykó. Idén a FA kupában a Csirkeólban játszottak és ott nyert a Citykó.

(#207113) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Antony és a haverok:

Go Gunners!

(#207114) cyberkind


cyberkind
félisten

Paranormal Cocktivity

(#207115) DeathAdder válasza mephi666 (#207111) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amikor 7-2 re szoptunk nem voltunk ilyen szarok, és nem engedtünk 3.4 xg-t egy hullafáradt Aston villa ellen, csak minden összejött nekik.

(#207116) mephi666 válasza DeathAdder (#207115) üzenetére


mephi666
nagyúr

...mondjuk a védelmünk adta nekik ajándékba azt a 3.5ös értéket, mert önerőből 1 körül ha lettek volna :DDD ez meg a karma, hogy martinez balfaszkodása után nálunk is el kellett baszni, amit csak el lehetett :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207117) atee_13 válasza DeathAdder (#207115) üzenetére


atee_13
őstag

Minden?

(#207118) paatrick


paatrick
őstag

Igazi ősmagyar szervezés volt ez is:

Elhalasztják Szoboszlai Dominik budapesti közönségtalálkozóját

2025 nyarára :DDD eddig senkinek nem esett le hogy most lesz az EB. Gratulálunk. Egy 3 órás közönségtalálkozó biztos nagyon kifárasztaná szegényeket.
Van egy tippem miért nem az EB utánra rakták át....... ;]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#207119) mephi666 válasza paatrick (#207118) üzenetére


mephi666
nagyúr

"Szoboszlai Dominik újabb világmárkával, a McDonald's-szal állapodott meg. Június 4-től a McDonald's magyarországi éttermeiben elérhető lesz a Domi menü, amely Szoboszlai kedvenc mekis fogásait kínálja."

...ez azért vicces, amikor élsportolók szemét kaját reklámoznak :DDD meg lehet nézni pl Hazardot, rá milyen pozitív hatással volt a burger king

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207120) DeathAdder válasza atee_13 (#207117) üzenetére


DeathAdder
veterán

a 7-2-őn jött össze nekik minden, volt valami 3-4 megpattanó góljuk

ezen a meccsen sokkal szarabbak voltunk, ha itt kapunk hetet egy szavunk nem lehet

(#207121) atee_13 válasza mephi666 (#207119) üzenetére


atee_13
őstag

whopper kérjed majonéz nélkül a grillezett csirkével és az nem tragédia. burgert lehet legózni is így 1 zsömle 2adag zöldség és 2 adag csirke és azért az egy elfogadható étkezés lesz még ha updatelsz is

(#207122) atee_13 válasza DeathAdder (#207120) üzenetére


atee_13
őstag

Jahh azt hittem a maira írtad :D nem olvastam vissza rendesen.

Mert még a kapusöngólt meg sem említettem. Nem lett volna tragédia ha nyerünk tegnap, de azért nem lehet azt mondani, hogy a villa ne érdemelhetett volna 1 pontot.

Meg igazából nekünk már mindegy már csak azon kell lamentálni, hogy milyen VGA kerüljön a Slot-ba ;]

(#207123) cami][us válasza mephi666 (#207119) üzenetére


cami][us
senior tag

Marhahúst csak Argentínából. ;]

(#207124) DeathAdder válasza atee_13 (#207122) üzenetére


DeathAdder
veterán

meg hogy slot szeret e a fiatalokhoz nyúlni ;] ;]

(#207125) atee_13 válasza DeathAdder (#207124) üzenetére


atee_13
őstag

Plakátra vele :C

(#207126) mephi666 válasza atee_13 (#207121) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem nincs bajom a szemét kajával, a mekit jobban is preferálom, mint a burger kinget :K ...csak mindig furcsa, amikor élsportolók ezt reklámozzák... Szoboszlairól mondjuk el tudom épp képzelni, hogy időnként beküld egy töltött káposztát, burgert, sört, pálinkát, majd ledolgozza a teremben... de egy Salah-ról, vagy CR7-ről ez kb elképzelhetetlen :K (oké, Salahnál ott a vallás is, ami akadályozza)

#207128: hirtelen azt hittem, hogy Donna pufikabát aláöltözékben :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207127) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Paul Winstanley és Laurence Stewart feladata a nyárra:
*Igazolni egy balhátvédet
*Igazolni egy középhátvédet
*Igazolni egy csatárt
*Igazolni egy minőségi kapust, ha találnak a piacon
*Eladni azokat a játékosokat, akikre nem számítanak.

Giga tervek a klubbnál.
LB minek? Ott Cucu meg Chily, bár utóbbi sokat sérült, de ott volt Hall, de érte letette a Newcastle 32,5M €, ott van Maatsen, aki BL döntőzik a Dortmundban; meg ugye Colwill is tud ott játszani, ha kell.
CB ugye távozik TSilva tata, ha Fofana egyszer felépülne szerintem rendben leszünk, ott van Gilchrist, aki van potenciál. De ha eladják Sarr-t, akit a mai napig nem értem, hogy miért van kereten kívül, akkor vegyenek egy CB-t.
CF, ugye ez nálunk örök probléma. Lukaku és Broja, akikkel elvileg nem számolnak. Jackson5 meg ilyen félmegoldás, ő két csatáros felállásban lenne jó.
GK, Petrovic véd, mert Sánchez nem igazán épül fel, visszatér Kepa, amcsi csoda Slonina. Ide hozni kapust, őrültség, inkább Kepát eladni, az amcsinak meg találni valami jó kölcsönadást.

(#207128) paatrick válasza cami][us (#207123) üzenetére


paatrick
őstag

Nemmondod hogy ez Mr Higany. :Y 36 éves 2 éve vonult vissza, nem lehet ő.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#207129) atee_13 válasza mephi666 (#207126) üzenetére


atee_13
őstag

Én azt mondom, hogy a nevesebb gyorséttermi láncoknak rengeteg saját szabályozásnak kell megfelelni. Nekem pl mondták már azt vágóállatokat nagymennyiségben forgalmazók, hogy csak mekibe egyek, mert azok marha HÚST vesznek nem szemet, nyesedéket meg mindenféle mócsingot.

Ebben az országban meg kisbüfé kisétterem, amíg nem jön az "ANTSZ" úgy lesz vele, hogy megoldja okosban és nem tudhatod, hogy éppen mit eszel, de azt legalább jó drágán.

(#207130) paatrick válasza atee_13 (#207129) üzenetére


paatrick
őstag

Kedvencem a témában, jó pár éve volt valami levesező Pesten kapták is a fosvahányós gyomorrontást, ÁNTSZ kiment "ínnye nem akarod látni a konyhát", bezáratták 1 hétre (?) hogy javítsák ki a dolgokat, híradóban is benne volt. Majd nyitásnál után megint fullon volt a levesező és egyik megkérdezett alany ezt nyilatkozta: "hát ez jobb mint a meki, megbízok benne" ;]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#207131) atee_13 válasza paatrick (#207130) üzenetére


atee_13
őstag

Én már a bolti csirkemell vásárlást is feladtam, liter víz kifolyik belőle sütéskor. Értem én az egészséges életmód elméletet, de ma már semmi se az aminek el akarják adni :D

(#207132) mephi666 válasza atee_13 (#207129) üzenetére


mephi666
nagyúr

....persze, ezt a részét ismerem és én is jobban bízok a nevesebb agyonszabályzott láncokban, de ennek ellenére "junk food" a kategória becsületes neve :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207133) atee_13 válasza mephi666 (#207132) üzenetére


atee_13
őstag

Egy tisztességes országban lehet benne ráció, de a megoldjuk okosba országban ez se sokkal bizalomgerjesztőbb mint akármelyik kisbüfé.

Persze, nem azt akarom mondani, hogy nem lehet közöttük tisztességes, de itt se tenném a nyakam a giotin alá mindegyiknél :D

(#207134) cyberkind


cyberkind
félisten

Varánusz megy a MU-ból, de Meggájvör marad, újabb jó deal. :))

Paranormal Cocktivity

(#207135) Ringman válasza cyberkind (#207134) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#207136) Napfénysüti válasza cyberkind (#207134) üzenetére

Ki a Varánusz? :)

Més que un club!

(#207137) mephi666 válasza Napfénysüti (#207136) üzenetére


mephi666
nagyúr

...hát az ex-margitista Rafael Varangy/Varánusz :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207138) Creative997 válasza Napfénysüti (#207136) üzenetére


Creative997
őstag

Kéne egy táblázat/lista a becenevekrol, mi? :))

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#207139) Napfénysüti válasza Creative997 (#207138) üzenetére

Esküszöm jó lenne. :K :DDD

Més que un club!

(#207140) Creative997


Creative997
őstag

BL döntőt a szlovén Vincic fújja (fingom sincs ki az, de tuti real drukker, ugye? :C)

EL döntőt meg Kovács, 2 évvel a konfetti döntő után.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#207141) cyberkind válasza Napfénysüti (#207136) üzenetére


cyberkind
félisten

Varane=Varánusz kikövetkeztethető könnyen, főleg az MU miatt. :))

Paranormal Cocktivity

(#207142) cami][us válasza cyberkind (#207134) üzenetére


cami][us
senior tag

Pont most küldenék el, amikor megnyeri az EB-t? Franciák elleni döntőben lő hármat. Egy öngól, kettő oda. ;]

(#207143) atee_13 válasza Creative997 (#207140) üzenetére


atee_13
őstag

Nem az a kérdés kinek drukkol, hanem, hogy kinek fúj ;]


#207141cyberkind

VAR és ánusz szavakból? :P

[ Szerkesztve ]

(#207144) DeathAdder válasza atee_13 (#207143) üzenetére


DeathAdder
veterán

bvb ellen talán menni fog önerőből is :K

(#207145) atee_13 válasza DeathAdder (#207144) üzenetére


atee_13
őstag

Én arra számítok, hogy valami foscsi játékot tol a margit a dortmud kihagy egy csomó helyzetet és a margit valami talált góllal behúzza.

De nagyon remélem, hogy tévedek a győztes kilétét illetően :D

(#207146) DS39


DS39
nagyúr

(#207147) grizlisandor válasza cyberkind (#207134) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szerintem senki nem csodálkozik azon, hogy Varane nem aktiválta a +1 évet a szerződésében. :DDD

Harry Maguirenek a szerződéséből még van egy év, amihez van hosszabbítási opció, hova menne? ;]

(#207148) Creative997 válasza grizlisandor (#207147) üzenetére


Creative997
őstag

Nemrég írtad, hogy kell nektek CB ;]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#207149) mephi666 válasza DS39 (#207146) üzenetére


mephi666
nagyúr

...Krisztofer ott van a KTE-ből :) nagyon bízok benne, hogy bemutatkozhat rendesen és úgy odarakja magát, mint az nb1-es meccseken (szerencsére bírja a gyűrődést, mert csomó mérkőzésen szabályosan nem nagyon boldogulnak ellene)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207150) bandus


bandus
veterán

van valami jól bevált oldal barátok között az eb tippjáték lemenedzselésére?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.