Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207301) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nnna, megnyerte a juventus az olasz kupát? nem néztem
biztos vagyok benne. de remélem legalább sok góllal, meg látványos focival

(#207302) venember83 válasza Tibiajax (#207301) üzenetére


venember83
nagyúr

Azt olvastam, hogy több gól is volt, de Vlaho pöcse lesbe lógott pár mm-t, s ezért nem adta meg a bíró az összes találatot. A meccset sajnos nem láttam, s bírózni meg nem akarok, mert nem voltam Rómában, hogy elvigyen magával a hangulat.

Szerencsére vége lassan ennek az évnek is. Legalább ennek lehet örülni.

[ Szerkesztve ]

(#207303) Tibiajax válasza venember83 (#207302) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..úristen, a dzsungellakó elkapott egy szép lányt a pályán?

(#207304) venember83 válasza Tibiajax (#207303) üzenetére


venember83
nagyúr

Chiara Frattesi. Talán ismerős lehet a neve számodra.

(#207305) paatrick


paatrick
őstag

Áh tegnap a MU micsoda erőt mutatott ideális esetben még elérhető az EKL.
Az ideális eset:
Chelsea - Bournemouth 0 - 1
Brentford - Newcastle 1 - 0
Brighton - MU 0 - 16

Kevésbé ideális eset:
Chelsea - Bournemouth 0 - 1
Brentford - Newcastle 0 - 1
Brighton - MU 0 - 26

:DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#207306) Tibiajax válasza venember83 (#207304) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Frattesi volt nője?.. szégyen....

(#207307) cami][us válasza cyberkind (#207287) üzenetére


cami][us
senior tag

Talán azért, mert most járna le a szerződése. Így is egy vicc volt az egész üzlet.

(#207308) venember83 válasza Tibiajax (#207306) üzenetére


venember83
nagyúr

Testvére. Egyebet nem tudok.

(#207309) dellfanboy


dellfanboy
őstag

[link] netflix már mindenkiről készít sorozatot? kivi leszek ki lesz az első magyar márha lesz...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#207310) mephi666 válasza venember83 (#207308) üzenetére


mephi666
nagyúr

"nappalhúgomestedugom" tezsvíre? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207311) grizlisandor válasza forceberg (#207300) üzenetére


grizlisandor
addikt

Neuer ott rontotta el, hogy elment síelni, pedig pár év felköltözhetne az Alpokba. :DDD

Nagelst a mai napig nem értem miért rúgták ki, tegyük hozzá, hogy az a Villareal meg egy Piton professzor féle Villareál volt, ellene meg tudni kell meccselni. :U

(#207312) grizlisandor válasza paatrick (#207305) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ezeknél egyszerűbb dolog megverni a Citykót és mehettek a EL-be! :C

(#207313) forceberg válasza grizlisandor (#207311) üzenetére


forceberg
veterán

Nem, Nójer jól tért vissza, szinte jobb volt, mint előtte. Tudta mikor kell bakizni...
Klopiék mégis kettős győzelemmel verték ki MRI-éket.

Úeffamaffia[link]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#207314) grizlisandor válasza forceberg (#207313) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ott is csak a ReálMargit és a bírói kar tudta legyőzni a Prime Liverpoolt és Jürgent! :C

(#207315) cami][us válasza grizlisandor (#207314) üzenetére


cami][us
senior tag

Prime? Az inkább '20 és '21 között volt. A döntőbe is a legkönnyebb ágon jutottak be. A zuhanás azóta is tart és az Atalanta vagy az Everton is inkább pezsgőzni jár hozzájuk. :D

(#207316) viharhozo válasza forceberg (#207300) üzenetére


viharhozo
addikt


"Tudom én jól: a tények makacs dolgok.
De a tények tudják már, hogy én is az vagyok."

(P. Endre)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#207317) Richard! válasza Tibiajax (#207303) üzenetére


Richard!
addikt

Ez szép lány?? Mű száj, mű szempilla, mű mell, mű csöcs, mű picsa. Vajon az agya igazi lehet ennek a bűnrondaságnak? 🤮😅

Háá hogy néz ki?

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#207318) mephi666 válasza Richard! (#207317) üzenetére


mephi666
nagyúr

...aszondod "dupla mekis zacskós"? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207319) Tibiajax válasza Richard! (#207317) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó hát venember képén sztem nem néz ki rosszul.. de jobban nem néztem utána, elismerem
itt olyan, mint bart simpson lányban: D

[ Szerkesztve ]

(#207320) paatrick válasza Richard! (#207317) üzenetére


paatrick
őstag

Hallod most ebédeltem miért kell ezt csinálni :((( ez 35 éves korára úgy fog kinézni mint egy 50 éves kábszis, de majd az instagram filter összetartja mint most is :P . Megnézve a régebbi képeit szerintem a seggplasztikát is felírhatod a listára.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#207321) DeathAdder válasza viharhozo (#207316) üzenetére


DeathAdder
veterán

üt mint a kétharmad

(#207322) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Reece James a tegnap szerzett piros lapja miatt a következő idény első három Premier League meccsére lesz eltiltva, ugyanis ez volt a második piros lapja a szezonban.
Forrás: TNTSports

Mi ez a mikiegér szabály? :W

(#207323) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#207324) sh4d0w válasza mephi666 (#207318) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Inkabb csak egy palcas...

https://www.coreinfinity.tech

(#207325) Phoen|x


Phoen|x
őstag

The Athletic: A Premier League vezérigazgatója, Richard Masters a szezon utolsó fordulójában nem a City-West Ham-en, hanem az Arsenal-Evertonon lesz ott a helyszínen.Így el tudja kerülni azt a kellemetlen szituációt, hogy a City győzelme esetén egy olyan csapatnak kelljen átadnia a bajnoki trófeát, akik 115 szabálysértést követtek el.

Nem olvastam utána, hogy igaz-e de ééérdekes.

Go Gunners!

(#207326) pendre54


pendre54
addikt

Hááát, az utóbbi pár meccsen mutatott teljesítmény, meg a tegnapi óborzalom(totál motiválatlan csapat, katasztfófális cserék halmaza) után, ez a mai hír már nem meglepetés, Sztankovics off, már a vasárnapi meccsen se fog ülni a kispadon. [link]
Most jelentették be az oroszok, a Szpartak Moszkva viszi: [link]
A tutiinfósok szerint, e két fazon közül akar Kubatov választani. [link] [link] Háát nem tudom, lelke rajta.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#207327) venember83 válasza pendre54 (#207326) üzenetére


venember83
nagyúr

Mai Allegri offról is pletykáltak, miután a Tuttosport főszerkesztőjével heves szópárbajba bocsátkozott, majd a vezetőséggel szemben sem viselkedett túl diplomatikusan.

(#207328) DS39 válasza pendre54 (#207326) üzenetére


DS39
nagyúr

Ez meglepő hír így mára. :Y

Tök felesleges külföldi edzőt hozni.

(#207329) mvkly


mvkly
senior tag

sajnos nem én lőttem

(#207330) pendre54 válasza venember83 (#207327) üzenetére


pendre54
addikt

Ez már nem pletyka, mert most már hivatalosan is bejelentette a Fradi. [link]
Viszont ezt a szláv vonalat elengedném már Kubatov helyében. Rebrov oké volt, de nem feltétlen ebből kellene a jövőt mindig levezetni. Én például szétnéznék a spanyol piacon, nyilván nem a top vonalon, mert ahhoz a magyar éves költségvetés egy szép szelete kellene :DDD , de egy feltörekvő, a spanyol másodosztályban már bizonyított edzővel már érdemes lenne próbálkozni.
Olyan dealt kellene neki felajánlani, mint anno Rebrovnak, hogy az alapfizuja ugyan nem túl acélos volt, de a szerződésében benne volt, hogy a BL csoportkörbe jutásért járó UEFA zseton kb.30 %-át megkapja, ami be is jött ,mert átszámítva kb. 1 milliárd Ft prémiumot tett el Rebrov.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#207331) Peterhappy válasza venember83 (#207327) üzenetére


Peterhappy
őstag

Megy a helyere Motta, Motta helyere Stankovic*

* vagy nem, mert O meg Moszkvaba megy. Hat lelke rajta. Nem kar erte.

[ Szerkesztve ]

(#207332) Redneck


Redneck
veterán

Kókler Sztankovicsért elzavarták Máté Csabát, akivel a Fradi full offenzív, közönség szórakoztató futballt játszott, és a magyarok is több szerepet kaptak. Szerencsére most dobbantott a szerb, már csak azt sajnálom, hogy Kubatovot és Orosz Palit nem viszi magával.
Állítólag elég nagy balhé volt tegnap a vezetőség háza táján, de természetesen sosem tudjuk meg, mert titkosítják, ahogy a pénzügyi dolgokat is. Zseniális a közeg.

United meg úgy néz ki bejön a szezon elején általam vizionált 8-10. hely valamelyikére. Kb. ugyanaz a bohózat megy ott is, mint a Fradinál. Rossz edzők, drága, többnyire rossz igazolások, a hazai játékosok háttérbe szorítva.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#207333) sh4d0w válasza Redneck (#207332) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Pont vmi hasonlot akartam irni. A szezon soran tobbszor is leirtam, hogy az FTC-nek nem Varga B. hianya a baja, hanem Stankovic. Mateval, de megkockaztatom, Csercseszovval is (Rebrovot mar nem is emlitem) meglenne mindket trofea es szvsz veretlen lenne a szezon.

https://www.coreinfinity.tech

(#207334) pendre54 válasza Redneck (#207332) üzenetére


pendre54
addikt

"Állítólag elég nagy balhé volt tegnap a vezetőség háza táján,"
Nem állítólag, hanem konkrétan a Lisztes becserélése, majd lecserélése miatt volt egy szópárbaj Kubatov, és Sztankovics között, az ott jelenlévők beszámolói szerint.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#207335) mephi666 válasza Redneck (#207332) üzenetére


mephi666
nagyúr

...szégyen, hogy amíg egy Paks, vagy KTE ki tud állni 90% fölötti magyar játékos aránnyal, addig egy FTC a múltjával nem képes összeszedni egy olyan ütőképes hazai keretet, aminek jelent is valamit a mez? :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207336) pendre54 válasza mephi666 (#207335) üzenetére


pendre54
addikt

Ezt most komolyan kérdezed? Mondjál már az itthoni bajnokságból, csak magyarokból álló, legalább egy kezdő tizenegyet, akikkel zsinórban hat bajnoki címet lehetett volna nyerni, és öt éven keresztül ott lenni, valamelyik európai kupa csoportkörében.
Majd nyáron térjünk vissza arrra, hogy most ez az agyonszopkodott Paks, mit fog virítani a nemzetköziben. Ugye nekik minimum 4 meccsük lesz, mert mint kupagyőztesek, az idei szezontól már az EL-ben indulhatnak( csak halkan megjegyzem, hogy mindezt köszönhetik annak a Fradinak, aki az elmúlt öt évben, az össz országkoeff pontok 68 %-át szerezte), ha onnan kizúgnak, akkor még legalább egy párharc vár rájuk a konfettiben.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#207337) forceberg válasza pendre54 (#207336) üzenetére


forceberg
veterán

+ az úgyis van pénzük felár, ami miatt kb. lehetetlen, hogy itthonról magyart vegyenek.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#207338) pendre54 válasza forceberg (#207337) üzenetére


pendre54
addikt

Ja, erre mondta Kubatov még pár évvel ezelőtt, hogy nem hajlandó fizetni a Fradi-felárat, Fradi-adót, egyetlen magyar játékos után sem.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#207339) bandus válasza mvkly (#207329) üzenetére


bandus
veterán

ilyen helyet budapesten is talalhatsz, ahol legalabb ilyen, ha nem jobb olasz mezvalasztek van dekoraciokent :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#207340) venember83


venember83
nagyúr

Kész, Maxi már nem bírta tovább. Vetkőzik Leotta előtt.

(#207341) DS39 válasza pendre54 (#207338) üzenetére


DS39
nagyúr

Én meg erre mondanám neki, hogy ne költsed a magyar adófizetők pénzét ban@nzabálókra. Az is drága, és nem is jobb.
Cserébe lélektelenek.
Vissza kellene hozni a magyar játékosokat a Fradiba!

[ Szerkesztve ]

(#207342) mephi666 válasza pendre54 (#207336) üzenetére


mephi666
nagyúr

...persze, de azért ehhez nem ártott az a kiváltságos helyzet sem, hogy szorult helyzetben a játékvezetés is támogassa őket :) ...elképzelhetetlen volt, hogy pl a KTE friss feljutóként bajnok legyen, de amíg volt erre matematikai esély, úgy szívatott minket a játékvezetés, mint senki mást... (pl ellenfél támadója kézzel ráütötte a kecskeméti védő vállára a labdát 16on belül és azonnal fújta a bíró a büntetőt :D ...ezt mondjuk a var már visszafújta, mert tényleg durva volt, de ennél kicsit lightosabb szívatások mentek folyamatosan)

úgy gondolom, hogy lehetne itt erős fradi 90% magyar kerettel is :K olyan kerettel, akik nem ezt az alibizést tolják, mint a bevándorlók, hanem hetente akár kétszer is megdöglenek a mezben :K ...nem tudom, hogy mennyit keresnek ezek, csak Szuhodovszkiról hallottam pletykát, hogy mennyit kap debrecenben... és ő szerintem még nem is a top bérben... ha egy 20éves gyerek megkapna annyit a fradiban, szerintem egy szava nem lehetne :K (és ott gondolom a vendégmunkások bőven kapnak ennyit)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#207343) pendre54 válasza mephi666 (#207342) üzenetére


pendre54
addikt

"úgy gondolom, hogy lehetne itt erős fradi 90% magyar kerettel is :K olyan kerettel, akik nem ezt az alibizést tolják,"
Akkor csak egy pár, világmegváltó tehetségként aposztrofált focista, akik az eszembe jutottak az elmúlt pár évből, akik megfordultak a Fradiban, korosztályos válogatottak is voltak, azután meglehet nézni, hogy milyen karriert is futottak be.
Bőle Lukács, Lovrencsics Balázs, Kundrák Norbert, Nagy Dominik, Priskin Tamás, Csonka András, Szerető Krisztofer, Gera Dániel, Katona Máté, Radó András, Szánthó Regő, stb.
E veretes névsorral, kiegészítve pár légióssal, még a bajnoki címek megszerzése is necces lett volna, a nemzetközi kupákban a csoportkör, meg fényévekre maradt volna.
Sajnos az a helyzet, hogy hazai merítésből, esélytelen olyan eredményeket elérni, mint amit az elmúlt hat évben.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#207344) pendre54 válasza pendre54 (#207326) üzenetére


pendre54
addikt

Nagyon úgy tűnik, a linkben lévő Kubatov nyilatkozat, és a hivatalos oldalhoz közel álló szurkolói portál cikke alapján, hogy ez a lengyel fazon lesz a következő edző. [link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#207345) Redneck válasza pendre54 (#207343) üzenetére


Redneck
veterán

Mondjuk ezek közül csak páran vannak akik játszottak is. A legtöbben max csereként beálltak 1-1 meccsen, amúgy el voltak küldve a tarcsiba Soroksárra, vagy kölcsönben voltak.

Egyébként örülök hogy Kubaszov elvtárs így aggódik az adófizetők pénze miatt. Nem vesz túlárazott magyar srácokat, meg az utánpótlásban is csak szökőévente ad szerződést.
Olyankor miért nem aggódik, amikor 12 külföldi igazolásból, 2 tud futballozni, a többinek meg adjuk az adómentes zsírt, és itt zsebhokiznak 1-2 évig?!

Számomra ez a klub addig halott, amíg NERnia kis hűbérurai irányítják, és ez a koncepció. Megköszöntem a lehetőséget, de mondtam havernak, hogy nem kell több ingyen jegy, mert nem megyek ki.
Köpedelem. :((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#207346) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Xavi out :Y

(#207347) Creative997 válasza DeathAdder (#207346) üzenetére


Creative997
őstag

Mi van? Hol? Link?

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#207348) Creative997


Creative997
őstag

Ahogy várható volt

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#207349) cyberkind válasza DeathAdder (#207346) üzenetére


cyberkind
félisten

Miért nem Roque? :D Egyerlőre semmi, De laporta ideges, mert Xavi kimondta a tiltott dolgot.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#207350) DeathAdder válasza cyberkind (#207349) üzenetére


DeathAdder
veterán

Barcelona President Joan Laporta has decided to sack manager Xavi Hernandez at the end of the season, according to multiple reports coming out of Spain.

On Wednesday evening – while Barcelona were playing Almeria – it emerged that Xavi’s comments in his pre-match press conference had caused an enormous fury from Laporta, amid pressure from other members of his board to sack him. It did not go down well that he had said it would be difficult to compete with Real Madrid, and that Barcelona had not planned to bring Vitor Roque in this January. The feeling is that Xavi has not adhered to the pacts made when the pair met to decide to continue next season

Mi mehet ott is te jó ég..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.