Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16301) Sztbeni válasza 7600 GS (#16300) üzenetére


Sztbeni
őstag

Azért a halálát még senkinek se kívántam. Olyat írtam, hogy össze kéne verni, de kinyírni nem akartam még murinnyót se

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16302) KisTücsök válasza Sztbeni (#16301) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ő sem írta így konkrétan. Sőt, szerintem csak a "behúzós" részre gondol.

Nagyon hiányzik Hazard, ez látszik is. Amúgy nem nagy szám a MU, de amit furcsállok, hogy mi sem. Illene behúzni.

(#16303) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Valaki stream-et tud? Nem működik semmi... Még az onlinetvkeresre se

cyberkind: Akkor is, bazdmeg meghalt... Hogy gondoltad ezt még is? Ha egy bíró nagyon szarul fúj, legyen mondjuk Clattenburg, tiltsák el egy hónapra, majd ha nem javul akkor lefokozás stb... De nem fizikai erőszak a megoldás. Én is sokszor bevernék a bírónak, mikor a huszadik megadható tizit se fújja be, de attól még érzem, hogy nem ez a "helyes".

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16304) cyberkind


cyberkind
félisten

Oké védjétek a játékvezetőket, akik a szeretett csapatotoknak okoz kárt, vagy döntően befolyásolja a bajnokságot vagy bármi egyebet, én ezt úgy gondoltam hogy sokkal kevesebb lenne a kétes vagy téves ítélet ha mindegyik játékvezető fejében ott lenne "ha hibázom most megagyalnak rendesen" ! :o
Mert gondolom én sokan vannak itt olyanok akik a munkahelyükön hibát hibára halmoznak, és meg is dicsérik érte, sőt fizetésemelést kapnak ! :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#16305) Ps Vita válasza cyberkind (#16304) üzenetére


Ps Vita
őstag

Mert te sosem hibázol a munkahelyen/suliban,de ha mégis akkor megvernek/megölnek ...

(#16306) NyxNyxNyx válasza cyberkind (#16304) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem, ha hibát hibára halmozol a munkahelyeden kirúgnak, nem megvernek.

Érzed a különbséget vagy magas már neked? Barom...

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16307) cyberkind válasza Ps Vita (#16305) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen hibázom de ezzel csak a saját életemet dolgaimat befolyásolom nem másokét ez a nem mindegy !

(#16306) MikE008
Ez neked is szól, és köszi a személyeskedést ! :)

(#16308) 7600 GS
Figo-val nem volt hasonló helyzet ?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#16308) 7600 GS válasza Sztbeni (#16301) üzenetére


7600 GS
addikt

Cassano? Inter ultrák? Soroljam vagy felfogod?

(#16309) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ezt a sok pontatlan labdát ilyen szinten.

(#16310) Ps Vita válasza cyberkind (#16307) üzenetére


Ps Vita
őstag

Hihetetlen,hogy még véded az igazad :U
Beni legalább indulatból ír ilyeneket,de még ő se szokott ilyen hülyeségek mellett érvelni...

[ Szerkesztve ]

(#16311) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Chelsea érthetetlen hogy nem tud begyötörni egyet annyi helyzetük van.

Ps Vita: És ráadásul a bizonyításai se igazak. Én befejeztem a vitát

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16312) giigz


giigz
veterán

Be vannak oltva gól ellen :D

(#16313) bandus válasza cyberkind (#16307) üzenetére


bandus
veterán

nyilván az, hogy a hibáid rajtad kívül mást nem befolyásolnak, csak olyan pozíciókra igazak, ahova ilyen kreténeket is felvesznek, mint te vagy :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16314) cyberkind válasza bandus (#16313) üzenetére


cyberkind
félisten

Bocs suliba járok, és neked is köszi a személyeskedést ! :) <3

Na hát na hát vezet a Chelsea ! :))
Rafael piros lap, kár érte !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#16315) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Jaj ne. Beállunk védekezni. Jön a borsó is... fú.

(#16316) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

:( Ez a rohadt szerencse már megint... Ha nem pattan meg úgy gurul el a kapu előtt a labda, ahogy kell

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16317) fatal` válasza 7600 GS (#16284) üzenetére


fatal`
titán

Assistok? :)

(#16293) cyberkind: Bravó.. Bár valamiért nem vagyok meglepődve rajtad...

(#16304) cyberkind: Gondolom téged sem kirúgnak, ha hibázol, hanem agyonvernek a munkahelyen...

[ Szerkesztve ]

(#16318) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ez nagyon kellett. Még így is alig lett meg, hogy a MU egyáltalán nem erőltette meg magát.

(#16319) bandus


bandus
veterán

nézem vissza a tegnapi real mccs góljait. ezt a pepét sürgősen el kellene távolítani abból a védelemből... remélem erre sor fog kerülni!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16320) 7600 GS


7600 GS
addikt

Grat Luiz!

(#16321) KisTücsök válasza 7600 GS (#16320) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hehe. Igazi mókamester. Még fájdalmában is mosolyog.

(#16322) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#16320) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem nem csinált semmi rosszat. Belerúgtak földrement és összegubozódott 5 másodperc-re majd felült. Nem hempergett, meg ordítozott emlékeim szerint. Meccsenként vannak ilyenek.

Úristen baze Luizt védem...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16323) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#16322) üzenetére


baluka26
veterán

Nem láttam, de ha nem kért ápolást nincs ezzel gond.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16324) giigz válasza NyxNyxNyx (#16322) üzenetére


giigz
veterán

Chelsea - Tottenham derbire mit mondasz? :D

(#16325) baluka26 válasza giigz (#16324) üzenetére


baluka26
veterán

Olyan eredmény kellene, hogy a Chelsea - Spurs legyen BL helyezett.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16326) homeless09


homeless09
őstag

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#16327) NyxNyxNyx válasza giigz (#16324) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jó lenne a baluka által leírt. :K

Amúgy fogalmam sincs, akármi lehet. Én most bizakodó vagyok, de lehet megint a szokásos "nagymeccs séma" lesz, hogy támadunk mintha mindenki hátsójába egy erőspaprika lenne, de a védőkébe is így nem bírnak nyugton védekezni amiből kapunk 1 gólt, összeesünk és kapunk még 2-t, majd Bale szépít.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16328) Sickboy25 válasza cyberkind (#16314) üzenetére


Sickboy25
addikt

Kisegítőbe jársz ugye? Mert normális ember ilyeneket nem ír, és még próbálod megmagyarázni is... :(

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16329) baluka26 válasza homeless09 (#16326) üzenetére


baluka26
veterán

Ez így is, úgy is állatság volt Rafaeltől, DL meg kb. egyből felpattant. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16330) homeless09 válasza baluka26 (#16329) üzenetére


homeless09
őstag

Nem kellett volna akkor rájátszania ha nem fájt neki.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#16331) fatal`


fatal`
titán

Ú mekkora gólt kaptunk, sajnos. :(

(#16332) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Thiago Silvát közben kiszórták.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16333) giigz


giigz
veterán

Visszatérve a BL meccsre, ezt a Real szurkolók jól megcsinálták... :)

(#16334) szab.tam válasza giigz (#16333) üzenetére


szab.tam
nagyúr

naja. csak az a kanna, ott középen, jó messzire került. vagyis még messi-re sem...
(így játszhatna náluk "kannaváró" - ezen még melózom kicsit...)
:U

****

3. félidő.
nyíl végre beszólt a púlnak:
utalt a "brezsnyevi szemöldök vonogatására"...
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16335) szab.tam


szab.tam
nagyúr

messi nagyon él.

az előbb az a szabadrugás kapufa. bal oldalról ballal így ellőni a hosszú felsőre.
most meg ez a pofátlan gól, amit csináltak.
(igaz, előtte majdnem bekaptak 1-et.)

jó kis meccs.
:))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16336) giigz


giigz
veterán

Messi az isten :C

(#16337) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna, szép volt fiúk, ügyesek voltatok, a csapat tele kiváló játékosokkal, sikerült is egy erős 8. helyet megcsípni. Forza Inter, jövőre legalább ilyen szép eredményt szeretnénk mi, szurkolók!

(#16338) cyberkind válasza Tibiajax (#16337) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért félelmetes hogy Mou után így visszaestetek ! :U

Paranormal Cocktivity

(#16339) giigz válasza Tibiajax (#16337) üzenetére


giigz
veterán

Egykori kedvenc csapatom :( Még most is szeretem őket egyébként, sajnálatos ez a helyezés... Remélem jövőre már jobb lesz, de én most egyelőre nem látom a kiutat...

(#16340) Tibiajax válasza giigz (#16339) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

teljes csapatmosás kell, más kiut nincs. ezeket a b, c-kategóriás embereket, akikkel most kitömködték a keretet, el kell zavarni, adogatni.. KOmoly játékost kell igazolni, középre, előre, hátra sem ártana, egy totálisan új koncepció kell. máshogy nem fog menni, a juvét jövőre sem lesz könnyebb megállítani

Sky-on megy a george best-dokufilm. nagyon jó játékos volt ez a united-baby..

(#16341) homeless09 válasza Tibiajax (#16340) üzenetére


homeless09
őstag

Nem hiába kapott 22 évesen aranylasztit. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#16342) szab.tam válasza szab.tam (#16335) üzenetére


szab.tam
nagyúr

milyet hisztizett már a végén messi, hogy a kapus ki merte védeni a csodálatos alakítását.
mint ronaldo bakfis korában.
vad2-től tuti kapott volna egy sárgát...
:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16343) salival


salival
aktív tag

YNWA

(#16344) Napfénysüti válasza cyberkind (#16304) üzenetére

Volt olyan meccsem ahol részben a játékvezető hibájából elszabadultak az indulatok és verekedés majd fegyelmi tárgyalás lett a végeredmény (engem is eltiltottak egy kicsit :B ) de a halálát nem kívántam a játékvezetőnek noha nagyon megorroltam rá mert semmit se tett azon felül hogy az ítéleteivel komolyan hozzájárult a testi épséget veszélyeztető helyzet kialakulásához. :(

Ez igen primitív és barbár gondolkodásmód. :(((

Més que un club!

(#16345) cyberkind válasza Napfénysüti (#16344) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezzel az a baj hogy tiltani meg soha nem fogják, én konkrétan egy játékvezetőről sem hallottam akit eltiltottak volna, vagy pl vegyük elő a 2009-es Chelsea - Barca elődöntő bíróját, na ő azóta is vígan éli életét pedig amit ott leművelt az hihetetlen !
De komolyan soha nem fogják megtanulni ha nincs semmilyen szankció, márpedig nincs !
Ugyanúgy kéne tiltani őket mint ahogy Suárez-t, ennek örülnék is de semmi se történik !
:))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#16346) Sickboy25 válasza cyberkind (#16345) üzenetére


Sickboy25
addikt

Atya ég... Neked tényleg baj van a fejeddel... Öljük meg a bírót, ha rosszat fúj??? Ember, térj már észhez!

"na ő azóta is vígan éli életét"
Le kellett volna lőni a cselszis bírót a meccs után??? Ez felháborító, amit bizonygatni próbálsz...

Amúgy vannak bórói eltiltások, lehet nem olyan sűrűn , mint játékos, mert annyi bíró sincs mint játékos, meg különben is tök más a kettő...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16347) cyberkind válasza Sickboy25 (#16346) üzenetére


cyberkind
félisten

Basszus azt kihagytam hogy nem megölni kell, meg alapból se arra gondoltam !
Csak azt mondtam egy jó verés sokszor nem ártana, mint megye 3-ban vagy hol ! :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#16348) Napfénysüti válasza cyberkind (#16345) üzenetére

Volt már rá példa hogy bírót szankcionáltak. Azt hiszem azt a Morenot vagy hogy hívták aki a Koreai-Japán VB-n fújt utána elmeszelték.

Viszont az szomorú hogy pl az a srác aki nálunk az említett pályaeltiltást és 4 játékos hosszabb eltiltását hozó meccset fújta azóta 1 osztállyal magasabban is sípolhat. Pedig alkalmatlan nagyon csak hát fiatal és arca van így nyomni kell. :(((

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#16349) Ps Vita válasza cyberkind (#16345) üzenetére


Ps Vita
őstag

Beszarok rajtad

(#16350) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Amennyiben José Mourinho távozik, úgy több játékosa is vele tarthat a Chelseahez. Xabi Alonso, Fabio Coentrao és Sami Khedira is követné őt Londonba. Mourinho segédje, Aitor Karanka szintúgy csatalkozhat a Chelsea személyzetéhez.

Mourinho: “Nem érdemes erről beszélni, akár megyek, akár nem. Ha távozok, nem fogok magyarázatot adni. Teljes profizmussal dolgozom, és ugyanolyan becsülettel, mint egy hónapja vagy két éve. Nem hoztam meg még a döntésem. Legelőször a feleségem és a gyerekeim fogják megtudni, aztán Pérez és Sanchez.”

A Punto Pelota szerint Mourinho az Alcorónban található Ikea áruházban közel 200 euró értékben vásárolt dobozokat és egyéb csomagoláshoz szükséges dolgokat, amik a lap szerint megerősítik a távozásáról szóló híreket.

Az Arsenal, a Manchester City valamint az Tottenham csapatában is kiköthet Gonzalo Higuaín. Nagy esély van rá hogy túladnak rajta a királyiak. A helyére sokak szerint Lewandowski érkezhet a Dortmundtól, akit a pletykák szerint Florentino Perez elnök a BL elődöntő visszavágója után győzködött hogy majd a Real Madrid ajánlatát fogadja el a nyáron.

José Luis Chilavert (korábbi kiváló paraguayi halóőr):
“Mou nem következetes, amikor azt állítja, hogy Casillas feljebbvalónak érzi magát. Pont ő az ki, rosszul ítéli meg a saját helyzetét, csak mások hibáit látja, miközben a sajátjairól nem vesz tudomást. Mourinhonak azt szeretném mondani, hogy a világ legjobbjai érinthetetlenek, és Iker Casillas továbbra is messze-messze a legjobb.”

“Ancelotti a Madrid edzője akar lenni, viszont a PSG megpróbálja visszatartani”

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.