Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) baluka26 válasza Napfénysüti (#16100) üzenetére


baluka26
veterán

A vereség a fejlődés záloga.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16102) cyberkind válasza Napfénysüti (#16100) üzenetére


cyberkind
félisten

Látod a Madrid is honnan állt fel és mennyi nagyobbnál nagyobb vereségekből ! :))

Paranormal Cocktivity

(#16103) bandus válasza cyberkind (#16102) üzenetére


bandus
veterán

hát azt nem mondanám, hogy a madrid felállt...:D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16104) Integra válasza Napfénysüti (#16100) üzenetére


Integra
titán

igen, ekkora és bárcsak 0:5 lett volna..
én eleve úgy ültem le a tv elé, hogy végig akartam nézni a bukást, tudtam, hogy ez jön. az, hogy ezt mondtom, nem jelenti azt, hogy megutáltam a barcát, mert ilyenről szó sincsen, még csak csalódott sem vagyok. miért lennék az? 2 év alatt mindent megnyertek, senki más ilyenre nem volt képes. és nem szar bunkerfocival mindezt.. minden korszak véget ér és indul egy újabb, ez a dolgok rendje :)
egyszerűen igyekszem mindig reálisan látni a dolgokat és nem érdekel a kesergés, csak a pozitív, csak az építkezés. engem a legkevésbé sem tör meg ez a bukta, sokkal inkább ösztönöz, segít tisztulni és építkezni.
ezt tanultam meg az életben. csak így lehet :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16105) baluka26 válasza bandus (#16103) üzenetére


baluka26
veterán

4-1 után 2-0 igenis felállás.

Integra: Én is így látom.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16106) Integra válasza bandus (#16103) üzenetére


Integra
titán

összességében nem, az is egy kurva nagy bukta, de legalább szépíteni tudtak. ez attól függ, hogy helyesen mérik e fel a helyzetet. ha igen, akkor bevallják, hogy geci nagyot buktak ők is és alapvetően ugyanabban a szarban vannak mint a barcelona. ha nem, akkor hazudnak maguknak és olyan kifogásokat keresnek amik nem segítenek a megújulásban.

ahhoz, hogy a real 2:0-ra nyert, szubjektív, de mégis valamennyire tárgyilagos és ezt megkell jegyezni a pontosság kedvéért: a real teljes csapattal kiállt. a real tartósan cl résztvevő. hazai pálya volt. ez a dortmund pedig nem. fiatalabbak, tapasztalatlanabbak, és götze kiesett.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16107) Napfénysüti válasza Integra (#16104) üzenetére

Hát most megint jöhet az építkezés része néhány új arccal az tuti. :)

Ijk: a számból vetted ki a szót, kell két klasszis középső védő amolyan Thiago Silva félék. Meg jó lenne már végre gólerős csatárokat szerezni akiket tényleg nem mosnak le a védők. Illetve még majd kapus poszton kíváncsi leszek mit alkotnak ha elmegy Valdes.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#16108) baluka26 válasza Napfénysüti (#16107) üzenetére


baluka26
veterán

Az elbaszott játékospolitikának köszönhetően.

Integra: Götze hülye indok, de szerintem is a tapasztalatlanság és rutintalanság játszott leginkább közre.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16109) cyberkind válasza Integra (#16106) üzenetére


cyberkind
félisten

Lesz itt nyáron bőven megújulás ! :DDD

Paranormal Cocktivity

(#16110) Ijk válasza Richard! (#16096) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a helyzet hogy nem lettünk rosszabbak, csak kiismerték a játékunkat. Változások szükségesek.
Meg kell tanulni kontrázni, és védőket hozni. Nincs olyan nagy baj, mint amit az eredmény mutat. Tavaly ugyanezekkel a problémákkal küszködtünk, kár hogy nem voltak érdemi változtatások és ilyen pofonba kellett beleszaladni.

Véleményem szerint két erős védő mindenképp kell. Továbbá, gyors csatárok kellenek, akik nem pattannak le a védőkről. Amikor a saját térfelünkre szorulunk, akkor vége. Kellenek a kontrák, amit Xavi vagy Messi indítana el egy jó kiugratással.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16111) baluka26 válasza Ijk (#16110) üzenetére


baluka26
veterán

Csak David Luiz-t ne rabolja el a Barca, csak David Luiz-t ne.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16112) Integra válasza Napfénysüti (#16107) üzenetére


Integra
titán

a védelmet teljesen megkell újítani, ez biztos. amúgy jó játékosok vannak, csak kéne valami agresszivitás szerintem, több távolról kapura rúgás és kreatívabb játék, főleg a szélen, mert a tölcsér taktika már rég nem működik.. ezt pontosan tudta a bayern, a barca nem tud a szélről játszani

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16113) Napfénysüti válasza Integra (#16112) üzenetére

Na igen elölre olyan csatár kell aki mer lőni 20-ról is nem csak 3m-ről mert ez felkészült védelemmel szemben már nem sokszor oldható meg.

Més que un club!

(#16114) baluka26 válasza Napfénysüti (#16113) üzenetére


baluka26
veterán

Fernando Torres.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16115) fatal` válasza baluka26 (#16114) üzenetére


fatal`
titán

Olyan csatár kell, aki nem csak mer lőni húszról, hanem néha el is találja a kaput és gólt szerez.

:DDD

Egyébként szerintem a szélekkel van a probléma, nem a középcsatár poszttal. Meg avval, hogy valahogy a letámadás az teljesen kikerült a játékunkból, nem csoda hogy szétkontráznak. Ha leigazoljuk, remélem, hogy Neymar visz egy kis színt a a szélsőjátékunkba, plusz az is segíthet, hogy a védőknek nem csak Messire kell figyelni, így több terület nyílhat neki is és a másik szélsőnek is.

(#16116) cyberkind válasza baluka26 (#16114) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem Falcao kéne oda de ő már a Chelsea-é ! :))

Paranormal Cocktivity

(#16117) Napfénysüti válasza baluka26 (#16114) üzenetére

Mármint ő lenne az új középhátvédünk? :DDD

Més que un club!

(#16118) Integra válasza baluka26 (#16114) üzenetére


Integra
titán

nem kérünk téglát, köszi :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16119) 7600 GS válasza baluka26 (#16105) üzenetére


7600 GS
addikt

Ha lett volna még öt perc akkor lőnek még egy gólt, ebben biztos vagyok. Egyszerűen olyan szar volt utána, kísértem vissza a haverokat buszmegbe, sírtam is közben egy picit. :( Megint közel volt, de az első meccset megint elszarták. Viszont itt a visszavágón mutatott hozzáállás és a közönség támogatása az egész meccs alatt példaértékű volt.

(#16120) baluka26 válasza 7600 GS (#16119) üzenetére


baluka26
veterán

Ezt a 170 percnyi fost és 10 percnyi szikrát megsiratni?! :D

Tényleg ne nézd meg a Halálsoront, ki fogsz száradni a sírástól.

Csak piszka ;)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16121) 7600 GS válasza fatal` (#16115) üzenetére


7600 GS
addikt

A jelenlegi rendszerben nem annyira a középcsatáron van a hangsúly, hanem a széleken. Ott pedig azt kell mondjam hogy tragédia van.

(#16122) 7600 GS válasza baluka26 (#16120) üzenetére


7600 GS
addikt

Én már csak ilyen vagyok, nagyon bele tudok lendülni a szurkolásba. :D Fatert meg engem a többi családtag el is átkoz, amikor nagy meccseken ordibálunk góloknál. Képzelheted hogy az idei Clasicó-k során mi volt itthon. :DDD :DDD

(#16123) Napfénysüti válasza baluka26 (#16120) üzenetére

A Halálsoron az egy hatalmas film kötelező megnéznie. Csak mellé készítsen egy 100-as PZS csomagot. ;]

Mod: én is elérzékenyültem azon a filmen annyira hatásos hogy nehéz kibírni. Viszont nálam asszony nem nézte. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#16124) baluka26 válasza Napfénysüti (#16123) üzenetére


baluka26
veterán

Bazzeg, én asszonnyal néztem, neki egy könnycsepp sem, én az utolsó 30 percet végig hüppögtem ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16125) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#16080) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De jó lenne ha a Spurs-höz jönne. :K Pont ide illik, kevesebb nyomással talán többre képes. Meg itt amúgy is a kisebb meccsekkel van a baj, amikben neki jó a statisztikája.

És akkor Cavani menjen a Real-ba. Szuper lenne, de csak álom. Hamarabb fog jönni Damiao, mint Higany, pedig ugyanaz az áruk és az utóbbi már bizonyított.

Na jó akkor se sírnék, ha a brazil jönne azért.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16126) Ijk válasza Napfénysüti (#16123) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudom, de amikor először láttam már nagyon régen, akkor éjszaka játszották, és álmomban végig a francia csóka kivégzése volt, szétizzadtam magam reggelre. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16127) baluka26 válasza Ijk (#16126) üzenetére


baluka26
veterán

Nem csodálom, az brutális.

Süti: Addig nem sokkol, amíg meg nem tapasztalod közvetlenül az elmúlást egy szeretteddel. Engem majdnem két év távlatából nap, mint nap kísért.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16128) Napfénysüti válasza Ijk (#16126) üzenetére

Az az igazság hogy középiskolás koromban kétszer voltam kíváncsiságból boncoláson így nagyon az ilyen halálközeli dolgok nem sokkolnak. :B
Persze a valóságban elég rossz dolog de együtt kell vele élni.

Més que un club!

(#16129) NyxNyxNyx válasza Ijk (#16126) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezaz bazzeg kell a spoiler, mostmár tuti nem nézem meg... :))

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16130) Tibiajax válasza baluka26 (#16127) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Addig nem sokkol, amíg meg nem tapasztalod közvetlenül az elmúlást egy szeretteddel.
ó, ez milyen fennkölti volt.. Te ilyet is tudsz?..

:D

(#16131) Ijk válasza Napfénysüti (#16128) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én is voltam boncoláson, az egyáltalán nem viselt meg.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16132) IreN!CuS válasza baluka26 (#16124) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Asszony bealudt rajta :DDD (Jó ,hogy annyira ne legyen cink későn kezdtünk bele és hát nem rövid film na de akkor is :) )

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#16133) Napfénysüti válasza Ijk (#16131) üzenetére

Rokon lélek vagy, mi Barcások tartsunk össze. :DDD

Baluka: az elmúlt 4 évben sajnos több közeli hozzátartozóm is eltávozott. De ez az élet rendje, egyszer mindnyájan meghalunk.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#16134) bandus válasza Integra (#16106) üzenetére


bandus
veterán

jogos, tényleg mindent megtettek a fiúk. én inkább arra értettem, hogy tíz éve nem tudjuk behúzni azt a tiezdik bl trófeát :) bár szerintem csak túlságosan el voltunk kényeztetve 98-02 között. de akkor is.

remélem végre pozitív változások jönnek. higuain biztos, hogy megy, a fő kiszemelt pedig a bale, agüero, falcao, cavani négyes, akiből kettőt szeretne megszerezni a csapat. én legjpbban az utóbbi kettőnek örülnék. a jelenlegi két legjobb csatár, akik ráadásul ugyanúgy is néznek ki :D az őrületbe kergetnének minden védelmet. nameg persze mourinho is megy.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16135) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Bazmeg hogy elmegy az adás. :(

(#16136) cyberkind


cyberkind
félisten

Az új Real a Marca szerint : [link]

Paranormal Cocktivity

(#16137) Tibiajax válasza cyberkind (#16136) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én azt a senkiházi khedirát is eltakarítanám a fszba..
ha, én lennék kinevezve a madrid padjára

(#16138) cyberkind válasza Tibiajax (#16137) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen többen mondták már kb mindenki hogy Pepe meg Khedira nem Real szintű játékos hiába a jó teljesítmény sokszor és ez igaz !

Paranormal Cocktivity

(#16139) Napfénysüti válasza Tibiajax (#16137) üzenetére

Khedirát én sem vágom mit keres ott. Pepét meg szimplán rühellem bár az első meccsen Lewa rendesen szívatta szegényt. :)

Més que un club!

(#16140) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Vezet a Basel :Y Nem tudom kinek szurkoljak

KisTücsök: Most kezdem nézni majd. Még csak az eredményt láttam.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16141) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#16140) üzenetére


KisTücsök
addikt

De rühellem az ilyen gólokat. Amatőr szint komolyan.

(#16142) bandus válasza cyberkind (#16136) üzenetére


bandus
veterán

nemrossz, de még kellene egy rendes csatár, lást a fentebbi postot.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16143) Integra


Integra
titán

éljen a g3ci nagy vihar, jégesővel... - és a sötét képernyő :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16144) cyberkind válasza bandus (#16142) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem Morata-ból lehetne hasonló kaliber mint anno Raúl, mert amikor játszik általában él a lehetőségeivel ! :))
Bár őszintén szólva Falca-on kívül nem jut más bomba csatár az eszembe, ő pedig drágább lenne mint CR adókkal meg a fizetésével együtt, legalábbis ezt írták még nem oly régen !

Paranormal Cocktivity

(#16145) Integra


Integra
titán

na végre van kép, és 2:1 a kékeknek :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16146) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát... wiedersehen Basel..

(#16147) homeless09


homeless09
őstag

Azt mondják kis gólt lőtt megint Luiz....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#16148) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Itt megnézhetitek Luiz gólját. Rajzolni nem lehetett volna szebben.

na, a Benfica lesz az ellenfél. Azért látszik, mennyire fontos ez nekik, úgy örülnek a döntőbe jutásnak... Pont ettől félek is.

[ Szerkesztve ]

(#16149) homeless09 válasza KisTücsök (#16148) üzenetére


homeless09
őstag

Hát egy középcsapatnak egy nagy eredmény. ;] :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#16150) littlelion21


littlelion21
addikt

Ez kamu, vagy tényleg léteznek ekkora állatok a Snickers-nél? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.