Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152851) Patrick válasza DS39 (#152850) üzenetére


Patrick
addikt

Eszembe nem jutna levenni... ha már döntőig ment a csapatom, hajtottam, küzdöttem, igen is büszkén viselném az ezüstöt is... nem értem én sem.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#152852) omfgk


omfgk
addikt

Harry Kane didn't attempt a shot or create a chance for only the second time in his 61 games for England, with the other coming in a 29-minute substitute appearance against Switzerland in 2018.

(#152853) Datsyuk válasza forceberg (#152849) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Semmi sportszerűtlen sincs benne. Ha nem gratulálnának a győztesnek az sportszerűtlen lenne.
Én is levenném, mert nem azért az éremért jöttem. Frusztráltak, csalódottak és az aranyt akartják. Számomra inkább azt mutatja, hogy nem elégszenek meg az ezüsttel. A helyükbe én látni se akarnám azt az érmet.Majd mikor visszavonulnak, vagy kb 10 év után kiteszik az asztalukra. Előbb nem hiszem.

(#152854) hobizoli


hobizoli
nagyúr




:DDD

több drón kell ;P

(#152855) Ringman


Ringman
nagyúr


That fan on the pitch has given England time to regroup. A better tactical move than Southgate has managed so far.

:DDD

(#152856) BenHans


BenHans
addikt

Grazie ragazzi! Gyönyörű volt! A szurkolás okozta egészségkárosodást már úgyis megszoktam, ne is foglalkozzatok vele.
Bejött amit szerettem volna, és tartom a babonát, hogy nem mondom ki.
Csodálatos Azzurri, példás Chiello, Bonucci és Gigio, és azt is érdemes megfigyelni Cristante beállása hogy változtatott a meccsen. Lényegében mintha focizni nem is akart volna meg annyira nem is keresték labdával a társak, ellenben az angolok folyamatosan lekövették a mozgását, kivéve amikor megcsúsztatta a labdát a röviden az egyenlítés előtt, és védekezésben is nyert két párharcot, na meg lenyomott egyet az egyik szigetlakónak.
Lényegében halvány fingjuk nem volt róla, hogy mi a szerepe, hova fog mozogni labda nélkül.
Mondjuk ez igaz lehet a csapattársakra is, hova tovább, a tökéletesen hiteles alakításhoz lehet kellett, hogy ő se tudja. A lényeg, hogy működött, hogy a régi edzőm szavait idézzem egy kemény de nem okos csapat ellen "hé' ezek ellen ne akarj futballozni, az is leterheli őket ha imitálod".

Megtudhattuk, hogy a Kén szobahőmérsékleten Wembley kübliben tárolva nagyon instabil, magától is morzsolódik amit szerencsére nem nyalt be a bíró majd gázzá lett és nyom nélkül elillant.
A Só durva volt, kb 10 percig aztán elolvadt mint a reggelimhez cikkekre vágott paradicsomon.
A becserélt hiphopcsapat, hiphop kihagyta a büntetőit. Shy guys.
Azért az bosszant, hogy az angolok már nemhogy nem kemények, de a piát sem bírják, hát az első shot után már nem tudják milyen rendezvényen vannak.
Pickford...hát nem miatta fogok Fordot választani.
A Sterling megint esett, ez is a Brexit miatt van, csak másképp, de szerencsére a bíró civilben nem hanifa change alkalmazott így nem szentelt túl sok figyelmet neki.

Amit az angolok csináltak az nem "az olasz foci" volt. Ha egy kiszáradt kukoricacsipsz nyomokban mogyorót tartalmaz az akkor sem lesz mogyorókrém ha Szósz van hozzá.

Adja az ég, hogy a VB teljes erőbedobással mehessen le, Spinazzolával, Zanival, Pellegrinivel és Acerbi helyett Mancioval. Moise Kean pedig jöhet centernek, hogy az is legyen, sőt akár még Zani is jó lehet ott.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#152857) venember83


venember83
nagyúr

Ehetik az angolok a száraztésztát Bonucci szerint. :)

Amúgy elég idegesítő ez a Bonucci, de legalább most nem a Juve-szurkolók számára.

[ Szerkesztve ]

(#152858) venember83


venember83
nagyúr

(#152859) MrChris


MrChris
nagyúr

Vajon hány zártkapus lesz angliának, hogy melegítéskor kifütyülték az olaszokat, majd a himnusz alatt is kifütyülték őket, valamint játék közben is olasz labdabirtoklásbál kifütyülték az olaszokat. Sokat tennék rá, hogy diszkriminatív mozdulatokat és rigmusokat is kiabáltak.

(#152860) DS39 válasza MrChris (#152859) üzenetére


DS39
nagyúr

És még be is futott valaki a pályára, ez nekünk minimum 5 meccs lenne. :DDD

(#152861) Ck.


Ck.
addikt

Örülök az EB eredménynek, ettől függetlenül az olaszokat kicsit agresszívnek találtam. Főleg a hosszabbítás utolsó percében, amikor az egyik beadni készülő angol játékos galérját megragadva, a nyakánál fogva rántották hátra. Nagyon meglepődtem, hogy csak egy sárga lap járt érte.

(#152862) venember83


venember83
nagyúr

Ck.: Kuipers engedte a kemény, szabályok határait igencsak feszegető játékot. Ahogy az angolok ledarálták az olasz középpályát, úgy az olasz védelem darálta az angolokat.

Amúgy erre is van képem:

[ Szerkesztve ]

(#152863) Datsyuk válasza MrChris (#152859) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Mi se azért kaptuk mert a himnusz alatt füttyszó hallatszott, ennyire legyünk objektívak.

Ez mellett, a tegnapi botrányos biztonsági intézkedések miatt jogosan el kellene meszelni az angolokat is.

[ Szerkesztve ]

(#152864) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Ez a Southgate egy igazi istenbarma. A világ szégyene lett volna, ha EB-t nyer. Ezzel az angol kerettel szerintem egy jobb szakember simán behúzta volna a serleget.
De jó is ez így. Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire ellenszenves népet és csapatot. Pedig az olaszokért sem vagyok oda és akkor finoman fogalmaztam.

Mikor megláttam Rashfordékat a cseréhez készülődni, esküszöm az volt az első, ami átvillant az agyamon, hogy ők fogják kihagyni a tiziket. De tényleg, hogy lehet egy kapitány annyira ostoba, hogy három "tizenévessel" megy neki a büntetőknek? Ezt a három gyereket sajnálom, nem ezt érdemelték.

Football came home but not to die.

(#152865) mephi666 válasza Ck. (#152861) üzenetére


mephi666
nagyúr

Volt pár érdekes bírói ítélet, de ebben az is benne lehetett, hogy a dánok ellen megkérdőjelezhető döntést hoztak, most pedig véletlenül se akartak részrehajlónak tűnni... így kicsit átbillentek a másik oldalra... ettől függetlenül amilyen vehemensen kezdtek az angolok, annyira visszavettek és onnantól az olaszok domináltak kb végig... játékképet nézve nem érdemeltek győzelmet... azért megnézném szívesen, hogy ha pl Klopp megkapná ezt a keretet és 1 hónap múlva újrajátszanák a meccset, milyen eredmény születne

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#152866) Ringman válasza venember83 (#152862) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerk:
amúgy a tegnapi wimbledoni döntőt elbukó berrettini kint volt ünnepelni az olasz csapattal: [link]
[link2]

[ Szerkesztve ]

(#152867) venember83 válasza Ringman (#152866) üzenetére


venember83
nagyúr

Micsoda csatárai vannak ennek az olasz csapatnak. :DD

(#152868) mephi666


mephi666
nagyúr

Ebből jó meme lesz... vagyis már az és még 12 óra se telt el :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#152869) MrChris válasza mephi666 (#152868) üzenetére


MrChris
nagyúr

Szerintem fair play díj, hisz fontos blokk volt, akár a lábát is letörhette volna.

(#152870) paatrick válasza Ck. (#152861) üzenetére


paatrick
őstag

Nem volt semmi vészes szabálytalanság, kivéve mikor Graelishnek odatapostak vádlira, azt se mondanám szándékosnak. A bírók eddig nagyon hazai pályát fújtak az angoloknak most végre nem. Sterling ugyanúgy dobálta magát mint eddig, csak most a bírók leszarták és így is van jól.
Ellenben amit az argentinok ráraktak Neymarra az nem volt gyenge :DDD azért jöhettek volna pirosak de ott se lett semmi csak szabadrúgás.

Az angolok hiába próbálják majd bármilyen körülményre fogni, 1db kaput eltaláló lövéssel nem lehet nyerni, és nem is mutattak semmit a tudásukból.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#152871) Ck. válasza paatrick (#152870) üzenetére


Ck.
addikt

Miért, szerinted az a grabancon ragadás nem volt szándékos? Ha azért nem jár piros lap, akkor miért? ;]

(#152872) sh4d0w válasza mephi666 (#152865) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem így is eléggé megfújták a hazai pályát, sem Rizs (utánrúgásért), sem Kane (hátulról szerelésért) nem kapta meg, ami jár.

https://www.coreinfinity.tech

(#152873) vond


vond
MODERÁTOR

Balfasz Southgate. :((( Ilyen kerettel szarrá kellett volna nyerni ezt az EB-t. Többet nem is írok, mert csak felszabom magam megint. Remélem, elküldik a francba.

De, mégis írok: Micsoda barom állat rúgat egy EB döntőn ötből három büntetőt két 20 éves gyerekkel, meg a mellőzöttségtől totálisan indiszponált, egy perccel előtte becserélt Rashford-dal? :W

De idáig el sem kellett volna jutni, ha helyén kezeli a keretét és valami normális focit játszat velük, meg pl. nem a 120. percben hozza be Rash-t jobbhátvédnek, meg ilyenek. Elképesztő...

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#152874) Soulfly842 válasza sh4d0w (#152872) üzenetére


Soulfly842
addikt

Sem a mű szabálytalanságok után nem kaptak sárgát, sem egyéb másért.

Vicc kategória, hogy az angolok még egy sárgát sem kaptak. De műesésért veszélyes szabadrúgást pl. igen.

(#152875) venember83


venember83
nagyúr

Azért szerencsére nem mindenhol kaptak ki az angolok. [link] Így kell ezt.

(#152876) Veron válasza Ck. (#152871) üzenetére


Veron
őstag

Phillips is lerúgott valakit a 16oson belül, egyértelmű büntetőt nem fújtak be az olaszoknak.
@vond: vagy hadrendet váltani, amikor vezetnek.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#152877) sh4d0w válasza venember83 (#152875) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Így bizony, Európa!

https://www.coreinfinity.tech

(#152878) paatrick válasza Ck. (#152871) üzenetére


paatrick
őstag

Piros lap? :DDD Csak EB, VB meccseket nézel? Ezért sokszor még sárgát se adnak a bajnokságokban.
Sima mez visszahúzás, arról nem tehet az elkövető hogy az ellenfél 60 kg vasággyal.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#152879) Soulfly842 válasza venember83 (#152875) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez után a meccs után, ha nem kapnak egy minimum 10 meccses zárt kapus büntit, akkor a világ legtrógerebb dolga lesz ez európai foci csúcsvezetése.
Szurkolók rontanak be a stadionba jegy nélkül, rendezési hiányosságok, verekedések, beszaladó szurkoló (nem, hogy megakadályozni nem tudó, de elkapni is képtelen rendezők), himnusz kifütyülés, stb-stb-stb. Az ellenfelek tiszteletben tartásának teljes hiánya - mindez a stadionon belül (is).

Hányinger keltő az alapvető angol intelligencia azzal a mocsokkal együtt, amit hagynak saját szülőföldjükön. Igénytelen népség.

[ Szerkesztve ]

(#152880) Datsyuk válasza Soulfly842 (#152879) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

+ amit Rashford, Sancho és Saka most kap a közösségi oldalakon a már többet emlegetett agysebészektől.

(#152881) hobizoli válasza Ck. (#152871) üzenetére


hobizoli
nagyúr

henc volt elotte, csak megfogta, hogy ne vigye messzire a labdat :DDD

több drón kell ;P

(#152884) sh4d0w válasza Soulfly842 (#152879) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mi hányinger keltő?

https://www.coreinfinity.tech

(#152885) Veron válasza Soulfly842 (#152879) üzenetére


Veron
őstag

de legalább farkukat behúzva nyüszítve hódoltak be az UEFA-nak a Szuperliga-bünti lebegtetése után

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#152887) venember83 válasza Veron (#152885) üzenetére


venember83
nagyúr

Remélem, átadta Agnelli üdvözletét. :))

(#152889) forceberg válasza sh4d0w (#152877) üzenetére


forceberg
veterán

Ez hány meccs? Nálam legalább 10 zártkaput ér...

(#152879) Soulfly842 : Szerinted? Majd az lesz, hogy kamera alapján eltiltják a tetteseket, de semmi zártkapu! :(((

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#152891) MrChris válasza vond (#152873) üzenetére


MrChris
nagyúr

Lehet, hogy blmkvótából játszott. :D

(#152894) Soulfly842 válasza sh4d0w (#152884) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nézd végig az utcaképeket, a 'szurkolói zónákat', hogy milyen mocskot hagynak maguk után - a saját hazájukban. Igénytelen elkényelmesedett, igénytelen, alkoholista népség. :) Tudom-tudom, nem mind olyan, de a kivétel csak erősíti a szabályt :D

[ Szerkesztve ]

(#152895) sh4d0w válasza forceberg (#152889) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az UEFA Equal Game keretében semmi nem lesz, mert egyenlő mércével mérik a tagokat.

https://www.coreinfinity.tech

(#152896) Soulfly842 válasza sh4d0w (#152895) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen, és sportdiplomáciai különbségek sincsenek az egyes országok között. Mindenkit tökéletesen ugyanúgy ítélnek meg. Várom, hogy akkor milyen büntetést kapnak majd az UEFA Equal Game keretében, amit szigorúan egyenlő mérce alapján hoznak majd meg.

(#152898) sh4d0w válasza Soulfly842 (#152894) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Valójában az átlag angol igénytelen. Volt munkahelyemen egy nő megkérdezte, 10-es skálán hányasra értékelném a körmeit, aztán dobott egy hátast, amikor benyögtem a 6-ost, mert egyrészt nem a kedvenc színem volt, másrészt nem volt olyan, ami nem volt megpattanva.

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.