Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87101) vasi89 válasza GIJoe (#87084) üzenetére


vasi89
addikt

az teljesen más, jóval egyszerűbb. Ez dupla portos, töltöttséget is kijelez, ebből a 20000mah, van eustock-on. Az viszont valóban nem rossz vétel.

(#87102) gboszi válasza Handball94 (#87034) üzenetére


gboszi
senior tag

VAlóban nem nagy :) Köszi a tippet, tippeket, de szerintem maradok a BlitzWolfnál. Az számomra a legszimpatikusabb.

Más. Ilyen paperless digitális ráirok és egy gombbal törölhetem táblája van valakinek már?

"If you're good at something, never do it for free!"

(#87103) ANOka válasza MarioAna (#87098) üzenetére


ANOka
őstag

Az a Garter harisnya tartó férfiaknak! :DD :DDD

(#87104) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Ilyen kesztyűt rendelt már valaki? Tapasztalat?

(#87105) xxxjjjkkk válasza zsolt1225 (#87104) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

ez a hirdetés elég becsapós így, mert munkavédelmi szempontból nem az a vágásbiztos kesztyű, hogy te egész nap késeket simogatsz vele, hanem az, hogy pl egy üveglapot viszel, és nem vágja meg a kezed

a főzős műsorokba a jacko kesztyű az az

egyébként en388: [link]
valahol biztos megtalálod, hogy mekkora terhelést kell kibírnia

most nézem az árát, 1500ért van maxiflexx is itthon, drága

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#87106) numera007 válasza zsolt1225 (#87104) üzenetére


numera007
tag

Én itthon vettem bizonylatos munkavédelmi kesztyűt, vágasbiztos, stb, 900 alatt.

(#87107) zsolt1225 válasza numera007 (#87106) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Melyik boltban nézzek szét?

(#87108) Mr.Csizmás válasza zsolt1225 (#87107) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bármelyik, árukereső

ugyanez a napszemüvegre is, vagy veithida, vagy munkavédelmiből tanúsítottpapíros. (anno remek marhabőr félcipőt vettem MV boltban járkálósnak, Sultan 02 márkájút, akkor volt 15k körül)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87109) csodavas


csodavas
tag

Sziasztok!

A cafago-n még mindig egész jó áron lehet megvenni a miband 2 karpántot, szerintetek érdemes megrendelni? Eredeti lehet? Rendelt már valamelyikőtök innen? Előre is köszi! :R

(#87110) Demokatona válasza dugesz77 (#87090) üzenetére


Demokatona
tag

Igen,de berendeltem egyet. :) Köszi

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#87111) antalatila válasza BaginZe (#86786) üzenetére


antalatila
csendes tag

Nem a leggyorsabbak, kb. egy hónap, eladótól függ leginkább, de megéri várni rá. ;]

(#87112) petipetya válasza csodavas (#87109) üzenetére


petipetya
nagyúr

Úton van innen, érkezés után tudok nyilatkozni.

"nincs rá lezsóidő"

(#87113) 4m@15


4m@15
tag

AliExpressen megint van kettő darab 2$-os kupon a SPEDU butikban.
Tudom, tudom, nem jók a kábelek. :)

[ Szerkesztve ]

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#87114) domerator válasza 4m@15 (#87113) üzenetére


domerator
veterán

Köszi, :R egy (xar) kábel meg egy protector beugrott megen' :C

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#87115) Zola007


Zola007
veterán

bevásárlókocsiba való kulcstartó vagy 1 Eur/100 Forintos méretű műanyag érmét kapni valahol?

M12-es alátétet sajnos nem kaptam múltkor, pedig az bevált 100-as helyett :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87116) Mr.Csizmás válasza Zola007 (#87115) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tesztelve:

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87117) dan1 válasza Zola007 (#87115) üzenetére


dan1
tag

Mi lakáskulcsot használuk,a kerek felét .

(#87118) Zola007 válasza Mr.Csizmás (#87116) üzenetére


Zola007
veterán

Én azóta nem használom mióta egyszer beragadt és alig bírtam kiszedni s kocsiból.
Még a kulcsbiletát szoktam használni,
http://berenybazar.hu/image/data/egyeb_eszkoz/9398.jpg

de van amelyik kocsi nem veszi be, pl. a Lidl -é válogatós :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87119) MADcat válasza Zola007 (#87115) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Penny-ben szokott lenni a kasszasoron.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#87120) pocokxx válasza Zola007 (#87115) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Esetleg? [link] vagy ilyesmi? [link]
Lidlben egyébként osztogatták egy darabig, lehet érdemes lenne megkérdezni a pénztáraknál.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#87121) DJGABI válasza MADcat (#87119) üzenetére


DJGABI
addikt

+1 pennyben tuti van

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#87122) motrola válasza DJGABI (#87121) üzenetére


motrola
aktív tag

[link]

Egész biztos, hogy sokkal olcsóbb is van belőle.
Még soha nem kérte el egyetlen kocsitologató sem, minden kocsihoz jó, kulcstartón szoktam hordani.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#87123) cadtamas


cadtamas
tag

Tudnátok ajánlani plyan powerbankot, ami tölti az alacsony áramfelvételű cuccokat (bt füles, okosóra...), legalább 10.000 mAh-t tud és van olyan töltöttségi szint kijelzője, amiről egyértelműen leolvasható az érték? (xiaomi kiesik pont ezért)

(#87124) Degeczi válasza pocokxx (#87120) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szegedi Lidiben pár hete is láttam a pénztáros mellett egy dobozzal ilyen műanyag érméket, gondolom másik boltjukban is akadhat.

(#87125) twi452 válasza cadtamas (#87123) üzenetére


twi452
senior tag

a második szériás vékony Xiaomi tudja az összes kívánságod
rákeresel itt akkor találsz tomtop-os kupont hozzá azzal 4k körül megvehető

szerk: nem szóltam :D

[ Szerkesztve ]

(#87126) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok! A lehető legnagyobb mAh-s power bank-ot keresem. Nyilván azt, ami megbízható és működik hosszabb távon is. Van a 10000-es xiaomi-nál erősebb? Annyi csak a kikötés, hogy táskába beférjen... :DDD Na jó, mondjuk ~15x~3-4 centinél ne legyen nagyobb.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#87127) air válasza kmarci25 (#87126) üzenetére


air
nagyúr

Vannak húszasok. De ami nem márkás, kipróbált, ismert gyártóé (BlitzWolf, Xiaomi stb) azokból nem vennék ekkorát, mert tuti hamisak.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87128) r0by válasza kmarci25 (#87126) üzenetére


r0by
addikt

Nekem ilyen van. Itt is vettem, bár még év elején, akkor nem volt még rajta kijelző.
Akkor még Samu Note4-em volt. Négyszer fel bírtam vele tölteni. Lehet, hogy ötödjére is sikerült volna, de akkor már felraktam tölteni, mert kellett későbbre is a kraft.
Amúgy közel fél kiló, szóval nem egy könnyű darab, de tudom ajánlani a márkát is és a boltot is:)

(#87129) kmarci25 válasza air (#87127) üzenetére


kmarci25
veterán

Akkor ez kamu? 20000mAh Xiaomi powerbank

Ha igen, akkor melyik a legnagyobb, és kipróbált?

r0by: köszi, megnézem.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#87130) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Napelemesben ez jó választás ?

[ Szerkesztve ]

(#87131) air válasza kmarci25 (#87129) üzenetére


air
nagyúr

Azt mondtam volna, hogy a Xiaomi kamu? :Y
A zárójelben a két példa pont a kipróbált, ismert gyártóra volt.
Lehet félreérthető volt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87132) dugesz77


dugesz77
őstag

Autós Blitzwolf QC2.0-ás 4 portos usb adapter az aca415 kuponnal 4,99$-ért elhozható.

(#87133) snipr válasza kmarci25 (#87129) üzenetére


snipr
aktív tag

Én ilyen powerbank házat vettem nemrég, 1-8db cellát pakolhatsz bele. Egyelőre elégedett vagyok vele, bár még nem volt alkalmam sokat nyüstölni (tölteni jól tölt, kijelző is azt mutatja kb, amit multiméterrel leolvasok - csak töltöttség százalékban nem Voltban :) ). Hátránya, hogy az olcsó árhoz valóban olcsó műanyag hatás társul, illetve jó nagy és elég nehéz is 8x3400mAh Pana cellával.

[ Szerkesztve ]

(#87134) kmarci25 válasza air (#87131) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem, nem a választ azért írtam így, mert én nem tudok róla, hogy valaki ezt kipróbálta volna. De valószínűleg marad az eustock-os cucc, egyszerűbb.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#87135) dugesz77 válasza korcsillio (#87130) üzenetére


dugesz77
őstag

Biztos ,hogy napelemmel szeretnél te feltölteni 5 db 18650 cellát? Szerintem nagyobb az önkisülés+ a töltéskor elveszett energia mint amennyit be lehet úgy táplálni a rendszerbe. Nagyon lassú lenne az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#87136) WestBam válasza korcsillio (#87130) üzenetére


WestBam
senior tag

Nem, nem tudod feltölteni vele. Napelem nagyobb méretű ami már működik is.

Ha érdekel egyről teszt van fent a blogomban, mai napig használatban, kiváló, cserébe más ár és méret kategória. Napelemmel töltöm fel az akkukat, majd azokat teszem powerbankba.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#87137) korcsillio válasza dugesz77 (#87135) üzenetére


korcsillio
őstag

Csak egy kósza ötlet volt...Akkor ezek szerint jobb megoldás a hagyományos.Abból melyiket válasszam ebay-en?

(#87138) Zola007 válasza pocokxx (#87120) üzenetére


Zola007
veterán

köszi, de az egyik drága, a másik nem szállít

(#87119) MADcat , megnézem, de szerintem maradok az alátétnél, azt nem sajnálom

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87139) nimfas válasza Donki Hóte (#86778) üzenetére


nimfas
addikt

[link] Ma is így csinálják a gyújtózsinórt a házi cukorrakétához. ;]

(#87140) fant0mi válasza korcsillio (#87130) üzenetére


fant0mi
addikt

Felejtsd el, sokat nem er. Napokig tartana feltolteni egy ilyennel. Nekem van, soksok eves mar, olyan regi, hogy meg a sima powerbank sem volt divat, nemhogy a napelemes. Halozatrol jol tolt, naprol szerintem 3 teljes nap lenne, de turelmem meg nem volt kivarni. :)u

(#87141) TheProb


TheProb
veterán

Tudtok most valahol jóáras és jó QC 3-as töltőt?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#87142) Dluinet válasza TheProb (#87141) üzenetére


Dluinet
nagyúr

QC 3 licenc drága, ezért az nagyon olcsó nem lesz belőle

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#87143) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Ma megjött az ilyen xiaomi hangszóróm:[link]
Kisebb, mint gondoltam, de egész szépen szól, max hangerőn sem recseg, jó az összeszerelési minőség, ennyiért szerintem bőven megéri az árát :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#87144) bul07


bul07
nagyúr

gearbest ha van pont
Original Xiaomi Ultra-thin 10000mAh Mobile Power Bank 2 [link] pontozva $14.90(benne kötelező Registered Air Mail)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87145) Degeczi válasza andrisms (#86409) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem is most jött meg az Amazonról akciós Logitech MX Master, és picit korábban a XIaomi egér: hát nagyon nem egy kategória a kettő!
Persze még a kedvező árral is sokszorosa a Logitech - de meg is látszik mindenben: tökéletesen kattanó gombok (nekem ez egy saját heppem, ezért nagyon lehangol a Xiaomi vacak gombja), elképesztően jó, lendíthető görgő (egyik egéren sem találkoztam még hasonlóval), a nagy kezemben tökéletes fogás, és a szokottnál nagyobb súly ellenére is jó, precíz irányíthatóság

(#87146) MittuDomain_ válasza Degeczi (#87145) üzenetére


MittuDomain_
őstag

én meg csak eszem a kefét hogy a "büdös" balkezesek megint megszívták...

már annyian beírtátok hogy mennyire szupi, nem bírtam tovább magamban tartani

szerk:
Félre ne érts, nem neked szól, csak a témára válaszoltam. A gyártóknak kicsi az a potenciális 10-12% user.

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#87147) gixxergabi válasza dugesz77 (#87132) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Köszi! :R 1369 ft vont le a paypal, annyiért még a hülyének is...
már csak autó kell hozzá... :DDD

(#87148) Degeczi válasza MittuDomain_ (#87146) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nyilván nem vigasztal, de megértem, én cipőkkel vagyok így, mert min. 47-es kell, némely fazonból még nagyobb - de a legtöbb boltban már a 46 is ritka.

(#87149) CHIPman válasza korcsillio (#87137) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ebayről leginkább semelyiket, helyette banggood, gearbest, netán aliexpress. Vagy eustock, pár nap alat titt van és meglepően jó árakon tudják adni őket.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#87150) gyemipapa válasza CHIPman (#87149) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Csak kíváncsiságból:
Mi a problémád az ebay-al?
Én 3 éve onnan vásárolok, közel 400 vásárlásom volt, soha semmi probléma, a meg nem érkezett vagy hibás áru vételárát gyorsan visszautalták, nem tudom, a többinél ez mennyivel működik jobban? Csak akkor rendeltem aliexpressről illetve gearbest-ről, ha valami speciális kellett, amit csak ott tudtam megvenni. És igen, itt is figyelni kell a rákeresésnél, mert ugyanazt a terméket kínálják mondjuk 800 Ft-ért, meg 4800 Ft-ért is. De ilyennel a magyar boltokban is találkozhatunk.
Ha meg valami annyira "sürgősen" kell, hát azt meg nem Kínából kell rendelni. :-)

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.