Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88601) Degeczi válasza vidaila (#88600) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Forrasztó mit?
Pákát, ónt, fluxot, gyantát, pillanatpákát vagy hagyományosat, esetleg forrasztóállomást - mind rajtad és az igényeken múlik... (pl. ház körüli szerelgetések, vezetékösszeforrasztásokhoz pillanatpáka, de elektronikai szerelegetéshez, paneleken forrasztáshoz már nem)

(#88602) bucihost


bucihost
senior tag

sziasztok!

2 kérdésem lenne.

- Ilyen USB-s "porszívót" rendelt már valaki? Ha igen akkor mennyire használható? Mekkora szívó ereje van? Telefon hangszóró tisztításhoz kellene főként.

- TOMTOP mennyi idő alatt szállít kb? 07.24.-én rendeltem. azt írja 10-20 nap kb. De az Order Status azóta is "Processing" :F

:R

(#88603) azbest válasza DJGABI (#88588) üzenetére


azbest
félisten

ez butaság, hogy túl sok rajta a kínai karakter... ha kínai lokalizációjú a csomagolás, akkor mégis mit várnál? Magyar szöveget? :U

Product number rá van írva a csomagolásra. Visszirányból macerás rákeresni, hogy létezik-e 32GB-os A1 uhs-i kártya kínai lokalizációval. 256-osból találtam a sandisk oldalán, de lehet a kisebb méretűek el vannak dugva.

Szóval, ne érts félre, lehet, hogy hamis, de az érvelésed viszont teljesen hibás. Régebben vettem és in több fajtát és természetesen a kínai lokalizálton kínai felirat volt [link], a product number pedig passzolt a sandisk oldalán lévővel az ázsiai terülei változattal.

szerk, a neten más oldalon sdsqunc-032g-zn3mn product id-t látok képen, ha jól veszem ki. A zn3mn kínai régió, a méret egyértelmű, a sdsqunc kicsit zavaros.

[ Szerkesztve ]

(#88604) lkristóf


lkristóf
senior tag

Aliexpressen a Makibes storeba van 1 és 2 dolláros kupon így vettem 3 féle miband szíjat 0.03 darabját. :B

ui: smart electronics részen található a kuponoknál

[ Szerkesztve ]

(#88605) Land


Land
veterán

Ha már Enusic Soundcup/Leadzm Bt hangfal.
Én már 5-t rendeltem belőle, és úgy néz ki még 2-t kelleni fog, mert a munkahelyemen van rá igény. Nagyon jó hangfal és eddig egyikkel sincs gond.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#88606) attiati


attiati
veterán

köszi mindenkinek

És olyan Power Bank nincs, amiről telefont és laptopot IS lehet tölteni?

DC csatlakozós a régi laptomon. Jól gondolom, hogy olyan Powerbank kellene, amin van:
- DC ki-, és bemenet 12V, 15V vagy 19V-os
- USB ki-, és bemenet (bármilyen típusú) 5V-os

Létezik ilyen emberi áron?
Nem kell nagy, max 10k-s elég, mert a laptop aksim is 4,4k-s

létezik USB to DC adapter, de a powerbank-nek akkor is tudnia kell a 19V és 5V-ot, nem?

[ Szerkesztve ]

(#88607) bucihost


bucihost
senior tag

BT hangszóró. Mi itthon a boltban árulunk BT hangszórókat is. 8000-ért van Simplicity márkájú, kompakt, minőségi hangszóró. Brutálisát szól, mérete ellenére van súlya rendesen.

Ebay-on féláron van kb.
[link]

(#88608) dugesz77 válasza DJGABI (#88588) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha egyértelműen fake a kártya akkor meg ott Paypal védelem. Amint megérkezik az enyém én is letesztelem usb3 porton kellő olvasóval. Egy ázsiai csomagolás nem a világvége. Ha korrekt a kártya felőlem küldhetik celofánba csomagolva is fél percig nézem a csomagot és landol a kukába.

(#88609) Mr.Csizmás válasza attiati (#88606) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a 4400 mAh semmit nem jelent, mert a 10.000 mAh-t 3.3V-on számolja, amiből az USB 5 voltjával már csak ~6100 mAh lesz, 12V-ra meg át kellene kötnöd, vagyis valszeg kevés lenne a 2-4 cella.

rövidre zárva: nem létezik ilyen.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88610) ollie válasza attiati (#88606) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Te kevered a dolgokat szerintem. A laptop akkuk teljesítményét Wh-ban szokták megadni, a tiedé 44Wh-s lesz, aminek a feltöltéséhez egy 10k mAh-s powerbank kevés, ugyanis a 10k mAh = 33Wh-val, és ugye jelentős veszteség is van töltés közben, vagyis olyan 20k mAh-s akkut tudná feltölteni a laptopot.

[ Szerkesztve ]

***

(#88611) Donki Hóte válasza attiati (#88606) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Anyagilag is, meg üzemidőben is jobban jársz, ha veszel egy tartalék akkut a laptopodhoz :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#88612) wwenigma válasza attiati (#88606) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Anker Astro Pro2 volt régebben, mostanaban nem lattam a RAVPower-en (100$) kivul mast . Illetve ha nagyon kell az energia akkor Anker PowerHouse, de ez egy icipicit drága (499$) ámbár 434Wh...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#88613) attiati válasza ollie (#88610) üzenetére


attiati
veterán

igazad van, 60wH-s a laptop aksi, tényleg nem értek hozzá.

DonkiHóte: lehet az egész laptop nem ér már annyit (Dell E4300), csak gondoltam álmodok egyet, ha már úgyis vennék Powerbanket :)

(#88614) azbest válasza attiati (#88606) üzenetére


azbest
félisten

létezik, de egy kicsit drága [link]

MAXOAK 50000mAh 185wh 6 Port(5/12/20v) [link]

Mr.Csizmás: azám :DDD

[ Szerkesztve ]

(#88615) Mr.Csizmás válasza azbest (#88614) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

macska! :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88616) vidaila válasza Degeczi (#88601) üzenetére


vidaila
aktív tag

A zárójeles két dologhoz kellene :)

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#88617) Zeki


Zeki
nagyúr

Sportsdirectes topik van? Neha.van ingyen posta ,csak a hirleveluk spam, mert napi 2* is kuldenek sokszor.

[ Szerkesztve ]

(#88618) vasi89 válasza vidaila (#88616) üzenetére


vasi89
addikt

Én ezzel szemezek 1 ideje, csak még a régi pákám sem ment tönkre, addig nem rendelem meg :DDD De most van rá 15% kupon is. Annyit meg simán megér.

(#88619) vidaila válasza vasi89 (#88618) üzenetére


vidaila
aktív tag

Ez szerintetek jó lehet?
Kis forrasztásokhoz keresek, szakadt vezeték, esetleg fejlámpa LED cseréhez stb. Ház körüli javítgatások, vagy fejlámpa modding.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#88620) Degeczi válasza vidaila (#88619) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nézd meg a review-kat, hulladék hegyek járnak hozzá, azokra mégegyszer ennyit rászámolhatsz.

Akkor már ilyen célra ezerszer inkább egy "csehszlovák sportpáka" valahonnan apróról, bolhapiacról.

(#88621) vasi89 válasza vidaila (#88619) üzenetére


vasi89
addikt

forrasztós fórumokon nem igazán javasolják ezeket a fajtákat ahol direktbe megy a 220V, mert ha vmi gond lenne vele akkor megrázhat. Igaz nekem is ilyen van jelenleg de azt itthon vettem. Kínai cuccokban mindig benne van h elfüstöl, de ahol nem direktbe kapja a 220at a páka ott azért jobban védve vagy :D De ha nem sürgős akkor érdemes várni a lidl akcióira. Elég sokfajta forrasztójuk van és jó áron.

(#88622) chatran válasza lkristóf (#88604) üzenetére


chatran
őstag

Sasolom már öt perce az oldalt, néztem az appban is, de nem találom. Egész pontosan hol keressem? :F

(#88623) Degeczi válasza vasi89 (#88621) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem, nem: általában jó műszaki cuccokat forgalmaz a Lidi, de forasztópákát pont nem, az nem vmi jó minőségű, legyen az pillanatpáka, akár hagyományos.

(#88624) vizimento válasza Degeczi (#88623) üzenetére


vizimento
senior tag

Egyszer volt Lidl pákám. Ritka vacak volt, és csak pár hónapot bírt. Hegyet nem lehetett kapni hozzá. Soha többet! Egy 230V miatt nem ajánlott kínaival banggoodról évek óta meg vagyok elégedve.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#88625) lkristóf válasza chatran (#88622) üzenetére


lkristóf
senior tag

Elindítod az alkalmazást telefonodon azután
Coins & Coupons
alatta Exchange Coins for Coupons
és akkor ott lesznek a kategóriák amiket lehet oldalra lapozni és a smart electronics részbe volt ezt a makibes store.

már csak 2-2 kupon van jelen pillanatban

ilyesmit kell keresned: [link]

[ Szerkesztve ]

(#88626) Degeczi válasza vizimento (#88624) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hirtelen felindulásban régen én is vettem egy pillanatpákát onnan, de hülye módon nem próbáltam ki, csak hónapokkal később (amikor már nem lehetett visszavinni): használhatatlan, nagyon gyorsan vörösen izzóra melegednek a hozzá mellékelt hegyek, nem is futtatja be azokat az ón
(és valóban, hegyet sem kapni hozzá, míg modjuk egy cseh pillanatpákához drótból hajít magának az ember bármennyit)

(#88627) Janos250


Janos250
őstag

Nekem az utóbbi időben rendszeresen kiakad az Ebay ezzel a szöveggel:
"Az oldalon a parancsfájl dolgozik, illetve nem válaszol."
"https://secureir.ebaystatic.com/rs/c/templates-js-18f92b.js:7"
Van valakinek valami ötlete?

[ Szerkesztve ]

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#88628) atyca válasza bucihost (#88602) üzenetére


atyca
senior tag

Meg ne vedd.Én is elcsábultam,bár ne tettem volna.
Kb olyan huzatot csinál,mint egy lepkef@ng. :D

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#88629) Janos250 válasza bucihost (#88602) üzenetére


Janos250
őstag

Én pár évvel ezelőtt vettem ezt a pici "porszívót". Egyszer kipróbáltam, nem sokat ér, szerintem. Azóta se használom.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#88630) Janos250 válasza Degeczi (#88620) üzenetére


Janos250
őstag

Ha ilyen csehszlovák pillanatpákát valahol használtan kapnék, én is vennék. Ezt használom, a weller pihen a szekrényben, mert ez úgy és akkor melegít, amikor én akarom, nem önállósítja magát. Persze meg kell tanulni forrasztani vele, hogy automatikus, szinte tudat alatti legyen a mozdulat.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#88631) Degeczi válasza Janos250 (#88630) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, nyilván az is benne van, h a 80-as években ilyen pákával tanultam forrasztani, így pláne természetesnek érződik a használata, én is csak finomelektronikához kapcsolom be a forrasztóállomást - de egyébként tényleg jó konstrukció, jó súlyelosztás, jó helyen lévő, jól reagáló ravasz, gyors felfűtés, stb.

(#88632) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Valaki tud ajanlani jo minosegu micro hdmi/hdmi kabelt?
Rendeltem Ugreen-t, de kukaba valo!

(#88633) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Gearbestről az expedited shipping az a megoldás amivel nem kell aggódni a vámolás miatt? :) Szeretnék berendelni egy tabletet, csak szeretnék biztosra menni

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#88634) beg válasza AllTheBest (#88633) üzenetére


beg
veterán

Priority line-EU Express
Ez kell neked, ezt válaszd fizetéskor. (Nem minden terméknél elérhető)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88635) AllTheBest válasza beg (#88634) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Köszönöm :) Így már akkor megéri rendelni nagyobb értékben is :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#88636) Silent77 válasza AllTheBest (#88635) üzenetére


Silent77
veterán

Kínai raktár esetén nincs minimum súlyhatár, HK2 raktár esetén 2kg.
HK raktárnál nem választható.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#88637) bul07 válasza dugesz77 (#87922) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem is jött 2db ebből 0,4$-os powerbankból[link], ugyan úgy kuponoztam
Tényleg vállalható cucc, nekem is 1A simán vitt, 2A lekapcsolt
Töltöttek vele kétfajta telefont is ekkor kéken világít egy led, feltettem tölteni ekkor piros led villog, 0.5A kezdi tölteni, majd folyamatosan csökken egészen 0-ig, és a végzett a töltéssel folyamatosra vált a piros led
800mAh olyan másfél két óra alatt ment bele

Egy gondom azért van a hátsó zárkupak menete nem a legjobb nem lehet meghúzni rendesen

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88638) daver88 válasza Gsx-rr (#88632) üzenetére


daver88
aktív tag

az első panasz Ugreen kábelre...mi volt a baj vele??

(#88639) AllTheBest válasza Silent77 (#88636) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Szerencsémre ami nekem kell, az van china raktárban :) Jövő héten le is adom a rendelést :)

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#88640) zsiz válasza bul07 (#88637) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is jött egy darab. Igaz én máshonnan és kicsit drágábban vettem, de teljesen olyan, mint ahogy leírtad. Méregetni mondjuk én nem tudom. Édesanyámnak vettem egy Xiaomi MiFan társaságában, plusz kapott még bele egy itthon kallódó bontott laptop cellát. A kupakja nálam jól zár, de elég gagyi a menet rajta, nem egy örök élet.. Plusz nálam kicsit ferdén állnak az USB portok a műanyag kivágáshoz képest.

Jött még egy BT hangszóró, mert olyanom még nem volt... :D [link] 10$-5$ kuponnal még talán azt is mondanám, hogy megérte. Elég jó súlya van, én a házát fémnek nézem. Az alján két csúszásgátló gumicsík, felül egy plusz-mínusz gomb hangerő illetve zeneszám váltáshoz. Elől szintén fém a hangszórórács. Ez nálam kicsit lötyög, de nem vészes. Hátul műanyag rács, egy ki/be kapcsológomb, AUX IN és egy micro USB a készülék töltéséhez. Jár mellé egy töltőkábel is, valamint egy jack-jack aux kábel. A doboz szerint 3W teljesítményre képes. Hangzása nem túl minőségi, de ennyi pénzért... Azért egy laptop-/telefon hangszórónál határozottan jobban szól. Egész vállalható. Akksija nem túl acélos, délután full hangerőn kb másfél órát tudott. Elöl a rács mögött van egy visszajelző LED. Bekapcsoláskor kéken villog, csatlakozás után világít. Töltés közben pirosan vagy bekapcsolva töltéskor lilán (piros+kék egyszerre) világít, ha feltölt, kialszik a piros. Ki-/be kapcsoláskor és csatlakozáskor hangjelzést ad, az akku merülését csipogással jelzi. Legalább nem szövegel kínaiul :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#88641) chatran


chatran
őstag

Megérkezett GearBest-ről a 25 in 1 mini csavarhúzókészlet. Igazából egyáltalán nincs rá szükségem, nem vagyok az a mindent szétszedő fajta, de olcsó volt. Ha másra nem is, valamire majd csak jó lesz. :D
Szemre minőséginek tűnik, majd ha szétszedek pár kütyüt kiderül mennyire tartós.
Egyetlen kis negatívum, hogy a rögzítőkupak nem illeszkedik rendesen, marad egy kis hézag becsavaráskor.
Ennek ellenére stabilan rögzíti a fejeket.

(#88642) Degeczi válasza chatran (#88641) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem is tegnap jött meg, zsugorcsövet ráhúzva a fogása is egészek jó lett valóban, ahogy ajánlották itt.

(#88643) Beni2360 válasza bucihost (#88602) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nálam valahol landolt egy doboz alján, szinte semmire nem jó. Főleg mágneses hangszóró tisztítására használhatatlan. Gyengus a szívása mint egy libafing. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#88644) komzs válasza FingR86 (#88222) üzenetére


komzs
tag

Nálam 35 dollárra változott. :-(

(#88645) komzs válasza zsiz (#88640) üzenetére


komzs
tag

BT hangszóróra nincs már kupon?

(#88646) zsiz válasza komzs (#88645) üzenetére


zsiz
őstag

1080 pont beváltásával tudsz venni Banggood-on kupont, ami a 10$ feletti vásárlásod összegéből 5$-t levon. Ez mindig van, és nem kimondottan a hangszóróra van, akármire használhatod ami nem PROMO címkés termék.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#88647) dugesz77 válasza komzs (#88644) üzenetére


dugesz77
őstag

Ezek a kuponok percekig élnek csak. Ma is volt 500 darabos készlet a 44mibd2 kuponnal 13,99$ került a Miband 2. Mire megosztottam volna elfogyott :((( Résen kell lenni.

16GB-s mixza micro Sd kártya 6,99$.

(#88648) Degeczi végül nem vettem. Van egy itthon a szerkénybe elrakva azzal sem tudom mi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#88648) Degeczi válasza dugesz77 (#88647) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hanyadikat veszed már? :DDD

(#88649) AtiSnatch válasza chatran (#88641) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nekem is ma jött meg (a csavarhúzó, még mielőtt :D) Jó pofa a bitek rögzítése a tokba :) Egyszer majdcsak használom valamire :DD

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#88650) chatran válasza dugesz77 (#88647) üzenetére


chatran
őstag

Ennyire felmentek a memóriakártya árak? Tavaly 5,8 dollárért vettem 32 gigás cápás mixza-t a GearBest-ről erre most meg már 11,6 dollár. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.