Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87351) Imy


Imy
veterán

(#87352) beg válasza Imy (#87351) üzenetére


beg
veterán

A kínai (külföldi) rendelés fogalma megvan ugye? :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#87353) Met válasza Studi (#87333) üzenetére


Met
nagyúr

Írtam nekik.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#87354) ivana válasza géeles (#87341) üzenetére


ivana
Ármester

Erre van valamin rendes (linux alapú) cfw?

(#87355) szjoci válasza Golyo69 (#87350) üzenetére


szjoci
őstag

Én is kérdeztem nem olyan régen, de nem jött tipp. Ezeket rendeltem kipróbálni: [link], [link]

(#87356) TheProb válasza géeles (#87341) üzenetére


TheProb
veterán

D-linket sem veszünk, szintén ökölszabály :)

Kb csak TP-Link és ASUS routerek az ajánlottak egy ideje. De nézzetek be a routeres topicba, ott össze vannak szedve az ajánlottak.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#87357) zoltan6 válasza w.miki (#87337) üzenetére


zoltan6
őstag

1 dollárt sem ér,max. szőlőt kötözni jó,volt kettő is,kb. 1 hónapig bírta,aztán kuka,pedig nem volt ráncigálva. :(
illetve,bocsi összekevertem, :R az jó fajta,ezek a szövetborítású 1 dollárosok a gagyik.

[ Szerkesztve ]

(#87358) woodworm válasza TheProb (#87356) üzenetére


woodworm
veterán

Ha valaki cfw-ben gondolkodik, az utóbbi idők legjobb ár/érték arányú készüléke egy d-link. :DDD

(#87359) Dluinet


Dluinet
nagyúr

SanDisk Ultra 64GB microSDHC UHS-I

KUPONKÓD: C2894J

Teljes ár = $ 13.37

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#87360) TheProb válasza Dluinet (#87359) üzenetére


TheProb
veterán

Ez a cafago amúgy milyen bolt? Mostanában egyre többet látom, eléggé GB-es beütése van.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#87361) zeon.hu válasza spidersoft (#87336) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pedig hangosan rezonál nálam is :)
Előttem a régi és az új.
Régi a power bankban, asztalon, alig halható.
Újat teszem bele, az egész bank rezeg az asztalon.
Elvileg mindkettő eredeti.

#?*@&!

(#87362) Krogoth válasza TheProb (#87360) üzenetére


Krogoth
senior tag

Azt hiszem tomtop "mellékcége"

(#87363) spidersoft válasza Dluinet (#87359) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha valaki venni akar, akkor érdemes tudni, hogy ez SDXC lesz... lejjebb írja is, hogy csak az SDXC-t támogató eszközökhöz való: "Compatible: Devices support microSDXC". Kütyü kézikönyvét érdemes fellapozni, hogy megeszi-e... SDHC-ből 32GB-nál nem lehet nagyobbat. Ugyanaz, mint régen az SD és SDHC váltásnál. A következő ilyen probléma majd 2TB-nál lesz, az SDXC addig megy el.

(#87361) zeon.hu: megtennéd, hogy megsergeted tollak nélkül is? Nálam a rezonálást maga a motor csinálja, de nem számottevő, nem ballag tőle a bank vagy mocorog a venti feje, vagy efféle.

[ Szerkesztve ]

(#87364) zeon.hu válasza spidersoft (#87363) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Videó
Telefonnal felvéve, de így is hallani a különbséget.
Egyébként a lapát lesz kishibás, kicserélve a másikra már halk.

#?*@&!

(#87365) mirci18


mirci18
addikt

Szevasztok.
Már rendeltem 2 fajta füles hosszabítót:
Gumis kivitel
Szövet kivitel.

A szövet két használat után tönkre ment a gumis már egy hónapja bírja de kezd szétmenni a csatlakozó fej.
Tudnátok segíteni hogy melyik az a fajta a hosszabbítók közül ami drágább valamivel és jobb minőségűbb.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#87366) Dluinet válasza mirci18 (#87365) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ugreen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#87367) enginev3.0 válasza Dluinet (#87359) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam többre jön ki

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#87368) Bornie127 válasza enginev3.0 (#87367) üzenetére


Bornie127
senior tag

Szerintem le is pontozta.

(#87369) Dluinet válasza enginev3.0 (#87367) üzenetére


Dluinet
nagyúr

$15.84
Na, de azért ez is jó ár.

+pontbeváltással:

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#87370) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Original Xiaomi Wireless Bluetooth 4.0 Speaker 18.99$ fekete, meg fehér is

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87371) retesz147 válasza Golyo69 (#87350) üzenetére


retesz147
addikt

Én fél éve vettem ezt a Qicent=Orico elosztót feketében tőlük. Akkor még volt a "nagy" dugós feketében.
Nagyon meg vagyok vele elégedve! Tudja, amit tudnia kell.
A nagy dugó, ha nincs rajta terhelés, akkor a feszültséget írja ki, ha van rajta terhelés, akkor az áramfelvételt. Így láthatod, hogy pl a teló mennyivel tölt.
Kapcsolhatók az aljzatok, így nem kell kihuzogatni az eszközt (ülésfűtésnél nagyon jó), az USB-n mindig van fesz.
Adnak hozzá ragasztót, amivel fél éve fent van.
A két USB tölti a telefonokat max terhelésnél is, nem csak szinten tart.
2 utólagos ülésfűtés és két teló töltést már próbáltam, minden gond nélkül működött.
Maximálisan ajánlom!

Kis dugós. Itt a képek között vannak "teszt" képek is.

Egy gond van, szerintem Roidmi 2S-hez nem lesz jó....Bár nekem nincs roidmim, de ha jól tudom, másik fajta dugó kell hozzá.

Roidmihoz nézz át ide.

#elosztó,#autó,#szivargyújtó,#töltő

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#87372) w.miki válasza spidersoft (#87363) üzenetére


w.miki
veterán

mi az hogy SDXC?
mobilokhoz ez használható?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#87373) ANOka válasza w.miki (#87372) üzenetére


ANOka
őstag

SDXC
SDXC

Csak annál, amelyik támogatja. Az pedig a gyártói specifikációban található.

[ Szerkesztve ]

(#87374) woodworm válasza ANOka (#87373) üzenetére


woodworm
veterán

Sokszor nincs róla semmi konkrét információ a specifikációban, csak a 32GB-os korlát. Ez viszont nem teljesen fedi a valóságot, a mai chipsetek általában támogatják a hardvert, csak a gyártók nem teszik mellé a szoftverest, ezért nem működik alapértelmezetten.
Kütyükön próba-szerencse alapon lehet tenni egy kísérletet fat32 fájlrendszerrel vagy telefonokon, 6-os droid esetén a saját használatba vevéssel a ext4-gyel.

(#87375) Dolphine válasza retesz147 (#87371) üzenetére


Dolphine
addikt

Tehát a fehér és a fekete tulajdonképpen ugyanaz? Vagy mi a különbség azon kívül, hogy az egyik nagy dugós, a másik kis dugós?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#87376) w.miki válasza ANOka (#87373) üzenetére


w.miki
veterán

ez igent jelent? vagyis a mobil ugyanúgy bővíthető vele?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#87377) pocokxx válasza Met (#87325) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Konkrét főzős tapasztalat van már vele? Mennyire marad lágy a gombóc?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#87378) enginev3.0 válasza Mr.Csizmás (#87370) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na jó vettem egyet
Meg egy roidmi 3s-t is mostmár

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#87379) Bornie127 válasza enginev3.0 (#87378) üzenetére


Bornie127
senior tag

GB-s gocomma roidmi 3s-t? Nézted a shipping time-ot? Jövőhónap eleje..

(#87380) retesz147 válasza Dolphine (#87375) üzenetére


retesz147
addikt

Szerintem az USB kimenetekben is van különbség. Őszinte legyek, nem tudom az enyém milyen, 2.4 és 2.1 v 1.0...Kocsihoz most nincs lehetőségem lemenni és megnézni, mivel nincs közelembe.

Szerintem a különbség a szín a dugó és a kétoldali USB kimenet "tudása" (2A v 1A).

Én a nagydugósat venném ismét....

A kisdugósnál a teszt képek között látszik is, hogy az egyik kimenet csak 1A-s.

@enginev3.0
Nekem már országba van a Xiaomi Roidmi 3s Banggoodtól, remélem holnap hozza a postás.

@Bornie127
Gocommában még nem láttam 3s-t...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#87381) spidersoft válasza w.miki (#87376) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha a telefon specifikációja nem írja, hogy max. 32GB-os kártyával bővíthető, hanem egy nagyobb szám van megadva, akkor jó lesz hozzá, pl. nekem a Lumia 950-es könyve max. 200GB-ot ír. Ha max. 32GB-ot írnak, akkor megeshet, hogy nem fogja kezelni az sdxc kártyát, guglizni kell az adott típussal kapcsolatban, vagy ha van topicja, akkor ott megkérdezni, hogy hátha valaki már próbálta. A dolog nem baj, hogy felmerült, most van nagyjából itt az ideje, hogy már elérhetőek a 64GB-os kártyák, és egyre többen veszik. Minél több emberhez jut el az infó, annál kevesebben szívják meg vele :) azt nyilván nem tudhatja mindenki, hogy ez új szabványt jelent, pont úgy, mint régen a 2GB->4GB kártyák idejében az sd->sdhc váltáskor (régi kártyaolvasók sem kezelték a 2GB-nál nagyobb kártyákat az eltérő szabvány miatt).

[ Szerkesztve ]

(#87382) Golyo69 válasza retesz147 (#87371) üzenetére


Golyo69
senior tag

Köszi!

Ez tetszik! Meg is rendelem majd nemsokára :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#87383) Dolphine válasza retesz147 (#87380) üzenetére


Dolphine
addikt

Igazad van! :R
Nekem mondjuk elég az 1A is, így lehet, hogy a fekete lesz a nyerő! :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#87384) dugesz77


dugesz77
őstag

Fene tudja ide tartozik-e most a Sportdirect(általában ügye külföldről jön a cucc) ha nem elnézést.
Egész jó akcióban vannak most a napszemüvegek.

(#87385) w.miki válasza spidersoft (#87381) üzenetére


w.miki
veterán

S4 mini elvileg megy 64GB-os kártyával. Gondolom az újabb telefonok is már mind.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#87386) kmarci25


kmarci25
veterán

Alin "coin"-okat ha kuponra cserélem, akkor ezeket a kuponokat honnan tudom, hogy egy terméknél felhasználhatom-e? Valahol írják ezt az adatlapon, vagy ezek univerzális, minden terméknél használható kuponok?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#87387) woodworm válasza w.miki (#87385) üzenetére


woodworm
veterán

Mivel kínais topikban vagyunk, az onnan származó telefonok nagy részében ott a kettősség a hardver/szoftver vonalon és az információhiány a specifikációban.

(#87388) sto1911


sto1911
veterán

Original Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 - ENGLISH VERSION WHITE 206951402

Naszoval, megeri ilyet venni, mekkora hatotavja van? Tolteni hogy lehet? Ahova szannam ,ott nincs USB, csak konnektor, gondolom egy telefon toltojevel is elmenne.

(#87389) DJGABI válasza kmarci25 (#87386) üzenetére


DJGABI
addikt

amikor beváltod írja mire használható, adott összeghatár van, ami afelett van arra az termékre jó. buy now-nál automatán vonja az összegből a kupont (ha van)

(#87388) sto1911 igen, konnektor elég + usb töltő

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#87390) w.miki


w.miki
veterán

Buborékfújó eszközbe töltő folyadék van olcsón kínából? Itthon 1x00Ft 1 liter... amit a gyerek simán kiönt a földre...
...esetleg bevált buborékfújó gép ajánlat is jöhet :B

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#87391) dugesz77 válasza w.miki (#87390) üzenetére


dugesz77
őstag

Én tavaly házilag gyártottam hozzá. Szinte mint a gyári. Én is lestem a receptet de ez kellett hozzá:
5 dl langyos víz
2,5 dl mosogatószer
3 evőkanál glicerin
1 teáskanál cukor
Glicerint e-cigi shopból vagy gyógyszertárból szerezhető be. Én VG-t használtam növényi glicerint de szerintem abból kevesebb is elég. Idén még nem csináltam. Mosogatószer meg emlékeim szerint a sárga olcsó Aldis volt.

(#87392) pethYeti


pethYeti
addikt

Kéne nekem asztalra egy ilyen kis pici tálka amibe pendriveokat meg pár apróságot bele tudok rakni. Mérete kb mint egy poháralátét és ne is legyen 5-10 centinél magasabb.

Nah erre hogy lehetne rákeresni ebayen és társain? :D :R

(#87393) Bornie127 válasza retesz147 (#87380) üzenetére


Bornie127
senior tag

[link]

Gondolom, mivel nem xiaomi, ezért csak gocomma lehet. Vagy nem.

(#87394) beg válasza pethYeti (#87392) üzenetére


beg
veterán

Veszel egy bögrét a pepcoban 200 ft-ért :D
Vagy egy alacsony poharat 150-ért.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#87395) Met válasza pocokxx (#87377) üzenetére


Met
nagyúr

Hétvégén lesz a teszt

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#87396) Mr.Csizmás válasza pethYeti (#87392) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87397) pethYeti


pethYeti
addikt

Köszi, lehet az lesz bemegyek valamelyik ilyen mutyi boltba ha nem találok ebayen. :)

A hamutál jó ötlet volt, bár valami egyszerű műanyag vagy aluminiumot keresek.

(#87398) zoltan6 válasza pethYeti (#87397) üzenetére


zoltan6
őstag

én egy jegyzettömb tartóba tartom az ilyen kis apró dolgokat. :K

párszáz ft

[ Szerkesztve ]

(#87399) spidersoft válasza pethYeti (#87392) üzenetére


spidersoft
senior tag

Hamutartó? (szörcs: ashtray, pl. itt egy szilikon). (mire megírtam, már jött a hamutartó ötlet, mindegy...) A táskámban én napszemüveg szütyőben hordom őket (sunglasses pouch, ~210Ft/2db random színű, ~400Ft/10db fekete).

Bicikli lámpa terén ezt tartottam a legésszerűbbnek, elvileg 1W-ot tud, ami nem sok, de jóval több, mint az átlag, és hátra talán elég. Egyetlen baja az előnye: kicsi. Szerintem egy kicsit gyengébb fényű, de nagyobb lámpát jobban látni, mint az ilyen pontszerű fényforrást. Majd ha ideér, írok róla.

[ Szerkesztve ]

(#87400) dugesz77 válasza bul07 (#87189) üzenetére


dugesz77
őstag

Sikerült liciten nyerni még két Goldsun kést: 12cm-es pengéjűt és egy kiskést is ,igaz ez nem a sárga nyelű hanem a fekete. Érdekes a kiskések általában magasabb árban zárnak mint a nagyok. Ötre is licitáltam kicsiből de mind 4,5$ fölött végzett.. Remélem nem innen valakivel licitálunk egymásra :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.