Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87601) Mr.Csizmás válasza Sanki (#87600) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem írja ki :F holnap délután lesz eredménye, mert most elmegyek, + teló is fullos, meló után hazaérve meg mindig 30-40% max.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87602) Beni2360 válasza dugesz77 (#87592) üzenetére


Beni2360
félisten

Itt is 29 € felett ingyenes a szállítás oda van írva az ára alatt. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#87603) flegga92 válasza Doki16 (#87548) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem van ilyenem, szerettem használni míg nem volt az összes céges kocsiba kihangositó. Könnyű, egész jól tart. Nekem az összes agybadugós füles kiesik/bele se megy de ez nem. Üzemidejével meg voltam elégedve. Tudja az A2DP-t is, így mennek rajta a média hangok is. Persze zenét hallgatni nem ez a legjobb, de pár videót podcastot hallgatni tökéletes. Egy idegesítő dolog van benne, hogy kínaiul bemond mindent... Még a hívó nevével is próbálkozik.

(#87604) Silent77 válasza Vertigo18 (#87597) üzenetére


Silent77
veterán

A leves az asztalon landolt, kell nekem evés közben is PH-t olvasni. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#87605) dugesz77 válasza Silent77 (#87604) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is azon gondolkodtam, hogy még biztos a tollról van szó ?:DD
" hegyére összegyűlik, és ha úgy teszi el az ember hogy nem húzza vissza mindent összeken"

[ Szerkesztve ]

(#87606) azbest válasza Beni2360 (#87602) üzenetére


azbest
félisten

azért nem árt figyelni... hogy egész európára, vagy magyarországra érvényes-e. Az amazon uk is írja, de csak uk-n belülre szól. Tőlünk a német amazon az amelyiknél biztosan van ingyenes szállítás 39 felett.

(#87607) Vertigo18 válasza Silent77 (#87604) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezentúl majd azért odafigyelek, hogy időben visszahúzzam, nehogy elcsöppenjen... megint! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#87608) dugesz77


dugesz77
őstag

Nem tudom biztosra,hogy eredeti a JCAM SJ4000 de
Tomtop-nál német raktárból 28,37+ 10,79$ posta költségért elhozható (franc a német posta árába megint). Tudom nem a legfrissebb cucc de hátha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#87609) bul07 válasza dugesz77 (#87605) üzenetére


bul07
nagyúr

Mindkettőről esetleg :D , ha nála elkezd fogni a toll(rendes írós) akkor is b@szik, csak ép valakivel ép ki b@szik :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87610) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Nerf fegyverbe lövedék. Annyiban tér el az eredetitől, hogy a végén a gumi rész az tömör, míg az eredetiben a tömör rész után van egy kis vékony gumibuborék, kis lyukkal, ami becsapódáskor belapul kicsit és így tompítja az ütést, így aki gyereknek veszi számoljon vele hogy veszélyesebb lehet.
Gyerek-védőszemüveg. Ipari hulladék, annyira torzít, hogy elszédülök benne, gyereknek oda se mertem adni.
Dremel -jellegű multicsiszoló. Minőségibbnek tűnik, mint amit vártam. Jó a fogása, meg ránézésre is egyben van. Sokat nem használtam, ezt hozzá kell tegyem. Lidliset vissza kellett vinnem, mert 20 perc használat után megadta magát, utána rendeltem ezt.
Csiszolóhoz való szerszámok, pont az van benne ami a listán. Csiszolópapírkorongok is vannak benne, elég hasznos kollekció.
https://www.banggood.com/4PCS-Universal-Replacement-Electric-Toothbrush-Head-For-Oral-b-p-948844.html?rmmds=myorder
Az ajánlott oral-b fogkefe pótfejek. Jó vásár volt. Eredeti cross actionom volt előtte, így ezt nem ismerem eredetiben, de teljesen jók.
Megérkezett ez a távcső. Használható, nem túl erős, de azért nem színházi. Nekem bejött mert praktikus a mérete. Két helyen lehet élesíteni, biztos binokulár egyik fele. 6 éves gyereket flusztrálja, mert nem képesek rajta átnézni, úgyhogy annak biztos nem jó.
Bicikli sebességmérő. Vigyázat az eladó nem wirelesst küldött. Egyébként pont olyan mint a képeken. Megreklamáltam, azt ígérte elküldi mégegyszer. Felszereltem. Jóféle elég sok infót tud.

[ Szerkesztve ]

(#87611) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Ehhez hasonló övet keresek, viszont olyat, amit a lábra lehet tenni. Szerintem ez túl hosszú!
Fogalmam sincs, hogy hogyan keresek rá! :F
Hogy pontosan mire is gondolok? Ez a táska adta az ötletet! Ilyen táska van már itthon. Olyan öv kellene, mint ami a lábnál van.
Előre is köszönöm! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#87612) gojko.m válasza Dolphine (#87611) üzenetére


gojko.m
senior tag

Van ilyen övem, de ez nem jó arra a célra, amire te szeretnéd használni. Találhatsz méterárú boltban is ilyen - a hátizsákokhoz használt - műszálas szalagot és hozzávaló műanyag csattot. Az ebay-en a szallagra pl. 'nylon webbing' néven tudsz rákeresni. A csattra 'release buckle' néven. Vagy esetleg próbálkozhatsz ezekkel a keresőszavakkal is: 'leg lashing, molle pack, straps'

(#87613) dugesz77


dugesz77
őstag

Négy darab Panasonic NCR18650B 3400mAh védett cella most a WUYD kuponnal 17,99$+ posta költségért elhozható.

(#87614) pocokxx válasza Met (#87512) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Köszi. Gombócot akkor meggyúrva raktad bele? Anélkül laza lett volna? Anyaga bírta? Nem hajlik deformálódik?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#87615) csodavas válasza Dolphine (#87611) üzenetére


csodavas
tag

[link]

Ilyesmit keresel? Hátha tudtam segíteni!

(#87616) Czimby válasza dugesz77 (#87613) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi a jó akciókat amiket megosztottál a közelmúltban! :C

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#87617) w.miki


w.miki
veterán

Berendeltem a linkelt xiaomi éjszakai fényt, kamrába... amit töröltek a modik...
meglátjuk, hogy szuperál...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#87618) gagyilovag válasza csodavas (#87615) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Nekem van ilyen:
[link]
[link]

Vagy fém csattal:

[link]

(#87619) lacos001 válasza dugesz77 (#87608) üzenetére


lacos001
senior tag

Nem védem...egyszerűen itt élek....

Amig a feleségem diplomáját az anyósom ide dojcslandba 6.500 ft-ért küldte ki ( kb. 20 euro ) ..simán, egy nagy boritékba...és mi 7 kg-os csomagot küldtünk karácsonykor a feleségem testvérének ( gyerekeknek édesség ) 7,20 euroért, addig ne mond, hogy drága a német posta.

Most nem okoskodtam, csak leirtam, hogy mi mennyibe került. ;)

(#87620) vizimento


vizimento
senior tag

Olyan időjárás állomást, aminek van vezeték nélküli külső érzékelője, láttatok eu raktárba esetleg itthon? Sürgős lenne, de persze az se baj, ha mellette olcsó :) Az se érdekel, ha nehezen leolvasható :D

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#87621) beg válasza w.miki (#87617) üzenetére


beg
veterán

A külső oldal amit linkeltél reflinkes volt. Összefoglalóban az infó ezzel kapcsolatban. Anélkül nyugodtan beteheted.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#87622) dugesz77 válasza lacos001 (#87619) üzenetére


dugesz77
őstag

Lehet félreérthető volt. Nekem az egész EU-n belüli postázás árával van a gondom, vagyis inkább a kínaiak szoktattak hozzá a jóhoz. A múltkor is az IP kameránál belefutottam ebbe,hogy nem figyeltem a postázás árát, reflexből linkeltem. Akkor fájó volt ,mert egy 15$-os terméknél még 10$ rájön a postázásra Kínából a GB meg most az EU priority-val szinte ingyen küldi a frizsider is.

(#87623) dugesz77 válasza Czimby (#87616) üzenetére


dugesz77
őstag

Szívesen. Örülök ha tudtam valamivel segíteni.

(#87624) w.miki válasza beg (#87621) üzenetére


w.miki
veterán

reflinket nem lehet belőle törölni, csak az egész hszt?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#87625) beg válasza w.miki (#87624) üzenetére


beg
veterán

Hidd el ha lenne szerkesztési jogom, megtettem volna. Ezzel kapcsolatban pedig ne a topikot offoljuk légyszi.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#87626) XtremLor válasza dugesz77 (#87426) üzenetére


XtremLor
őstag

Ma futott be nekem is a TomTopos mimouse, jo ez a dual band, bt-on is szepen mukodik win10 alatt.
Nem lotyog a hatlap/elem takaro egyben van az egesz,nagyon kompakt notebookhoz vettem en is, es mint irtak a 2 csatorna miatt pl pc-mediabox kozott egy gombnyomas a valtas!
Keskeny, lapos nincs tamasz a keznek nem igazan kenyelmes hosszabb tavon 24/7-re nem valo, de nem is arra szanom, ebbol a keretbol jobbat nagyon nem kapni.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#87627) FingR86


FingR86
őstag

KZ-ED4 HiFi Earphones Music Earphones 3.5mm Audio Jack - GRAY

Ár: 3.99$ -->0.99
Kupon: GBatt2 (20db)

de nekem ennyi lett a vége :D

(#87628) Dluinet válasza FingR86 (#87627) üzenetére


Dluinet
nagyúr

behúztam egyet

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#87629) Janaboy


Janaboy
veterán

Nem vagyok nagy orarajongo.

De ez nekem tetszik, ezert megosztom veletek (remelem nem reflink, emailben jott):
[link]

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#87630) Silent77 válasza w.miki (#87624) üzenetére


Silent77
veterán

Xiaomi MiJIA IR Sensor and Photosensitive Night Light!
Kupon: XMNLight
Ár: 11.99$
Problem solved. :)

Én is gondolkozok rajta, 2db jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#87631) dashed válasza FingR86 (#87627) üzenetére


dashed
senior tag

én is, köszi :)

(#87632) Czimby válasza FingR86 (#87627) üzenetére


Czimby
addikt

"This code does not exists" De azért engedi végigvinni a vásárlást :)) 0.99ért megérte ha elküldik :C

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#87633) dugesz77 válasza FingR86 (#87627) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi még én is belefértem :R
Csak lehet otthon már ki leszek pics@zva.. A hónapban jött már két füles és még ezzel együtt várok hármat :U Kár,hogy csak két fülem van :D
(#87634) MADcat Nagy átlagban a Kz fülesek nagyon jól szerepelnek az árukhoz képest.
Itt elég sok le van tesztelve.

[ Szerkesztve ]

(#87634) MADcat válasza dugesz77 (#87633) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Vajon értékelhető a minőség? Nem a 300 forint sok érte, csak kíváncsi vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#87635) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#87633) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha elég nagy füled van, akkor elfér több is :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87636) cris78 válasza MADcat (#87634) üzenetére


cris78
őstag

KZ-val futok :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#87637) FingR86


FingR86
őstag

de nekem miért lett 0.01 USD?
majdnem 3 forint :))

(#87638) MADcat válasza FingR86 (#87637) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

mert csókos vagy azé :P

már nem él a kód :(

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#87639) HornedReaper válasza Janaboy (#87629) üzenetére


HornedReaper
senior tag

2032-es elem valós körülmények között vajon hogy bírhatja benne?
Ill. hátlapja nem csavarokkal rögzített, így mennyire lehet vízálló?

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#87640) dugesz77


dugesz77
őstag

Angol Amazon-ról a Pioneer VSX-531-B 5.1 AV erősítő most igen barátságos áron 150£-al olcsóbban elhozható. Itthoni árak khmm..

[ Szerkesztve ]

(#87641) MittuDomain_ válasza MADcat (#87638) üzenetére


MittuDomain_
őstag

detto "expired"

Így jár, aki dolgozik és nem online 0-24.
Az emag órákról is lecsúsztam - bár azt úgyse szállítanák ki.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#87642) LallerHUN válasza dugesz77 (#87640) üzenetére


LallerHUN
tag

Usually dispatched within 1 to 2 months...

Ezt írja kosárba rakás után.

(#87643) Doki16 válasza dugesz77 (#87640) üzenetére


Doki16
addikt

És ezt kiszállítják Magyarországra?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#87644) dugesz77 válasza LallerHUN (#87642) üzenetére


dugesz77
őstag

Igazad van nem írtam oda de mostanában ilyen akciók vannak(a múltkor a gigabyte számítógép is ilyen volt) mintha elővételben adnák. Nem vagyok egy nagy amazonos lehet ez a bevett szokás a nagy akcióknál :B

(#87645) zoltan6 válasza MittuDomain_ (#87641) üzenetére


zoltan6
őstag

volt ma 0,59 dolláros zseblámpa is 15 db, [link]azt elcsíptem,de ezeket nekem se sikerült munka közben. :(

(#87646) WayneGace


WayneGace
őstag

Megjött a Cafago oldalán rendelt mi band 2. Úgy látom Németországon keresztül érkezett.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#87647) Bornie127 válasza WayneGace (#87646) üzenetére


Bornie127
senior tag

Mikor lett feladva?

(#87648) dugesz77 válasza Doki16 (#87643) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos az amazon nálam is elég katyvasz. Egy szaki jó lenne aki eligazítana mit/merre,mert ha ez így nem járható út akkor nem linkelgetek ilyeneket :R
Itt van ez a Philips projektor is harmad áron franciáktól.. Jó lenne egy két ilyet megcsípni. Nem egy új eresztés viszont az ára így rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#87649) FingR86 válasza zoltan6 (#87645) üzenetére


FingR86
őstag

még mindig él rá a kupon

SK68 Cree Q5 350Lm Zoomable LED Flashlight - BLACK
GBatt1

[ Szerkesztve ]

(#87650) DeFranco válasza FingR86 (#87649) üzenetére


DeFranco
nagyúr

expired

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.