Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87851) andrisbandi válasza Donki Hóte (#87849) üzenetére


andrisbandi
őstag

Az Aldiban pörgettyű-ként árulják. Ez találó :D

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#87852) zeon.hu válasza Mosqu!to (#87850) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Melóba kellene, ezért olcsóbb lenne jó. Ott csak svédasztalra való van, amit ugyan én töltök fel éjjel, de csak azután kapcsolják be, mikor én megyek reggel haza :)
Egyelőre 3 az 1-ben kávé jut hajnalban.

#?*@&!

(#87853) DeFranco válasza Mosqu!to (#87850) üzenetére


DeFranco
nagyúr

#kávétopic:

mi is így kerestünk, bialetti venust nézd meg, az acél, ergo mágnesezhető, ergo jó indukciósra is. az előnye valós, én nem vagyok koffenosznob, de sima lakossági palomával is lényegesen jobb ízt ad a sima, normál kotyogósénál.

ügyelni kell a részletekre, mert ezt is el lehet rontani, de ha pontosan töltöd a vizet és pontosan adagolod a kávét, valamint ügyelsz rá, hogy ne égesd el a kávét és ne jöjjön ki az égett vége (egyből ahogy elkezd szörcsögni elzárod) akkor kiváló kávét ad. (*kiváló=nekem jobban ízlik, kotyogós mércével mérve. lágyabb, mégis karakteres íz a szokásos karcos savas utóíz nélkül).

maga a főző kézbe véve már megmutatja, hogy miért is több meg jobb az átlagosnál, látszik rajta a rendes, gondos, precíziós tervezés, elhiszed, hogy itt tényleg kimérték, kitalálták, kireszelték hogy mi milyen nyomáson és hova induljon és ott meddig menjen. jobb az anyaghasználat, jobb a kidolgozottság, jobb a szelep.

indukciósra nektek szerintem még jobb lesz, mert a kotyogós titka az, hogy minél kevesebbet égjen maga a kávé, minél hamarabb forrjon fel a víz és toluljon át az őrleményen, úgy, hogy az őrlemény minél kisebb hőhatást kapjon. ez az indukcióson még hamarabb megtörténik mint gázon, ergo jobb kávéra lehet számítani.

(#87854) kmarci25 válasza zeon.hu (#87848) üzenetére


kmarci25
veterán

Butlers? Eléggé minőségi cuccaik vannak.Szerintem még alternatíva a french press is, már aki szereti a hosszabb kávét. Ahhoz van is kapcsolódás a topikhoz, ugyanis Ali-n vettem a kézi kávédarálót.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#87855) Dluinet válasza kmarci25 (#87854) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jaj

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#87856) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Láttam a héten valahol olyan lapos kábeles USB töltőkábelt, ahol a kábelen olyan nyomott mérőszalag minta volt, mint a szabócentin.

Most persze sehol sem találom :U

Látott valaki ilyet, hol keressem :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#87857) kmarci25 válasza Dluinet (#87855) üzenetére


kmarci25
veterán

Juj. :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#87858) Mosqu!to válasza DeFranco (#87853) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Köszi a tippet, végül über akcióban vettem anno egy Nespresso gépet. Nem a legjobb, de nem is rossz. Valami 13k volt a Pixie újonan (28k - 15k kávé kupon).

Csak hétvégente iszom otthon kávét, hétköznap munkahelyen, arra pedig pont ideális 1-1 kapszulát bedobni.

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#87859) Dluinet válasza kmarci25 (#87857) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem jó, de drága

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#87860) zeon.hu válasza kmarci25 (#87854) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz a tippet!

Daráló nem kell, helyben pörkölt kisipari őrölt kávét szoktam venni.
(Ex nejem ott dolgozik, ő készíti, de még élek :DD )

#?*@&!

(#87861) Mosqu!to válasza kmarci25 (#87854) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ez ránézésre ugyanaz a gagyi, mint amit a Tescoban is tudsz venni, csak ügyesen túlárazva. +2k -ért már Bialetti kapható.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#87862) oszy


oszy
veterán

Ilyen kivetítős órát tudtok olcsón? Nem fontos az időjárás kijelzése. Még talán a hőmérséklet sem.

És háttámlát is keresek, ami a derekat "kiemeli". :R

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#87863) CHIPman válasza rabtibus (#87843) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Magához a tolatóradarhoz tudsz linket adni?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#87864) FingR86


FingR86
őstag

Original Xiaomi Power Bank 2 - 20000mAh

kupon: PBAMUK
ár: 21.99$

(#87866) rabtibus válasza CHIPman (#87863) üzenetére


rabtibus
tag

szia,
azt itthonról vettem még 3éve (mikor még nem voltam Ali-n)
Ez a változat egyébként szerintem mind.

Nekem nem kellett fúrni, a kocsimban csak cserélni kellett egy lökhárító elemet(csíkot) és abban megvan a lyukaknak a hely, a visszajelzőt pedig előre vezettem és feltettem a visszapillantó tükör tetejére

[ Szerkesztve ]

(#87867) kmarci25 válasza Dluinet (#87859) üzenetére


kmarci25
veterán

Csak egy ötlet volt, konkrétan ezt nem használtam, mert nálam a kotyogós amúgy sem pálya. A french press-ük viszont kifejezetten szép, és jó darab az egyéb kínálathoz képest.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#87868) MADcat válasza kmarci25 (#87854) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

+french press

sokat iszom, nekem nagyon bejött :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#87869) dugesz77


dugesz77
őstag

Van megint 0,99$-ért tripod a FTMOSM
kupont használva.

(#87870) trebrona válasza MADcat (#87868) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha valaki sokat iszik, kell is a kávé!

;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#87871) maestro87 válasza Donki Hóte (#87849) üzenetére


maestro87
őstag

Olcsóbban árulják már mint Kínában. :D Nekem úton van most 3db 1$-ért, de így nem lesz nagy üzlet belőle. :DDD

(#87872) MADcat válasza trebrona (#87870) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

ez nem volt széép :P

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#87873) MittuDomain_ válasza dugesz77 (#87869) üzenetére


MittuDomain_
őstag

:R köszönettel bezsákoltam egyet

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#87874) draco31


draco31
veterán

Banggood most nagyon jó időt futott, 20.-án rendeltem egy cuccost kínai raktárból, ma meg is jött. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#87875) pampika válasza dugesz77 (#87869) üzenetére


pampika
őstag

sok reményt ne fűzzetek hozzá.
nekem ilyesmi van régebbről (telefontartó nélkül), de nincs túl nagy teherbírása sajnos és nyeklik-nyaklik :S
max fejjel lefelé fellógatva valahova megtartja, de tripodként az ilyen olcsóknak simán szétcsúszik a lába :(

(#87876) kelly416 válasza MADcat (#87872) üzenetére


kelly416
veterán

De annál találóbb... ;]

(#87877) Donki Hóte válasza dugesz77 (#87869) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem már azt írja, hogy the code has expired :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#87878) w.miki válasza oszy (#87862) üzenetére


w.miki
veterán

pont ezt a fajta kivetítős órát vettem ali-ról.
Nem ajánlom. Van amelyikhez kábelt sem küldenek, a csíkok értelmetlenül villognak.
Vettem egy Aldi-sat, az jó. Igaz 3900Ft.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#87879) dugesz77


dugesz77
őstag

Banggood-ról a MiBand2 a 36mibd2 kupont használva 15,99$-ért elhozható.

Geekbuying-ról a Mirascreen 2 a BSABJCXU kóddal 11,58$.

[ Szerkesztve ]

(#87880) GZoli7 válasza Mosqu!to (#87850) üzenetére


GZoli7
senior tag

Én újabban csak ss anyagból készültet látok csak, tescoban is. Annak nem kéne, hogy mellékíze legyen.
Bár biztos jobb, amit írtál.

(#87881) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok,

Melyik power bankot érdemes mostanában? Régen a 10000mah xiaomi ment nagyon, de ha jól látom felment az ára eléggé... van esetleg azóta más / új best buy? Köszi

(#87882) Mosqu!to válasza GZoli7 (#87880) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Az már lehet jobb, anyámék ilyet vettek: [link]

Átforraltam többször, de utána is ihatatlanná tette a kávét a mellékíz.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#87883) ivana válasza Mosqu!to (#87850) üzenetére


ivana
Ármester

A bialettit brikka elég jó cucc csak nehéz vele főzni, meg érdemes egy kicsit átalakítani, de ha jól megvan csinálva akkor bőven elég bármire.

(#87884) GZoli7 válasza Mosqu!to (#87882) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ismerem én is, de mostanában nem láttam.
Valami ilyesmit vettemrégebben, 1k volt a két személyes. Persze nincs márkája, de működik.
Szerintem innét valami ss-vel jobban jössz ki. MM-nél 1700Ft ingyen szállítást írnak, meg kell nézni.

[ Szerkesztve ]

(#87885) Handball94 válasza dugesz77 (#87879) üzenetére


Handball94
aktív tag

Már lejárt :( 500 alkalommal volt felhasználható

(#87886) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Visszatérő téma, a sokat emlegetett Enusic BT hordozható hangfalra láttatok valahol jó dealt?

BangGoodon régóta out of stock

Testvére a TTLife hangfal alin 39 USD (van olcsóbban, de mind orosz raktár, ahonnan Mo-ra nem hoznak).

Van esetleg valahol ebből olcsóbb?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#87887) dugesz77 válasza Handball94 (#87885) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnálom,hogy ilyen gyorsan lejárnak ezek :W . Tényleg percről-percre kellene figyelni az akciókat.
Esetleg privátba átküldök egy-két oldal címet ahonnan jönnek ezek,sajnos meló közben nem jut ilyenekre sok időm.

[ Szerkesztve ]

(#87888) Mosqu!to válasza dugesz77 (#87887) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Azt a privátot esetleg felém is elindíthatod, vagy tedd itt közkinccsé :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#87889) Handball94 válasza dugesz77 (#87887) üzenetére


Handball94
aktív tag

Azt megköszönöm :R

(#87890) mr_kickass válasza dugesz77 (#87887) üzenetére


mr_kickass
tag

Engem is erdekelnenek ezek az oldalak. :)

(#87891) dugesz77 válasza Mosqu!to (#87888) üzenetére


dugesz77
őstag

Az a baj,hogy ezeknek az oldalaknak szerintem 100%-a reflinkes az meg itt tiltva van. De aki kéri annak elküldöm PM-ben.

[ Szerkesztve ]

(#87892) DrBubo77 válasza dugesz77 (#87891) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nekem is jöhet a PM. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#87893) Mr.Csizmás válasza sagesz93 (#87881) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Chuwi M-10050, QC3.0

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87894) synar


synar
őstag

Ezt találtam az Elemlámpa bologon: Gearbest kuponok, nem csak lámpák van sok más is. :)
Köszönet a készítőnek!

[ Szerkesztve ]

(#87895) bul07


bul07
nagyúr

Nem tudom figyelitek e az alis fórumot
Érdemes (lehet még él)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87896) Druss válasza bul07 (#87895) üzenetére


Druss
aktív tag

Már fel is adta a tegnapi rendeléseimet.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#87897) promagus00 válasza dugesz77 (#87887) üzenetére


promagus00
tag

Nekem is küldd el kérlek :R

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#87898) w.miki válasza dugesz77 (#87891) üzenetére


w.miki
veterán

én is kérek PM-et.
Egyébként nem világos miért ekkora baj a reflink. Mintha az lenne a sátán.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#87899) beg


beg
veterán

Írjatok neki ti PM-et, ne egyesével kérjétek itt :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#87900) promagus00 válasza Mosqu!to (#87886) üzenetére


promagus00
tag

Ebay én is innen rendeltem,s nem bántam meg :)
Tökéletes minőség,minőségi csomagolás,nagyon szép hangzás :)

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.