Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88901) Czimby


Czimby
addikt

Egy értelmes vidi a szóban forgó kameráról!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#88902) shield válasza dugesz77 (#88898) üzenetére


shield
őstag

Az hagyján, hogy koszos az ablak, de hogy állandóan körforgalomban ment és ívesek az épületek is. :DD
Macskát dobálni tényleg jó lesz.
A 2. videón pedig a Pisai ferde épületek. Tényleg jó. :C

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#88903) Imy válasza Czimby (#88901) üzenetére


Imy
veterán

Nem rossz ennyiért, ugye? Ha Ti is azt mondjátok, lehet rendelek egyet. :D

(#88904) tibi970307


tibi970307
tag

Sziasztok!

Aliexpressen az YKZ Official store-on van 1 és 2$-os kupon 1,01 és 2,01$ felett.

(#88905) Saccco válasza tibi970307 (#88904) üzenetére


Saccco
nagyúr

Épp most nézegettem, vicces, hogy a töltő olcsóbb, mint a telefontokok... :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#88906) pajszer91 válasza Imy (#88903) üzenetére


pajszer91
tag

Engem az a videó meggyőzött :D egyet berendeltem 2846Ft.

(#88907) Imy válasza pajszer91 (#88906) üzenetére


Imy
veterán

Már én is megrendeltem, annyira nem rossz a képe, úgyhogy ennyit megér, ha tényleg az említett kamerával készült a felvétel.

(#88908) dugesz77 válasza Czimby (#88899) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát igen ezen már én is gondolkodtam. Ha egy koccanásnál vagy bármilyen balesetnél meg tud védeni, tudom igazolni az igazamat, bizonyítékként elfogadják akkor a több százezret is spórolhat egy ilyen kamera. Olyasmi lehet mint a riasztó. Addig nem kell míg meg nem történik a baj. Utána persze,hogy a legfontosabb.
Amúgy az értékelhető videón nincs is rossz képe a rendszámokat simán le lehet olvasni, lehet én is behúzok egyet, csak kicsit zavar,hogy pont úgy néz ki mint egy kompakt kamera.

[ Szerkesztve ]

(#88909) spiky03


spiky03
veterán

Melyik is volt az a telefon/kamera tartó amivel lehet videozni, hogy fixen tartja a telót/kamerát és olcsóbb mint az osmos vagy micsoda? :)

Köszönöm

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#88910) w.miki válasza dugesz77 (#88908) üzenetére


w.miki
veterán

:0 hogy nézzen ki egy kamera, ha nem úgy, mint egy kamera?
Legfeljebb utána felrakod jofogásra, hátha elviszi valaki.
Jó lenne, ha USBről is lehetne tölteni, és nem foglalná le a szivargyújtót, de hátha lehet mókolni.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#88911) tibi970307 válasza Saccco (#88905) üzenetére


tibi970307
tag

Én rendeltem is egy gyorstöltőt, remélem működik Honor 8-cal.
Ha nem, tartaléknak akkor is jó lesz.

(#88912) dugesz77 válasza w.miki (#88910) üzenetére


dugesz77
őstag

Kompakt fényképezőre gondoltam :B Bent hagyod tuti feltörik érte,mert "nédmán a hülye benhagyta a fenyképezőőt"

[ Szerkesztve ]

(#88913) Beni2360 válasza dugesz77 (#88908) üzenetére


Beni2360
félisten

Mindenről beszélgetünk de semmi utalást nem találok a az aksi milyenségéről és méretéről. :F
Na találtam az Amazonon valamit.
Night vision: IR LED
Memory card: TF card
Battery: 3.7V/200mAh - ez nagyon sovány.
Power: 5V/1A - Tehát sima töltő kábellel lehet tölteni mini csatival.
Operation system: Windows 2000/Windows XP / Windows 7 or above

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#88914) bul07 válasza Beni2360 (#88913) üzenetére


bul07
nagyúr

Az aksi kb addig lesz jó míg pár nagyon meleg napot nem tölt a kocsiban, télre már nem fog semmit bírni

Amúgy ilyen olcsó DVR kb arra jó hogy lásd milyen kocsi volt mert hogy a rendszámot nem lehet leolvasni a felvételről az biztos

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88915) mimey válasza spiky03 (#88909) üzenetére


mimey
tag

Szia!

Szerintem arra gondolsz, amit dugesz77 linkelt.

(#88916) asdf_ válasza Beni2360 (#88913) üzenetére


asdf_
veterán

200 mAh, csak arra jo, hogy... Semmire :) Ha hosszu pirosnal leallitod a motort, meg ujra elinditod, azt athidalni. Az elso par honapban, amig a kocsiban levo 40-50-60 fokos nyari nap ki nem nyiffantja. IR ledet en viszont nem lattam rajta, de igazabol mindegy is, mert ugyis visszaverodik a szelvedorol, abbol csak a szelvedore tapasztott optikas a jo, ahol a kamera es az IR ledek kulon lyukban vannak.

[ Szerkesztve ]

(#88917) dugesz77 válasza spiky03 (#88909) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha elég a 2 tengelyes változat akkor most ez jó áron van. a XCSH23 kóddal 59,99$.
Ha 3 tengelyes kell azok 100$ körül mennek (volt nemrég 89,99-ért de az az akció lejárt már)

(#88918) Czimby válasza dugesz77 (#88908) üzenetére


Czimby
addikt

Oroszoknál azért van minden kocsiban kamera mert úgy kedvezőbb a biztosítás is! Nem is olyan hülyék mi :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#88919) oszy válasza drinker (#88849) üzenetére


oszy
veterán

Ezt én is csak ajánlani tudom!!!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#88920) szjoci


szjoci
őstag

Ezzel az wifis full hd-s akciókamerával van valakinek tapasztalata? Most féláron ($16,65) szórják

(#88921) fant0mi válasza tibi970307 (#88911) üzenetére


fant0mi
addikt

Elvileg a sajat Huawei Supercharger jo hozza, de mas QC3-ast probaltam, azzal is megy (9V/2A kell neki). QC2-vel nem megy a gyorstoltes.

(#88922) Czimby válasza szjoci (#88920) üzenetére


Czimby
addikt

Egy SJ4000 copy ami nem kompatibilis az SJ4000 tokkal amit így képről megállapítottam.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#88923) spiky03 válasza mimey (#88915) üzenetére


spiky03
veterán

Köszönöm, igen erre gondoltam. :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#88924) dugesz77 válasza AtiSnatch (#88900) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen,mondjuk arra nem gondoltam,hogy a lütyő úti filmet készít buszról :D

(#88925) Kernel válasza dugesz77 (#88912) üzenetére


Kernel
nagyúr

Épp erre gondoltam én is, hogy városi mozgásoknál, gyakori ki-be szállásoknál az már kellemetlen, hogy foglalkozni kell vele. Mindig eltenni, felrakni, bekapcsolni stb.

De aki fel akarja törni, valószínűleg kiszúrja a visszapillantóba épített kamerát is. Úgyhogy nem tudom, mi lenne a jó és praktikus megoldás is egyben.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#88926) snpetit


snpetit
aktív tag

Kocsi váltás után vagyok és a régi szivargyújtó töltőm kiesik belőle. 2007-es Suzuki SX4. Ha valakinek van ilyen járműje meg tudná írni mire figyeljek a kialakításnál vagy bevált típus esetleg?

(#88927) dugesz77 válasza Beni2360 (#88913) üzenetére


dugesz77
őstag

Megtaláltam ugyan ezt a kamerát XGODY névvel is (van ebay ajánlat noname 3000 FT-ért is) itt 300 mAh akkut említenek.

(#88928) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Túlreagáljátok ezt a kamerás témát, abszolút felesleges a kijelző rá vsz, és csak zabálja az akksit.

Quelima SQ11-et vettem 11,99-ért. 200mAh akksi van ebben is, kb fél órát fel tud venni vele. 32GB a legnagyobb kártya elméletileg, amit be tud olvasni, ezzel annyi a gond, hogy 5 perc fullHD felvétel kb 1GB-os fájlt csinál, tehát kb 2 óra alatt megtölti a legnagyobb kártyát, ami belemegy. 720p-ben kisebb a felvétel nyilván, de nem néztem még mekkora. Rendszámokat közelről gond nélkül lehet olvasni, ha stabilan van rögzítve a kamera (ehhez nincs igazán megfelelő eszköz gyárilag hozzá).
A felvételeket 5 percenként split-eli, és törli a legrégebbit, ha elfogy a hely.
Egyébként egész jó felvételt csinál, szintén van IR led, van mozgásérzékelős felvétel (kb 5 percet vesz, miután mozgást érzékelt).
Most van még 11,5$-ért flash saleben ha minden igaz, és jóval kompaktabb, mint a feljebb linkelt fényképező alakú.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#88929) stomi76


stomi76
tag

Sziasztok!

Xiaomi Network Speaker-t rendelt már valaki? Áfá-t kellett utána fizetnie?
Esetleg eu-s raktárból tud valaki jó áron ilyet ajánlani?

(#88930) Janaboy válasza stomi76 (#88929) üzenetére


Janaboy
veterán

A Smart Network Speakert?
Én igen, Eu Expressel nem volt semmi.
De érdemes átgondolni, hogy biztos jó-e neked. (A szolgáltatások miatt).

Janaboy

(#88931) Czimby válasza CHIPman (#88928) üzenetére


Czimby
addikt

Csak a látószöge videó alapján is jóval kisebb.
Mivel azonos áron vannak szerintem a fényképező jobb vétel, azt erre találták ki.
Evvel az erővel SJ4000-el is lehet menetrögzítőzni az legalább jó felvételt csinál, és van benne direkt autós mód.

Gondolom a fényképező testűnél is kikapcsolható a kijelző.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#88932) Beni2360 válasza asdf_ (#88916) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha hosszu pirosnal leallitod a motort, meg ujra elinditod, azt athidalni. - Ezt nem értem mert nekem állandóan működik a szivartöltőm. Ha lezárom a kocsit akkor is. Nem egy nagy was ist das , Ford Focos-c max.
dugesz77
Lemondtam róla mert van a telefonon egy ap ami ezt tudja és abban egy picit nagyobb aksi van. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#88933) cris78


cris78
őstag

Banggood app-ban rázógatós játék!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#88934) dugesz77 válasza CHIPman (#88928) üzenetére


dugesz77
őstag

Én a kettő kombinációját szeretném. Az SQ11 tényleg kicsi, bárhova elrejthető, nem is látszik elsőre,ezért valószínűleg nem törnék fel an kocsit . Viszont a kijelző sem hátrány ha valamit vissza kell nézni, menüben lépkedni ,beállítani. Az áruk azonos , minőségük fene tudja én a SQ11-től sem vagyok elájulva. Jó persze nem szabad Gopro minőséget várni ennyiért. De ha tudja ezt a minőséget amit elvileg ez a fényképezős forma tud , akkor nem rossz... Két doboz cigi áráról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#88935) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Cafago-ról rendeld Mi Band 2 hajszálra pontosan 2 hétre jött meg (4338ft)
Most épp töltöm, kíváncsi leszek rá :DDD

(#88936) CHIPman válasza dugesz77 (#88934) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az SQ11-en nincs nagyon mit beállítani, a telefonod meg mindig ott van, amire egy OTG adapterrel és a saját kábelével bármikor rá tudod dugni. Jobb a kijelző, de nálam ez nem lenne döntő szempont. Ja, a csatija ilyen hülye miniUSB 4p, hirtelen nem is találom guglival.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#88937) Degeczi válasza Beni2360 (#88932) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"nekem állandóan működik a szivartöltőm"

Nincs rá szabvány, egyik autó ilyen, a másik olyan - de általánosságban az a gyakoribb, ha csak a gyújtással együtt kap feszültséget a szivargyújtó, leállított motornál tehát nem.
(sőt, jellemzően az indítózás idejére is elveszik a tápot, h minél több delej maradjon a sikeres beindításhoz)

Persze minimális műszaki érzékkel éppen átkötni sem nagy ügy máshová egy szivargyújtót.

(#88938) TheProb


TheProb
veterán

BlitzWolf® BW-CB5 Type-C kábel csak ~800ft

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88939) lkristóf válasza TheProb (#88938) üzenetére


lkristóf
senior tag

Biztos azért ilyen olcsó, mert kifogyott. :DDD

(#88940) TheProb válasza lkristóf (#88939) üzenetére


TheProb
veterán

Hm, nem is néztem. Éjjel még tudtam rendelni belőle. Akkor soz.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88941) EnterR


EnterR
veterán

Van olyan occsón, nem mérnöki pontossággal mérő eszköz, amire a rákötött powerbank kapacitását tudom lemérni? Például úgy, hogy lemerítem teljesen és feltöltés közben számolja szépen a mAh-t. :R

PSN ID: marquuard

(#88942) Mosqu!to válasza gixxergabi (#88935) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Én 07.20-án rendeltem onnan, és még mindig nem jött meg, pedig BP belváros gondolom első kiszállítási terület kb.

Standard shippinggel kérted? Lehet ezt valahogy trackelni?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#88943) gixxergabi válasza Mosqu!to (#88942) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Order Datum: 2017-07-18 04:43:48
Elsején dobta a postás az értesítőt, mert lusta volt feljönni, ma mentem el érte.
Sima ingyenes postával...

(#88944) Mad_Wolf válasza EnterR (#88941) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

(#88945) tlala válasza tibi970307 (#88904) üzenetére


tlala
addikt

És ez az YKZ megbízható minőség?
Meg szabad venni pl. a QC 3-as gyorstöltőjüket?
Mert az pl. jó vételnek tűnik USD 4,64-ért, ezzel a 2 dolláros kuponnal.

[ Szerkesztve ]

(#88946) EnterR válasza Mad_Wolf (#88944) üzenetére


EnterR
veterán

Tökéletes. :R Ez vajon megtartja a kapacitást amíg hálózaton van és fel van töltve az eszköz? Úgy értem nem kapcsol le feltöltés után.

PSN ID: marquuard

(#88947) Mad_Wolf válasza EnterR (#88946) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

jó kérdés. nekem is van ilyen, kb 1x használtam, de úgy emlékszem amíg be van dugva addig nem tűnik el.

(#88948) tipuka válasza TheProb (#88938) üzenetére


tipuka
addikt

5 másodpercnyi öröm után most jöhet 1 óra bosszankodás köszi. :DDD

(#88949) tibi970307 válasza tlala (#88945) üzenetére


tibi970307
tag

Még nem tudom, én is azt rendeltem meg, majd írok egy véleményt róla, ha megérkezik. Ha nem QC 3.0, akkor pedig lehet írni az eladónak és biztos ad partial refundot. 2$-ért pedig már akkor is megéri, ha nem az.

(#88950) mgy válasza ANOka (#88841) üzenetére


mgy
senior tag

ANOka, köszönöm a tippet!
Bár a képet megnézve, ez csikk ugyanaz az alkalmazás, ami a helyes működéshez kamerát, mikrofont, címjegyzéket, tartózkodási helyet, stb-stb akat látni/elérni. Illetve ragaszkodna hozzá, hogy az elavult verziót frissítsük egy másikra. Csak épp nem a google store-ból. Hát, akkor inkább hagyjuk...
Lehet, hogy ez csak engem zavar, de engem nagyon. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.