Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88851) dudikpal válasza AllTheBest (#88844) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Ha egyről beszélünk, akkor még 4 napig tart az eksön.

(#88852) AllTheBest válasza dudikpal (#88851) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én a Pro-t néztem, annak nem ilyen gagyi a billentyűzete, de lehet, hogy még ezen is elgondolkozom.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#88853) CHIPman válasza dudikpal (#88851) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Egyértelműen nem egyről beszéltek, mert ő pro-t írt, te pedig plust linkeltél.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#88854) WestBam válasza Criminal017 (#88850) üzenetére


WestBam
senior tag

Pont most mértem rá mert kérdéses volt a pontossága, az enyém ami a tesztben is szerepel teljesen vállalható szórást produkált. Az elemlámpa topikban olvashatsz róla.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#88855) dudikpal válasza CHIPman (#88853) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Ja, az igaz. Csak a billentyűzetet néztem, ami pronál viszont nincs.

(#88856) szabacsik


szabacsik
őstag

Eken H9R- hez tud valaki olcsosító kupont esetleg? Ha picit lejjebb tudnám vinni az mint ~15k rendelnék egyet :B . Ez tuti fennakadna vámon így is úgy is nem? szóval tegyem rá még a plusz áfát meg egyebeket is.

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#88857) CHIPman válasza szabacsik (#88856) üzenetére


CHIPman
nagyúr

BGAFF7, 7% kezdésnek.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#88858) szabacsik válasza CHIPman (#88857) üzenetére


szabacsik
őstag

Köszi! Így 13.600 lenne plusz vám. Szóval 18-19 fele lenne a vége
Most néztem, hogy dugesz77 tette ki EU-ról jön a sima "R" nélküli (ha jól tudom az csak a távirányítóban különbözik.) kuponnal 10.600 tekintve, hogy eu-ból jön nincs vám és kínából meg rendelek külön távírányítót mondható "R"-esítem +1800ft-ért így a 12.400 jobban fest mint a 18-19 :)

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#88859) drinker válasza WestBam (#88854) üzenetére


drinker
tag

Mostanában rendszeres olvasója vagyok az elemlámpa topiknak, és a blogodnak! :R
Már a sokadik lámpát rendelem neked köszönhetően! THX!

(#88860) Chris Kiki válasza sanyie70 (#88845) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Azért ez nem ilyen egyszerű. A PayPal-nál az újonnan hozzáadott kártya nem teljes értékű. Amíg a bankod nem igazolja vissza a próba tranzakciót, és nem írod be az ott kapott kódot, addig a kártya csak korlátozott összegig használható fizetésre.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#88861) azbest válasza Chris Kiki (#88860) üzenetére


azbest
félisten

De, ilyen egyszerü. A kártya felvitele után másodperceken belül megtörténik a tranzakció. A kódot pedig a banki sms-böl vagy netbankból ki lehet olvasni. Egy perc alatt megvan.

Persze tudom, van aki személyesen ját be banking kivonatért havonta egyszer. Vadász-vadász esetben mindenki a maga sikerének pogácsa.

(#88862) woodworm válasza azbest (#88861) üzenetére


woodworm
veterán

Nem minden banknál van erre lehetőség. Én csak a zárolás tényét látom, a kód csak a banki feldolgozás után jelenik meg.

(#88863) cris78 válasza szabacsik (#88858) üzenetére


cris78
őstag

És ha mobilról inditod a felvételt?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#88864) norbert1998


norbert1998
veterán

No, jó ideje nem írtam, nem követtem a csapatot, úgyhogy beszámolok az azóta történt érdekesebb dolgokról.

0.55-ért vettem egy ilyen maticát, szerintem nagyon megérte ennyiért, jól is mutat a kocsin

ötállású zuhanyrózsa olcsó pénzért.
az esőztető funkció szilikon fúvókás, abból állítólag a vízkövet nagyon könnyű eltüntetni, van egy 3*3-as magas nyomású sugárban lövős funkciója, ennek egy esőztetővel közös, illetve egy magasabb nyoimmású, de párás vizet nyomó funkciója, szintén az esővel együtt. szerintem ez egy nagyon jó kis cuccos, egy ideje használjuk, még nem volt gondunk vele.

Rock Y1 füles, 5$ körül
nagyon jó kis cucc, bár a telefonom nem szereti a mikrofonos dolgokat, úgyhogy nem én használom, sajnálatomra.

Alkoholszondát még csak próbaként se vegyetek kínából, mind ugyanaz a kramanc belül, semmire se jó. /3 deci bor után két óra eltelt és 17 ezrelék... Meg a józanban 4.

Skmei férfi karóra
pontos forma, de úszáskor beázik. Fürdésnél nem. Illetve néha gliccses a dátumjelzés.

Régebbi processzorokat, LGA775 foglalatba bagóért kapni.

Az olcsó USB LED. Jó, fél óra után kcisit meleg, de nem vészes.

(#88865) Chris Kiki válasza woodworm (#88862) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Így van, Unicreditnél pl.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#88866) TRob1 válasza Chris Kiki (#88865) üzenetére


TRob1
veterán

Vagy a &#@ OTP-nél.
Sírom is vissza folyamat Axa-t, ég és föld volt... és pont OTp-nek kellett felvásárolni. :( :O (Azóta szívtam a paypalos dologgal már, szívok a droidos appal, költségekről nem is beszélve...)

¤ R'n'R ¤

(#88867) azbest válasza TRob1 (#88866) üzenetére


azbest
félisten

lehet, hogy igazatok van. De az is lehet, hogy nem ismeritek a saját banki felületeket ;]
Nem a bankszámla tranzakciókat, hanem a kártya tranzakciókat kell nézni. Cibnél külön vannak ezek, az természetes, hogy a számlán csak zárol, míg le nem vonják azt a tranzakciót, ami a kártya tranzakciós listáján van.

Na, de nem akarok ezzel tovább offolni, biztos van megfelelőbb topic, akár paypal akár valami bankolós.

[ Szerkesztve ]

(#88868) TRob1


TRob1
veterán

Jött egy ilyen Sanrenmu 7007 LUC-GH pénteken, tegnap megmutattam fateromnak - aztán rendelhettem még egyet. :D

(#88867) azbest :
Jah, lehet. :)
Igaz, levelet írtam nekik mindkét ügyben (zárolások, de infót nem látom illetve rootolt telefonon nem használható alkalmazásuk - az én érdekemben, haha), mindkét esetben x hét után kaptam egy-egy szép 1-1,5 oldalas papír alapú levelet a sajnálatukkal meg az idióta mellébeszélésükkel, nulla eredménnyel. Axa-nál meg rögtön lehetett mindent látni, alkalmazás is tökéletes volt minden szinten...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#88869) Chris Kiki válasza azbest (#88867) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

3 nappal ezelőtt adtam hozzá a PayPal accomhoz új kártyát, onnan a tapasztalat.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#88870) Joker88 válasza norbert1998 (#88864) üzenetére


Joker88
őstag

eddig vagy 4x rendeltem ilyen,de mindig a kedvesen mosolygós jutott, a morcona nem.. Pedig azt vadászom :D

ui.: pedig van,mert a forgalomban más autón láttam már...

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#88871) woodworm válasza azbest (#88867) üzenetére


woodworm
veterán

Mivel két napja aktiváltam a K&H-s visa electront, friss tapasztalataim is vannak. Bármilyen opciót is kapcsolok, választom ki a kártyát, nem jelenik meg a tétel. Hiába tudom a partnerek nevét és írom be szűrőfeltételként, nincs a megjelenő listában semmi, noha már vásároltam vele a hétvégén.
Ez annak ellenére így van, hogy a nem könyvelt tételek megjelenítése is be van kapcsolva.

A vásárlási információk eddig is csak a tétel könyvelése után jelentek meg.
Részemről befejeztem az offot.

[ Szerkesztve ]

(#88872) wwenigma válasza woodworm (#88871) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lezarod vagy sem, banki ugyfelszolgalatot felhivod es 2 percen belul megmondjak a paypalos terhelesben levo 4szamjegyu kodot amit meg kell adni. Kicsit ismerem a rendszert, 15 éve elégedett K&H-s ügyfél vagyok.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#88873) norbert1998 válasza Joker88 (#88870) üzenetére


norbert1998
veterán

itt lehet választani, amit linkeltem
de én azt vettem, amit a képen is beillesztettem

(#88874) asdf_ válasza azbest (#88861) üzenetére


asdf_
veterán

Erstet imadom ebbol a szempontbol, weben csak a zarolas tenyet latni, a kozlemenyet nem, sms-ben pedig annyi szart irnak bele az sms-be, hogy a kozlemeny pont nem fer bele, azt hiszem paypa a vege, az l betu es foleg utana a kod mar nem ver bele, igy hivhattam a telefonos kisassszonyt.

(#88875) gyemipapa válasza asdf_ (#88874) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Hát nem tudom, ezer éve OTP-s vagyok, a számlámhoz tartozik egy virtuális net kártya. Ezt 3 éve hozzárendeltem a paypalhoz, előre töltögetek rá 20-30 ezret ahogy kezd lefogyni, és ezzel vásárolok ebayon. Soha semmi problémám nem volt, leemelik vásárláskor az összeget, refundnál pedig megjelenik a visszautalt pénz a számlámon.
Soha nem volt még problémám, többszáz ebay paypal vásárlással a hátam mögött.

SMS visszajelzésre meg nem adok ki pénzt, ingyen megnézem a neten, ha kiváncsi vagyok valamire. Nekem ne csipogjon a telefon, ha a nejem vásárol a közös számlánkról kártyával tejet meg kenyeret. :)
Rezsit én utalom neten, ha kártyával fizetek valahol, tudom hogy költöttem, nem kell hogy SMS-t küldjenek.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#88876) notika77 válasza woodworm (#88871) üzenetére


notika77
senior tag

A K&H a legrosszabb a netes vásárlásra mind közül, amit ismerek. Nincs elkülönített kártyaszámla, 2-3 napig nem látszanak a terhelések, hazai vásárlásoknál valami csoda biztonsági megoldás van, ami miatt még a telefonon SMS-ben kapott kódot is be kell gépelni stb.

(#88877) Mr.Csizmás válasza notika77 (#88876) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nálam az appban azonnal látszik. okos bővített plusz csomag, android.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88878) asdf_ válasza gyemipapa (#88875) üzenetére


asdf_
veterán

Kartyaregisztraciorol volt szo, ha nem tevedek, nem pedig vasarlasrol. Vasarlassal semmi gond nincs, a kartyaregisztracional szivat csak a bank.

(#88879) beg


beg
veterán

Bankos, kártyás témát ejtsük ha kérhetem, van külön topikja.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88880) szabacsik válasza cris78 (#88863) üzenetére


szabacsik
őstag

Igen az is egy megoldás lenne, de pont az lenne a cél, hogy ha a mobilt nem akarjuk vinni, hogy pl strandon ne keljen arra figyelni akkor egy selfibotról tudjunk egy gombnyomással fotót csinálni.

/\____/\

(#88882) gagyilovag válasza drinker (#88849) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Ez egy nagyon pöpec töltő.
Használom egy ideje.

(#88884) dugesz77


dugesz77
őstag

Cafago-ról a Xiaomi Hybrid füles a
LMYX3134 kuponnal 13,99$ plusz még pontokat is enged beváltani hozzá.

(#88885) petipetya válasza dugesz77 (#88884) üzenetére


petipetya
nagyúr

Original Xiaomi Piston Basic Edition Earphone - ALPA3491 kóddal 7.47 USD

A nyers adatok alapján nem igazán látok különbséget a két füles között.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#88886) Degeczi válasza petipetya (#88885) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Teljesem más kategória a két típus, ezt már a nevek is sejtetik!

A Piston Basic egy legalapabb kivitelű hagyományos, dinamikus fülhallgató, míg a Hybrid sokkal komolyabb, igényesebb kiviteli, ami dinamikus és armatúrás meghajtót egyaránt tartalmaz (ezért hibrid)

(dugesz77: mert lusta voltam képet keresni :D )

[ Szerkesztve ]

(#88887) dugesz77 válasza petipetya (#88885) üzenetére


dugesz77
őstag

Pedig van. A hybrid az dual drive-os van egy dinamikus hangszóró a mélyeknek és egy armature -nak nevezett a közép/magas tartományra.

Piston Basic /Fresh a legegyszerűbb nekik. Fölöttük van még a Piston 3 és a fölött a Hybrid.

(#88886) Degeczi csak 22 másodperccel csúsztam le :R

[ Szerkesztve ]

(#88888) dugesz77


dugesz77
őstag

Cafago-ról még egy akció. KKMOON autós DVR kamera a WZK5255 kuponnal 10,97$. Fene tudja milyen a minősége csak egy ilyen tesztet találtam de ez egy kicsit máshogy néz ki a szenzor és objektív rész lehet azonos.

(#88889) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Egy telefonba szeretnék megbízható, gyors 64 gb-os mikro sd kártyát, természetesen megbízható gyors eladótól.
Ha tudtok eladót, és márkát megadni, azt előre is megköszönném.
A telefon egy Samsung galaxy a5 2017-es típus.

kÖSZÖNÖM

(#88890) gabe_ válasza balazs1956 (#88889) üzenetére


gabe_
őstag

Courtesytrading vagy sinceritytrading a megbízható memóriakártya és pendrive dealer akit ajánlani lehet a topicban.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#88891) petipetya válasza dugesz77 (#88887) üzenetére


petipetya
nagyúr

Degeczi és dugesz77 köszi. :R Berendeltem a hybridet.

"nincs rá lezsóidő"

(#88892) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Eléggé off lesz a kérdésem, de nem tudok jobb helyet. Hol tudnék BP-n venni USB-C kábelt olcsón? Mindig külföldről rendelek ilyet de most surgosebb lenne.

(#88893) Mr.Csizmás válasza Vasinger! (#88892) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hama, media markt

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88894) Saccco válasza Mr.Csizmás (#88893) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha meg is éhezik, akkor meg

hamé, kajabolt

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#88895) Mr.Csizmás válasza Saccco (#88894) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kritikán aluli éhes hétfő reggelek, mi? :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88896) Czimby válasza dugesz77 (#88888) üzenetére


Czimby
addikt

Itt is egy vidi róla KKMOON 3"
Meglepő módon TomTop videó, de az akciós kameráról készült, bár lehet te is belefutottál.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#88897) Imy válasza Czimby (#88896) üzenetére


Imy
veterán

És érhet ennyit a kütyü? :F

(#88898) dugesz77 válasza Czimby (#88896) üzenetére


dugesz77
őstag

Persze néztem, csak valami lütyő készíthette, mert koszos oldalablakra rakta , így értékelhetetlen . Vagy direkt nem az első szélvédőre rakta , mert ott is mocsok a képe :F
Gondolom tucat termék vélhetően egy jó esetben 720-as szenzorral és interpolált 1080 felbontással.

[ Szerkesztve ]

(#88899) Czimby válasza Imy (#88897) üzenetére


Czimby
addikt

3000Ft, két pizza többe kerül. :))
Ennyit csak megér, főleg ha egy balesetnél téged igazol, de nem egy húdejó a minősége.(video)

dugesz: meg ugye az oldalablak alatt nincs fényszóró, és ezek az olcsó kamerák a gyenge megvilágításnál véreznek el általában. (PL SJ4000)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#88900) AtiSnatch válasza dugesz77 (#88898) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

a lütyőnek szerintem nincs kocsija, ezért rakta fel buszablakra :DD

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.