Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87801) dugesz77


dugesz77
őstag

Ennek a teljes testet beborító kosztümnek még keresem az értelmét. Ehez meg nem kis bátorság kell felvenni :D

(#87802) w.miki válasza Saccco (#87796) üzenetére


w.miki
veterán

:( erről lemaradtam.
De most van 1$ USAMS adatkábel, microUSB 1db/1 fő
Illetve van most 3-1$ kupon, így két USB-C-t is lehet venni 1 $/dbért.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#87803) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Ma érkezett egy ilyen [link] Higonokami zsebkés Japánból. Igazi kézi készítés, borotvaél,erős penge. Ami a legtutibb, Japánba 21-én adták fel, és ma hozta a postás! Részemről ajánlott.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#87804) ivana válasza w.miki (#87802) üzenetére


ivana
Ármester

3 simát is lehet venni szerintetek $1-ért? :D

Digitalpimp: Ez ennyiért elég jó cucc :K

[ Szerkesztve ]

(#87805) DJGABI válasza dugesz77 (#87798) üzenetére


DJGABI
addikt

hát ezek a kamerák gondolom olyan minőséget képviselnek mint amennyibe kerülnek. még a furibee q6osomat is lehúzta a rendeljkínait blog [link] :O

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#87806) IldiH


IldiH
aktív tag

Többségében a mások által felfedezett dolgokat veszem, de azért járuljak már hozzá a megérkezett cuccaimmal mások pénzköltéséhez én is ;] :
Sátorcövek ránézésre jó lesz.
Kis termosz a kávémat szeretném túrázásnál szállítani, pont belefér a napi adagom (3-4), nem kell nagyot cipelni, fel lehet lógatni is. Alaposan becsomagolták.
Camping edények ahogy a leírásban, 1-2 személyre elég a méret, könnyű.
Spirituszkocka nehogymár itthon vegyem drágán
Melltartó pánt x alak bár itt többségében fiúk vannak, de hátha valahol igény lenne rá (pl sportos felsőhöz elég csak cserélni a pántot)
Szoknya nadrágocskával én túrázáshoz használom, de futáshoz, egyéb sportokhoz is ajánlott, a méretet pontosan ki lehet választani
Rövidnadrág (sztreccs) szintén jól méretezhető
Pelenkáról leszoktató bugyi unokánál hatásosnak bizonyult :D
Assasin's creed tolltartó a rajongóknak

(#87807) w.miki válasza IldiH (#87806) üzenetére


w.miki
veterán

Pelenkáról leszoktató bugyi: itt mitől szokott le a pelusról?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#87808) jupp008 válasza Yasuo (#87790) üzenetére


jupp008
senior tag

Olcsóbb vihargyújtós cucc engem is érdekelne, ha van valakinek tapasztalata ilyesmivel.

(#87809) DeFranco válasza w.miki (#87807) üzenetére


DeFranco
nagyúr

attól, hogy technikailag bepisil, csak a károkozás mértéke kisebb. de neki kevésbé komfortos a pelenkához képest így előbb-utóbb várhatóan átszokik a bilire helyette.

(#87810) IldiH válasza w.miki (#87807) üzenetére


IldiH
aktív tag

Ez nem ad neki olyan száraz érzést, mint a pelus, tehát nem annyira komfortos, ha belepisil. Ellenben nem ázik át, mintha sima bugyiban lenne. Ugyanakkor letolni meg könnyű, hogy bilire/WC-re üljön.
Tehát nem a fülébe duruzsol, hogy ne pisiljél be :DDD
Beelőztek :B

[ Szerkesztve ]

(#87811) balazs1956 válasza dugesz77 (#87798) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ilyen mikroszkópom van, hibátlan.
Van egy 1000 -es nagyítású is, de ennek az állványa az erőssége.

(#87812) petipetya válasza IldiH (#87806) üzenetére


petipetya
nagyúr

A kávés termosz meddig tartja melegen az italt? Van mikró a munkahelyen, de abból hiányzik a geek faktor - ellenben az otthonról vitt második adag meleg kávé megfizethetetlen élmény lenne.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#87813) w.miki válasza IldiH (#87810) üzenetére


w.miki
veterán

utána kimosható, vagy 1 pisi - 1 bugyi?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#87814) IldiH válasza w.miki (#87813) üzenetére


IldiH
aktív tag

Mosható, 1-2 hónapja vannak használatban és még jók.

(#87812) petipetya: friss cucc és eddig csak a záródást teszteltem (nem szántam időt egy óránkénti ellenőrzésre :DDD ), de hétvégén kipróbálom túrán és megírom

(#87815) szjoci válasza w.miki (#87813) üzenetére


szjoci
őstag

Az nem lenne túl gazdaságos :)

(#87816) retesz147


retesz147
addikt

Van most valahol bestbuy Lightning kábel, amelyik rendelkezik MFI-vel?
Nem igazán találtam jóárasat.... :R

Van itthon Choetehc és Orico, de azok elvileg nem rendelkeznek MFI-vel....míg céges volt a teló, addig nem izgatott, de most hogy párom vett magának sajátot, arra vigyáznék és ugye elvileg, aminek nincs MFI-je az nem garantálja a rendes töltést (nem értek nagyon hozzá...)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#87817) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Pc-be 5,25" helyre beépíthető Sata3 winyó keretet keresek amibe a 2,5" és 3,5" winyó is belemegy.
Van valakinek bevállt típus-márka, lehetőleg fekete :) ?

Külső nem érdekel, adatmentésre kéne időnként, de elég sok lomom van így is, ezért érdekelne inkább beépítős!

Előre is köszönöm!
Üdv.

(#87818) ivana válasza nimfas (#87817) üzenetére


ivana
Ármester

Ha adatmentésre kell akkor külső legyen, egy villám és reszeltek a mentésnek ha benne van...

(#87819) csuzda válasza ivana (#87818) üzenetére


csuzda
aktív tag

USB-n keresztül nem öli meg a villám?

(#87820) Beni2360 válasza csuzda (#87819) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem mert csak akkor dugok ha nincs vihar és menteni szeretnék és ezt én tudnám irányítani.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#87821) Beni2360 válasza nimfas (#87817) üzenetére


Beni2360
félisten

Volt hasonló volt mint a nas kinyitható ajtóval. Original ORICO 1106SS 5.25
És ha jól emlékszem volt hozzá betét 2,5"-hoz keress rá.
És akkor dugod amikor kell.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#87822) csuzda válasza Beni2360 (#87820) üzenetére


csuzda
aktív tag

A számítógép belsejében sem kell rádugva lennie a gépre. Biztos van valami oka, hogy csak keretet keres és kiemeli, hogy nem kell neki külső. Egyébként én is külsőt ajánlok.

Jobban belegondolva, nekem sem ártana egy ilyen, mert amióta SSD-m van, az egy 5,25"-ös keret egyik oldalába van becsavarozva :D

[ Szerkesztve ]

(#87823) nimfas válasza csuzda (#87822) üzenetére


nimfas
addikt

Azért keresek beépítettet, mert időnként a "nas"-nak használt winyóról mentek.... és a hálózaton 50MB/s-et tud, ha a rádugott 2 winyó közt másolnék akkor 9 MB/s a belső sebessége. Azért "NAS" így idézőjellel, mert egy GoFlexNet nevű kis cucc, Linux-al rajta. Torrent, FTP, Samba ezen fut.

Így is tele az asztal minden szirrel-szarral, nem kell még egy kupac kábel, ezért szeretnék inkább belsőt.
Villám nem vágna bele, nyilván nem viharban mentek adatot :DDDD
Nem lenne mindig benne winyó, csak ha épp kell.

Régebben rendeltem külsőt, sata-ide-USB.... de elég megbízhatatlanul működött... időnként fagyott. Nem szeretnék adatvesztést! :DDD

(#87824) Beni2360 válasza nimfas (#87823) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor az az Oricos cucc éppen neked való amit linkeltem. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#87825) Beni2360 válasza csuzda (#87822) üzenetére


Beni2360
félisten

Én az USB villám csapásra reagáltam.
Bentire ott a megoldás feljebb.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#87826) csuzda válasza Beni2360 (#87825) üzenetére


csuzda
aktív tag

Kicsit megkavarodtam, közben szerkeszteni akartam a hozzászólást, de lejárt a 15 perc... A lényeg, hogy azt hittem, hogy neki csak egy keret kell, nem pedig mobil rack. Nézegettem én is a netet, de csak azt találtam amit te is linkeltél.

A régi gépemben van úgy, hogy a 80GB-os merevlemez csak áll a házban, rajta olyan adatokkal amik a gép által használt merevlemezen is rajta vannak. Aránylag távol van a többi alkatrésztől és a ház nem vezeti az áramot oda. Azt hittem, hogy ilyesfajta felhasználásra kell neki egy tartó keret :DDD

(#87827) Dluinet válasza retesz147 (#87816) üzenetére


Dluinet
nagyúr

UGREEN-nek van jó kábelei, ráadásul MFI

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#87829) ANOka


ANOka
őstag

Valaki vett már külföldről (4 portos) KVM-et?
Ha igen, honnan és milyet? Mennyire van vele megelégedve?

(Első keresésre csak bazári műanyag házasat láttam vagy drágát. :( )

(#87830) woodworm válasza nimfas (#87823) üzenetére


woodworm
veterán

Van goflex koppincs külső ház. Pofásabbul néz ki a nas is vele. A hdd cseréje pár másodperc benne. Vagy itt, vagy a goflex topikban linkeltem akkoriban. Mobilról vagyok és elég nehezen lehet amúgy ráakadni.

(#87831) nimfas válasza woodworm (#87830) üzenetére


nimfas
addikt

Vargalex kolléga megbütykölte nekem így vettem hozzá 2 db sata+táp kábelt és nem beleállítva, hanem mellé fektetve van egy 2,5" és egy 3.5"-ös Hdd. Nem kell így neki plusz táp... Tv mögött bőven jó így. :)

(#87832) Mr.Csizmás válasza Sanki (#87797) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem, teljesen kiment a fejemből :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87833) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok. 2004-es Daewoo Nubirába keresnék bt-s scannert amivel a fogyasztást tudnám ellenőrizni. Van tapasztalat vkinek?

(#87834) retesz147 válasza Dluinet (#87827) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi! Valami kupon esetleg nincs hozzá? Faragnék az árából kicsit :)

Xiaomi 13 eu dev...

(#87835) retesz147 válasza Dluinet (#87827) üzenetére


retesz147
addikt

Baseus márkával van valakinek tapasztalata? Megvehető?

Xiaomi 13 eu dev...

(#87836) Imy válasza retesz147 (#87835) üzenetére


Imy
veterán

Ez engem is érdekelne, egy rövidebb lighting kábel jó lenne a kocsiba.

(#87837) retesz147 válasza Imy (#87836) üzenetére


retesz147
addikt

A Baseus storeban a Productsnál lehet választani For Iphone Lightning és For Apple MFI... A MFI-s kb dupla áron van. Az előbb linkelt Baseus kábelt ebben a storeban meg se találtam.

Egyébként feltétel ez a MFI? Nekem világ életemben androidom volt, páromnak lett Iphoneja, azt olvastam, hogyha nem MFI akkor tönkreteheti az akksit.
Ez igaz? Mert ha csak urban legend, akkor nem izgat. De az MFI-s kábelek kb 5-6$-tól kezdődnek (ismert márkák), míg lighningot már lehet 2-3-ért is venni. Ha 1 kellene akor okés, de 4-5-re gondoltam (kocsi,munka,táska, stb..) ott meg már azért akad különbség.

Persze, ha elengedhetetlen a MFI, akkor veszek olyat, de urban legendért nem dobnék ki fölös pénzt.

Xiaomi 13 eu dev...

(#87838) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Csak 2 hónapja vártam, és persze hogy nem jót küldtek... :N

(#87839) miroon válasza retesz147 (#87837) üzenetére


miroon
aktív tag

Én vettem olyat ami nem MFI-s, és egyszerűen semmire nem jó. Kb. 1 hétig tudtam használni, utána "rájött" az ipad,hogy nem mfi-s, és ha azzal akarom tölteni csak annyit ír ki,hogy "Nem támogatott tartozék" vagy valami hasonlót, nem emlékszem már rá szó szerint. Azóta vettem Ugreenből MFI-set, azzal megy hibátlanul.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#87840) Imy válasza retesz147 (#87837) üzenetére


Imy
veterán

Egy idő után azt írja ki, hogy nem jó a kábel, s nem tudod használni... De én vettem 2$-os kábelt amit már egy éve használok gond nélkül. ezt, de akkor olcsóbb volt.

(#87841) kmarci25 válasza B-L-A-C-K (#87838) üzenetére


kmarci25
veterán

Tudom, hogy ez nem vigasztal, de szerintem jobban néz ki, amit kaptál, mint amit rendeltél. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#87842) retesz147 válasza Imy (#87840) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi mindkettőtöknek. :R

Korábbról, mikor még céges teló volt az iphone, nem foglalkoztam vele (meg nem is volt róla infóm, hogy létezik ilyen MFI-s dolog) vettem Oricot és Choetechet, amik használatban voltak és vannak is. Elvileg nem MFI-sek, de töltenek.
Egyébként Iphone SE, 6 plus és 7 plus is töltve van róluk.

Tehetnek kárt a telóban (akksiban) vagy csak az applenek ez ilyen védelme, hogy ne használj akármilyen kábelt. Azaz a chip korlátoz valamit (fesz,áram, bármit) vagy csak azonosításra működik?
Mert ha nem tehet kárt, használjuk tovább a fent említett két kábelt.

Átfáradok az iphone topicba és érdeklődöm ott is.

Xiaomi 13 eu dev...

(#87843) rabtibus


rabtibus
tag

Ilyet rendeltem 5db-ot. Kertbe kiülni, horvát kavicsospartos nyaralásokhoz tökéletes. Már vettem belőle 3db-ot, azok is megfelelőek, 5db átlagban 275Ft/db-ra jön ki,

Az óra amit rendeltem, megérkezett de a csomagolás sajnos össze volt nyomódva az út során, pont a kis fül tört le ami azt biztosítja, hogy az óra ne boruljon fel. Jeleztem az eladónak, mondta hogy 5dollárt vissza tud téríteni, megírtam neki, hogy sajnos az 5dollár nem tartja meg az órát hogy ne boruljon hátra. Korrekten állt a dolgokhoz, küld egy másikat.

Megérkezett az utólagos tolató radarhoz a két szenzor, még nem szereltem be, de ugyanolyannak tűnik mint amit vettem a kocsihoz, csati is ugyanaz szerintem.

Egérpad is megérkezett, ennyi pénzért szivacsos a csuklótartója.

[ Szerkesztve ]

(#87844) miroon válasza retesz147 (#87842) üzenetére


miroon
aktív tag

Kérdezz rá az iphone/ipad topicban, ők biztos jobban tudják, én ezt csak tapasztalatból írtam. Azt hogy kárt tesz-e a készülékekben nem tudom :)

iPhone 13 Midnight Black

(#87845) B-L-A-C-K válasza kmarci25 (#87841) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ember függő kinek mi áll jól, amit akartam olyat már rendeltem ismerősnek, és tudom jó, de ez olyan mint a TV-hez kapott 3D szemüveg, nekem nem áll jól...:)

[ Szerkesztve ]

(#87846) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Kotyogós kávéfőzőt vett már valaki kintről?
Link és vélemény kellene.

#?*@&!

(#87847) GZoli7 válasza zeon.hu (#87846) üzenetére


GZoli7
senior tag

Drágábban láttam, mint az eurofamily szerű 100Ft-os boltokban, neadj isten tesco/lidl.

(#87848) zeon.hu válasza GZoli7 (#87847) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tescoban néztem a minap, egy darab se volt.
Goods market van itt 100Ft-os jelleggel, akkor oda még benézek.
Kösz a tippet!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#87849) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Lefordították a fidget spinner nevét magyarra, mostantól kézi búgócsiga a neve :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#87850) Mosqu!to válasza zeon.hu (#87846) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Alapvetően a Tesco minőségű kotyogósok szerintem használhatatlanok, olyan alu fém ízt adna ka kávéhoz, hogy ihatatlan.

Anno körüljártam a témát, és a Bialetti főzőit javasolták kávés körökben elsősorban. Ugyan végül nem vettem (indukciós főzőlapra nem találtam), de valószínűleg ilyet vennék, ha már valamit.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.