Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88201) IldiH válasza petipetya (#88125) üzenetére


IldiH
aktív tag

Fél 10-kor üzemeltem be, most 16 óra és még mindig forró. A kinti hőmérsékletnél kissé hűvösebb lakásban, védőhuzat nélkül.
(Nyilván télen kell majd rá a linkelt huzat és délutánra nem forró lenne, de olyankor már az is jó, ha nem fagy jéggé :DDD Amúgy meg arra az esetre ott van a frissen vásárolt összecsukható tűzhely, a kis fűtőkockákkal és az edényekkel :D )

(#88202) Donki Hóte válasza pvt.peter (#88199) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Bankjegyek eredetiségének az ellenőrzéséhez csakis az első a jó!

Ha nem bankjegyek tesztelése a feladat, akkor meg a második a jó.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#88203) petipetya válasza IldiH (#88201) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszönjük szépen. :R Így már meg is rendeltem magamnak.

"nincs rá lezsóidő"

(#88204) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

ezeknél a szelfi botoknál van jelentősége, hogy for iphone, for samsung, mivel ezeknél a teloknál mások a méretek?

Azt a csiptetőt a végén olyan nagyságúra állítom amilyenre akarom?
Illetve hogy keressek rá, hogy droiddal biztos kompatibilis legyen.

風林火山

(#88205) AndrewBlase válasza IldiH (#88201) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Köszönöm én is az infót, megrendeltem! :R :))

Szerk: Az összecsukható tűzhely milyen? Arról lemaradtam...

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#88206) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Most nagyon nem vagyok képben: hogy kell értelmeznem az UTC-ben megadott időt mondjuk flash sale-nél?

(#88207) IldiH válasza AndrewBlase (#88205) üzenetére


IldiH
aktív tag

Azt korábban írta valaki:
Tűzhely mondjuk én az alsó lapból flex-szel leszedetek pár mm-t, mert nem erőlködnék a befeszítésével (a zsanér elvesz ennyit az oldalából), de ettől eltekintve jó.
ezt az edényzetet
és borszesz kockát vettem hozzá

(#88208) ANOka válasza IldiH (#88207) üzenetére


ANOka
őstag

Túlélő táborba mész? ;)

(#88209) AndrewBlase válasza IldiH (#88207) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

:R

Miért mindig én???

(#88210) IldiH válasza ANOka (#88208) üzenetére


IldiH
aktív tag

Télen-nyáron szinte minden hétvégén túrázom, illetve rendezek is. Ez utóbbi során van olyan, hogy több, mint 24 órát ülök az erdő közepén, valamin meg kell melegíteni/főzni a cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#88211) spidersoft


spidersoft
senior tag

15 napot futott kerékpár kerék és pedál fordulat mérő óra, nem túl nagy eladással rendelkező eladótól (ebayen az ötszámjegyűek szoktak lenni az "átlag"), de működő trackinggel (aláírós csomag volt. Párosodik telefonnal, részletesebb teszt majd akkor, ha felszereltem :D Hogy mennyire lesz használható, strapabíró, beázik-e, hideget hogy bírja, az majd kiderül :U

Reggel gond nélkül beblokkoltam úgy, hogy az RFID blokkoló tasakban volt a kártyám... nem nagy teljesítményű a céges blokkoló pedig, max. 2-3 centiről érzékeli a kártyát. A CIB hozza befelé az odamutatós kártyát (eddig csak sima chipes volt), lehet az olyan frekin megy, amit megfog ez a tasak, de a normál RFID azonosítókártyát röhögve olvassa a leolvasó. A tasak amúgy mindkét oldalán műanyaggal borított alufólia.

(#88212) haten válasza pvt.peter (#88056) üzenetére


haten
tag

Original Xiaomi Ultra-thin 10000mAh Mobile Power Bank 2
$16.79

(Update: Most látom van + $2.51 szállítási költség is...)

[ Szerkesztve ]

(#88213) RBJ


RBJ
addikt

leadott feedback ot hol tudok módosítani? Nem találom.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#88214) DJGABI válasza dudikpal (#88206) üzenetére


DJGABI
addikt

[link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#88215) zagloba


zagloba
aktív tag

GPS - be keresek sd-kártyát 16 v32 GB! Milyet honnan érdemes venni?

(#88216) bul07 válasza zagloba (#88215) üzenetére


bul07
nagyúr

Telekomtól ha van Coop kártyád ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88217) dugesz77


dugesz77
őstag

Német Amazonról a PS4 slim 500Gb változat két kontrollerrel 222 euro (itthon ára)

(#88218) zeon.hu válasza zagloba (#88215) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#88219) sambenez válasza dugesz77 (#88217) üzenetére


sambenez
addikt

236,93 euro, ha ide rendeled.
Mondjuk még így is jó.

(#88220) andrisbandi válasza sambenez (#88219) üzenetére


andrisbandi
őstag

Igen, a német-magyar áfa különbség ...

A gari ezeknél hogy van? Nálunk is érvényes? Vagy vissza kell küldeni Németbe?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#88221) FingR86


FingR86
őstag

Anti-Stress Toy Color Changing LED Fidget Finger Spinner

Ár. 3.96$ --> 0.99$
Kupon: LEDfidget

(#88222) FingR86


FingR86
őstag

(#88223) DJGABI válasza dugesz77 (#88217) üzenetére


DJGABI
addikt

tudom a most az most van, de pár hete ez itthon is 65k volt. még a grafikonon is ott van.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#88224) FingR86


FingR86
őstag

(#88225) FingR86 válasza FingR86 (#88224) üzenetére


FingR86
őstag

kupon: USBUK

(#88226) pvt.peter válasza Silent77 (#88200) üzenetére


pvt.peter
őstag

Koszi a valaszt.
A 2. -nal hol irja hogy vizallo? Nem talalom a leirasaban.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#88227) grizlisandor válasza FingR86 (#88225) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, Spinner és a USB Light berendelve. ;]

(#88228) mr_kickass


mr_kickass
tag

Van jelenleg kontrollerbe (XBOX One) ajanlott AA meretu akkumulator illetve tolto? 4 db-os kellene, mivel 2 kontroller van, leggyakrabban egyutt hasznalva.

(#88229) gyemipapa válasza spidersoft (#88211) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Csak kíváncsiságból kérdezem: az mire jó, hogy tudom, hányat fordult a kerekem, meg a pedálom? Mert Azt értem, jó tudni, hány km-t mentem, és mennyi idő alatt, van is kerékpár computerem, de az még sosem fordult mg a fejmben, megtudjam, hányat fordult a pedálom.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#88230) DJGABI válasza gyemipapa (#88229) üzenetére


DJGABI
addikt

akik komolyabb szinten tolják azoknál releváns, valahogy a pulzusszámmal nézik össze vagy mi [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#88231) FingR86 válasza mr_kickass (#88228) üzenetére


FingR86
őstag

mindenki az IKEA-s Ladda márkát ajánlja [link]

[ Szerkesztve ]

(#88232) gagyilovag válasza zagloba (#88215) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

8Gb is dosztig elég :) A full eu lötyög is rajta :DDD

(#88233) NORBl


NORBl
aktív tag

HELP.

SD kártyát kéne leformázni, de gép nélkül. Van nálam otg csati, kártya olvasó. Letezik olyan app, amivel le tudom formázni? Próbáltam telefonon belül, de szerintem ő arra formáz, amire be lett állítva gépen a formázás. Mert úgy volt, hogy a kártya alap beállítása nem volt jó arra, hogy tv n nézzünk filmet, ezért át lett állítva 4096 bit re meg még valamire. Nem tudom már, hogy volt. Most pedig akciókamerába szeretném használni, de kiírja, hogy valami nem stimmel a kártyával a számára.

(#88234) haten válasza NORBl (#88233) üzenetére


haten
tag

A laptopok 80%-án van kártyaolvasó, ha nincs laptopod, ugorj át a haverhoz, vagy a szomszédba, és pikk-pakk kész. Telefonnal, TV-vel is biztos lehet, de azt én még sose próbáltam, mindkét laptopomon van kártyaolvasó.

(#88235) Kernel válasza NORBl (#88233) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem tudom, milyen alapon gondoltad, hogy ez a kérdés idevaló, de miután nekem ennél sokkal kevesebbért is beszólogattak már, több topikban is (holott én csak válaszoltam, szívességből), ezért nálam most itt telt be a pohár:

Jobb felső sarok --> kereső --> keresel szépen egy topikot, ahová a kérdésed való.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#88236) spidersoft válasza DJGABI (#88230) üzenetére


spidersoft
senior tag

Abszulút nem tolom komoly szinten, vagy legalábbis semmiképp nem komolyabban, mint Pista bácsi a kocsma fele menet a svájcisapkás Csepelen. Nekem csak azért kellett, hogy logolja valami a pillanatnyi sebességet, no meg azért, mert nem volt 2500Ft :D Kb. ugyanezen tudású eszköz még a Lidlben is duplaennyi, egyéb helyeken meg négyszeres árat kérnek el érte... egy próbát megér. A pedálfordulatból valahogy számolnak mindenféle dolgokat -- erre valószínűleg nem lesz szükségem, de végülis csak egy mágnest kell hozzá felcuppantani, annyit kibírok :D A hagyományos kerékpárcomputer ugyan kijelzi az aktuális sebességet és az áltagsebességet, de logolásra nem alkalmas.

(#88234) haten: régi laposokban csak SD kártyaolvasó volt, SDHC/SDXC kártyákat nem fog fogadni. Próbát persze megér, de jó tudni, hogy lehet, hogy emiatt nem olvassa. Meglepően sok 10-15 éves gép ketyeg még az országban...

(#88237) AndrewBlase válasza NORBl (#88233) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Az akciókamera nem tudja saját magának leformázni? :F Dashcam simán megteszi.

Miért mindig én???

(#88238) peat


peat
csendes tag

Üdv!

Oral-B elektromos fogkeféhez keresnék fejet, ami nem hal meg 1-2 használat után.
Van valami ajánlott termék?

"A játék az nem játék"

(#88239) DJ. Ru$y válasza peat (#88238) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fasttech-et szokták ajánlani itt a topic-ban. [link]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#88240) MADcat válasza peat (#88238) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

DM-ben kapni saját márkás fejet, ami kompatibilis az ORAL-B fogkefékkel. Fele annyi mint az ORAL-B sajátja. Nem biztos, hogy valami kínai vackot a számba dugnék napi kétszer... :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#88241) dugesz77 válasza peat (#88238) üzenetére


dugesz77
őstag

Én Fasttech-ről rendeltem 2 félét (17-5,25-3) elég tartósak talán a sörte kicsit puhább mint az eredetinek (azért forró mosogatószeres vízben megáztattam használat előtt)
De BG is árulja őket eddig nincs nagyon rossz tapasztalat ott sem.

[ Szerkesztve ]

(#88242) szabifotos


szabifotos
senior tag

Ezért ne bízzunk a kínai mérőeszközökben :P

(#88243) ablack válasza szabifotos (#88242) üzenetére


ablack
senior tag

Nekem is van egy ilyen + 1-1 másik típusú páramérőm, kb. +-10% az eltérés páratartalomban. Én se tudom melyik mutatja az igazat. :D

(#88244) MADcat válasza szabifotos (#88242) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

mostmé'
nyomsz egy átlagot azt' csókolom :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#88245) gyemipapa válasza szabifotos (#88242) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Szerintetek miért van, hogy ugyanannak a paraméternek a mérésére van párszáz-, és van több tízezer forintos mérőműszer is?
Lássuk be, párszáz forintért nem várhatunk laboratóriumi pontosságú eredményt. De miért is lényeges, hogy a lakásban mondjuk 40 vagy 50% a páratartalom? Mert ha valaki kényes növények vagy állatok tartása miatt méri, és számára tényleg fontos a pontosság, nyilván nem párszáz forintos műszerrel fogja mérni. De ez így van a szobahőmérőnél is. Még a higanyos hőmérők is csalnak plusz-mínusz 1 fokot. És akkor mi van? :-)

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#88246) Digitalpimp válasza ablack (#88243) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ami nem labor pontosságú, az egyik se pontos. Csináld meg a sós tesztet, aztán meglátod mennyivel mutat többet vagy kevesebbet 75%-nál. Az én digitálisom 66-67-et mutat 75 helyett.

gyemipapa: A higanyos lázmérők sose csaltak +/- 1 fokot, max. 1 tizedet. A szobai hőmérőkben általában régen is valami festett lötyi volt. A múltkor az Auchanban ki volt téve egy nagy kosár hőmérő. Megnéztem vagy tízet, mind mást mutatott. :D A két szélső érték között 10 fok különbség volt! :DD

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#88247) gyemipapa válasza Digitalpimp (#88246) üzenetére


gyemipapa
senior tag

A higanyos is csak akkor pontos, ha pontosan van kalibrálva, erre utaltam. Ha gyártáskor a cső elmászik a skálához képest, máris csal. Nyilván nem a higany a pontatlan, hanem a gyártás.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#88248) NORBl válasza Kernel (#88235) üzenetére


NORBl
aktív tag

:O oá oá

(#88249) gyemipapa válasza Digitalpimp (#88246) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Ja, és nyilván ifjú korodnál fogva nem találkozhattál már higanyos hőmérővel, gyerekkoromban még szinte kizárólag higanyosak voltak, nem "piros lötyisek". Ma pedig már, ahogy a vérnyomásmérőkből, úgy a lázmérőkből is kitiltották a higanyt mégező voltuk miatt. Tehát ismétlem: nem a higany, hanem a kalibrálás volt pontatlan. Lázmérőt könnyebb volt pontosra kalibrálni, hiszen ott mindössze 10 foknyi volt a skála, kb. 35-től 45 fokig mért. Ott, ahol mondjuk mínusz 20 és plusz 50 fok tág határokon kellett mérni (70 foknyi skála),az eltérés is nagyobb lehetett.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#88250) GIJoe


GIJoe
addikt

Üdv, jófajta adaptert keresek, olyat mint ez csak (LEVEL V) csak olcsóbban, látott vhol vki? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.