Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87151) DJGABI válasza gyemipapa (#87150) üzenetére


DJGABI
addikt

specifikusan a xiaomis powerbankokra értette szerintem. sok a kamus.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#87152) zoltan6 válasza gyemipapa (#87150) üzenetére


zoltan6
őstag

Nem az eBay a gond,hanem a sok hamisítvány,meg drágább is,mert elég sok jutalékot kell fizetni az ebay-es eladóknak.

(#87153) korcsillio válasza CHIPman (#87149) üzenetére


korcsillio
őstag

Többit nem próbáltam csak ebay-t eddig.Mindegyiknél van paypal fizetési lehetőség?
Mindegy lenne milyen powerbank csak mondjuk 4x , 5x fel lehessen vele tölteni a telefont,tabletet.

[ Szerkesztve ]

(#87154) dugesz77


dugesz77
őstag

Nitecore tube kulcstartólámpa átlátszó készülékházzal a TUBEUK kóddal 3,99$-ért vihető. Egyébként nagyon tudom ajánlani,nálunk a családban 5db van belőle és mindenki nagy örömmel használja.
Cafagon a múltkor is kirakott Xiaomi Mi Wireless Bluetooth Sports Earbud a PA3971S kuponnal 17,91$ plusz még pontokkal lejjebb vihető. 15,6$ -ig.

[ Szerkesztve ]

(#87155) Bornie127


Bornie127
senior tag

Aki rendelet a cafago-ról mennyi idő alatt lett shipped rendeléstől számítva?

(#87156) MarioAna válasza dugesz77 (#87154) üzenetére


MarioAna
senior tag

nitecore: The Code you entered has expired.:(
Pedig ennyiért igencsak bevállalós lenne

[ Szerkesztve ]

(#87157) NORBl válasza Bornie127 (#87155) üzenetére


NORBl
aktív tag

Kellett hozzá 3-4 nap.

(#87158) synar válasza dugesz77 (#87154) üzenetére


synar
őstag

Köszi a Nitecore linket én még épp belefértem, de néhány perccel később akartam még egyet, de már experied volt nekem is.

(#87159) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Megbízható napelemes lámpácskát keresek.
Cserélhető akkus legyen, és jó tapasztalat róla.
Egy hónapja vettem négyet az Obiban (700 Ft/db), abból már kettő elszállt. (nem tölt vissza)

Előre is köszönöm szépen

(#87160) Degeczi válasza balazs1956 (#87159) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ja, Tescoban is volt 5 db egy ezresét, és tegnap este néztem, h már csak kettő működött.

De egyszerű szerkezetek, általában könnyen javíthatóak, mert csak hanyag összeszerelés szokott lenni a hiba oka jellemzően, nem hibás alkatrész, mindjárt meg is nézem.

(#87161) balazs1956 válasza Degeczi (#87160) üzenetére


balazs1956
senior tag

Én is szétszedtem őket! Ha feltöltött aksit/elemet rakok bele, működik szépen de nem tölt vissza

(#87162) dugesz77 válasza MarioAna (#87156) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos ezek ilyenkor pár száz darabos tételek hamar elfogynak(amikor linkeltem még 258 db volt belőle) :(((

(#87163) CHIPman válasza korcsillio (#87153) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor a korábban linkelt 20Ah-s yoobao jó lenne neked Eustockról, vagy Xiaomi banggoodról. Eustockon nincs paypal, de megjön pár nap alatt és van rá gari.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#87164) Mr.Csizmás válasza CHIPman (#87163) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

QC-s is lehetne:

[Qualcomm Certified] CHUWI 10050mAh 18W Two-way Quick Charge QC3.0 Power Bank For Apple Android 19.99$ mínusz pontok, vagy kupon

nekem is ez van, a classic xiaomit váltotta, a sors fintora hogy azzal együtt cseréltem le a QC-s telót is :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87165) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Fejlámpa
Szerintetek ez a Boruit vagy pedig az Alis lehet jobb, mint fényerő és tartósságban?
Vagy várok jobbat ha tudtok 15$-ig kb.
Illetve hol érdemes most 18650-es cellákat nézni ami biztos tud annyit amennyi rá van írva, meg milyen márkát?

[ Szerkesztve ]

(#87166) dugesz77 válasza Mr.Csizmás (#87164) üzenetére


dugesz77
őstag

A CellAcc kupon 2$-t leszed ha nincs valakinek pontja.

(#87167) korcsillio válasza CHIPman (#87163) üzenetére


korcsillio
őstag

Köszi

(#87168) BullZeye válasza Mr.Csizmás (#87164) üzenetére


BullZeye
veterán

Ilyen igényesen kinéző TOK nincs véletlen? Van vagy 40 akksim, de nem tudok már velük mit kezdeni, csak a helyet foglalják, viszont csak ilyen 1 dolláros bazáros tokokat találok hozzájuk (igaz nagyon nem kerestem, csak ímmel ámmal)

[ Szerkesztve ]

(#87169) Tim82 válasza BullZeye (#87168) üzenetére


Tim82
nagyúr

?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#87170) AndrewBlase válasza zsolt1225 (#87165) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ha átnézel az elemlámpa, zseblámpa topikba, tutira a Boruit-ra fognak szavazni. Bár inkább az RJ02-es változatra.

Akkumulátor pedig pl ez ajánlott típus.

(#87168) BullZeye

Esetleg egy ilyen?

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#87171) gabyka válasza Tim82 (#87169) üzenetére


gabyka
aktív tag

...szerintem nem AA akkukról beszél...de ennél többet én sem tudok (segíteni)

(#87172) Tim82 válasza gabyka (#87171) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak kiindulásnak linkeltem, ugyanis onnan kiindulva többféle akkut is fogadó tartódobozokat is lehet találni eBay-en.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#87173) Jarod1 válasza Mr.Csizmás (#87116) üzenetére


Jarod1
addikt

bezony ez működik! :C kicsit meggájveres:)

[ Szerkesztve ]

(#87174) ANOka válasza BullZeye (#87168) üzenetére


ANOka
őstag

Én ilyen 18650-es tokot vettem. Szerintem igényes.
Igaz, ez csak 2 db akkut fogad, de nekem a többi készülékekben van.

(#87175) ANOka


ANOka
őstag

Vett már valaki nagy számlapú (pl.: 30 cm átmérőjű) fali órát fürdőszobába? Van valakinek tapasztalata fürdőszobai (párás) használat mellett?
Tegnap nézegettem, de ami hivatalosan is fürdőszobába való, az kicsi (5 cm átmérőjű).

(#87176) Krogoth válasza Zola007 (#87115) üzenetére


Krogoth
senior tag

Túlbonyolítja mindenki.
Vékony csavarnyúzó bele oszt csók, még vissza se kell vinned, mert nincs benne semmi :DDD

(#87177) Zola007 válasza Krogoth (#87176) üzenetére


Zola007
veterán

nem azért viszem vissza, hogy visszakapjam az 10 forintos alátétet, hanem azért mert bunkóság szertehagyni a kocsit :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87178) csaba17


csaba17
senior tag

sziasztok

akad itt ilyen tag aki szokott fényképezgetni?

ismerősömnek kellene egy 55mm-es polar szűrő dslr géphez.
én nézelődtem, de nyilván, ami kínában 700ft az lehet nem a legjobb vásár lenne.

van valakinek tapasztalata ebben a témában?

(#87179) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Megjött ez a Bakeey B3 vezeték nélküli fejhallgató.
Fehéret rendeltem, azt kaptam. A cucc jó. A hangminőségről sajnos nem írhatok, nem vagyok vájt fülű, de nekem bőven jó, volt magas is, basszus is. Meglepődtem a hangján. A fejhallgató olyan mint a képeken, semmi extra, vagy titkolt. Az üzemidőm olyan 6 óra körül alakult. Mobil, tablet, PC korrektül csatlakozott, A fül párnázása jó, de nekem kicsi, így egy idő után nyomta a fülem, kényelmetlenné vált. A telefonálás is jó nem panaszkodtak, hogy nem hallottak. (honor 6) A telefonnal nyílt téren tartotta a 10 méteres távolságot, utána kezdett szaggatni. Beltérben 6-7m
Más nem jut eszembe.

(#87180) Krogoth válasza Zola007 (#87177) üzenetére


Krogoth
senior tag

Én is vissza szoktam vinni még a tecsóba is, ahol már nem kell érme a kocsikhoz. :)
De van "néhány" ember, aki 2 métert nem tolja odébb miután kipakolt belőle, mert nagyon rohan...

[ Szerkesztve ]

(#87181) zsolt1225 válasza csaba17 (#87178) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

[link]
Jaj, most nézem polár. [link]
Ilyenből nem biztos, hogy vennék külföldről, mert simán lehet gagyi másolat.

[ Szerkesztve ]

(#87182) WayneGace


WayneGace
őstag

Kapott innen valaki szállítási infót múltkori cafago akció során rendelt mi band 2-ről?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#87183) bul07


bul07
nagyúr

Sok pontért vehető kupon a aliexpress-en , jó sok, olyan 650 pontnyi

Képeken rajta van hogy ép mennyi volt és az idő is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87184) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok!
Megbízható több portos usb töltőt tudtok ajánlani ami nem blitzwolf? Volt egy ilyenem, de aránylag hamar elhalálozott (persze garancia időn túl) meg már más blitzwolf cuccom is tönkre ment tőlük így most hanyagolnám őket! :O
köszi

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#87185) Nirvatti válasza bul07 (#87183) üzenetére


Nirvatti
tag

Köszi,
habár van már vagy 6 miband2 pántom, behúztam kettőt még fillérekért.

(#87186) air válasza cikasz (#87184) üzenetére


air
nagyúr

Tronsmart?
Hivatalos webshop az Alin.
2 hete jött meg a Chocolate QI Fast Charge töltőm.
Éppen akciós volt, $9.71-ért vettem.
Baromi jó.
Ennek a fali töltőnek a QC2.0-ás verzióját pedig több mint egy éve használom

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87187) fant0mi válasza cikasz (#87184) üzenetére


fant0mi
addikt

Ugreennek van 4 portos QC3-mas hasonlo toltoje.

(#87188) gboszi válasza csaba17 (#87178) üzenetére


gboszi
senior tag

uk ebay-en nézelődj. Azok vannak mint itthon, de lényegesen jobb áron. Ha nem merek rizikózni, akkor onnan szoktam venni (ergó ha nem kinai kinait akarok venni) :)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#87189) bul07 válasza dugesz77 (#86090) üzenetére


bul07
nagyúr

Licitáltam én is egy GoldSun késre és a mai napon meg is jött (12napra)
Tényleg jó, jó éle van, és a kés is jó, nem vastag az anyaga viszont nem nyeklik nyaklik kemény anyagból van a penge is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87190) azbest válasza gboszi (#87188) üzenetére


azbest
félisten

mondjuk az uk oldalon is lehet kínai eladó.
Rendeltem én már német ebayről kínai kacatot orosz eladótól, tiszta multikulti :D

(#87191) cikasz válasza air (#87186) üzenetére


cikasz
őstag

Ránézek majd köszi! :R
Húú az a wireless töltő annyiért jó lenne! :DDD most 20 dodó :(

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#87192) petipetya válasza WayneGace (#87182) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem. 07/11-én postázták, azóta nincs tracking (pedig úgy rendeltem).

"nincs rá lezsóidő"

(#87193) air válasza cikasz (#87191) üzenetére


air
nagyúr

Gyakran rá kell nézi! Szoktak lenni jó akciók.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#87194) dugesz77


dugesz77
őstag

Sokan megvettük már ezt a 25 részes csavarhúzókészletet de hátha kell még egy belőle most a KITOZB kuponnal 2,74$. Annyit megér. Talán kicsit csúszik a a nyél rész, én itteni javaslatra zsugorcsövet tettem rá így használhatóbb.

(#87189) bul07 Egész jól tartja az élét is . Pedig két hét alatt direkt szadiztam. Egy kisebbre (12,5 pengehossz) még rámegyek meg akkor egy ilyen kicsire is.

[ Szerkesztve ]

(#87195) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Robotporszívót fali dokkolósat normálisát vett már valaki, és vannak tapasztalatai, hol milyet érdemes venni és mennyiért?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#87196) Mr.Csizmás válasza gyemipapa (#87195) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

robporszi topik

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87197) kelly416 válasza dugesz77 (#87194) üzenetére


kelly416
veterán

Köszi. Kb. 3,5 dodónál lejjebb nem vitte a kuponkód, meg erre jött még a posta, de így is megérte. :R

(#87198) ANOka


ANOka
őstag

Van (most) valahol olyan hely, ahonnan megéri 2,5" -os - legalább 1 TB-s - HDD-t rendelni?
Csak a HDD kell(ene), külső USB3-as ház múlt héten érkezett meg.

[ Szerkesztve ]

(#87199) wwenigma válasza ANOka (#87198) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

HA, 10k....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#87200) Degeczi válasza kelly416 (#87197) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem (most pár perce) működött a kuponkód: valóban $2.74-es fix árat állított be (postával meg nem duplázom egy ilyen árát, megjön regisztrálatlanul is)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.