Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88151) etrop01


etrop01
tag

12v-ról tölthető hűtőtáskát keresek valami megbízhatót, valaki futott már ebben a témában köröket?

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#88152) Czimby válasza dugesz77 (#88134) üzenetére


Czimby
addikt

AZ kemény hogy anno darbja volt 3-500Ft attól függ hol vetted, búcsú vagy valami kirándulóhely :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#88153) hacki87 válasza Czimby (#88152) üzenetére


hacki87
senior tag

Azért azt is nézd mit ért akkor a forint és mit ér most :D Tegnap néztem egy billentyűzetet 7000-ért vette a tag igaz az nem néztem meg elsőre, hogy mikor 2011-ben azóta ugyanaz a bill 11000Ft. Anno mi sima játékboltba vettük az ilyen gépeket.

(#88154) Tressy válasza TheProb (#88140) üzenetére


Tressy
senior tag

Mert usa raktárban van és onnan usa cimre lehet is venni de csak puffin alatt látszik

[ Szerkesztve ]

(#88155) Met válasza csodavas (#88120) üzenetére


Met
nagyúr

Úgy tudom ezeket az elektromos kütyüket megszokják egy idő után. Méreg a tuti, vagy ha nem akarja bántani őket akkor a házba való bejutást kell meggátolni.

Bocs, reggel bekentem magam nevetgéllel azt is csájnából rendeltem :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#88156) Czimby válasza hacki87 (#88153) üzenetére


Czimby
addikt

Átlagban volt 400Ft/db most meg 40Ft/db :-D

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#88157) TheProb válasza Tressy (#88154) üzenetére


TheProb
veterán

Ja, most láttam én is. Előbb beszéltem a supporttal, ő linkelte. Persze, hogy hozzánk nem szállítanak.. (Osztrákiába igen). Azt mondta, hogy a kínai raktáron már nem is lesz restock...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88158) Mosqu!to válasza TheProb (#88157) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ausztriába free shipping van erre? Vajon a vámolás (és áfakötelezettség) ott mennyire jellemző? Hogy is érem el ezt az oldalt? :D

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#88159) Tressy válasza TheProb (#88157) üzenetére


Tressy
senior tag

De ebayről vagy aliexpresszről tudsz venni ha pont ez kell

[ Szerkesztve ]

(#88160) TheProb válasza Mosqu!to (#88158) üzenetére


TheProb
veterán

[link]

Ott élsz?

(#88159) Tressy: Tudom, csak ezek kicsit drágábbak. Meg Banggood-ról sokkal szívesebben rendeltem volna, mint Ali vagy Ebay. Nálad amúgy hogy mutatja az US raktárat a kínai mellett? Nálam nincs ilyen a banggood.com-on

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88161) Mosqu!to válasza TheProb (#88160) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Van kint sok ismerős, én meg járok ki havonta..

Inaktív a linken az add to cart. Hogy tudok innen rendeli? Proxy? Vagy kell egy usa reg?

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#88162) Czimby válasza TheProb (#88160) üzenetére


Czimby
addikt

Teljesen ráizgattatok erre a speakerre :))

Ebben most mindkét oldalon van 1-1db hangszóró + ovális passzív membrán, meg az egyik végén is még egy hangszóró vagy membrán?

Tényleg annyira minőségi és hangos?

Ahh közben találtam még egy néven EASY ACC

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#88163) IldiH válasza AndrewBlase (#88124) üzenetére


IldiH
aktív tag

Ilyen, a legkisebb, 80 ml, a vonalig öntve, nem csurig (kimértem, az 60 ml).

(#88125) petipetya Előrehoztam a tesztet, hamár itthon vagyok. Elsőre azt tudom mondani, hogy maga a palack kívülről át sem melegedik, csak némileg a fém tető. Azért ez igazolja a vastagságát szerintem. Majd néhány óránként ránézek a hőfokra és este megírom a végeredményt.

Amúgy vettem hozzá egy ilyen hőtartós szütyőt, hűvösebb időkre. Most érkezett meg, a 2-es (small) pont jó rá.

[ Szerkesztve ]

(#88164) tupacamaru válasza Czimby (#88162) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#88165) TheProb válasza Mosqu!to (#88161) üzenetére


TheProb
veterán

Fent, a ship to xy-t állítsd át.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88166) kelly416 válasza Met (#88155) üzenetére


kelly416
veterán

Én majd egy éve nem tudtam.mit kezdeni velük. Mindenhonnan előjöttek, egész éjszaka a fejünk felett viháncoltak. Az életterünk nem fonódott össze, a szomszédtól jöttek a padlásunkra. Kutya, macska miatt egérméreg nem játszik, elég, ha megeszi valamelyik a mérgezett egeret, de ezek a kis mocskok a mérget is elhordják amúgy. Vettem egy vape szutyit, 3 kapcsoló van rajta, egér, patkány, szúnyog. Benyomtam egérre, bedugtam a fürdőbe, azót is ott muzsikál és egy deka egerünk nincs. Már az üzembe helyezés ejjelén nem jöttek arra. Igaz, itthoni boltban vettem, nem a legolcsóbbat, de semmi panaszom rá.

(#88167) andrisms


andrisms
aktív tag

Tomtopon Xiaomi XMSB01MW e Bluetooth 4.0 egér MI1081 kuponnal 10,81dollár még mindig.

(#88168) Gaborz1 válasza andrisms (#88167) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Plusz a pontok is beválthatóak rá. Így vettem meg tegnap 7,41$-ért.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#88169) pooty


pooty
tag

Nem rég érkezett bluetooth hangszóró: Sardine SDY-019.

Nagyon tetszik a design is és a tudása is, van benne elég mély. BT-vel simán kapcsolódik win10-hez butatelefonban lévő BT-hez. És ami igazán meglepett, hogy az USBről/SD kártyáról lejátszott számoknál megjegyzi, hogy hol tartott, még akkor is ha épp lemerül. Erre igazán nem számítottam.
Üzemidő kb 5-6 óra sd kártyáról, nincs kis kínai szövegelés bemenet váltáskor, csak kedves csipogással jelzi, hogy pl BT-nél sikeres a kapcsolódás.
Töltés közben is tud zenét lejátszani, töltése kb 2-3 óra.
Részemről nagyon ajánlott.

Ja és posta nem hozta ki, csak az értesítőt. Pedig rendes az itteni postás.

[ Szerkesztve ]

(#88170) Degeczi válasza pooty (#88169) üzenetére


Degeczi
nagyúr

És lekapcsol egy bizonyos idejű inaktivitás után?
(nekem ezért nem vált be a Xiaomi, mert emiatt nem tudom reggeli ébresztéshez használni, uis az használat nélkül 10 perc után lekapcsol, hiába van töltőn)

[ Szerkesztve ]

(#88171) pooty válasza Degeczi (#88170) üzenetére


pooty
tag

Mármint nem ébreszt ha kikapcsolod? És ha bekapcsolva hagyod, akkor meg kikapcsol 10 perc után és megint csak nem ébreszt?

(#88172) Degeczi válasza pooty (#88171) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Arra nem lehet használni a Xiaomi BT hangszórót, h telefonra kapcsolódva a telefon reggel ezen a hangszórón ébresszen, mert ha épp nem játszik le zenét, 10 perc után kikapcsol, így reggel csak a telefon szólna (ami a másik szobában van) hiszen a BT hangszóró magától nem fog ismét bekapcsolódni.

Szóval annyi kellene, h legalább akkor ne kapcsoljon le a BT hangszóró amikor az fixen töltőn van (akkus üzemmódban érhető a spórolás). Vagy egyáltalán ne kapcsolódjon ki magától, persze.

[ Szerkesztve ]

(#88173) pooty válasza Degeczi (#88172) üzenetére


pooty
tag

Kipróbálom (a hétvégén vmikor).

(#88174) Dani_kp válasza pooty (#88169) üzenetére


Dani_kp
őstag

Kormány rendelet van róla, hogy ha "a küldemény, amelynek egy vagy több kiterjedése meghaladja az alábbi méreteket (függetlenül attól, hogy felülete szabályos téglatest, gömb, vagy szabálytalan alakzat):"
hosszúság: 324 mm
szélesség: 229 mm
magasság: 24 mm

link

Akkor azt nem kötelező kivinni, hanem még reggel le kell adni és csak az értesítőt kell kivinni róla. Így akár egyből be lehet menni kiváltani a küldeményt, nem kell megvárni a délután 16-17 órát.

https://ingatlan.com/33821564

(#88175) solti


solti
senior tag

5+5 USD-s teljesen kamu Xiaomi router rendelésem ma lett refundolva Ebay által. Gondolom ez lesz a Miband2 rendelőkkel (meg nem tudom mik voltak még...)

(#88176) woodworm válasza solti (#88175) üzenetére


woodworm
veterán

Miről ismerszik meg egy kamu xiaomi router?

(#88177) beg válasza woodworm (#88176) üzenetére


beg
veterán

Hogy tíz dollárért árulják.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88178) SmikOne


SmikOne
tag

Cafago Mi Band 2 ALPA32 --> 15.08 eur

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#88179) solti válasza woodworm (#88176) üzenetére


solti
senior tag

Nem fogalmaztam pontosan: kamu volt az ebay hirdetés, nem küldött semmit se az eladó (mondjuk 10 USD-ért nem meglepő, de azért is rendeltem meg, mert ebay/paypal úgyis visszaadja a pénzt ha gond van...)

(#88180) Tressy válasza Czimby (#88162) üzenetére


Tressy
senior tag

SoundBot SB525 szerintem jobban szól és az csak 40 USD [link]

[ Szerkesztve ]

(#88181) Degeczi válasza solti (#88179) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Más szóval: "szegény kínai csaló vagyok, küldj már nekem $10-t kb. két hónapra kölcsönbe" hirdetésre jelentkeztél.

(#88182) Mosqu!to válasza Tressy (#88180) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Nálam belépett a versenybe most a JBL CHARGE 2+ 20.000 Ft-ért.
A hivatalos ára 50k volt piacralépéskor, most 30-ért van akcióban, úgyhogy a 20 még kedvezőbb. De ér ennyit? :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#88183) woodworm válasza solti (#88179) üzenetére


woodworm
veterán

Értem, tehát nem a router a hamis, hanem a hirdetés.

@beg
Nem volt említve a pontos típusa, a nano-t néha ki lehetett fogni a banggoodon is ~15$ környékén.

(#88184) retesz147 válasza Degeczi (#88181) üzenetére


retesz147
addikt

pontosan....0%kamatra adtunk neki kölcsön...az én kölcsönadás tárgyam Mi band 2 volt...

Xiaomi 13 eu dev...

(#88185) FingR86


FingR86
őstag

kupon: xiaomiskfans
ár: 1.29$

(#88186) Tressy válasza Mosqu!to (#88182) üzenetére


Tressy
senior tag

Annyit megér már szerintem,hol lehet kapni 20ért?

(#88187) Mosqu!to válasza Tressy (#88186) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Telekom, coop kuponnal.

És így van gari, nem kell rá hónapokat várni. Megrendelve :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#88188) Tressy válasza Mosqu!to (#88187) üzenetére


Tressy
senior tag

Sajna nekem nincsen coop kuponom :N mert akkor vennék én is

(#88189) Mosqu!to válasza Tressy (#88188) üzenetére


Mosqu!to
addikt

[link]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#88190) Mr.Csizmás válasza Tressy (#88188) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fáradj át a bestbuy topicba, aztán a legközelebb coop-ba törzsvásárlói kártyáér'.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88191) MADcat válasza Mosqu!to (#88187) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ez maradjon is abban a Topikban! Köszönöm!

(#88190) Mr.Csizmás

:DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#88192) Tressy válasza Mr.Csizmás (#88190) üzenetére


Tressy
senior tag

Köszi mindenkinek :)

(#88193) FingR86


FingR86
őstag

(#88194) AllTheBest válasza FingR86 (#88193) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Köszi :R Régebben már nézegettem ezeket, ennyiért teljesen jó :D Be is rendeltem gyorsan egyet :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#88195) jupp008 válasza FingR86 (#88193) üzenetére


jupp008
senior tag

Köszi, én is berendeltem egyet.

(#88196) zsiz


zsiz
őstag

Cipőbe (munkavédelmi bakancs) talpbetétet tudnátok ajánlani? Olyat ami bevált, amivel van tapasztalat is. Legutóbb Scholl GelActiv Work talpbetétet használtam, de szétment. Pedig amúgy tényleg kényelmes volt, csak nem épp olcsó. Jó lenne valami költséghatékonyabb megoldást keresni.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#88197) Saccco válasza zsiz (#88196) üzenetére


Saccco
nagyúr

Batz saját egyedije.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#88198) dugesz77


dugesz77
őstag

Befutott a héten két darab Samsung INR18650-35E 3500mAh kapacitású cella.
Az első teszt ment még csak le de az eredmények biztatóak:

(#88199) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Egy kis segítséget kérnék.

Nem tudom eldönteni, hogy melyik Convoy S2+ -t rendeljem meg.
1. Convoy S2+ 365nm Nichia UV Waterproof LED Flashlight - BLACK
2. Convoy S2+ LED Flashlight - GRAY

Hajlok a vízálló változat felé, csak kicsit sokallom a 9$ felárat érte...

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#88200) Silent77 válasza pvt.peter (#88199) üzenetére


Silent77
veterán

Az első UV, a második is vízálló. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.