Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88651) dugesz77


dugesz77
őstag

Érdekes elgondolás ez a kormányra ragasztható mágneses mobiltartó. Csak szerintem tervezték el egy kicsit?
Aztán ha a légzsák lövi a telót az arcba az bevállalható?

Az ára nem vészes, mondjuk viszont otthonra, vagy máshova ragasztva még jó is lehet..

(#88650) chatran hát igen. Még amikor megjelent és fel akarták futtatni a márkát és 2,17$-ért adták a 8GB-s adapterekkel :U
Amúgy a mai napig megy az összes mixza kártyám mondhatni 0-24-ben.

[ Szerkesztve ]

(#88652) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

SKMEI direct selling store van 1-1$-es kupon.

Spend US $1.00 to get US $1.00 off.
(includes shipping costs)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88653) beg válasza dugesz77 (#88651) üzenetére


beg
veterán

Ha a túlélési esélyeidet akarod csökkenteni, akkor melléraksz még egy xiaomi 20k powerbankot is :D

Ekkora hülyeséget, hogy a légzsákra bármit is rögzítsünk...

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88654) sambenez válasza DJGABI (#88551) üzenetére


sambenez
addikt

Leteszteltem az enyémet:

Összehasonlításul itt egy Transcend premium 300x:

(#88655) PainKiller13 válasza chatran (#88650) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én idén vettem 16GB-os Class 4-es kártyát 3.5-ért, ahhoz képest tényleg nagyon felmentek.

(#88656) Predator2 válasza lkristóf (#88604) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Tudnál esetleg képet küldeni, hogy hol? Nem találom. THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#88657) Digitalpimp válasza dudikpal (#88573) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A kínai pengékből egyedül a Baili jó, de az drága, esetleg Dorco. Itthon lehet kapni Bic-et, Astrát, azok tök jók és olcsók.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#88658) dudikpal válasza Digitalpimp (#88657) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Astra (kék-fehér) nagyon gagyi nekem, már első használatkor húzza a szőrt.
A bicre még rápróbálok, ez kimaradt a tesztelésből.
Eddig a gillette platinum bírja a legtovább.

[ Szerkesztve ]

(#88659) ANOka válasza Degeczi (#88642) üzenetére


ANOka
őstag

Miért nem gyártják egyből zsugorcsővel?
...vagy legalább miért nem "ajándék zsugorcsővel" árulják? :D

(#88660) Digitalpimp válasza dudikpal (#88658) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A zöldet vedd, az a super platinum, sokan ezt meg a Bic-ket a Featherrel együtt emlegetik. A Bic tényleg nagyon éles és sokat is bír. Zöld Astrám van, de még nem próbáltam. Ma vettem Wilkinsont meg Gillette Nacet pengét. Külföldi fórumokon elég jókat írnak róla.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#88661) ANOka válasza dugesz77 (#88651) üzenetére


ANOka
őstag

Én azt vettem észre, hogy ezek a kocsiba szerelhető bisz-b@szok reklám képein mindig szuper sportkocsik szerepelnek, de csak kívülről. Amikor viszont az eszközt az autó belsejében felszerelve látjuk - már ha látjuk -, ott máris max. egy "Dácsia" lehet az autó, mivel semmi extra nincs benne: egy felextrázott kocsiba úgy nem lehetne beszerelni azt az eszközt, mert nem fér oda!
Pl. szemezek egy autós kamerával, de a középső visszapillantó tükörhöz mögé nem tudnám felszerelni, mert orr az esőérzékelő mag a f@sz tudja hogy milyen szenzor. (Egy Skoda Octavia-ról beszélek.) A kínai képeken meg minden gond nélkül ott van a cucc. :(((

(#88662) w.miki válasza lkristóf (#88625) üzenetére


w.miki
veterán

Nálam az Ali app-ban nincs Smart Eletronics Se Party? Supplies, se Shaving... , ami a képeken van.
Ez mitől lehet? Home Decor az utolsó sor.
Most nézem Playben van frissebb app, lehet ez a baj.
Nem a frissített változatban sincs ilyen oszlop :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#88663) attiati válasza zsiz (#88646) üzenetére


attiati
veterán

Akarmire, de miket vennel bangood-on 10 usd alatt vagy kornyeken?

Banggood-on minden dupla aron van a BW toltokon kivul.

(#88664) azbest


azbest
félisten

kíváncsi leszek, hogy vajon valmelyik kínai webshop spanyol lerakata érintett-e a spanyol balhéban :U

(#88665) Gsx-rr válasza daver88 (#88638) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Egyszeruen nincs kep vele. En azt gondoltam,hogy a laptop a hibas es elvittem szervizbe.
Mondtak ,ha a videochip a hibas akkor 34.000.-
Rendesek voltak ,mert levaghattak volna,de ma hivtak ,hogy egy "jo" minosegu kabellal mukodik.

(#88666) beg válasza azbest (#88664) üzenetére


beg
veterán

Ugye ugye az ES warehouse-ok :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88667) ANOka válasza azbest (#88664) üzenetére


ANOka
őstag

Én arra, hogy ugyan melyik nem...

(#88668) azbest válasza ANOka (#88667) üzenetére


azbest
félisten

Engem az lepett meg a hír kapcsán, hogy állítólag kínába viszik a rengeteg pénzt. De lehet ez egy régebbi történet, amit most göngyölítnek fel. Nekem úgy tűnt, hogy mostanában inkább kínából kifelé próbálnak pénzt vinni és máshol befektetni. És nem feltétlen bankokkal, hanem a crypto pénzekkel, amit nem tudnak megfogni kínából kifelé menet. Ezért olyan durvák a coin árfolyamaik. És állítólag itthon is egymás elől vásárolják (de vacak a linkelés védelműk, hátha így) fel az ingatlanokat, jól felverve az árakat. Szóva fura.

A webshopos pénzmozgásnál nekem az tűnt fel, hogy a bevált és ajánlott eladóknál is vannak filléres cuccok ezer dolláros árazással. Gondolom úgy küldenek haza pénzt nyugatról. Szóval lehet a kisebb emberek pénzét kína felé viszik, a nagy emberek meg már kifelé hozzák :)

[ Szerkesztve ]

(#88669) szabifotos


szabifotos
senior tag

30W-os, D osztályú hőmérőerősítő!! Láttatok már ilyet? :P :D LINK

(#88670) ANOka


ANOka
őstag

Földbe szúrható napelemes kerti lámpákat vennék. (Kellene vagy ~10 db.)

Van erre valakinek bevált és ajánlott márkája/eladója/üzlete?
Vagy vegyem a legolcsóbbat/amelyiknek a színe tetszik, mert mind ugyanolyan "magas minőség"?

(#88671) norbert1998


norbert1998
veterán

Ezekről a driveres, komolyabb fajta ledekrol mi a vélemény? Csak relfektornak akarnék ilyet, de elég szélsőségesek a vélemények. Tehát vagy nagyon jót vagy nagyon rosszat mondanak róluk, látás tekintetében.

(#88672) szabifotos válasza norbert1998 (#88671) üzenetére


szabifotos
senior tag

nekem nem jó a link ... Erre gondoltál? Forrásból szedtem ki :D

[ Szerkesztve ]

(#88673) erzol válasza ANOka (#88670) üzenetére


erzol
őstag

(#88674) ANOka válasza erzol (#88673) üzenetére


ANOka
őstag

Végül is...
...bárha már ittHUNról, akkor inkább ez tetszik.

(#88675) Feketelaszlo válasza ANOka (#88670) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Nálunk az lett az eredménye a napelemes kerti lámpa láznak, hogy pár évre rá kiépítettük a rendes kerti világítást. Ha olyat akarsz, ami megbízhatóan világít, akkor mind megbukik a követelményen, az olcsóbbak élettartama meg max. 1 év, de télvíz idejére ajánlatos mindet beszedni.

(#88676) ANOka válasza Feketelaszlo (#88675) üzenetére


ANOka
őstag

"Jelző karónak" kell(ene)...

(#88677) daver88 válasza Gsx-rr (#88665) üzenetére


daver88
aktív tag

ettől függetlenül szerintem 10-ből 9,5 ember szerintem elsőre is az Ugreent ajánlotta volna, mint megbízható márka.

nézd meg esetleg még a Vention márkát, van tőlük itthon néhány fajta kábel (micro hdmi-hdmi pont nincs) mindegyik működik tökéletesen

(#88678) lkristóf válasza w.miki (#88662) üzenetére


lkristóf
senior tag

Próbáld meg törölni az alkalmazás adatait, és amikor elindítod megkérdezi, hogy milyen kategóriájú termékek érdekelnek, ott jelölj be minél többet.

(#88679) Mr.Csizmás válasza ANOka (#88676) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pröktikör

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88680) jupp008


jupp008
senior tag

Ugreen -ről jut eszembe. Ilyen fajta 1m hosszú kábelt lehet még valamilyen módon jóárasítani ?

(#88681) w.miki válasza lkristóf (#88678) üzenetére


w.miki
veterán

:( nem segített.
Törölt adatok után se kérdezte, mi érdekel.
A Settings, My Preference-ben bepipáltam mindent, de így se dob fel több kuponos fület.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#88682) bul07 válasza w.miki (#88681) üzenetére


bul07
nagyúr

Kell neki pár nap, meg nem ár ki be jelentkezni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88683) attiati


attiati
veterán

az mitől függ, hogy melyik Power Banket engedik felvinni repülőre?

(#88684) dugesz77 válasza attiati (#88683) üzenetére


dugesz77
őstag

A biztonságiaktól ;]

(#88685) attiati válasza dugesz77 (#88684) üzenetére


attiati
veterán

Tehát teljesen véletlenszerű?
Nincs fix méret vagy teljesítménylimit, ami alatt felengedik?

Alapból engedélyezett egyébként repülőre töltőt vinni?
Ha nem engedik, akkor ott kell hagyni és kuka?
Furcsa, mert a telefont meg felvihetem.

(#88686) NORBl


NORBl
aktív tag

Jelenlegi bestbuy kis bluetooth hangszóró érdekelne.

Kínából ?
Itthon ?

(#88687) zoltan6 válasza attiati (#88683) üzenetére


zoltan6
őstag

szerintem ha veszel valami hasonló olcsó zseblámpát ami egyben powerbank is,pld.csak nem innen,mert itt drága,[link] azt felengedik,vagy külső hangszóró is tudja a powerbank funkciót némelyik,abba nem köthetnek bele.

(#88688) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Ablakra cuffanthato magneses telefon tartot keresek, olyat ami jo minoseg, lehetoleg fém tekerentyuvel, szarbol mar van eleg amit hiaba tepsz meg izombol 3 bukkano utan kienged es lefittyed a telefon... Szellozoracsos blitzwolfom volt, az par helyen fembol volt, termeszetes hogy a muanyag resze tort el egyik pillanatrol a masikra :W 1 eve felraktam, sose volt levéve, multkor neztem hogy mitol lazulhatott ki es hat nem eltört "magatol" :Y

(#88689) attiati válasza zoltan6 (#88687) üzenetére


attiati
veterán

Nem trükköznék ilyesmivel.
Érdekelnének a fenti kérdések azért.

[ Szerkesztve ]

(#88690) pampika válasza attiati (#88683) üzenetére


pampika
őstag

nemrég mentünk repülővel, 2 db tenyérnyi méretű powerbank is volt nálam, egyik security checken se szóltak érte. annyi, hogy ezt is ki kell pakolni a röntgenezéshez külön (mint a telefont, tablet, etc) és nem problémáznak rajta.

(#88691) kmarci25 válasza tboy93 (#88688) üzenetére


kmarci25
veterán

Azért ezen én nem csodálkoznék annyira... Írod, hogy sose vetted le/ki a kocsiból. Gondolj bele: nyáron 50-60 fokos autó, a műanyagot is éri a nap, télen mínuszok. Azért ezt egy viszonylag kisebb darab műanyag nem tolerálja.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#88692) petipetya válasza petipetya (#87461) üzenetére


petipetya
nagyúr

Lényegében 2 hétig tartott a ragasztása, majd leesett. Úgy látszik, hogy a 300 Ft-os cuccnál nem hiába reklámozzák a vízzel lemosható ragasztó réteget rajta. Száradás után is megmarad rajta a ragasztó réteg, úgyhogy pengével nyúltam alá és húztam le. Így még mindig rejtély számomra, hogy mi az a csap alatti fotó a termék adatlapján.

Most vettem hozzá normál ragasztót a teszkóban, azzal újra felragasztom.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#88693) tboy93 válasza kmarci25 (#88691) üzenetére


tboy93
nagyúr

~2k-ert mar lehetett volna az is fémből :P

Szaromle, veszek másikat, csak mondjátok milyet :R

(#88694) sambenez válasza attiati (#88685) üzenetére


sambenez
addikt

Bármilyen powerbank felvihető. Sőt a tartalék lithiumos akksi csak a kézipoggyászban lehet, úgy becsomagolva, hogy a véletlen érintkezést megakadályozd.
Valaki írta, hogy ázsiában nem engedték fel neki a 10k-s powerbankot. Egyébként ha nem engedik fel akkor bizony ki kell dobni egy oda helyezett kukába.
Töltőt is fel lehet vinni.
Én pl. minden műszaki cikkem amit viszek mindig a fedélzetre viszem, sosem rakom a feladott bőröndbe.

(#88695) attiati válasza sambenez (#88694) üzenetére


attiati
veterán

De jogosan nem engedték felvinni neki? Ez le van írva légitársaságonként vagy repterenként a szabályzatba?

Egyrészt lőttek az áramellátásnak, másrészt meg otthagy ilyenkor az ember több ezer forintot.

(#88696) sambenez válasza attiati (#88695) üzenetére


sambenez
addikt

Nem tudom ott mi a gyakorlat. Érdemes a légitársaság oldalán utána nézni.
A wizzairnél ez a gyakorlat:

"A lítiumos elemek és akkumulátorok repülőgépen való szállíthatósága a kiviteltől, valamint tölthető akkumulátorok esetén a wattóra (Wh) értéktől, nem tölthető elemek esetén pedig a lítiumtartalomtól (LC) függ.

Ha lítiumos vagy lítium-ionos cellát vagy akkumulátort tartalmazó háztartási elektronikai eszközöket szállít (órát, számológépet, fényképezőgépet, mobiltelefont, laptopot, videokamerát stb.), a tartalékakkumulátor csak a kézipoggyászban szállítható, és külön védelemmel kell ellátni a rövidzárlat ellen (az eredeti csomagolásba helyezve vagy a csatlakozók egyéb szigetelésével, például minden akkumulátort külön műanyag zacskóban vagy védőzsákban elhelyezve).

A tartalékakkumulátorokat ne helyezze a feladott poggyászba!

Ezenkívül a készülékben található és a tartalékakkumulátorok sem léphetik túl az alábbi értékeket:

Lítiumfém vagy lítiumötvözet akkumulátorok esetén a lítiumtartalom nem haladhatja meg a 2 grammot.
Lítium-ionos akkumulátorok esetén a wattóraérték nem haladhatja meg a 100 Wh-t.

Ha a lítium-ionos akkumulátor wattóraértéke meghaladja a 100 Wh-t, ám 160 Wh alatti, az a készülékbe helyezve vagy tartalékakkumulátorként kizárólag a kézipoggyászban szállítható, a Wizz Air előzetes jóváhagyása esetén.

Egy utas legfeljebb két (2) db egyéni védelemmel ellátott tartalékakkumulátort szállíthat, amelyek wattóraértéke 100 és 160 Wh közé esik. "

(#88697) andrisms válasza tboy93 (#88688) üzenetére


andrisms
aktív tag

Igaz itthoni, az árára nem emlékszem, de Telekomnál van ilyesmi. Egy ránézést megér.

(#88698) attiati válasza sambenez (#88696) üzenetére


attiati
veterán

:R :R

(#88699) dugesz77 válasza sambenez (#88696) üzenetére


dugesz77
őstag

Mindenhol érdeklődni kell. Nem olyan régi hír de tudtommal még nem vezették be azóta sem. Változhat minden egyik napról a másikra. És gondolom erős a face control is,hogy kinek mit engednek fel.

[ Szerkesztve ]

(#88700) ben-ga


ben-ga
tag

Vettem egy ilyen kis konyhai kést, 6 nap alatt megérkezett Koreaból. :R
Nagyon éles, jó méret, ajánlom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.