Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87401) DeFranco válasza pethYeti (#87397) üzenetére


DeFranco
nagyúr

bemész a lidibe, veszel egy csomag fadobozos francia sajtot (az, aminek nincs fa teteje, és nem camembert, hanem a másik, azt hiszem normandie vagy valami ilyesmi, az finomabb) megeszed, örülsz, a fadoboz meg jó lesz a pendájoknak.

(#87402) Saccco válasza w.miki (#87390) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pepcoban kapsz bubilöttyöt is olcsón.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#87403) ivana válasza spidersoft (#87399) üzenetére


ivana
Ármester

[link] Ilyen usb-set rendelt már valaki? Utálom az AAA elemeket, ez meg gondolom líthiumos. Ritkábban használt bicókra jó lenne. (Fő városi gépemen axa van az elég állat csak drága :( )

(#87404) bul07 válasza dugesz77 (#87400) üzenetére


bul07
nagyúr

Én tegnap használatba is vettem, serleges elevátor hevederét csak úgy vitte(kb 15mm vastag), se csorbulás se él vesztés
Lyukat is vágtam rá, meg közben az ujjamat is

Amúgy lehet nem jól csináltad , mert..... na de megy privát

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87405) sto1911


sto1911
veterán

Az alipay-re lehet penzt utalni, mint pl. egy bank accountra? Az igazi kartyam biztos nem adom meg, ehhez nincs webes kartya jelenleg (majd megkerdem lehet-e egyaltalan), PP-t meg nem fogadnak el.

(#87406) Mr.Csizmás válasza ivana (#87403) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem van egy marékkal, mindenből vegyél tartalékot, mondjuk ~500 ft-ért én fogyóeszköznek tekintem. eddig ~1,5 év alatt 4-5 db pirosból egy kapcsolója romlott el, ha töltést kap, akkor elkezd villogni lemerülésig.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87407) retesz147 válasza Bornie127 (#87393) üzenetére


retesz147
addikt

21-ért vettem BG-ről.... :W

Xiaomi 13 eu dev...

(#87408) xxxjjjkkk válasza sto1911 (#87405) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Miért? 1s alatt több pénz mozog náluk, mint egy átlag magyarnak a számláján egész évben, nem hiszem, hogy pont a tied kéne nekik.
Webes rendelésekre meg lehet kérni limitet, meg sms jelszót a bankodnál, nekem 15 re van állítva általában, ha lenyúlják, úgy is visszakapom, de mégsem annyit visznek amennyit akarnak, ha többért vásárolok, akkor meg ebankba átrakom a limitet 2 perc alatt, azon a pár ft sms díjon meg nem múlik.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#87409) motrola


motrola
aktív tag

Valami hasonlóval találkozott már valaki?
Elég jónak tűnik, kicsit riasztó a szállítási idő.
Nem e-bay.

[link]

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#87410) davenport válasza motrola (#87409) üzenetére


davenport
aktív tag

Ne aggódj a szállítási idő miatt, mert Mo-ra egyáltalán nem szállít a leírás alapján.

A német amazonon ilyen van, és szállítják.

Emagon is van ilyesmi ha nem konkrét típust keresel, bár ez elég kicsi.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#87411) Jokerdapro válasza spidersoft (#87399) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

A bicaj lámpától ne félj kb atomvillanás erejű fénye van. Nekem picit lefele van állítva, egyébként már tuti elütöttek volna. :D :D

(#87412) vacs


vacs
veterán

Helló.

Nyest riasztóval van tapasztalat?
220V-os kéne (tehát nem autóba szerelhető)!
Akár magyar webshop is érdekelhet!

:))

(^)(>.<)(^)

(#87413) Bornie127 válasza retesz147 (#87407) üzenetére


Bornie127
senior tag

Volt rá kupon is, valami 13 euro volt, 2€ postával 15,5 ;]

(#87414) andrisms


andrisms
aktív tag

Nem tudom volt-e már, cafagón Xiaomi Mi Band 2s ALPA32 kuponkóddal 16,39dollár.

[ Szerkesztve ]

(#87416) DJGABI válasza andrisms (#87414) üzenetére


DJGABI
addikt

ne linkeljetek már ennyi cafargós dealt, a pénztárcám bánja :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#87417) Mr.Csizmás válasza DJGABI (#87416) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

spórolj robporszira :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87418) cris78 válasza DJGABI (#87416) üzenetére


cris78
őstag

Vehetnél egy ilyet is ;] :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#87419) lkristóf válasza cris78 (#87418) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ezt a BestBuy topikból SUPREME7-nek ajánlanám! ;]

(#87414) andrisms Köszi egyet berendeltem apukámnak, ez elég jó ár! :R

[ Szerkesztve ]

(#87420) retesz147 válasza Bornie127 (#87413) üzenetére


retesz147
addikt

Tudom. Vásárlás után 2 nappal kb.......de ez az döngölj még a földbe... :)

De miband2-vel is így jártam...19-ért megvettem 4-5 nap múlva 15-16-ért hozható volt.... :W

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#87421) Silεncε válasza andrisms (#87414) üzenetére


Silεncε
őstag

Köszi szépen, már régóta vadászok egy jó akcióra rá, be is húztam egyet gyorsan :D Itt kb mennyi ideig processing a rendelésem? Itt is 1 nap kb mint Gearbesten?

[ Szerkesztve ]

(#87422) w.miki válasza retesz147 (#87420) üzenetére


w.miki
veterán

:( vagyis kb. 1000Ft-ot buktál. 2 óra munkabér.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#87423) retesz147 válasza w.miki (#87422) üzenetére


retesz147
addikt

persze tudom.....csak hát ez a topic arról szól, hogy ki hány centet hol tud lepontozni/lekuponozni/lecoinozni/leappozni :))

Xiaomi 13 eu dev...

(#87424) andrisms válasza Silεncε (#87421) üzenetére


andrisms
aktív tag

Szívesen mindenkinek, ezért vagyunk :D
Fogalmam sincs mennyi az átfutási idő, ha jól emlékszem a napokban pont volt róla szó, érdemes visszagörgetni.
FB-on hirdetésként szembe jött velem pont az ajánlat, aztán írtam is be rögtön. Érdemes lehet bekövetni az oldalukat.

(#87416) DJGABI :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#87425) tboj


tboj
tag

Sziasztok!

Egyik rokonomnak rendeltem egy cipőt eBay-ről június 9-én, aminél az érkezés várható ideje július 7-ig volt megadva, és elkezdte rágni a fülem, hogy mi van már vele. Mondtam neki, hogy még simán lehet a posta miatt is, de most néztem, hogy kaptam hozzá TN-t is (RG906507055CN). Valósnak tűnik a TN, viszont semelyik nyomkövető oldal nem talál ilyet. Ezek szerint még az eladó fel sem adta a csomagot? (Az oldalon az szerepel, hogy 06.10-én feladta...)
Ezután gondoltam írok az eladónak az eBay-en, erre: "This user is no longer registered on eBay."
A rendelésnél pedig ez szerepel: "We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. If you have any questions about delivery, please check tracking or contact your seller. If you run into any trouble along the way eBay is here to help. Please visit the Resolution Center to help resolve any problems you may encounter."

Járt már így valaki esetleg? Szerintetek van még esély rá, hogy megérkezik, vagy nyissak case-t?

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#87426) dugesz77


dugesz77
őstag

A Xiaomi rádiós/BT egér TomTop-nál a WHQMI kuponnal 10,81 $.

(#87427) Imy válasza beg (#87352) üzenetére


Imy
veterán

Meg, de jó áron van most, és nem kínai "vacak".

(#87428) Imy válasza vacs (#87412) üzenetére


Imy
veterán

230V

(#87429) Beni2360 válasza pethYeti (#87392) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem a legnagyobb NIVEA.s fém doboz van és zárható.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#87430) xxxjjjkkk válasza Imy (#87428) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Szia!

Nekem csak 228 van a röfibe, ez okozhat gondot?

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#87431) dugesz77 válasza Digitalpimp (#83422) üzenetére


dugesz77
őstag

Megérkezett nekem is tőlük a deba kés. Tényleg minőségi már első fogásra. Az éle brutális :K Köszönöm az ajánlatot :R
Hátha mást is érdekel ez a deba kés halak filézéséhez, csirke darabolásához lett kitalálva. Egy oldalról van fenve,tehát ha élezni kell akkor szigorúan vízleskövön szabad .


[ Szerkesztve ]

(#87432) Imy válasza xxxjjjkkk (#87430) üzenetére


Imy
veterán

1996 óta 230V a névleges hálózati feszültség +-10%.

(#87433) andrisms válasza andrisms (#87414) üzenetére


andrisms
aktív tag

FBXIAOMI kuponkóddal már csak 15,99dollár a Xiaomi Mi Band 2s

(#87434) Mosqu!to válasza andrisms (#87433) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Please note your coupon has expired.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#87435) xxxjjjkkk válasza Imy (#87432) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Tisztában vagyok vele, de még a szakmai nyelv is sokszor 220nak írja, ezért kár volt belekötni a kérdezőbe.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#87436) andrisms válasza Mosqu!to (#87434) üzenetére


andrisms
aktív tag

:((
Akkor marad az előző, 40centtel drágábban.

(#87437) zeon.hu válasza tboj (#87425) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez itt a kütyü topik :)
Ebay topik, ott biztosan kapsz szakértői választ.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#87438) Joker88


Joker88
őstag

mai termés :

Július 7.-én lett megrendelve,ma érkezett be :

Adatlap

8,4 $ volt .

In loving memory of Garrett Lockhart

(#87439) lac14548


lac14548
aktív tag

Akváriumhoz levegő(ztető)pumpát vett már valaki?
Valami szuperhalk kellene....

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#87440) tboj válasza zeon.hu (#87437) üzenetére


tboj
tag

Nagyrészt csendben követem ezt a topikot, és ezért gondoltam, hogy ide írok, mert ezt ismerem, de oké, bemásoltam az általad javasolt topic-ba. Köszi! :)

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#87441) huniross válasza lac14548 (#87439) üzenetére


huniross
tag

Zajos mind. Én megvettem a legolcsóbbat, belelógattam egy bitang vastag üvegű literes söröskorsóba, felülre faragtam hungarocelt, azon keresztül jön ki, be a cső, meg a vezeték és nagy csend van. Ja és egy sorba kötött ellenállással lelassítottam.

(#87442) D0zeR válasza andrisms (#87433) üzenetére


D0zeR
tag

Helló, hol lehet a kupon kódot aktiválni? Előbb regisztrálnom kell? köszönöm a segítséget

(#87443) andrisms válasza D0zeR (#87442) üzenetére


andrisms
aktív tag

Persze, regisztrálni kell, még elvileg pontot is kapsz, amivel tovább csökkenthető, de ezt ne vedd biztosra.

Majd kosárba rakod, mész tovább a fizetéshez és ott lehet beírni majd a kuponkódot.

(#87444) dugesz77 válasza lac14548 (#87439) üzenetére


dugesz77
őstag

Kipróbáltam én is anno elég sokat sajnos az olcsók tényleg nagyon hangosak tudnak lenni. Körbetekertem szivaccsal,építettem fadobozt amit belülről szigeteltem,lógattam a levegőbe de este az az 50Hz nagyon idegesítő tudott lenni (én az aksi mellett aludtam 2 méterre). Nagyon sajnáltam rá a pénzt de az EHEIM 200-as vált be a végén.(280 literes aksiba Viktória tavi sügéreket tartottam.) Szinte néma,csak a porlasztón kijövő bubik hangját lehetett hallani.
Sajnos ez is olyan, hogy ha évekig akarsz valamit használni és bízni is akarsz benne akkor maradnak a nagyobb márkák(Tetratec,Eheim, talán JBL bár abban sikerült rossz terméket kifognom) termékei . Én is megjártam egy olcsóbb külső szűrővel amikor 100 liter vizet ellocsolt egy rossz zárópatent miatt és fél évesen már a tengelyrész negyed vastagságúra kopott :W amit nem is lehetett hozzá kapni,esztergáltatni kellett hozzá újat. Az Eheim meg ment 6 évet, kapott egy új tengelyt és a mai napig is szépen teszi a dolgát az új gazdájánál.

(#87445) TheProb


TheProb
veterán

Amúgy talált már valaki olyan terméket GB-n, amire lehetett is választani a nemrég beharangozott EU Express-t? Eddig akár milyen terméket, akármilyen ársávban, akármilyen súlyban néztem, egyiknél se láttam a lehetőséget. Kíváncsiságból most ráböktem a reklámozott MI6-ra, ehhez sincs. Kérdem én, akkor mégis hol elérhető?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#87446) Mr.Csizmás válasza TheProb (#87445) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bejelentkezve, kosárba rakva, Proceed to checkout, felajánlja alapból azon van, egész pontosan 7,36 pénzért.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#87447) gixxergabi válasza D0zeR (#87442) üzenetére


gixxergabi
senior tag

A regisztrálásért 120 pontot kaptam, azt is engedte használni így még olcsóbb volt... Ugyanazt rendeltem, elvileg már postázták is...

(#87448) spidersoft válasza dugesz77 (#87444) üzenetére


spidersoft
senior tag

A levegőztetőt rátettem egy kapcsolóórára, ami kapcsolta a lámpát is, oszt este nem bugyorékol... problem solved. Persze hala válogatja, nálam ilyen mezei egyszerű túlélőhalak voltak... az utolsó pár évben már a fűtés is megdöglött, lámpa is, növények jó része kipusztult (egyszerre... nemtom mitől), de a gurámik vígan lubickoltak a 20°C-os vízben :D 12 év körül voltak, amikor kidöglöttek valamitől. Madzagon felfüggesztve egyébként viszonylag csendes egy egyszerűbb is, nálam a cső okozta mindig a nagyobb zajt (csörgött az üvegen), szóval arra kellett kitalálni valami stabilizálási módot. Bebugyolálni ezeket nemtom mennyire jó, eléggé tudnak fűteni... A belső szűrős keringetős izének meg ugyanúgy lezártam a szuszogóját minden este, reggel meg megnyitottam. Attól, hogy forgatja a vizet, kábé hangtalan (persze ha nem támaszkodik neki az üvegnek vagy effélék), a nagyobb zaj a buborékoktól van.

Hogy legalább érintőlegesen ontopic legyek, Kínából jellemzően jóval olcsóbban megkapni, mint a helyi halasnál a levegőcsövet (fish tank pipe/hose/tube, nemtom itthon mennyi lehet, ebayen kb. 80Ft/m, ha veszel mondjuk 10m-t -- régen feleannyi volt kínából, mint itthon, azt tudom), szelepeket, elágazókat, buborékoló követ, nyitott cellás szűrőszivacsot (filter sponge), CO2 kiegészítőket, stb. Sokszor nem is azért érdemes kintről venni, mert olcsóbb, hanem mert van ezerféle, a helyi halasnál meg nem biztos. Ami "kettőhuszas", abból viszont érdemes hazai garival márkásat venni (vagy ha több tízezres cucc (nagy teljesítményű külső szűrő vagy efféle), akkor lehet megéri kintről, de akkor is csak márkásat, megbízható boltból).

dugesz77, a késed meg nagyon irigylem, rendeltem én is egyet pár hete, már nagyon várom :)

(#87449) haten válasza Joker88 (#87438) üzenetére


haten
tag

8 dollárt fizettél, és még a sört is lenyúlták belőle? Nem buli. :P

(#87450) Silent77 válasza TheProb (#87445) üzenetére


Silent77
veterán

China raktár esetén szinte mindenre lehet kérni, hk raktár esetén 2kg felett.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.