Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88101) Mr.Csizmás válasza Sanki (#88100) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gondolom a teló töltésvezérlése nem enged fel többet :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88102) ANOka


ANOka
őstag

(#88091) AndrewBlase, (#88099) andrisms

Köszönöm a válaszokat.
Ha már lúd, legyen kövér: ha veszek, akkor jelenleg a legalább 80 m-es változat(ok) felé hajlok.
Habár egyenlőre nem tudom, hogy mit mérnék vele! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#88103) spidersoft válasza Bornie127 (#88093) üzenetére


spidersoft
senior tag

parancsolj, Sincerity Trading hivatalos webáruháza. (kiírtam, hátha így jobban kereshető).

(#88104) ANOka válasza ANOka (#88102) üzenetére


ANOka
őstag

Mi a lényegi különbség a KXL E és KXL D sorozata között? (Az eszköz kinézetén kívül.)

(#88105) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Kamerás csengőt tud ajánlani valaki? Olyat kerestem amihez 2 kamerás rész van (teleknek 2 bejárata van), ilyet egyáltalán nem találtam. Persze ha nincs más megoldás akkor marad az 1 kamerás, azt is ajánlhatnátok.

(#88106) TRob1 válasza ANOka (#88104) üzenetére


TRob1
veterán

Serintem a legfőbb az ez: "Dust and water splash: IP54"

¤ R'n'R ¤

(#88107) andrisms válasza ANOka (#88104) üzenetére


andrisms
aktív tag

Talán az IP54-es védettség, de fene tudja.
Épp felmérek vele a héten, mikor a Bosch másnál van. Most nagyobb az épület, így több lépésből áll, de nem is ~60e volt...
Én ajánlom, jó cucc. Ha jól emlékszem valakinek volt vele már gondja, érdemes visszakeresni.

(#88108) hacki87 válasza PainKiller13 (#88105) üzenetére


hacki87
senior tag

1 kameras engem is erdekelne mert vmi p@ra@szt kitepte a falbol... :/

(#88109) AndrewBlase válasza ANOka (#88104) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Utóbbiban van vízmérték is! ;]

Egyébként az E sorozatban is van 80 méteres verzió

Miért mindig én???

(#88110) ANOka válasza TRob1 (#88106) üzenetére


ANOka
őstag

Ok.

Már a KXL-t is hamisítják? Avagy "tucatjával olcsóbb"? (Mivel teljesen úgy néz ki a képen, mint az E.)

[ Szerkesztve ]

(#88111) IldiH válasza AndrewBlase (#88071) üzenetére


IldiH
aktív tag

Kisebbiket vettem és 3,5 kávéspohárnyi fér bele pont és szerintem jobban melegen tartja ezt a mennyiséget, mint ha a literes termoszban vinném ... + a méret + a súly + az elhelyezés is könnyebb egy kisebbnél
Amúgy mérettől függetlenül alap, hogy elsőnek forró vízzel felmelegíted és külső hőmérséklettől függően még hőtartó akármit is ráteszel

(#88091) az ilyesmi termoszt nem igazán szeretem, jobban el tudok velük úszni :DDD ahogy a benyomós esetén is. Direkt emiatt kerestem ilyet, amiből így ihatok.

[ Szerkesztve ]

(#88112) ANOka válasza AndrewBlase (#88109) üzenetére


ANOka
őstag

...és érdekes módon olcsóbb, mint az E sorozat... :F

(#88113) csodavas


csodavas
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Egy kedves rokonom megkért, hogy nézzek neki kínából elektromos rágcsáló irtót. A kérdésem a következő lenne, tudtok e ajánlani kipróbált készüléket ami nektek bevált?

Köszöntem előre is. :R

(#88114) Dr.NX válasza csodavas (#88113) üzenetére


Dr.NX
addikt

Miért kell irtani az elektromos rágcsálókat?

Elfogadom a sütiket.

(#88115) zoltan6 válasza csodavas (#88113) üzenetére


zoltan6
őstag

ez a pet palackos megoldás nekem nagyon tettszik,ötletes,olcsó. :K
[link]

(#88116) ANOka válasza Dr.NX (#88114) üzenetére


ANOka
őstag

Mert az áram fogyasztásukkal növelik a villanyszámlát! :DD

(#88117) FingR86 válasza TheProb (#88083) üzenetére


FingR86
őstag

paypal küldött anno egyet

és igen, a free shipping jelentette a registered ES shippinget.

(#88118) Met válasza csodavas (#88113) üzenetére


Met
nagyúr

Kínai rágcsálói vannak hogy onnan akar rendeltetni irtót?:D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#88119) TheProb válasza FingR86 (#88117) üzenetére


TheProb
veterán

Írtam banggood-on az eladónak, hogy mikor várható restock, ha nem reagálnak vagy nem azt írják, amit látni akarok, akkor megrendelem ezt, köszi.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88120) csodavas válasza Dr.NX (#88114) üzenetére


csodavas
tag

Elektromos rágcsalóriasztóra gondolok, de látom viccújsággal takaróztatok az éjjel vagy esetleg kacajbicajjal jöttetek a fórumra. Egyébként csudi egy dolog itt a prohardveren ez a fórumozás. Elég nehezen lehet bekerülni az elitbe, de hátha egyszer kapok én is értelmes választ. Én úgy érzem ha tudok segíteni akkor azért néha beírok mégha nem is vagyok a legismertebb fórumtag ettől függetlenül napi szinten olvasom a leírtakat.

[ Szerkesztve ]

(#88121) Dluinet válasza csodavas (#88120) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ez nem a személyed ellen volt

valószínűleg nem tudunk segíteni, ezért nem kaptál választ

ezeket a rágcsáló riasztókat néztem 1-2éve, akkor hasonló árban vagy olcsóbban megkaptam őket itthon, mint Kínából rendelve

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#88122) Mr.Csizmás válasza Dluinet (#88121) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

99%-ban ugyanazt kapod, csak huf árcímkével és nincs 1 hónapos szállítás

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88123) sambenez válasza chatran (#88080) üzenetére


sambenez
addikt

Ha nem frissíted akkor sem működik szerintem. Ezek a kamerák kínán kívül nem működnek az utóbbi időben. Szinte minden oldalon írják ahol árulják.

(#88124) AndrewBlase válasza IldiH (#88111) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

:R

Akkor már csak az a kérdés, hogy felétek mekkora a kávéspohár, mert nálam ez.

Persze, az alap, hogy amíg fő a kávé, addig forró vízzel melegszik a termosz.

Miért mindig én???

(#88125) petipetya válasza AndrewBlase (#88091) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ennél a műanyag nyitómechanizmus zavar, nem tudom meddig tartana ki a napi használat mellett. A másik viszont nálam is a listán, jobban mondva a kosárban várja IldiH visszajelzését a túra után.

"nincs rá lezsóidő"

(#88126) Slownz válasza Slownz (#88089) üzenetére


Slownz
senior tag

Az ehhez hasonló mini FM rádiókkal van valakinek tapasztalata? Milyen hangosak ezek? Hangminőségük?

(#88127) levendi válasza pajszer91 (#87987) üzenetére


levendi
csendes tag

Ne fóliát vegyél, hanem tempered glass-t (vékony üveglap)

(#88128) D0zeR válasza levendi (#88127) üzenetére


D0zeR
tag

Víz alatt nem jön le róla?

(#88129) kelly416 válasza levendi (#88127) üzenetére


kelly416
veterán

Üveglap MiBand2-re? Komolyan? Linket adj kérlek.

(#88130) dugesz77 válasza pajszer91 (#87987) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam amit a Mijobs szíjhoz ajándékba adtak teljesen jó , még nem indult meg sehol a széle. Rendelj egy szíjat és kapsz hozzá például ez a kétszínű minőségben is egész jó munkatársaknak azt rendeltem, mindenki elégedett , magamnak meg ezt a bőrszíjat.

[ Szerkesztve ]

(#88131) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

gearbest

Xiaomi vékony, 2gen powerbank 10e mAh-s 15.99 AFFOXUT kuponnal. (fb-n láttam, ha nem él már sorry)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88132) janakbacsi


janakbacsi
őstag

ez az akku vajon tényleg eredeti? vagy ez csak akkor derül majd ki, ha megkapom és le tudom ellenőzizni?
[link]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#88133) tibi970307


tibi970307
tag

Espresso csészét vett már valaki?
Itthon nagyon drága (1500-2000Ft egy darab), kínából pedig sehol sem találok 80ml-est olcsóbban. Lehetőleg porcelán kellene, vagy végső esetben üveg.

[ Szerkesztve ]

(#88134) dugesz77


dugesz77
őstag

12 darab Styrofoam habrepcsi gyerekeknek tuti kis ajándék 2$ alatt.

(#88133) tibi970307 én karitász boltól szoktam az ilyenek nézni 100 forintokért vettem moak, illy, retro utasellátós csészéket de láttam zsibvásárokon is kirakva. Tényleg minőségiek és a gyűjtőszenvedélyemet is kielégítem.

[ Szerkesztve ]

(#88135) zeon.hu válasza dugesz77 (#88134) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez nagyon bejön a fiamnak, kösz!

#?*@&!

(#88136) Mr.Csizmás válasza tibi970307 (#88133) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jysk, ikea? rémlik :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88137) maestro87 válasza Mr.Csizmás (#88131) üzenetére


maestro87
őstag

Tegnap 10$ is volt, de lemaradtam róla. :O

(#88138) csodavas válasza Slownz (#88126) üzenetére


csodavas
tag

[link] Szerintem ez pontosan az a rádió. :)

(#88139) -ZeeZee- válasza bul07 (#88012) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Ismét van műcsonti, ha még esetleg valaki nem vett volna.

(#88140) TheProb


TheProb
veterán

Érdekes ez a banggood...
[link] Nincs raktáron legalább tegnap óta, ezzel szemben nőtt a "sold" számláló. wtf?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88141) hacki87 válasza -ZeeZee- (#88139) üzenetére


hacki87
senior tag

köszi rendeltem egyet apunak. :R

(#88142) -ZeeZee- válasza hacki87 (#88141) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Szívesen, szerintem még holnap is lesz, mert még "2 days left" , viszont sajnos 1 csomag/account él továbbra is, nem lehet többet venni, csak másik acc-cal.

Szerk:

#88134 dugesz77

Köszi a repcsit, mindig ki akartam próbálni, de eddig csak a muellerben láttam kb. 900Ft/darab áron. Lehet, hogy az egy kicsit komolyabb, de kipróbálni ez is jó lesz. :R

[ Szerkesztve ]

(#88143) dugesz77 válasza -ZeeZee- (#88142) üzenetére


dugesz77
őstag

A tegnap rendelt 1 centes gumicsontihoz működő :Y TN-t ad az eladó .. Csődbe akarja vinni a cégét? Igen sajnos csak egy login egy rendelés működik. Nem telhetetten vagyok csak jó lett volna a piros színből is.
Hol ez hol az kapós.

Megtaláltam 50 db-s csomagban is veszek tőle olyat is. Ha "működik" akkor nem drága. De van földigiliszta is ingyen szállítással. Tudom itthon sem drága.

[ Szerkesztve ]

(#88144) promagus00 válasza dugesz77 (#88143) üzenetére


promagus00
tag

Amikor ezt megláttam,én is elgondolkoztam ezen picit ...:DD

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#88145) snpetit válasza csodavas (#88120) üzenetére


snpetit
aktív tag

Szia!

A hatásossága nem tudom milyen, de munkahelyen itthon vásárolt ilyen kínai csoda az irodában kezdett el lángolni poroltóval oltottam el. Ha nem munkaidőben van leég az egész kóceráj Én ilyet konnektorba folyamatosan sose hagynék benne. Mellesleg voltak egerek.

[ Szerkesztve ]

(#88146) hacki87 válasza dugesz77 (#88134) üzenetére


hacki87
senior tag

uuu ez a repcsi gyerekkorom kedvence volt. :D rendelek én is persze magamnak :D

(#88147) Samus válasza dugesz77 (#88143) üzenetére


Samus
addikt

Én Yanwen-t kaptam, valószínűleg kamu lesz. Bár egy kisebb csoda volt, hogy sikerült megvenni. Vagy ötször próbáltam, de mindig az írta, hogy túlléptem a maximálisan vásárolható keretet. Erre este olvasom az üzenetet, hogy legyek kedves mielőbb fizetni. Egyet sikerült behúzni, de nem fizettem akkor ki (azt sem tudtam, hogy lehet ilyet csinálni). Gyorsan meg is cselekedtem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#88148) DeFranco válasza dugesz77 (#88134) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és ez hogy működik? simán eldobom elrepül vagy valami gumis megoldással elő lehet tekerni a rotort és az rásegít?

(#88149) Mr.Csizmás válasza TheProb (#88140) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tegnap a chuwi powerbankkal is ez volt, délután volt 5 db, elfogyott, aztán este lett megint 2 db raktáron. gondolom beszállítóval egyeztetés alapján megy.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88150) dugesz77 válasza hacki87 (#88146) üzenetére


dugesz77
őstag

Az-az. Nekem is beugrott rögtön. Majálisokon árulták. Meg volt a narancssárga légcsavaros balsafa testű gumihajtású. Mennyit reptettük ezeket :K
(#88148) DeFranco sima egyszerű eldobós.

Meg is van a gumis hajtású. Azt is rendelek :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.