Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88051) FingR86 válasza TheProb (#88006) üzenetére


FingR86
őstag

én leadzm-et rendeltem ebay-ről, és hasonlóan küldték mint gearbest-en az eu express szállítás.
előbb elküldték Spanyol-ba és onnan küldték tovább. a tracking is ES volt. Simán átjött a vám-on, több embernek is a "bt hangszóró" topicból.

[ Szerkesztve ]

(#88052) winfos válasza gabe_ (#88050) üzenetére


winfos
tag

Szia!

Én a múltkor rendeltem és nem fogadott el semmilyen kupont. (pedig elvileg teljesültek a feltételek)
De próbálgatni lehet, látni fogod ha levonja.

Ha esetleg találtál azért oszd meg.

köszi

(#88053) TheProb válasza Mosqu!to (#88048) üzenetére


TheProb
veterán

A legjobb az lenne, hogy végre lenne raktáron banggood-on, már rendelném is.

(#88051) FingR86: Tudsz dobni 1 linket?

(#88043) AllTheBest: Ránézek, ty

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88054) pvt.peter válasza FingR86 (#87864) üzenetére


pvt.peter
őstag

nálam más sajnos nem érvényes ez a kupon kód

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#88055) azbest válasza CactuS (#88028) üzenetére


azbest
félisten

ha azt rendelnéd, akkor nézd meg az eu warehouse részt is, mert átkattintva cn-ről eu-ra is 50 dolcsi körül van szállítással együtt, de akkor eu-n belülről jön és nincs késlekedés valamint áfa.
Múltkor mintha lett volna 35 dolcsiért is, az amlogic topicban szoktak linkelni akciókat is. Ki kell fogni.

(#88056) pvt.peter válasza pvt.peter (#88054) üzenetére


pvt.peter
őstag

Viszont találtam egy másik gearbest kupont: TWITTER

A kérdés már csak az, hogy hogyan tudom ezt a kupont érvényesíteni ennél a terméknél?
Original Xiaomi Power Bank 2 - WHITE

$38.99 -ről le van "akciózva" $28.29 -re.
Miután a "Promotion code" helyre beírom a TWITTER kódot, majd az Apply -ra megyek akkor kiírja, hogy "Enjoy 8.00% Off" és a végösszeg $35.87 lesz.

Most komolyan az eredeti összegből vonja le a 8% -ot?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#88057) beg válasza pvt.peter (#88056) üzenetére


beg
veterán

Akciós termékekre nem használhatsz kupont. Illetve de, de akkor az eredeti árból vonja le ahogy láthatod is. Vagy akció vagy kupon. Válassz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88058) azbest válasza ANOka (#88033) üzenetére


azbest
félisten

"Annak nem csak az a dolga, hogy a bejövő jelet "megduplázza" és simán küldje tovább? Nem a fogadó egység dönti el, hogy a bejövő jelből milyen felbontású képet állít elő?"

Attól függ, hogy mit jelent a megduplázás. A nagyon buta duplázó, csak simán összeköti logika nélkül a két eszköz bemenetét, aztán vagy van kép vagy nincs, ha nem egyforma a két megjelenítő.

Az okosabbak lekérik az edid-et mindkettőtől és abból csinálnak valami mindkettővel kompatibilis edid-et, amit a bemenetre kötött eszköznek továbbítanak, ami így azt a paramétert fogja használni a kép paraméterezéséhez.
De láttam neten olyat is, ahol auto/copy edid kapcsoló volt a dobozon, szóval lehet többféleképp is tudnak működni.

Emellett persze, hogy mit mond a megjelenítő, a splitternek is képesnek kell lennie olyan sávszélességű átvitelre. Például, hiába mondja a kijelző hogy 4k mehet, ha a box képtelen akkora órajellel működni, mint ami a 4k hdmi jelhez kell. Ez persze a sima átakapcsolóra is igaz, ami nem okos, csak a bemenetet a kiválasztott kimenethez köti, ott is tudni kell tartania a sávszélességet.

[ Szerkesztve ]

(#88059) pvt.peter válasza beg (#88057) üzenetére


pvt.peter
őstag

értem, köszi

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#88060) sto1911


sto1911
veterán

Ha a kicsi kinai 50 dollart irt erteknek, a szamla meg 150-rol szol, akkor lesz ejnyebejnye?

(#88061) sambenez válasza sto1911 (#88060) üzenetére


sambenez
addikt

Nem. Neked semmi közöd ahhoz mit ír rá a kiskínai.

(#88062) chatran


chatran
őstag

Valakinek megérkezett már a Xiaofang Ip kamera?

(#88063) zsiz


zsiz
őstag

Mostanában érkeztek:

Sérült csavar eltávolító [link] Kipróbálva még nincs. Már volt, hogy jól jött volna, akkor nem volt, legközelebbre lesz.

Dugókulcs adapter [link] Szintén mikor jól jött volna, akkor nem volt és többe került volna elmenni kölcsönkérni egyet, így inkább rendeltem. A csavar eltávolítóval együtt rendeltem. Felhasználtam rá egy 3$-1$ kupont, így 2,22$-t fizettem a két cuccért. 18 nap alatt értek ide.

Convoy S2+ [link] Szerintem erről sokat nem kell írnom. Legalább van helye a celláimnak is most már. Pontozva 7,71$-ért vettem, 21 nap alatt jött meg.

Plakát [link] Ezt szintén kuponozva vettem, csak azért mert olcsó volt, nem azért mert kellett :D Műanyag hengerbe tekerve érkezett ajánlottan. A poszter is jó minőségűnek tűnik. Mondjuk nem túl nagy, ~20x28cm. Mindezért fizettem kuponozva 15 centet. 17 nappal rendelés után meg is kaptam.

Telefontartó [link] Nem rossz, azt a 75 centet, amit fizettem érte, azt megérte. (Szintén kuponozva vettem.) De azért nem az igazi. Kicsit feszíti a szellőzőt, félek, hogy el fogja törni. Plusz a telefon súlya miatt ugye lefittyen a szellőző. 5.5"-os Xiaomi Redmi Note 3 SE simán jó bele.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#88064) pvt.peter válasza zsiz (#88063) üzenetére


pvt.peter
őstag

Convoy jó zseblámpa márkának mondható?
Alternatíva van rá ugyanolyan ár/érték arányban?

Ezeket csak azért kérdezem, mert én kedvet kaptam beruházni egy Convoy zseblámpára :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#88065) AndrewBlase válasza pvt.peter (#88064) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ár/érték arányban mondhatni BB. :K

Többet tudnak mondani az elemlámpa, zseblámpa topikban.

Miért mindig én???

(#88066) pvt.peter válasza pvt.peter (#88064) üzenetére


pvt.peter
őstag

Ultrafire is egész népszerűnek/jónak tűnik.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#88067) zoltan6 válasza pvt.peter (#88064) üzenetére


zoltan6
őstag

igen, ajánlott a convoy s2+,nekem is pont ma érkezett meg a második,melóhelyre rendeltem,mert ott raktárból csak ilyen gagyi varta-t lehet felvenni,ami zabálja a drága 3db 3-AAA-as elemet.

(#88068) pvt.peter válasza AndrewBlase (#88065) üzenetére


pvt.peter
őstag

köszi

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#88069) zsiz válasza pvt.peter (#88064) üzenetére


zsiz
őstag

Igen, jó minőségű lámpáik vannak, nem túl drágán. Elemlámpa topik, itt többet tudnak mondani, de Convoy lámpával nem nagyon fogsz mellé.

szerk.: megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#88070) petipetya válasza antalatila (#88021) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, majd felhízlalom hozzá a fejemet. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#88071) AndrewBlase válasza IldiH (#87806) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Kis termosz a kávémat szeretném túrázásnál szállítani, pont belefér a napi adagom (3-4),"

A kisebbet vetted, vagy a nagyobbat? Számomra hihetetlennek tűnik, hogy egy ekkora valamibe belefér 2 dl lötyi, és még melegen is tartja (tehát "vastag falú").
Van itthon nekem egy 7×17 cm-es termoszom (igaz, még a régifajta "üvegbetétes"), abba csak 1,5 dl folyadék fér bele.

Miért mindig én???

(#88072) FingR86 válasza TheProb (#88053) üzenetére


FingR86
őstag

leadzm
nekem volt 10$-os ebay kuponom akkor, úgy eléggé megérte.

(#88073) petipetya válasza AndrewBlase (#88071) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezen infó birtokában még inkább kíváncsi vagyok a kis termoszra.

"nincs rá lezsóidő"

(#88074) FingR86


FingR86
őstag

Original SJCAM SJ7 STAR WiFi Action Camera 4K - BLACK
2.0 inch Touch Screen 166 Degree FOV 12MP Motion Detection Remote Control

Kupon: ocuyhg
Ár: 199$ --> 165.99$

(#88075) Land


Land
veterán

Tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#88076) fecus


fecus
őstag

Ezt a ragacsos valamit mire lehet használni? Kocsim nincs. 30Ft-ot megért.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#88077) Zozzant válasza fecus (#88076) üzenetére


Zozzant
addikt

Semmire. Porgyűjtő, koszgyűjtő vacak.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#88078) sambenez válasza Zozzant (#88077) üzenetére


sambenez
addikt

Azért ez így elég erős volt. Az, hogy te nem tudod semmire használni még nem jelenti azt hogy nem is lehet.

(#88079) Bambuszpro válasza kelly416 (#88014) üzenetére


Bambuszpro
tag

Nem redmi 4x. Gondoltam hogy ez lesz de az új tokomat nem igazán akarnám 1 hét után farigcsálni. Akkor egyenlőre inkább leteszek a kábelről.

[ Szerkesztve ]

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#88080) chatran válasza chatran (#88062) üzenetére


chatran
őstag

Nekem ma érkezett meg a Xiaofang kamera. Egy jó tanács azoknak, akik még rendeltek rajtam kívül, hogy semmiképpen se frissítsék a firmware-t, mert nem igazán fog működni.

(#88081) tibi970307


tibi970307
tag

Rendeltem 3000Ft-ért Xiaomi Band 1s-t, vajon eredeti lehet? Az eladónak 300 értékelése van

[link]

[ Szerkesztve ]

(#88082) AndrewBlase válasza petipetya (#88073) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Beraktam én is Wish list-re, de még érlelem a dolgot. :))
Ha tényleg tudja azt, ami az adatlapon van, akkor leváltom a mostanit, kell a hely a táskámban sok egyéb kacatnak is, tehát ahol lehet, spórolok a hellyel. ;]

Miért mindig én???

(#88083) TheProb válasza FingR86 (#88072) üzenetére


TheProb
veterán

Köszi, ebay-re mióta vannak kuponok? :Y
Amúgy ez a free shipping volt olyan, mint az EU Express?

(#88081) tibi970307: Kép alapján nem tűnik annak.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88084) dugesz77


dugesz77
őstag

A Xiaomi Square Box Ⅱ most a DABE95 kuponnal 20,79$-ért elhozható. Ahogy nézem ebben az a plusz,hogy tud kihangosítóként is működni,van benne mikrofon is.

(#88085) spidersoft


spidersoft
senior tag

Sandisk Ultra Fit USB3.0 64GB: sincerity saját boltjából, SAVE5 kóddal kicsivel olcsóbb volt, mint az ebayes boltjában. Ezt tudja, nagyjából olyan, mint a 32-es. Ami külön pirospont, az a szállítás: 8 napja rendeltem, pont egy hete adták fel...

A lábtartó függőágyról ígértem, hogy írok: bár még nem sok tapasztalatom van vele (három nap), de ez alapján hasznos cuccnak bizonyul :) Kényelmes, és ami nagy előnye, hogy akár a szék ülőlapjával is egy magasságba lehet állítani, mindemellett nagy felületen tart, nem tör, nem zsibbasztja el a lábat. Tartósságról egyelőre, nyilván, nem tudok mit írni. Vásárlás előtt azért át kell gondolni, hogy fel lehet-e szerelni az adott asztalra.

Miután az RFID árnyékolós buksza elvérzett, így vettem RFID árnyékoló tasakot, ma érkezett meg. Holnap teszt a blokkolónál... :U Telibe két hetet futott.

(#88086) Silent77 válasza tibi970307 (#88081) üzenetére


Silent77
veterán

A kép még nem 1S, de szerintem nem lesz gond.
Amúgy gb-n olcsóbb lett volna.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#88087) mirci18 válasza Dluinet (#87366) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.
Egy ideje Ugreen termékeket veszek nem is értem ezt miért nem onnan vettem meg.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#88088) Met válasza fecus (#88076) üzenetére


Met
nagyúr

Én a kormány pedáljának a talpára ragasztottam belőle, mert a gyári gumitappancsokkat el tudtam tolni játék közben.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#88089) Slownz


Slownz
senior tag

FM rádióra ajánlás esetleg? Olyan kéne, ami áramról (is) megy. Más specifikus igényem nincs nagyon, persze nem árt ha normális minőségű pl.

(#88090) ANOka


ANOka
őstag

Vett már valaki "ócó" lézeres távolságmérőt?
Ha igen, akkor milyet és hogy van vele megelégedve?

(#88091) AndrewBlase válasza petipetya (#88073) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ez is érdekes lehet. Ebből még inni is lehet a kupak levétele nélkül.
Bár lehet, hogy éppen ezért hamarabb ki is hűlne a tartalma...

(#88090) ANOka:
Ez a topiklakók távolságmérője. :DDD
Szerintem jó. Bár van, aki bútor belső méretvételére (is) használná, de csal neki 2 mm-t, ha jól emlékszem. ;]

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#88092) Mr.Csizmás válasza Sanki (#87595) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Chuwi M-10050 vs. Honor/Huawei (P9plus teszt)

gyári kábellel, 2gen usb doctorral mérve:

220 gyári töltő stabil 8.9-9V, 1.95-2A
BlitzWolf töltő, QC2.0 stabil 4.96-4.99V, 0.96A
BlitzWolf töltő "sima" USB 4.95-4.98V, 0.97-0.99A
Chuwi M10050 QC3.0 stabil 4.99V, 0.98A

tehát nem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88093) Bornie127 válasza spidersoft (#88085) üzenetére


Bornie127
senior tag

Van sinceritynek saját voltja? Erről lemaradtam. Linket kérhetnék?

(#88094) sto1911 válasza sambenez (#88061) üzenetére


sto1911
veterán

Köszi, én is így gondoltam.
Ha megfogják a vámon, akkor mindenképpen fizetni kell vámot és áfát? Vagy van rá esély, hogy tovább engedik?

(#88095) Degeczi válasza sto1911 (#88094) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha megfogják, akkor persze, áfát + költséget mindenképpen, mert be kell mutatnod a pénzügyi tranzakció adatait, és az nyilván 22 EUR fölötti értéket tartalmaz majd.
Vámot a terméktől és összegtől függő, h kell-e (de az egyébként is csak pár %, az áfa a durva)

(#88096) Degeczi válasza dugesz77 (#88084) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Asszem a régi verzió is kihangosító volt. Újdonság az, h töltés közben is használható (viszont sajnos állandóan töltőn lévő vezeték nélküli hangszóróként nem, mert 10 perc inaktivitás után lekapcsol)

(#88097) sto1911 válasza Degeczi (#88095) üzenetére


sto1911
veterán

Ha jól láttam 2% a vám, de min. 18 EUR, az áfa meg 20% (Szlovákia). Az 143-nál meg jó 45 EUR...

(#88098) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#88040) üzenetére


DeFranco
nagyúr

engem érdekelne.

(#88099) andrisms válasza ANOka (#88090) üzenetére


andrisms
aktív tag

Szintén KXL E40-et vettem. Van a cégnél Bosch, Hilti, nagyon maximum 1-2mm eltérések voltak köztük.
30méter felett néha nem mér elsőre, az kicsit zavaró. Illetve 40métert tud, a bosch mondjuk 2x ennyit, de nem is ennyibe került.

Rögtön számol m2-ert és m3ert is, benne maradnak a memóriába a mérések, szóval ár-értékben kiváló.

(#88100) Sanki válasza Mr.Csizmás (#88092) üzenetére


Sanki
addikt

Köszönöm a tesztet! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.