Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88351) nimfas válasza akom (#88350) üzenetére


nimfas
addikt

óradíjnak nem rossz :)

(#88352) Gergosz2 válasza Silent77 (#88319) üzenetére


Gergosz2
veterán

lehet retardált vagyok de nekem 20+$-t ír.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#88353) dugesz77 válasza Gergosz2 (#88352) üzenetére


dugesz77
őstag

(#88354) attiati válasza csadi0011 (#88340) üzenetére


attiati
veterán

mert azt külön ki szokták emelni, ha 56k-s a csatlakozó

usb c egy nagyon érzékeny dolog

[ Szerkesztve ]

(#88355) Degeczi válasza m0ski (#88344) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Plantronics E10 alá ne add, sokkal jobb, mint a noname-ek vagy a hasonló árban lévő Lidis!
(jobb hangminőség, jobb üzemidő, kényelmesebb használat, pl. angolul bemondja a saccolt hátralévő beszélgetési időt)

(#88356) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Ehhez hasonló igényes telefontartó állványa (olvasgatáshoz kaja közben pl) más nevesebb gyártóknak is van? Vagy tudtok ajánlani jó ár/érték arányú cuccost? ugreen telefontartó

(#88357) Mr.Csizmás válasza zolikaDB (#88356) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem pont ilyen van, kékben. coinos, vagy más kedvezménnyel megéri tényleg, nem nyaklik össze a forgócsapnál. (valami fogazott tartása van, mert eléggé röcög kinyitás közben)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88358) Yasuo válasza zolikaDB (#88356) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Szia,
Én olyat használok már 1 hónapja, mint amilyet linkeltél. Nekem bejön, teszi a dolgát, szokásos Ugreen minőség.

S9+

(#88359) g_g_g válasza zolikaDB (#88356) üzenetére


g_g_g
őstag

Szia!

Én ezt vettem (feketében), nagyon meg vagyok elégedve vele.
Ami fontos volt nekem, hogy tudjam tölteni a telefont, miközben a tartón van.

Telefon tartó

[ Szerkesztve ]

(#88360) CoolBoy323 válasza Degeczi (#88355) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Az ilyen fulre akasztosok eleg macerasak. Jobb a "bedugos"

Nekem akasztos van, ML18 talan. Azon kivul h az akasztas nem egyszeru (plane h szemuveges is vagyok) tokeletes fules.

(#88361) vacs válasza attiati (#88354) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Én tavaly nyáron írtam a Ugreen-nek, hogy mekkora ellenállás van az usb C kábelükben.
Válaszként csak annyit írtak, hogy 56K dear.
Megvettem és azóta is működik vele a Nexus 5X!

Neked ezt ajánlom: 2 in 1 USB Type C Cable

(^)(>.<)(^)

(#88362) Degeczi válasza CoolBoy323 (#88360) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Attól függ, mire!

Munka közben ha gyorsan kell vkivel beszélnem, én is egy "bedugós" Xiaomit veszek föl, mert azonnal a helyén van.

Egyébként azonban utcán, mozgás (pláne biciklizés) közben eszembe nem jutna, főként mert ott már könnyen kieshet, kisebb részt pedig mert ratyi a zajszűrése. Olyankor régebben egy Plantronics-ot használtam, amíg el nem hagytam, mostanában egy Jabra Motion-t. Mindkettő beakasztós, szándékosan sem tudnám kirázni a fülemből, másrészt különösen a Jabra zajszűrése olyan tökéletes, h még biciklizés közben is teljesen kiszedi a szélzajt (noha a mikrofon előre néz), miközben a hangom kifogástalanul érthető marad (bár ez persze már nem a kialakítástól függ, hanem a gyártótól)

(#88363) DeFranco válasza zolikaDB (#88356) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ilyet vettem, tök jó, stabilan tart [link]

(#88364) Donki Hóte válasza Degeczi (#88355) üzenetére


Donki Hóte
veterán

pl. angolul bemondja a saccolt hátralévő beszélgetési időt

Hú, ez egy nagyon hasznos feature. Az én buta "okostelefonom" csak utólag tudja megmondani a beszélgetési időt.

Ha ez a kütyü előre megsaccolja azt, hogy a barátnőm mennyit fog még csacsogni, az nagyon hasznos lenne :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#88365) Degeczi válasza Donki Hóte (#88364) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez valljuk meg, elég gyengére sikerült... :U

Egyébként valóban nagyon hasznos feature, mert a legtöbb telefon magától nem jelzi a headset töltöttségét, appot (mint a BatON) a fene se akar ezért indítgatni vagy állandóan futtatni, az viszont nem lenne jó, ha váratlanul merülne le a cucc, ezért praktikus, ha egy adott típus bekapcsoláskor elmondja a saccolt értéket.

(#88366) Donki Hóte válasza Degeczi (#88365) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez egy humoros megjegyzés (joke, witz, blague, sutka, scherzo) akart lenni, de úgy látom, hogy nem igazán sejted, hogy ez mit akar jelenteni :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#88367) FingR86


FingR86
őstag

VR SHINECON G05A 3D Glasses for 4.7 - 5.5 inch Phones

Ár: $5.99
free registered shipping

(#88368) vidaila válasza FingR86 (#88367) üzenetére


vidaila
aktív tag

Olcsó kontroller kellene még mellé.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#88369) Degeczi válasza Donki Hóte (#88366) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, arra írtam, h viccnek gyengécske. Mindegy.

(#88370) dugesz77


dugesz77
őstag

Ha nem is olcsón de ingyenes, ha nem is kütyü de számolni jó lesz, ma ingyenesen letölthető ez a grafikus számológép app ami amúgy 1499Ft.
(tudom nem ide való,de ma még nem láttam értelmes akciót sehol :((( )

[ Szerkesztve ]

(#88371) FingR86 válasza vidaila (#88368) üzenetére


FingR86
őstag

(#88372) zolikaDB válasza g_g_g (#88359) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm mindenkinek a telefontartós segítséget! :R

(#88359) g_g_g: Kérdésem hozzád! Mekkora telefonnal használod? Feleségem szokta powerbankkal tölteni, miközben pl. olvas rajta, és emiatt ez jónak tűnne! Nem borul fel egy 5.5"-os Asussal vajon?

(#88367) FingR86: ezzel a szemüveggel van tapasztalat? Semmit nem értek a VR cuccokhoz, ezért megkérdem: ha egy 5"-os telefonnal csak filmet akarok nézni, arra megfelel?

(#88373) Beni2360 válasza g_g_g (#88359) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem vagy 3 éve van ilyen tartóm. szupi alu, belülre ragasztottam karcolás ellen akármit.
A 9" táblagépet is megtartja.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#88374) FingR86 válasza zolikaDB (#88372) üzenetére


FingR86
őstag

pont ezzel a típussal nincs tapasztalatom, de volt már ettől a brand-től vr szemcsim. [link]

véleményem szerint, kevés a vr tartalomhoz a fullhd felbontás, és nekem meg az volt/van.

[ Szerkesztve ]

(#88375) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#88370) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

BB topic?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#88376) g_g_g válasza zolikaDB (#88372) üzenetére


g_g_g
őstag

Beletettem egy 5,5"-os Xiaomi Redmi Note 3-at.
Nagyon stabil benne, szerintem nem lesz gond az Asussal sem :)

(#88377) zolikaDB válasza g_g_g (#88376) üzenetére


zolikaDB
veterán

(#88373) Beni2360 és g_g_g nagyon köszi! :R

(#88378) beg válasza Mr.Csizmás (#88375) üzenetére


beg
veterán

Android alkalmazások topik jobban releváns ebben ;)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#88379) B-L-A-C-K válasza g_g_g (#88376) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

+1 nekem is az van évek óta.

[ Szerkesztve ]

(#88380) dugesz77


dugesz77
őstag

QC 3.0-ás Blitzwolf usb adapter ajándék micro usb kábellel most 7,99$ .

(#88381) Vagany válasza Mosqu!to (#88182) üzenetére


Vagany
őstag

Nálam is van új belépő, a bővült listám:
- Enusic/TTlife/...
- SoundBot SB525
- JBL charge 2+ (ez kicsit kilóg, drágább a többinél, de itthoni beszerzés és gar.) (a legnagyobb bajom vele a BT3.0)
- Tronsmart Element T6 (erről kevés infóm van, papíron hangban jobb mindtől 2x12,5W, BT4.1, 55Hz-20KHz, de úgy látom nincs powerbank funkció, és IP osztály) [link]

Nem találtam BT hangszórós topicot, de lehet nem jól kerestem, mert kizárt, hogy ne legyen. :B

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#88382) kuntics válasza Vagany (#88381) üzenetére


kuntics
aktív tag

(#88383) Vagany válasza kuntics (#88382) üzenetére


Vagany
őstag

Köszönöm :R

#akció
Tronsmart QC 3-as 3 portos App-ból 11.94$

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#88384) Mosqu!to válasza Vagany (#88381) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Mi a gond a BT3.0-val?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#88385) attiati válasza dugesz77 (#88380) üzenetére


attiati
veterán

Nekem alapból gyanús ez a Blitzwolf s9 töltő. Mi a fenének adnának egy töltőt kábellel 8 USD-ért, ha a régebbi S6 típus 9 USD kábel nélkül?

Ráadásul itt rendelt egy fórumtárs és neki kapásból rossz volt.
Nem egyforma minőséget szállít a BW sem.

(#88386) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Gillette Fusion Proglide-hoz nem tud valaki olcsó, de eredeti pengét?

#?*@&!

(#88387) XtremLor válasza attiati (#88385) üzenetére


XtremLor
őstag

Az egyikre van akcio a masikra nincs.
Nem egyszer volt mar ilyen...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#88388) Degeczi válasza attiati (#88385) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A Banggood nem szokott fake cuccokat forgalmazni.
Amitől persze a Blitzwolf minősége még simán lehet ingadozó - de itt elég jókat írnak a felhasználói beszámolók.

(#88389) Vagany válasza Mosqu!to (#88384) üzenetére


Vagany
őstag

Nem tudom :B ,régi, elavult, jobb hangminőséghez nem jobb az újabb BT (szükséges, de nem elégséges nyilván)? Most kezdtem el nézni ezeket és bár a charge 2+ legalább 2 éves cucc azért már 3 éve is volt bt4 legalább.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#88390) Degeczi válasza Vagany (#88389) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Most hirtelen nem vennék mérget rá, de szerintem már a BT 3.0-val is volt mód a jó hangminőségre.
A BT 4.0 fő előnye az alacsonyabb energiafogyasztásra lehetőség, de az kb. mindegy egy ilyen cuccnál (ahogy a hangminőség sem ezen fog múlni... annak csak jó minőségű rendszerre kötve van jelentősége)

(#88391) attiati válasza XtremLor (#88387) üzenetére


attiati
veterán

akció nélkül is olcsóbb kábellel együtt

Degeczi: nem fake, csak lehet, hogy az új modell minősége gyengébb

[ Szerkesztve ]

(#88392) TheProb


TheProb
veterán

Erről a 2 portos adapterről infó/tapasztalat?

(#88380) dugesz77: Köszi, pont QC3-mas adaptert kerestem. :R

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#88393) bul07


bul07
nagyúr

Ha valaki lemaradt volna a múltkori akciós mű csontkukacról akkor keresse a kuponját

Store:
MEREDITH NO1 Store
Kuponnal 0,1$ 50db [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88394) Saccco válasza bul07 (#88393) üzenetére


Saccco
nagyúr

Köszi, 24 Forint. :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#88395) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Ma elugrottam a helyi kínaihoz és eléggé meglepett, hogy mennyire jó áron futnak dolgok. Igaz minőségi összehasonlítást nem tudok tenni a kintiekkel, de így első ránézésre lehet, hogy nem rendelni fogok.
Várom a véleményeket. De kategórián belül maradjunk. :)

Kések: 880-980Ft:
[kések_01]

kések, 1490-1250Ft:
[kések_02]

Csavarhúzókészlet:
[kép]

Mágneses tel. tartó. Már nagyon ki akartam próbálni egyet, mert tartottam tőle, főleg hogy okostokot használok, melynek a mágnese aktiválja a becsukott fedélnél a másod kijelzést, s ha túl erős lenne a tartó mágnese, akkor tuti, hogy átváltott volna a kijelző. Megnyugtató. Viszont a mellékelt fémlapot a tok alá téve, nagyon stabilan tartotta. Felhívnám a figyelmet a termék elnevezésére (pios keretben). :D
[kép]

lámpák:
[usb powerbankos]
[szerelő és camping lámpa]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#88396) AtiSnatch válasza norbert1998 (#88326) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Ezen is érezni a melegedést, de én eddig max csak 10percet világoltam vele :) majd csinálok egy tesztet, hogy milyen lesz huzamosabb használattól :)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#88397) dugesz77 válasza attiati (#88391) üzenetére


dugesz77
őstag

Mivel nekem ilyenem nincs nem tudok a minőségéről nyilatkozni bár sok féle blitzwolf termékem van minőségükkel eddig nem volt gondom csak az eltervezett duplán forgatható micro usb kábelükkel.
Értékelések között nem találtam eddig égbekiáltó hibát sőt mindenki nagyon meg van vele elégedve. Sok féle telefonnal működik a gyors töltés ,nem válogatós fajta.

(#88395) HoTaZo az a FUSHI nevű órás csavarhúzókészlet :D

[ Szerkesztve ]

(#88398) zolikaDB válasza Vagany (#88383) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez egy baromi jo, es minosegi toltofej!

(#88399) retesz147 válasza HoTaZo (#88395) üzenetére


retesz147
addikt

Ezekszerint sokan vagyunk itt balekok😂

Xiaomi 13 eu dev...

(#88400) DJGABI válasza HoTaZo (#88395) üzenetére


DJGABI
addikt

múltkor én is voltam tök ugyanilyen kínaiban, a xiaomi utánzat lámpát pont mondani akartam én is, vicces árban van. kések itt csak gagyibbak voltak

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.